Reikalinga pagalba?

Kelionės pedagogams

Bendradarbiaudami su pedagogų kvalifikacijos kėlimo centrais kviečiame pedagogus vykti į kvalifikacijos kėlimo keliones autobusu užsienyje ir Lietuvoje pagal akredituotas kvalifikacijos kėlimo programas.

KELIONĖS PEDAGOGAMS.jpg

 

Kvalifikacijos tobulinimo programos siūlomos mokyklų vadovams, jų pavaduotojams ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjams, mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams bei kitiems darbuotojams.

Edukacinės kelionės į užsienį:

  • Kūrybiškumo ugdymas mokykloje: Lenkijos mokytojų patirtis;
  • Mokykla kiekvienam: įtraukiojo ugdymo patirtys Norvegijos švietimo įstaigose;
  • Mišraus mokymo organizavimo patirtis Italijos ugdymo įstaigose;
  • Kaip užsukti mokyklos pažangos variklį siekiant geresnių mokinių ugdymosi rezultatų? Baltijos šalių (Švedija arba Estija arba Suomija) bendrojo ugdymo mokyklų patirtis.

Taip pat organizuojame edukacines keliones autobusu Lietuvoje:

  • Lietuvos dvarų kultūrinio paveldo integracijos galimybės ugdymo procese;
  • Kultūrinio ir gamtinio ugdymo patirtis Druskininkų ugdymo įstaigose;
  • Aplinkosauginio ir socialinio emocinio ugdymo edukacinėse aplinkose patirtis Mažeikių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigose;
  • Kraštotyros, amatų ir tradicijų saugojimo, perdavimo, etninio ir patyriminio ugdymo patirtis Klaipėdos rajono švietimo įstaigose;
  • Žemaitijos dvarų kultūrinio ir istorinio paveldo panaudojimas tarpdalykinei integracijai;
  • Kultūrinis ir gamtinis paveldas  Žagarės regioniniame parke.

Jeigu nerandate Jus dominančios edukacinės kelionės, maloniai kviečiame kreiptis ir pagal Jūsų pageidavimus pasiūlysime Jums tinkamą kelionės variantą.

Kvalifikacijos kėlimo kelionės - ne tik puiki galimybė pakelti kvalifikaciją, bet ir praplėsti savo akiratį. Edukacinių kelionių metu vyksta paskaitos, organizuojami susitikimai su lankomų šalių pedagogais, lankomos kultūrinės šalies įžymybės.

Siekiant kelti muzikos mokytojų dalykinę kvalifikaciją, pažinti kitų šalių muzikinį švietimą, tradicijas, užmegzti bendradarbiavimo ryšius su muzikos pedagogais iš užsienio valstybių,  organizuojamos kvalifikacijos kėlimo kelionės muzikos mokytojams ir mokiniams dalyvauti tarptautiniuose jaunųjų muzikų konkursuose.

Taip pat kolektyvų išvykoms siūlome rinktis ir mūsų organizuojamas keliones autobusu. Keliones po Lietuvą rasite čia. Keliones į užsienį rasite čia

Laukiame Jūsų pageidavimų bei klausimų „Guliverio kelionių“ biuruose arba elektroniniu paštu info@guliveriokeliones.lt.