Reikalinga pagalba?

Portugalija (poilsinė - pažintinė) - lėktuvu

3 nakvynės viešbutyje prie Atlanto vandenyno!
Kelionės vadovas iš Lietuvos!
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
2019-05-07 – 05-17 vietų yra
849,00 € -10 % 764,10 € PIRKTI
2019-09-10 – 09-20 vietų yra
849,00 € -10 % 764,10 € PIRKTI
visos datos ir kainos
  • Aplankysite garsiausius šalies vienuolynus bei įspūdingiausias bažnyčias
  • Susipažinsite su didžiausiais šalies miestais Portu ir Lisabona
  • Grožėsitės mažais jaukiais istoriniais miestukais
  • Aplankysite nuostabius šalies parkus
  • Po kupinos gerų įspūdžių kelionės pailsėsite prie Atlanto vandenyno, nuostabių pakrančių apsuptyje

Portugalija (poilsinė - pažintinė) - lėktuvu

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Vakarinis skrydis Vilnius -  Madridas. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ispanijoje.

2 diena. Pusryčiai. Išvykstame Portugalijos link. Atvykstame į Guimaraes miestelį, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pirmasis Portugalijos  karalius šį miestelį pasirinko savo sostine, todėl jis dabar vadinamas tautos lopšiu. Lankysime Bragoje esantį  Bom Jesus kompleksą – įspūdingo dydžio katedrą su dar įspūdingesniais barokiniais laiptais, kuriuose įrengtos 14 Kryžiaus kelio  stočių. Nakvynė viešbutyje prie Porto.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Portą, antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą. Porto istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Grožėsimės miesto senaisiais tiltais, lankysimės paupio senajame rajone Ribeira. Esant galimybei, lankysime  Palacio da Bolsa* neoklasikinius ištaiginguosius rūmus, kur miesto pirkliai buvo įkūrę biržą. Rūmuose yra daug istorinių vertybių, didžiausia įžymybė – auksu spindinti Arabiškoji salė. Lankysime  garsiąją Šv. Pranciškaus bažnyčią* su žymiuoju XVIII a. barokiniu interjeru. Vien altoriaus puošybai buvo panaudota daugiau nei 200 kg aukso.  Apžiūrėsime įspūdingąją, rūstoką  Porto katedrą, renesansinę Šv. Klaros bažnyčią su prabangiu paauksuotų medžio drožlių interjeru. Užsuksime  į šalia esantį, viduramžiais alsuojantį Baredo kvartalą, Sao Bento geležinkelio stotį, statytą  XX a. pradžioje ankstesnio vienuolyno vietoje. Praeisime Avenida dos Aliados gražiąja alėja, kur išsidėstęs miesto administracinis centras. Grupei pageidaujant, pasiplaukiosime Douro upe**. Kitame Douro upės krante, kur yra įsikūrę 58 vyno rūsiai ir kuriuose kamštinio ąžuolo statinėse  laikomas garsusis Porto vynas, aplankysime  vieną garsiųjų  vyno rūsių, ragausime vyną**. Nakvynė viešbutyje prie Porto.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aveirą, vandens kanalais  išvagotą miestelį, kadaise buvusį svarbų jūrų uostą. Aplankysime senąjį  miesto kvartalą, centrinę aikštę, istorinių pastatų ansamblį, geležinkelio stotį su tradicinėmis keramikos plytelėmis puoštu fasadu. Vykstame į Koimbrą,  poetų apdainuotą buvusią šalies sostinę, garsią senuoju universitetu, jo įspūdingu pastatu, garsiąja biblioteka. Tvirtovę primenanti  miesto  katedra laikoma puikiausiu romantinio stiliaus pastatu Portugalijoje.  Vykstame į Fatimą. Fatima – garsi religinė šventovė, prilygstanti Lurdo piligrimystės vietai Prancūzijoje.  Neobarokinė kalkakmenio bazilikos aikštė yra du kartus didesne už Vatikano Šv. Petro aikštę, ir gali sutalpinti iki 300 000 maldininkų. Nakvynė viešbutyje prie Fatimos.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame link Tomaro – žavingojo istorinio miestelio su senąja architektūra. Miestelio garsenybė -  XII a. Kristaus vienuolyno tvirtovė, pradėta statyti tamplierių apsisaugoti nuo maurų. Lankome Bataliją – garsią vienu įstabiausiu gotikos statiniu Europoje -  Batalijos vienuolynu*, įrašytu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vykstame į Alkobasą, įsikūrusią tarp dviejų upių. Čia lankome  didžiausią  Portugalijoje viduramžių bažnyčią, esančią  Švč. Marijos vienuolyne*. Bažnyčioje 1153 m. įkurta abatija yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldą. Vykstame į Obidos miestelį, dailių baltintų namų gyvenvietę, apsuptą XIV a. sienų.  Vakarinis pasivaikščiojimas. Nakvynė viešbutyje prie Obidos.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame link Sintros, pakeliui aplankydami  Mafros miestelį su didžiuliais barokiniais rūmais ir vienuolynu. Atvykstame į Sintrą. Miestelis  įsikūręs įspūdingoje vietoje ant šiaurinių granitinių kalnų šlaitų, tarp miškingų tarpeklių ir šaltinių. Čia vasarą mėgdavo ilsėtis Portugalijos karaliai. Sintra - dar vienas šalies objektas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.  Apžiūrėsime Karališkuosius rūmus*, pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis. Keliaudami link Lisabonos, užsuksime į Cabo da Roca, labiausiai į vakarus nutolusį Europos tašką. Nakvynė viešbutyje prie Lisabonos.

7 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Lisaboną. Aplankysime gražiausias naujojo miesto aikštes – Comercio, Rossio ir Restauradores, užsuksime į Laisvės  gatvę. Grožėsimės senuoju viduramžių kvartalu Alfama. Esant galimybei, aplankysime  miesto įžymybę  - Šventojo Jurgio pilį*, kadaise maurų tvirtovę, pradėtą statyti dar vestgotų laikais V a., nuo kurios sienų atsiveria įspūdingi miesto  vaizdai. Lankysimės  Belemo kvartale, kuriame stovi  garsusis, į tvirtovę panašus, įmantriomis detalėmis dekoruotas, Belemo bokštas, tapęs miesto simboliu. Esant galimybei, apžiūrėsime  Šv. Jeronimo vienuolyną*, liudijantį šlovingą šalies laivininkystės praeitį. Laisvas laikas arba, esant galimybei, praleidžiame vakarą  vietinėje  užeigoje, klausydamiesi ilgesingojo fado **. Nakvynė viešbutyje prie Lisabonos.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame  į Evorą – sienų apjuostą miestą, svarbiu tapusiu valdant romėnams, suklestėjusiu  viduramžiais kaip mokslo ir menų centras. Miesto senamiesčio architektūra viena turtingiausių Portugalijoje, tad ne veltui  miestas paskelbtas kaip UNESCO saugotinas paveldo paminklas. Aplankysime XII a. katedrą*, universitetą*, Romos laikus menančią Dianos šventyklą ir unikalią  koplyčią*, kurią pranciškonų vienuolis pastatė iš 5000 mirusių žmonių kaulų. Vakarop vykstame į viešbutį viename iš Algarvės pakrantės kurortų. Tai pietinis Portugalijos regionas, turistus viliojantis smaragdo spalvos vandeniu, švariais paplūdimiais ir oranžinėmis smiltainio uolienomis. Algarvė viena iš saulėčiausių Europos vietų, kurioje per metus suskaičiuojama apie 3000 valandų saulės. Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno.  Nakvynė viešbutyje.

9 - 10 dienos. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno. Norintiems pratęsti pažintį su Portugalija, siūlome savarankiškai aplankyti Algarvės regiono istorinius miestelius ir kitus objektus. Vilamoura – prašmatnus kurortas su didžiausia Portugalijoje jachtų prieplauka. Čia ypatingai švarūs paplūdimiai ir daug vandens pramogų. Vilamoura kurortas populiarus tarp golfo žaidėjų dėl idealiai prižiūrėtų golfo aikštynų ir aukšto aptarnavimo lygio kiekvienam žaidėjui. Tavira dailus istorinis  miestelis prie Gilano upės žiočių, jis patiks tiems turistams, kurie nori pabėgti nuo modernių Algarvės kurortų. Šis miestelis stebina įspūdingomis bažnyčiomis, kurių čia suskaičiuojama netgi dvidešimt dvi. Albufeira – laikomas Algarvės turistų sostine. Čia rasite jaukų senamiestį su daug restoranų ir kitų pramogų – įvairus vandens sportas, pasivažinėjimai keturračiais, aktyvus naktinis gyvenimas. Silves prieš daug amžių buvo maurų sostine, tuomet šis miestas buvo didesnis ir svarbesnis už Lisaboną. Aukščiausiame miesto kalvos taške yra išlikusi maurų pilis ir katedra. Nakvynės viešbutyje.

11 diena. Pusryčiai. Ryte išvykstame į Faro oro uostą. Skrydis į Vilnių su persėdimu tarpiniame mieste.


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/į oro uostus Ispanijoje, Portugalijoje; patogus autobusas pažintinio turo metu; apgyvendinimas 2*- 3* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

*Lėktuvo bilietas Vilnius – Madridas – Faro – tarpinis miestas persėdimui – Vilnius (Ryanair); *registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) - bilietai į mokamus objektus ~ 90 EUR; Fado vakaras, vynų degustavimas ir pasiplaukiojimas Douro upe ~ 80 EUR; *vietinių gidų paslaugos apie ~ 20 EUR; *medicininių išlaidų draudimas.

Pastabos

Užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami Ryanair aviabendrovės lėktuvo bilietai, kurie yra nekeičiami ir negrąžinami. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą. objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. minimalus keliautojų skaičius 15 asmenų.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys180,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)21,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)34,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)7,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Pasirinkite kelionės datą

2019-05-07 – 05-17 vietų yra
849,00 € -10 % 764,10 €
2019-09-10 – 09-20 vietų yra
849,00 € -10 % 764,10 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/į oro uostus Ispanijoje, Portugalijoje; patogus autobusas pažintinio turo metu; apgyvendinimas 2*- 3* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

*Lėktuvo bilietas Vilnius – Madridas – Faro – tarpinis miestas persėdimui – Vilnius (Ryanair); *registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) - bilietai į mokamus objektus ~ 90 EUR; Fado vakaras, vynų degustavimas ir pasiplaukiojimas Douro upe ~ 80 EUR; *vietinių gidų paslaugos apie ~ 20 EUR; *medicininių išlaidų draudimas.

Pastabos

Užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami Ryanair aviabendrovės lėktuvo bilietai, kurie yra nekeičiami ir negrąžinami. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą. objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. minimalus keliautojų skaičius 15 asmenų.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys180,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)21,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)34,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)7,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

Atsisiųsti

KITA INFORMACIJA

4.3/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jolanta

Nuostabi šalis, puikus įspūdžiai.

Rita

Kelionė turininga pažintine prasme, visokeriopai geri įspūdžiai. Ačiū kelionės vadovei Irenai- suteiktos istorinės žinios, aplankyti miestai, juose esantys žymūs objektai leido ne tik pažinti, bet ir pamilti Portugaliją. Rekomenduotina kelionė, ypač jei jus lydės vadovė Irena!

Jolanta

Roma

Nuostabūs. Labai patiko.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą