Reikalinga pagalba?

Kaip pirkti internetu

PAGRINDINIAI ŽINGSNIAI ĮSIGYJANT KELIONĘ INTERNETU:

Prie  GULIVERIO KELIONIŲ  siūlomų kelionių aprašymų šalia kelionės datos rasite nuorodą Pirkti.

1. Paspauskite ant šios nuorodos ir atsidariusiame lange įveskite reikiamus duomenis: pasirinkę kelionės data, kambario tipą ir keliautojų skaičių, spauskite mygtuką Tęsti užsakymą.

2. Atsiveria dar vienas langas, kuriame prašoma įvesti tikslius užsakovo ir keliautojų duomenis kontaktinius bei asmens duomenis. Būtina užpildyti visus laukus su ženkliuku*.
Užpildę visus laukus spauskite nuorodą Tęsti užsakymą. Jei duomenys įvesti teisingai, pereisite į sekantį langą.
Jeigu prieš tai buvo neteisingai ar nepilnai užpildyti laukai, lango viršutinėje dalyje matysite tekstą raudonoje juostoje, kur bus nurodytos galimos klaidos. Įrašykite trūkstama informaciją ir dar kartą spauskite nuorodą Tęsti užsakymą.

3. Atsiveria naujas langas, kuriame pateiktas preliminarus autobuso planas. Jūs pasirenkate pageidaujamą vietą autobuse, pažymėdami eilę ir autobuso pusę. Toliau spauskite nuorodą Tęsti užsakymą.

4. Atsiveria naujas langas, kuriame nurodyta visa užsakymo informacija: keliautojų kontaktiniai ir asmens duomenys, kelionės maršrutas, tiksli data, kaina asmeniui ir bendra užsakymo kaina. Atidžiai patikrinkite, ar suvesta visa informacija, ypatingai el.pašto adresas ir kontaktinis telefonas.
Svarbu: prieš spaudžiant nuorodą "Patvirtinti užsakymą", susipažinkite su kelionės sąlygomis. Užsakant kelionę autobusu, atsivers papildomas langas, kuriame susipažinsite su Turistinės sutarties sąlygomis.
Susipažinę su kelionės sąlygomis, pasirinkite mokėjimo būdą (internetinė bankininkystė, banko pavedimu arba grynais pasirinktame biure) ir spauskite nuorodą Užsakyti.

5. Atsiveria langas užsakymo peržiūrai ir apmokėjimui. Susipažinkite su visa informacija. Pasirinkite mokėjimo sumą – “Mokėti avansą” arba “Mokėti visa sumą”.
Pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų bankų ir spauskite nuorodą Apmokėti.

Mokėti už kelionę galite trimis būdais:

1. Apmokėjimas internetu (naudojantis (UAB PayseraLT paslauga)
2. Apmokėjimas banko pavedimu (pasirinkus šį būdą, elektroniniu paštu Jums bus atsiųsta sąskaita išankstiniam mokėjimui)
3. Apmokėjimas viename iš "Guliverio kelionių" biurų (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Utenoje).

Perkantiems ON LINE, sistema parenka palankiausią priklausančią nuolaidą (pastovaus kliento, moksleivio, studento, senjoro ar specialaus, tuo metu galiojančio, pasiūlymo).

Mokant už kelionę tiesiogiai internetu per UAB PayseraLT arba banko pavedimu, kelionei taikoma papildoma nuolaida iki 2 %. Vasaros sezono kelionių išpardavimo metu papildoma nuolaida kelionėms netaikoma.

Atlikus kelionės užsakymą internetu, užsakymo informacijoje nurodytu elektroniniu paštu gausite laišką, kuriame dar kartą galite susipažinti su užsakymo informacija.
Laiške rasite nuorodas į kelionės sutarties sąlygas, keliautojo atmintinę, kelionių organizatoriaus atsakingo darbuotojo (administratoriaus) vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis.

Linkime sėkmingai naudotis kelionių pirkimo internetu paslauga!