Reikalinga pagalba?

Poilsis Portugalijoje - Madeira

Kaina nuo 649 €

Madeira -  amžino pavasario šalis, kuri  ištisus metus traukia turistus. Tai žalias atogražų rojus, kerintis visur žydinčiomis spalvotomis gėlėmis, žaliais vijokliais, nematytais vaisiais, kraštovaizdžio įvairove su kvapą gniaužiančiais stačiais žaliais kalnais, uolėtais krantais  ir įspūdingais kriokliais. Švelnus klimatas ir žemiau 16 laipsnių nenukrentanti temperatūra ištisus metus sudaro puikias sąlygas keliauti ir ilsėtis. Vasara nėra labai karšta, o žiemą yra maloniai šilta.

Keliaujant į Madeirą pagal pilną skiepų programą pasiskiepijusiems asmenims, keliautojams, kurie per pastarąsias 90 dienų yra persirgę ir pasveikę nuo COVID-19 ir tai buvo užfiksuota atitinkamais tyrimais ir įregistruota gydymo įstaigoje (antikūnių tyrimai netinkami) ir jaunesniems nei 12 metų asmenims prieš kelionę nereikia atlikti privalomo Covid-19 tyrimo!

Kviečiame užsisakyti kelionę į Madeiros salą ir mėgautis artėjančių atostogų laukimu!
Galimos kelionės trukmės - 7 arba 14 nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, viskas įskaičiuota.
Tiesioginiai kelionių organizatoriaus ITAKA skrydžiai iš Vilniaus į  Madeiros salą vykdomi nuo gegužės 18 iki spalio 19d. antradieniais.

Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Kelionių organizatoriaus ITAKA informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Madeirą

Kelionių organizatoriaus Novaturas pasiūlymai kelionėms į Madeirą: spauskite ČIA
Tiesioginiai Novaturo skrydžiai į Madeirą vykdomi šeštadieniais rugsėjo 24 d.-spalio 15 d.

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Portugalijoje - Madeira

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Funšalis. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Madeiros saloje. Atvykus į salą rekomenduojame keliauti, nes pamatyti čia yra daug ką. Galite rinktis keliauti savarankiškai arba pasinaudoti kelionių organizatorių siūlomomis ekskursijomis. Vakarinė salos dalis — nepakartojama proga pasigrožėti įspūdingais vaizdais, tarp jų – viena iš aukščiausių Europoje pakrantės uolų – Cabo Girão. Ekskursijos maršrutas veda  į Enkumenados (Encumenada) kalnų perėją, iš kurios, esant palankioms oro sąlygoms, galima matyti šiaurinės ir pietinės pakrančių panoramą. Važiuojama per nepaprastą „Madeiros tundrą“ – Paul da Serra plokščiakalnį, kol pasiekiamas populiarusis Porto Moniz kurortas, garsėjantis natūraliais lavos baseinais. Rytinė salos dalis : užvažiuojama į Pico de Arieiro - trečią pagal aukštį Madeiros viršukalnę (1818 m virš jūros lygio), nuo kurios, esant geram orui, galima matyti salos reljefą ir įspūdingus kalnų peizažus. Per didžiausią pasaulyje slėnį, apaugusį nepaprastai senu laurų mišku, važiuojama į Ribeiro Frio kaimelį. Pasisvečiuojama tradicinių, šiaudais dengtų namelių skansene, Santanos kaimelyje, pasigrožima Šv. Lauryno pusiasalio uolų kraštovaizdžiu, apsilankoma regyklose, iš kurių matyti Erelių uolos, Porto Santo, Desertas salų ir oro uosto pakilimo tako, įrengto ant 180 kolonų, panorama. Aktyvaus poilsio mėgėjai gali rinktis žygį pėsčiomis Levadų takais. Tai kalnuose esanti drėkinimo sistema,šalia kurios įrengtos pasivaikščiojimo trasos. Jų yra labai daug ir, kas įdomiausia, visos jos skirtingos, nes gamta ir vaizdai yra vis kitokie. Trasos levadomis yra labai įvairaus sudėtingumo ir ilgio, todėl galima pasirinkti pagal kiekvieno norus ir fizines galimybes. Iš kaip gi be pažinties su salos sostine Funšaliu. Sostinės senamiestyje būtina apsilankyti miesto turguje, kur išvysite įvairiausių gėlių, nematytų vaisių ir ką tik pagautos šviežios žuvies- didžiulių tunų arba prie salos krantų gaudomos espados (juodosios kalavijos), iš kurių ruošiamas nacionalinis salos patiekalas. Lyniniu keltuvu virš Funšalio stogų galėsite pasikelti į Montė kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto ir vandenyno panorama. Pasikėlus rasite  Dievo Motinos bažnyčią ir  Monte atogrąžų sode su Madeiros reliktine ir endemine augmenija. Nusileisti nuo kalno galėsite originaliu būdu - tik Funšalyje esančiomis rogėmis Taboganais, kuriuos bėgdami nuo kalno stumia du vyrai.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Funšalio oro uostą. Skrydis Funšalis - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius ITAKA organizuoja skrydžius į Madeiros salą antradieniais nuo gegužės 18 iki spalio 19 d.

Kelionių organizatorius Novaturas organizuoja skrydžius į Madeiros salą penktadieniais nuo rugsėjo 24 iki spalio 08 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Madeiros salą ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Madeiros ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Itakos informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Madeirą

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Funšalis - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)0,00 €

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai