Reikalinga pagalba?

Autobusų nuomos sutartis ir taisyklės

KMP 778

Transporto sutartis Lietuvoje

Transpoto sutartis užsienyje

 Taisyklės keliaujantiems autobusu:

Pagal galiojančias ES taisykles, autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę.
Autobusui judant, keleivių ir kartu vykstančių asmenų saugumo labui,griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone.
Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.
Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota. Kelionės metu, dieną autobusas stoja kas 2 – 3 val., o naktį kas 3 – 4 val. Higienos ir saugumo sumetimais, nesinaudokite autobuso tualetu stovėdami.
Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužymui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.
Rankinis bagažas turi būti saugiai laikomas jam skirtose vietose. Visi didesni daiktai turi būti patalpinti autobuso bagažinėje.
Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju, nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.
Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg.
 
Siūlome ne tik autobusų ir mikroautobusų nuomą, bet ir grupėms pageidaujant sudarome kelionės maršrutą, užsakome viešbučius, apdraudžiame. 
 
Dėl autobusų nuomos teiraukitės elektroniniu paštu info@tomi.lt arba mob. tel 8 616 09061