Išvykimo laikai ir vietos

Slidinėjimas Austrijoje 8 d. (Zilertalio slėnis) 2018-01-20

IŠVYKIMO VIETAIŠVYKIMO LAIKAS
Iš Vilniaus (FORUM PALACE žemutinė aikštelė) rodyti žemėlapyje
03:30
Iš Kauno (Pilies aikštelė) rodyti žemėlapyje
05:00
Iš Marijampolės (nuo ORLEN degalinės) rodyti žemėlapyje
06:00
Į kelionę išvyksta autobusas MAN Lions Star, valst. nr. GCC 473 daugiau autobuso planas
Vairuotojo tel.: +370 618 07072 (skambinti tik ekstra atveju išvykimo dieną)
Firmos atstovo mob. tel.: +370 652 55477 (ekstra atveju)

Ne darbo metu, iškilus problemoms kelionės išvykimo dieną ar kelionės metu, galite susisiekti su mūsų darbuotojais telefonu 8 652 55477 (ekstra atveju)

Tuo atveju, kai turistai išvyksta iš miestų, esančių šalia greitkelio Vilnius - Kaunas, grįžtant iš kelionės parvežimas į išvykimo vietą negarantuojamas. Tokiu atveju autobusas grįžta į įprastas išvykimo vietas (Vilnių ir Kauną).
Keliautojų parvežimas į vietoves, esančias šalia greitkelio, organizuojamas tik esant galimybei.
Dėl panašiu laiku iš skirtingų kelionių grįžtančių grupių pervežimo į Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį gali tekti palaukti (ne ilgiau kaip 1,5 val.).

Žiemos sezono metu: Saugoma automobilių aikštelė Kaune pageidaujantiems kelionės trukmei palikti automobilį netoli išvykimo vietos - Jonavos g. 32A (daugiau informacijos +37069981405)

(Vasaros sezono metu turistai, kurie atvyksta į Kauną iš kitų miestų ir pageidauja Kaune palikti automobilius kelionės laikotarpiui, gali iš anksto užsakyti automobilio saugojimo paslaugą Kauno kempinge (tel. 8 618 09407) Tokiu atveju užsakant kelionę būtina nurodyti išvykimo į kelionę vietą: Kauno kempingas (Jonavos g. 51))

GULIVERIO KELIONIŲ organizuojamų pervežimų kainos:

Maršrutas

Kaina asm.
(į abi puses)

Klaipėda - Kaunas - Klaipėda

37 EUR

Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis

29 EUR

Šiauliai - Kaunas - Šiauliai

32 EUR

Panevėžys - Kaunas - Panevėžys

29 EUR

 
* Šventiniu laikotarpiu (nuo gruodžio 24 d. iki sausio 2 d.)  pervežimo kainos yra tikslinamos tvirtinant pervežimo užsakymą.
* Pervežimai organizuojami grupėms nuo keturių keliautojų.
* Pervežimai gali būti vykdomi autobusu, mikroautobusu arba lengvuoju automobiliu.
* Pervežimai iš Klaipėdos vykdomi tiesiogiai Klaipėda, Kryžkalnis - Kaunas, pervežimai iš Šiaulių gal būti vykdomi per Panevėžį.
* Pervežimai iš Alytaus* ir Marijampolės* kelionėms į Daniją, Švediją, Norvegiją, Suomiją, Latviją, Estiją, Rusiją vykdomi pagal atskirą užklausimą.
* Jei turistai vėluoja atvykti į nurodytą išvykimo vietą, autobuso vairuotojas turi teisę išvykti jų nelaukiant. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ už dėl turistų kaltės nesuteiktas paslaugas atsakomybės neprisiima.
* Pervežimai gali būti organizuojami ir į vieną pusę.
* Patiksliname turistų paėmimą į šiaurės krypčių keliones: į Latviją, Estiją, Sankt Peterburgą, Skandinavijos šalis vykstama per Panevėžį arba Šiaulius. Išvykimo miestas pasirenkamas priklausomai nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų.
* Iš kito miesto mokamas pervežimas vykdomas susirinkus ne mažesnei kaip 4 turistų grupei.