Reikalinga pagalba?

Portugalija su poilsiu Algarvėje (poilsinė - pažintinė) (lėktuvu) 8 d.

Naujiena! Poilsis prie Atlanto vandenyno!
Skrydžio kaina nuo: 450 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2024-10-12 – 10-19 liko 14 viet.
1 099,00 € -5 % 1 044,05 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

 • Aplankysite garsiausius šalies vienuolynus bei įspūdingiausias bažnyčias
 • Susipažinsite su didžiausiais šalies miestais Portu ir Lisabona
 • Grožėsitės mažais jaukiais istoriniais miestukais
 • Ilsėsitės Algarvės kurorte
 • Po kupinos gerų įspūdžių kelionės pailsėsite prie Atlanto vandenyno, nuostabių pakrančių apsuptyje

Portugalija su poilsiu Algarvėje (poilsinė - pažintinė) (lėktuvu) 8 d.

Atsisiųsti kelionės programą

Air Baltic skrydžių laikai:

2024 10 12 Vilnius 09:10 - Ryga 10:00, Ryga 13:20 - Portas 15:45
2024 10 19 Lisabona 23:15 –Vilnius 05:45

 

1 diena. Skrydis Vilnius - Ryga – Porto. Vykstame į Porto miesto centrą. Trumpa vakarinė, apžvalginė ekskursija po Portą, antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą. Pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, grožėsimės miesto senaisiais tiltais. Vakare Jūsų lauks pramoginis plaukimas Douro upe*. Upės krantinėje įsikūrę 58 vyno rūsiai, kuriuose kamštinio ąžuolo statinėse laikomas garsusis Porto vynas. Viename iš pakrantės rūsių galėsite paragauti portveino*. Nakvynė viešbutyje Porte.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Porto istorinį centrą, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Lankysimės paupio senajame rajone Ribeira, garsiojoje Šv. Pranciškaus bažnyčioje* su žymiuoju XVIII a. barokiniu interjeru. Vien altoriaus puošybai buvo panaudota daugiau nei 200 kg aukso. Apžiūrėsime nors rūstoką, tačiau tikrai įspūdingą Porto katedrą, renesansinę Šv. Klaros bažnyčią su prabangiu paauksuotų medžio drožlių interjeru. Užsuksime į viduramžiais alsuojantį Baredo kvartalą, Sao Bento geležinkelio stotį, statytą XX a. pradžioje ankstesnio vienuolyno vietoje. Praeisime gražiąja Avenida dos Aliados alėja, kurioje išsidėstęs miesto administracinis centras. Toliau pažintis su Braga – seniausiu Portugalijos miestu, romėnų laikais vadintu Brakara Augustu, šalies religine sostine ir svarbiausiu Minjo regiono miestu. Miestas garsėja savo istorija, legendomis ir išskirtine Bragos katedra*. Vykstame į Guimaraes – pirmąją Portugalijos sostinę, dažnai vadinama “tautos lopšiu”. Tai labai autentiškas miestas, kuris nuo 2001 m. yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Istorinis Guimaraes centras labai gerai išsilaikęs iki šių dienų, todėl galėsite pasigrožėti ir susipažinti su senąją architektūra. Vykstame į Bragoje esantį Bom Jesus kompleksą ant maždaug 116 metrų aukščio kalvos – įspūdingo dydžio katedrą su dar įspūdingesniais barokiniais laiptais, kuriuose įrengtos 14 Kryžiaus kelio stočių. Nakvynė viešbutyje Porto-Aveiros apylinkėse.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aveirą, vandens kanalais išvagotą miestelį, kadaise buvusį svarbų jūrų uostą. Aplankysime senąjį miesto kvartalą, centrinę aikštę, istorinių pastatų ansamblį, geležinkelio stotį su tradicinėmis keramikos plytelėmis puoštu fasadu. Grupei pageidaujant, siūlome pasiplaukioti portugališkais laiveliais* – moliseiromis. Besigėrėdami vaizdais, plauksite miesto kanalais, kurie primena Italijos Veneciją. Keliaujame į viduramžių Portugalijos sostinę Koimbrą. Tai – poetų apdainuotas miestas su vienu seniausių universitetų Europoje, kurio bokštas yra Koimbros simbolis. Tvirtovę primenanti miesto katedra laikoma puikiausiu romantinio stiliaus pastatu šalyje. Po pietų lankome Atlanto vandenyno pakrantės Nazare žvejų miestelį, garsėjantį gurmaniškais jūros gėrybių patiekalais. Tai išskirtinis Portugalijos kurortas Atlanto vandenyno pakrantėje, garsi savo istorija, legendomis ir didžiausiomis bangomis. Čia banglentininkai „pagavo“ aukščiausią bangą ir rekordas buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Nakvynė viešbutyje Nazarė apylinkėse.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Batalją, garsėjančią vienu įstabiausiu gotikos statiniu Europoje – Bataljos vienuolynu*, įrašytu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai išskirtinis Manuelio stiliaus Portugalijos gotikos šedevras, gausiai išpuoštos išorės ir vidaus detalės, juvelyriškai išraižyti ornamentai, grakščios kolonos. Menių skliautai primena gėles ir medžių lapiją. Iškaltos detalės persipina viena su kita: virvės, inkarai, tamplierių ordino kryžiai. Išvykstame Lisabonos link. Vykstame į Sintrą. Šis miestelis įsikūręs įspūdingoje vietoje ant šiaurinių granitinių kalnų šlaitų tarp miškingų tarpeklių ir šaltinių. Čia vasarą mėgdavo ilsėtis Portugalijos karaliai. Sintra - dar vienas šalies objektas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis ir aplankysime Karališkuosius rūmus*, tai geriausiai išsilaikę viduramžių laikų rūmai Portugalijoje. Gotikinio pastato išorėje labiausiai dėmesį atkreipia du balti kaminai, jie jau nuo senų laikų yra Sintros miesto simboliu. Pakeliui sustosime Cabo da Roca, labiausiai į vakarus nutolusiame Europos taške. Tai nuostabi vieta: gražūs peizažai, nenusakomo skaidrumo vanduo, stačios uolos ir laukiniai paplūdimiai. Ši vieta pritraukia tūkstančius turistų. Atvykstame į Portugalijos sostinę - Lisaboną, vieną seniausių Europos sostinių. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, pasigrožėti nuostabiais pastelinių spalvų senamiesčio namukais ar puikiai praleisti vakarą viename iš senamiesčio restoranėlių. Pageidaujantiems siūlome apsilankyti Fado vakare** (būtina užsisakyti iš anksto). Fado – tai tradicinė portugalų lyrinė muzika, atliekama dainininko, akomponuojant smuikui ar gitara. Tai muzika, perteikianti ilgesio, vienatvės, nostalgijos, netekties, meilės ir kančios jausmus. Besiklausant ilgesingojo Fado bus patiekta ir vakarienė. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Lisabonos miesto centrą. Ekskursijos metu aplankysime Alfama, Baixa, Chiada, Bairu Altu rajonus, gražiausias naujojo miesto aikštes – Comercio, Rossio ir Restauradores, užsuksime į Laisvės gatvę. Laisvas laikas. Tęsiame ekskursiją Lisabonoje, šis miestas gali didžiuotis labai turtingu kultūriniu paveldu, čia kadaise gyveno žymieji atradėjai Vaskas da Gama ir Fernandas Magelanas. Pamatysime miesto įžymybę – ant kalno stūksančią Šventojo Jurgio pilį, kadaise maurų tvirtovę, pradėtą statyti dar vestgotų laikais V a. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje. Lankysimės Belemo kvartale Lisabonoje, kuriame stovi garsusis Belemo bokštas, tapęs miesto simboliu. Iš išorės pamatysime Šv. Jeronimo vienuolyną, liudijantį šlovingą šalies laivininkystės praeitį, esant galimybei aplankysime vienuolyno bažnyčią. Vykstame į viešbutį viename iš Algarvės pakrantės kurortų. Tai pietinis Portugalijos regionas, turistus viliojantis smaragdo spalvos vandeniu, švariais paplūdimiais ir oranžinėmis smiltainio uolienomis. Algarvė viena iš saulėčiausių Europos vietų, kurioje per metus suskaičiuojama apie 3000 valandų saulės. Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno.  Nakvynė viešbutyje.

6  - 7 dienos. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno. Norintiems pratęsti pažintį su Portugalija, siūlome savarankiškai aplankyti Algarvės regiono istorinius miestelius ir kitus objektus. Vilamoura – prašmatnus kurortas su didžiausia Portugalijoje jachtų prieplauka. Čia ypatingai švarūs paplūdimiai ir daug vandens pramogų. Vilamoura kurortas populiarus tarp golfo žaidėjų dėl idealiai prižiūrėtų golfo aikštynų ir aukšto aptarnavimo lygio kiekvienam žaidėjui. Tavira – dailus istorinis  miestelis prie Gilano upės žiočių, jis patiks tiems turistams, kurie nori pabėgti nuo modernių Algarvės kurortų. Šis miestelis stebina įspūdingomis bažnyčiomis, kurių čia suskaičiuojama netgi dvidešimt dvi. Albufeira – laikomas Algarvės turistų sostine. Čia rasite jaukų senamiestį su daug restoranų ir kitų pramogų – įvairus vandens sportas, pasivažinėjimai keturračiais, aktyvus naktinis gyvenimas. Silves – prieš daug amžių buvo maurų sostine, tuomet šis miestas buvo didesnis ir svarbesnis už Lisaboną. Aukščiausiame miesto kalvos taške yra išlikusi maurų pilis ir katedra. Nakvynės viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno. Pervežimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis Lisabona - Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;  kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Ryga - Porto, Lisabona - Vilnius (Air Baltic);  (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 150 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 16; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių;  jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

2024 10 12 skrydis Vilnius-Ryga-Porto, Lisabona-Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg450,00 €
Fado vakaras su vakariene (užsakoma tik iš anksto)65,00 €
Kurorto rinkliava (privaloma)14,00 €
Vienvietis kambarys300,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.12,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Išvykimas:
2024-10-12
Grįžimas:
2024-10-19
Laisvos vietos:
liko 14 viet.
Nuolaida:
Specialus pasiūlymas -5 %
Skrydžio kaina nuo:
450 €
Vaikui iki 12 metų
999,00 € -5 % 949,05 €
1 099,00 € -5 % 1 044,05 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;  kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Ryga - Porto, Lisabona - Vilnius (Air Baltic);  (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 150 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 16; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių;  jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

2024 10 12 skrydis Vilnius-Ryga-Porto, Lisabona-Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg450,00 €
Fado vakaras su vakariene (užsakoma tik iš anksto)65,00 €
Kurorto rinkliava (privaloma)14,00 €
Vienvietis kambarys300,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.12,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PASIENIO KONTROLĖ

PINIGAI

Portugalijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

Bilietai į mokamus objektus, viešojo transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 150 EUR

Evoros kaulų koplyčia ~ 3 EUR

Evoros universitetas ~ 3 EUR

Palacio da Bolsa (Porto akcijų biržos rūmai) ~ 12 EUR

Porto katedra ~ 5 EUR

Quinta da Regaleir ~ 6 EUR

Šv. Jeronimo vienuolynas Lisabonoje ~ 10 EUR

Šv. Pranciškaus bažnyčia Porte ~ 8 EUR

Viešojo transporto bilietai Lisaboje ir Porte ~ 30 EUR.

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~25 EUR

Alkobasa vienuolynas ~ 10 EUR

Karališkieji rūmai Sintroje ~ 10 EUR

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas rekomenduojame užsakyti perkant kelionę. Užsakyti galėsite ir kelionės metu (tuomet apmokėjimas tik GRYNAISIAIS!) Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

Vyno degustacija ~15 EUR

Plaukimas Douro upe ~ 20 EUR

Fado vakaras su vakariene (užsakoma tik iš anksto) ~ 65 EUR

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
 • maudymosi aprangą, paplūdimio rankšluostį, šlepetes, sulankstomą kilimėlį paplūdimiui, specialius batelius maudynėms, maudymosi kepuraitę (privaloma terminiuose baseinuose);
 • lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

​Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

LĖKTUVO BILIETAI UŽSAKOMI UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ.

Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks. Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė AirBaltic. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą - pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. 

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://www.airbaltic.com/lt-LT/index 

BAGAŽAS

AirBaltic skrydžiuose ekonominės klasės keleiviui (išskyrus kūdikius) salone leidžiama vežtis 1 rankinio bagažo vienetą (55x40x23 cm) + 1 asmeninį daiktą (30x40x10 cm), iš viso – 8 kilogramus. AirBaltic skrydžiuose vienas registruoto bagažo vienetas negali viršyti 23 kg svorio, o jo didžiausi matmenys yra 100x50x80 cm.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galite gabenti tik registruojamame bagaže. 

Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruotame bagaže negalima vežtis dūžtančių daiktų, pavyzdžiui, akinių, maisto, greitai gendančių daiktų ar kitų vertingų daiktų, pavyzdžiui, pinigų, raktų, gydytojo paskirtų vaistų, apyvartinių čekių, vertybinių popierių bei kitų vertingų dokumentų, taip pat verslo dokumentų, pasų ar kitų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, juvelyrinių dirbinių, tauriųjų metalų, elektroninių/elektrinių prietaisų, tokių kaip vaizdo kameros, kompiuteriai, telefonai bei muzikos instrumentai.

Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.airBaltic.com

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą