Reikalinga pagalba?

Dovanų kuponai

Dovanokite įspūdžius ir akimirkas, o ne daiktus! Kelionės praplečia akiratį, grąžina vaikišką smalsumą ir atgaivina sielą. Padovanokite nuotykį ir atradimo džiaugsmą savo artimiesiems, draugams ar kolegoms. Dovanų kuponas suteikia gavėjui laisvę pasirinkti norimą kryptį ir kelionės tipą pačiam, taip pat galite išrinkti ir padovanoti konkrečią kelionę! Mes turime plačią kelionių ir poilsio paketų pasiūlą, todėl kiekvienas atras savo svajonių kelionę. Perkant dovanų kuponą nereikės suvesti tikslių keliautojų duomenų. 

Dovanų kuponus galite panaudoti pirkdami svetainėje www.guliveriokelionės.lt arba atvykę į vieną iš kelionių organizatoriaus biurų ir apmokėti už visas UAB „Guliverio kelionės“ teikiamas turizmo paslaugas!

Papildomos sąlygos:

  • Dovanų kuponas galioja net 12 mėnesių!
  • Dovanos gavėjas galės keisti kelionės autobusu išvykimo datą ar maršrutą vieną kartą, jei iki kelionės pradžios liko ne mažiau kaip 21 diena;
  • Jei paslaugos(-ų), už kurią(-ias) atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei Dovanų kupono nominali vertė nurodyta ant Dovanų kupono, trūkstamą sumą turėsite sumokėti grynaisiais arba banko pavedimu.
  • Jei paslaugos(-ų), už kurią(-ias) atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono nominali vertė nurodyta ant Dovanų kupono, skirtumas negrąžinamas.
  • Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus.
kupono pvz2.jpg

Dovanų kuponas

20 €

Dovanų kuponas

50 €

Dovanų kuponas

100 €

Dovanų kuponas

150 €

Dovanų kuponas

200 €

Dovanų kuponas

300 €

Dovanų kuponas

400 €

Dovanų kuponas

500 €

Dovanų kuponas

700 €

Dovanų kuponas

1000 €

Su dovanų kupono panaudojimo sąlygomis galite susipažinti: www.guliveriokeliones.lt/naujienos/dovanu-kupono-salygos