Reikalinga pagalba?

Poilsis Lietuvoje

Poilsio viešbučiuose pasiūlymai, gražiausiuose Lietuvos kurortuose, su SPA, vandens zonomis, gydomosiomis procedūromis, degustacijomis. Tai puiki galimybė atitrūkti nuo kasdienybės, palepinti savo kūną ir sielą, atgauti fizines ir dvasines jėgas.
Organizuojame poilsines, verslo, edukacines kelionės autobusu, su apgyvendinimu viešbučiuose, lydinčiu kelionės vadovu bei ekskursijomis. Išskirtinė galimybė suderinti Jūsų planuojamus renginius ir poilsį bei pramogas viešbučiuose:

 • Įmonėms: produkto pristatymams, mokymų organizavimams, konferencijoms, įmonių renginiams ir šventėms;
 • Pedagogams: kvalifikacijos kėlimo ar edukacinės kelionės (akredituotas kvalifikacijos kėlimo programas rasite čia);
 • Bendruomenių kolektyvams, profesinėms sąjungoms;
 • Visuomeninėms organizacijoms, asociacijoms;
 • Šeimų šventėms;
 • Dovanos Jūsų pageidaujamai sumai;
 • Individualūs sprendimai pagal Jūsų grupės poreikius.


Kolektyvų išvykoms siūlome rinktis ir mūsų organizuojamas keliones autobusu. Kelionių po Lietuvą  programas rasite čia. Kelionių į užsienį programas rasite čia

Laukiame Jūsų pageidavimų bei klausimų „Guliverio kelionių“ biuruose arba elektroniniu paštu info@guliveriokeliones.lt.

Viešbutis Vanagupė (nuotr. P.Gvildžio)

Puikus aptarnavimas, jauki atmosfera, prabanga bei ramybė vienoje gražiausių vietų Baltijos pakrantėje!

Paslaugos bus teikiamos pagal LR valstybės nustatytus apribojimus:

 • Maitinimą galima užsisakyti į kambarius arba valgyti lauko terasoje;
 • Baseinuose ir pirtyse skiriame po 1 valandą individualaus laiko baseinų ir pirčių erdvėje. Lauko baseino erdvė nebus ribojama.

 

Vytautas Mineral SPA

„Vytautas Mineral SPA“ – vieninteliai Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namai, kviečiantys sveikatą praturtinti išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais kiekviename žingsnyje. Leidžiantiems laiką su šeima, draugais ar po vieną, poilsiaujant ar dirbant, norint visiškai atitrūkti nuo kasdienybės – SPA namai siūlo aukščiausios klasės kambarius, estetiškas, stilingas erdves poilsiui ir darbui, ypatingos kokybės maistą bei mineralus iš išskirtinio „Sofijos“ mineralų šaltinio.

Pušynas 3*

VIEŠBUTIS „PUŠYNAS‘‘ - TAI VIETA, KURIOJE ESATE VISADA LAUKIAMAS.

Druskininkų kurorto centre įsikūręs 3 žvaigždučių viešbutis džiugina svečius puikiais poilsio sprendimais, išskirtiniu svetingumu ir draugiška aplinka. Viešbutis „Pušynas“ kviečia atrasti kurortinio miesto privalumus - unikalų gamtos kampelį, prisotintą grynu oru ir mineralais. Poilsis viešbutyje „Pušynas“, tai galimybė atitrūkti nuo kasdienybės, palepinti savo kūną ir sielą, atgauti fizines ir dvasines jėgas. Viešbutis pastatytas 1981 m., primenantis didžiulį pušies konkorežį, nukritusį kurorto centre. Pro jo langus matyti autentiška neogotikinio stiliaus Druskininkų bažnyčia, greta Druskonio ežeras, Druskininkų vandens parkas, gydyklos, Lynų keltuvas, Nemuno upės pakrantės, pramogų ir nuotykių parkas.

Eglės sanatorija Birštone

Eglės sanatorija Birštone – tai kompleksas, sudarytas iš keturių tarpusavyje sujungtų korpusų, tad sanatorijos svečiai gali komfortiškai, neišėję į lauką, pasiekti bet kurią sanatorijos vietą: gydyklą, gyvenamuosius kambarius, valgyklą ir kt. Ant stogo įrengta visų pamėgta saulės terasa. Iš viso vienu metu sanatorijoje gali apsistoti 730 svečių.

UPA Medical SPA.jpg

Įkvėpkite pušų kvapo, užmerkite akis, išgirskite vandens tyvuliavimą… Tai mūsų „Upa“ – gamtos įkvėptas moderniausias sveikatingumo ir reabilitacijos centras Baltijos šalyse. Kūrėme jį tarsi savo namus – jaukius, šviesius, patogius ir saugius. Mūsų tikslas, kad už šių namų durų paliktumėte visus rūpesčius ir galėtumėte mėgautis poilsiu, ramybe bei pasirūpinti savo sveikata.

Energetikas-Spa Amber Palace

Elegancija ir prabanga dvelkiantis SPA „Amber Palace“ ieškantiems išskirtinio poilsio tik 100 m. iki Baltijos jūros! Čia SPA ne tik „Sanitas Per Aquam“ (sveikata iš vandens). Čia, ant Baltijos jūros kranto, SPA - tai baltų tautoms žinoma reikšmė: „Sanitas Per Amber“ (sveikata iš gintaro). Komfortiški bei elegantiški kambariai, ant stogo įsikūrusi kavinė, kurioje galėsite stebėti saulėlydžius, viešbučio restoranas, kuriame mėgausitės gyva muzika ir žinoma SPA centras, baseinas, pirtys, sūkurinės vonios garantuoja poilsį jūsų kūnui ir sielai.

Labas rytas vila (4).JPG

Moderni ir jauki 4 žvaigždučių vila yra puikus pasirinkimas poilsiui dviese ar su šeima!

Vilos pirmajame aukšte yra įrengta pusryčių salė, kurie kviečiam svečius kiekvieną rytą pasimėgauti gardžia kava ir pusryčiais.

Antrajame aukšte svečiai gali atsipalaiduoti “Grožio studijoje”, kurioje paslaugos subalansuotos tiek moterims tiek vyrams.

Eglė plius Druskininkai.jpg

Eglės sanatorija Druskininkuose – tai lyg atskiras sveikatingumo miestelis, įsikūręs atokiau nuo miesto centro, skaičiuojantis 48-erius savo gyvavimo metus, veikiantis jau nuo 1972 m. „Eglės sanatorija“ Druskininkuose atnaujinta 2018 m. – renovuotas B korpusas, pastatyta stiklinė galerija, sujungianti A, B, C korpusus su biuvete ir gydykla. 
 

Viešbutis Radisson Blu

"Radisson Blu Royal Astorija" yra įsikūręs Vilniaus senamiesčio širdyje. Viešbutis lepina svečius 5 žvaigždučių patogumais ir patogiais, erdviais kambariais. Restorane „Astorija Brasserie“ patiekiami klasikiniai prancūzų virtuvės patiekalai, o bare „Astorija“ siūlomi nestandartiniai kokteiliai ir didelis džino pasirinkimas. Galėsite plaukioti viešbučio baseine ar atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje.

Romantic Boutique Hotel&Spa
 • Romantic Boutique Hotel & Spa, tai išskirtinė vieta – jauki, šilta ir savita.  Viešbutis įrengtas buvusiame pirmajame Pabaltijyje mechaniniame malūne. Pastatas įtrauktas į Lietuvos valstybės saugomų kultūros paveldo objektų sąrašą.
Tony Resort

Poilsis Tony Resort 4*

Anupriškių kaimas, Trakų rajonas

Net 40 ha plote Anupriškėse įsikūręs poilsio ir pramogų parkas „TonyResort“ kviečia Jus pabėgti nuo miesto šurmulio ir pajusti tikrąją ramybę ir harmoniją pušų apsuptyje ant Gilušio ežero kranto.

Čia siūlomos įvairios paslaugos ir pramogos: apgyvendinimas ekologiškuose namukuose, lipynės, vandens ir lauko pramogos, pasivaiksčiojimas Anupro parke pelkių takais, pirtis ir kubilas, restoranas bei daugybė kitų.

Tai vieta, kurioje skirsite taip išsiilgto laiko SAU ir mėgausitės kokybišku poilsiu.

Viešbutis Palangos Vėtra

4* viešbutis “Palangos Vėtra” įsikūręs vienoje gražiausių vietų Palangoje – priešais Botanikos parką ir naująjį „Pasakų parką“ bei kelios minutės pėsčiomis iki smėlėto jūros kranto. Šis viešbutis – puikus pasirinkimas ieškantiems SPA poilsio, poilsiaujant su šeima ar organizuojantiems verslo keliones!

Viešbutis Amberton Green SPA Druskininkai

„Amberton Green SPA Druskininkai“ – vienintelis 5 žvaigždučių MIEGO SPA Druskininkuose.

Viešbutis duris atverė 2020 metų spalio 29 dieną. Būkite vieni pirmųjų išbandę prabangaus viešbučio paslaugas! Rezervuoti savo viešnagę viešbutyje galite jau dabar! 

Tai elegantiškas 79 kambarių viešbutis, prabangus SPA centras su aukščiausios kokybės sveikatingumo ir SPA procedūromis, jaukus ekskliuzyvios gourmet kultūros à la carte restoranas ir lauko terasa, konferencijų salė, baseinas ir pirčių kompleksas, vaikų vidaus ir lauko erdvė.

Viešbučio Energetikas panorama

Sveikatos centras ,,Energetikas“ - tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis centras, kuris savo veiklą pradėjo 1986 metais. Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę, atsižvelgiant į sveikatos būklę, parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai.

Sveikatos centras „Energetikas“ veikia ištisus metus. Tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis. „Energetikas" susideda iš trijų gyvenamųjų korpusų, kuriuose yra 201 renovuotas kambarys, bei medicininio bloko. Tai labai patogu, nes po atliktų procedūrų nereikia išeiti iš patalpų. Klientų poreikius palengvina liftas, tai suteikia didesnę laisvę judėti.

Grand Hotel Kempinski Vilnius fasadas.jpg

Viešbutis "Grand Hotel Kempinski Vilnius" įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, priešais Arkikatedros aikštę, su puikiais vaizdais į „UNESCO“ organizacijos saugomą Vilniaus senamiestį. Prezidentūra bei Gedimino prospektas, pagrindinė apsipirkimų gatvė, dizainerių boutique parduotuvės bei galerijos, turistų mėgstamos pasilinksminimų vietos – visur galima nueiti pėsčiomis.

Viešbutyje įsikūręs restoranas „Telegrafas“ – vieta, ieškantiems elegantiškos aplinkos mėgautis europietiškos virtuvės patiekalais, siūlanti subtilų balansą tarp istorinės praeities ir modernumo, malonią atmosferą, jaukų interjerą ir didingus Vilniaus arkikatedros aikštės vaizdus.

iš lauko.jpg

Unikali viešbučio architektūra - elegantiškas istorinis XIX a. korpusas bei stiklinis šiuolaikinis pastatas. Svečių patogumui stiklinis koridorius jungia viešbutį su viena didžiausių ir moderniausių miesto gydyklų – Druskininkų gydykla ir Druskininkų Vandens parku - į abu juos iš savo kambario galite patekti su šlepetėmis.

Amberton Green Apartments Hotel

Kurorto šurmulys ir Baltijos jūros diktuojama ramybė - tai suderinama ir gyvuoja itin charakteringoje Palangos vietoje. Tai - šalia garsiosios Palangos bažnyčios, J.Basanavičiaus gatvės pašonėje įsikūręs modernus 4 žvaigždučių viešbutis Amberton Green Apartments Hotel.
Patogūs ir erdvūs liukso klasės apartamentai iš dviejų kambarių (35 kv. m). Viename jų - moderni virtuvė ir poilsio zona su sofa lova bei žurnaliniu staliuku, kitame - dvigulė lova ir drabužinė.
Apartamentų patogumai: virtuvėlė su kaitlente, stalo įrankiai ir indai, elektrinis virdulys, mini baras, mikrobangų krosnelė, indaplovė, mini seifas, telefonas, plokščiaekranis televizorius su kabeline TV, dušas arba vonia, chalatai ir šlepetės, plaukų džiovintuvas, higienos priemonės, nemokamas bevielis internetas, individualiai reguliuojama oro kondicionavimo sistema. Automobilio parkavimas už papildomą mokestį.

Viešbutis Old Mill Conference

Viešbutis Old Mill Conference -17a. istoriniuose šaltiniuose minimas kaip Keltininko namas, kuris buvo tarsi kitame kanalo krante esančio „Ryžių malūno“ dvynys. Pagal išlikusias  20a. pradžios fotografijas architektai atkūrė Keltininko namo formas ir po restauracijos šis statinys atgimė autentiškame pavidale. Restauruojant buvo išsaugota statinio forma, šimtametės medinės konstrukcijos, autentiškas pastato rūsys. 2008m. po rekonstrukcijos duris atvėrė 15 kambarių viešbutis su restoranu, konferencijų ir banketinėmis salėmis.

Viešbutis Harmony Park 5*

Vienas prabangiausių 5*  viešbučių Baltijos regione HARMONY PARK, įsikūręs atokiai nuo miesto šurmulio, nuostabios gamtos apsuptyje, laukia visų norinčių pailsėti, atgauti fizinę bei dvasinę pusiausvyrą.
Paslaugus aptarnaujantis personalas, restoranas su garsiausiais virtuvės šefais, ištaigingas ir prabangus  interjeras, gausi paslaugų pasiūla ir pramogos padės Jums atsiriboti nuo rutinos bei leis pajusti vidinę harmoniją.
5+ žvaigždučių „Harmony Park“ viešbutis, traukia lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru.

Poilsio zona
 • Atverkite SPA VILNIUS duris ir pasinerkite į pasaulio atradimus, kurie prasideda vos įžengus į kambarį - vokiška kokybe alsuojančiais chalatais, angliškos aromaterapijos magija su ESPA vonios kambariuose, o malonų miegą užtikrina skandinaviško subtilumo lovos su lietuviškais pūkų patalais...  
 • Nuolankus dėmesys svečių poreikiams – kaip Japonijoje, pirties ritualai – lyg paslaptingajame Maroke ir grožio ritualai – santūrūs, tarsi Paryžiuje. Puodelio espresso – kaip Italijoje, su kavos pupelėmis iš Salvadoro? Brandintos jautienos steiko iš Argentinos? O gal baravykų sriubos? ... Tos ypatingos akimirkos, kurios leidžia pačiupinėti, paragauti, išjausti visą pasaulį.
Pakruojo dvaras

Mylistos, tikriausiai sutiksite, kad dvariškas poilsis ir įkvėpianti aplinka - geriausia sveikatai dovana! Tad kviečiame jus ilsėtis ir pramogauti didžiausiame Lietuvos dvare, kur galėsite grožėtis XIX a. pab. dvaro užsiėmimais bei ekspozicijomis. Pailsėti nuo įtemptų darbų, atsipalaiduoti siūlome apsistoti Malūnininko namo viešbutyje, ku galėsite  mėgautis dvaro spa masažų  gydomosiomis galiomis.

Barono vila.jpg

Barono vila

Anykščių r.
 • Unikalus rojaus kampelis tiems, kurie ieško sielos ir kūno poilsio;
 • Čia, tarp dviejų krantų, atrasite tyvuliuojantį ežerą, kvepiantį mišką, beribes pievas, o jose – ramiai besiganančius elnius bei danielius.
Viešbutis Old Mill

Viešbutis Old Mill Hotel“- vienas įspūdingiausių Klaipėdos uosto statinių. 18a. šis pastatas buvo vadinamas „Ryžių malūnu“, nes čia veikė pirmasis ir didžiausiais Lietuvoje ryžių malūnas. 2008 metais po pastato rekonstrukcijos darbų duris atvėrė modernus 3*PLUS viešbutis, kuris greitai tapo tikru Klaipėdos miesto simboliu.

Viešbutis Palanga Life Balance SPA Hotel

Palanga Life Balance SPA – jau 17 metų šis šeimos valdomas viešbutis savo svečius žavi unikaliu dizainu ir aplinka, prabanga bei aptarnavimo kokybe. Gracingų pušų bei Baltijos jūros apsuptyje įsikūręs viešbutis- ideali vieta atitrūkti nuo skubančio pasaulio ir atkurti savo gyvenimo balansą. 2018 m. Palanga Life Balance SPA – World SPA and Wellness Awards 2018 rinkimuose išrinktas geriausiu Rytų Europos SPA viešbučiu, Europos SPA asociacijos (ESPA) apdovanojimuose jis išrinktas inovatyviausiu SPA viešbučiu Europoje. Viešbutis Palanga Life Balance SPA savo svečiams siūlo galimybę apsistoti skirtinguose korpusuose – prabanga alsuojančiame elegantiškame Luxury ar išskirtinio dizaino stilingame Design, kuriuos abu sieja ypatingas aptarnavimas, dėmesys detalėms bei interjere vyraujantis natūralumas.

Luxury korpuso pirmame aukšte yra viešbučio restoranas, čia tiekiami pusryčiai. Design korpuse yra Spa ir mineralinio vandens baseinų ir pirčių kompleksas. Design pastatatas pasižymi išskirtine architektūra - grindys jame pasvirusios 5 laipsniais. Perėjimas iš Luxury į Design korpusą - tik per lauką.
Visuose kambariuose yra dvigulės lovos, tačiau paruoštos atskiros antklodės. Atskirti lovas nėra galimybės.

Trijų kambarių apartamentai (~ 60 m2), įrengti atskirame kotedže- idealus pasirinkimas šeimos poilsiui. Apartamentus sudaro trys kambariai. Erdvi jauki svetainė bei pilnai įrengta virtuvėlė su dideliu šeimyniniu valgomuoju stalu. Viename miegamajame kambaryje yra didelė dvigulė lova, kitame – dvi viengulės lovos.  Antrame kotedžo aukšte išsidėsčiusiuose apartamentuose įrengti balkonai, o pirmame – lauko terasos, kur šiltuoju metu laiku galite atsipalaiduoti grakščių pušų apsuptyje. . Nuotraukas galite pamatyt čia: https://palangahotel.lt/viesbutis-palanga-life-balance-spa/kambariai/1/triju-kambariu-apartamentai-kotedze/r-7

Netoliese esantis muzikos klubas „Vandenis“ tiekia maistą išsinešimui.

Amsterdam Plaza
Naujas prabangus 5* viešbutis Amsterdam Plaza įsikūręs Palangos centre, visai greta puikios miesto atrakcijos - šokančio fontano. Visi lankytini Palangos objektai bei paplūdimys lengvai pasiekiami pėsčiomis. 
Viešbučio svečius atsipalaiduoti kviečia jaukios SPA erdvės, kuriose yra sūkurinė bei hidromasažinė vonios, sauna, garinė pirtis, masažiniai dušai. Aktyviam poilsiui – sporto salė (kardio-treniruokliai, laisvieji svoriai, jogos kilimėliai, kt.) bei dviračių nuoma.
Laukiame viešbutyje „Amsterdam Plaza“!
Viešbutis Moxy

MOXY viešbutis priklauso pasaulinio garso Marriott viešbučių tinklui.  Kaune Maironio gatvėje įsikūręs viešbutis išsiskiria savo modernumu, žaismingu ir spalvingu interjeru. Moxy yra pirmasis viešbutis Kaune, kuriame svečiai gali įsiregistruoti, taip pat bendrauti su darbuotojais, užsisakyti paslaugų bei patekti į savo kambarį naudojantis mobiliąja „Marriott Bonvoy“ aplikacija! Moxy rasite ir visą parą veikiantį kokteilių barą bei sporto klubą, ir išsinešimui paruošto maisto parduotuvę, darbo, poilsio ir žaidimų erdves.

Nykščio namai
 • Ramų poilsį ir jaukumą rasite komfortiškuose skandinaviško stiliaus šviesiuose ir jaukiuose kambariuose, dekoruotuose natūraliomis medžiagomis.
 • Nykščio namų restoranas siūlo puikius aukštaitiškus paveldo patiekalus, pagamintus laikantis senovinių receptūrų, garsųjį Anykščių vyną.
Poilsis viešbutyje Esperanza Resort

„Esperanza Resort“ - tai vieta atsipalaiduoti, atkurti vidinę pusiausvyrą, tiesiog ištrūkti nuo kasdieninių rūpesčių ir pasilepinti. Viešbutis siūlo stulbinantį gamtos grožį, nuostabų apgyvendinimą, aukštai įvertintą maitinimą ir pramogas. Šis prabangus ekologiškas spa viešbutis yra puiki vieta atrasti natūralų Lietuvos grožį bei mėgautis didžiule pramogų įvairove ištisus metus. Gurmaniška virtuvė, pasakiškas spa, privatus paplūdimys, baseinas ir teniso kortai – visa tai vos už kelių minučių nuo Vilniaus.

Vilnius Grand Resort viešbutis
 • Modernus laisvalaikio, poilsio ir pramogų kompleksas, įsikūręs ežerų, beržynų ir vingiuojančių kalvų apsuptyje. Už vos 20 min kelio nuo Vilniaus miesto centro atrasite gamtą, skanų maistą bei tikrą atpalaiduojantį poilsį.
 • Neribotas apsilankymas „Aqua Pool“ baseinų ir pirčių zonoje.