Reikalinga pagalba?

Paslaugos

Dovanos kuponas

Artinasi giminaičio jubiliejus, bendradarbio ar draugo gimtadienis? O gal kokia kita šventė? Ieškote dovanų? Nesirūpinkite dėl jų! Kelionė - visuomet puiki dovana! Padovanokite dovanos kuponus. Jų vertę pasirinksite patys, bet ne mažiau kaip 30 EUR. Kuponai galioja net 12 mėnesių! Susidomėjote? Tuomet nedelskite ir kreipkitės į artimiausią mūsų biurą.

Lėktuvų bilietai

Palankiomis kainomis siūlome įsigyti lėktuvų bilietus.

Įmones ir organizacijas kviečiame sudaryti ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis.

Lėktuvų bilietus galite įsigyti mūsų biuruose arba internetu adresu: http://www.guliveriokeliones.lt/pigus-skrydziai   arba rašykite mums: bilietai@guliveriokeliones.lt

Automobilio parkavimas Vilniaus oro uoste

Palankios kainos Jūsų automobilio parkavimui Vilniaus oro uoste. ADC Parking paslaugą galite užsisakyti visuose mūsų biuruose.

Draudimo paslaugos

Bendradarbiaudami su draudimo kompanija Gjensidige, siūlome: būtinosios medicinos pagalbos užsienyje draudimą; draudimą nuo nelaimingų atsitikimų; finansinių nuostolių dėl neišvykimo į kelionę draudimą; pagalbos kelionėje draudimą.

Gidų paslaugos

Ekskursijos po Lietuvą įvairiomis kalbomis; vietinių gidų paslaugos anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis daugelyje pasaulio šalių; lietuviškai kalbančių gidų paslaugos Prahoje, Budapešte, Paryžiuje, Vienoje, Amsterdame, Zagrebe ir kt. Grupę lydinčių vadovų-gidų paslaugos kelionėms po Europą.

Viešbučių rezervavimas

Viešbučių rezervavimas visuose Europos ir daugelyje pasaulio miestų bei kurortų.

Autobusų nuoma

Autobusų nuoma kelionėms į užsienį ir po Lietuvą. Siūlome Jums komfortabilių turistinių autobusų nuomą. Pageidaujantiems parengiame kelionės maršrutą, užsakome viešbučius.

Dėl autobusų nuomos teiraukitės elektroniniu paštu info@guliveriokeliones.lt arba mob. tel. 8 612 81388.

Pageidaujantiems paruošiame kelionės maršrutą, užsakome viešbučius