Kaip pirkti internetu

PAGRINDINIAI ŽINGSNIAI ĮSIGYJANT KELIONĘ INTERNETU:

Prie  GULIVERIO KELIONIŲ  siūlomų kelionių aprašymų rasite nuorodą Pirkti dabar arba šalia kelionės datos nuorodą Pirkti.

1. Paspauskite ant šios nuorodos ir atsidariusiame lange įveskite reikiamus duomenis: pasirinkę kelionės datą, kambarių ir keliautojų skaičių, spauskite mygtuką Paskaičiuoti kelionės kainą.

2. Atsiveria naujas langas, kuriame nurodyta kelionės kaina.
Spauskite nuorodą Tęsti.

3. Atsiveria dar vienas langas, kuriame prašoma įvesti tikslius užsakovo ir keliautojų duomenis kontaktinius bei asmens duomenis.
Užpildę visus laukus spauskite nuorodą Tęsti. Jei duomenys įvesti teisingai, pereisite į sekantį langą.
Jeigu prieš tai buvo neteisingai ar nepilnai užpildyti laukai, lango viršutinėje dalyje matysite tekstą raudonoje juostoje, kur bus nurodytos galimos klaidos. Įrašykite trūkstama informaciją ir dar kartą spauskite nuorodą Tęsti.

4. Atsiveria naujas langas, kuriame nurodyta visa užsakymo informacija: keliautojų kontaktiniai ir asmens duomenys, kelionės maršrutas, tiksli data, kaina asmeniui ir bendra užsakymo kaina. Atidžiai patikrinkite, ar visa informacija.
Svarbu: prieš spaudžiant nuorodą "Patvirtinti užsakymą", susipažinkite su kelionės sąlygomis. Užsakant kelionę autobusu, atsivers papildomas langas, kuriame susipažinsite su Turistinės sutarties sąlygomis.
Susipažinę su kelionės sąlygomis, spauskite nuorodą Patvirtinti užsakymą ir pasirinkite mokėjimo būdą (internetu, paprastu pavedimu iš savo sąskaitos arba grynais pasirinktame mūsų biure).

5. Atsiveria langas užsakymo peržiūrai ir apmokėjimui. Susipažinkite su visa informacija. Pasirinkite mokėjimo sumą (Visa kelionės kaina ar avansas).
Pasiirinkite vieną iš žemiau pateiktų bankų ir spauskite nuorodą Apmokėti.

Mokėti už kelionę galite trimis būdais:

1. Apmokėjimas internetu (naudojantis bank-link paslauga)
2. Apmokėjimas banko pavedimu (pasirinkus šį būdą, elektroniniu paštu Jums bus atsiųsta sąskaita išankstiniam mokėjimui)
3. Apmokėjimas viename iš "Guliverio kelionių" biurų (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Utenoje).

Perkantiems ON LINE, sistema parenka palankiausią priklausančią nuolaidą (pastovaus kliento, moksleivio, studento, senjoro ar specialaus, tuo metu galiojančio, pasiūlymo).

Mokant už kelionę tiesiogiai internetu per www.mokejimai.lt arba banko pavedimu, kelionei taikoma papildoma  2 procentų nuolaida!

Atlikus kelionės užsakymą internetu, užsakymo informacijoje nurodytu elektroniniu paštu gausite laišką, kuriame dar kartą galite susipažinti su užsakymo informacija.
Laiške rasite nuorodas į kelionės sutarties sąlygas, keliautojo atmintinę, kelionių organizatoriaus atsakingo darbuotojo (administratoriaus) vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis.

Linkime sėkmingai naudotis kelionių pirkimo internetu paslauga!