Reikalinga pagalba?

Jordanija (poilsinė-pažintinė) (lėktuvu)

Organizuojama grupėms pageidaujant!
 • Į kelionės kainą įskaičiuota pusryčiai ir vakarienės!
 • Amanas – tai miestas, kuriame senovinis paveldas tarytum susijungia su moderniuoju pasauliu ir tarpsta tarsi viena esybė.
 • Madaba – tai miestas, vienijantis didžiausią krikščionių bendruomenę visoje Jordanijoje.
 • Žemiausias pasaulio taškas Negyvoji jūra.
 • Garsiausia vieta Jordanijoje - Petra.
 • Nakvynė Beduinų palapinėse Vadi Rumo dykumoje!
 • Citadelė - ant aukščiausio Amano kalno stūksantys didingi tvirtovės griuvėsiai.
 • Džarašas - šis miestas dėl architektūrinių įdomybių itin mėgstamas turistų.

Jordanija (poilsinė-pažintinė) (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Susitikimas su kelionės vadovu Vilniaus oro uoste. Tiesioginis skrydis Vilnius – Amanas (Ryanair). Vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje prie Amano.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame aplankyti „Dykumų pilimis“ vadinamų tvirtovių. Dar VII a. arabai dykumose pristatė vienišų  tvirtovių, kurios tarnavo tarytum nakvynės namai karavanams. Garsiausios, iš išorės tikrai primenančios pilis, Kasr Charana, Kasr Azrak ir Amra tvirtovės. Ant aukščiausio Amano kalno stūkso didingos tvirtovės – Citadelės – griuvėsiai. Pasigėrėsime nuo šio kalno atsiveriančia didinga Amano panorama. Čia išlikusi I a. statyta Heraklio šventykla ir VIII a. arabų statyti rūmai. Vėliau užsuksime į Jordanijos Archeologijos muziejų, įkurtą 1951 m. Jame saugoma daugybė įvairių archeologinių objektų iš visos šalies, pradedant priešistoriniais laikais, baigiant XV a. Aplankysime ir dar vieną Amano pasididžiavimą – Romėniškąjį amfiteatrą – II a. statinį. Užlipus į patį viršų atsiveria amfiteatro didybė – jame telpa net 6 tūkst. žiūrovų, o koncertai vyksta ir šiandien. Nakvynė viešbutyje prie Amano.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Džarašą, čia gausu antikinio palikimo. Jis dar skambiai vadinamas Rytų Pompėja arba Tūkstančio kolonų miestu. Jordanijos šiaurėje esantį miestą itin mėgsta turistai, mat architektūrinių įdomybių čia tikrai nestinga: Dzeuso ir Artemidės šventykla, kolonų apsuptos gatvės, teatrai, pirtys, miesto gynybinių sienų liekanos, ovalus forumas, Korintinės kolonos, Adriano arkos – tie, kurie domisi istorija ir architektūra, šiame mieste liks apžavėti ir pakerėti. Vėliau vyksime į senovinį kalnų miestą Adžluną. Miestelis žymus įspūdingais XII a. pilies griuvėsiais, dabar žinomais Adžluno pilies vardu. Apžiūrėję pilį keliausime į Andžaro miestą, kuris laikomas šventuoju miestu. Manoma, jog pats Jėzus Kristus ir jo mokiniai keliavo pro šį miestą ir nakvojo Andžaro urve. Dabar šis urvas yra šventa vieta piligrimams, ten pastatyta Kalnų Dievo Motinos bažnyčia. Pakeliui link Amano aplankysime Iraq Al Amir moterų kooperatyvą, kuriame vietinės moterys gamina muilą iš natūralių medžiagų bei įvairius keramikos dirbinius – viliojanti galimybė pasižmonėti ir apsipirkti. Nakvynė viešbutyje prie Amano.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Madabos miestą, kuriame gyvenama nuo ankstyvos senovės – čia randama vidurinio bronzos amžiaus paminklų. II–VII a. miestas buvo valdomas romėnų ir bizantiečių, tad nenuostabu, jog čia išlikę įspūdingo grožio Bizantijos laikotarpio mozaikų. Žymiausia iš jų – mozaika Šv. Jurgio bažnyčioje. Joje vaizduojamas senasis Palestinos žemėlapis. Vykstame prie Nebo kalno. Tai Jordanijoje stūksantis 817 m aukščio kalnas, nuo kurio atsiveria panorama į Jordano slėnį ir Jerichono miestą. Pasak Senojo Testamento, ant Nebo kalno užkopęs Mozė pažvelgė į Pažadėtąją žemę. Sakoma, jog ant šio kalno pranašas ir palaidotas, tačiau kapas nėra žinomas. Šios dienos vakaras bus skirtas poilsiui žemiausiame pasaulio taške – prie Negyvosios jūros. Pasimėgausite šio gamtos stebuklo siūlomomis galiomis. Jūros vanduo itin sūrus, jame gausu įvairiausių mineralų. Pastarieji padeda atgauti jėgas, suteikia energijos ir švytėjimo. Sakoma, jog Negyvosios jūros vanduo itin naudingas odai, sąnariams, plaukams, nagams. Negyvosios jūros vandenyje druskų tiek daug, jog jos visą laiką kūną kelia į paviršių. Maudynių metu pasijusite tarytum besvoriai. Nakvynė viešbutyje prie Negyvosios jūros.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Petrą. Tai garsiausia vieta Jordanijoje, vienas iš naujų septynių pasaulio stebuklų, neretai tituluojamas ir gerai žinomas kaip „Rausvoji dykumų legenda“, „Mirusiųjų karalystė“ ar „Spalvingųjų uolų vėrinys“. Petra kažkada buvo Nabatėjų karalystės sostinė, o prieš tai ji tapo Romos imperijos dalimi. Kad ir kaip bebūtų gaila, Vakarų pasaulis šį akmeninį šedevrą užmiršo šimtmečiams, tačiau XIX a. jis buvo  iš naujo atrastas. Nepakartojamo grožio, įspūdingas ir unikalus statinys mena ne vieną tūkstantmetį – rūmai uolose išskaptuoti maždaug 200 metų prieš mūsų erą. Šiandienis apsilankymas Petroje leidžia pabuvoti senoviniame archeologiniame parke, įveikiant smiltainio kanjoną, vadinamą Sik. Kiti ne mažiau svarbūs griuvėsiai, kuriuos aplankysime yra: Romos teatras, vienuolynas ir fasadų gatvė, didžiulis kanjonas, puoštas įvairiais antkapiais – tikras istorijos ir architektūros lobynas. Nakvynė viešbutyje prie Vadi Musos.

6 diena. Pusryčiai. Vyksime į Vadi Rumą arba Mėnulio slėnį – akmenuotą dykumą Jordanijoje. Sakoma, jog čia galima rasti viską, ko tik įmanoma tikėtis iš tikros dykumos. O vakarais, nusileidus saulei, Vadi Rumo dykuma tampa kiek mistiška ir bauginančia. Vadi Rumo dykumą galime pavadinti chameleonu, dėl to, jog jos uolos, kalnai ir smėlis keičia spalvą: kraštovaizdis atrodo vienaip tekant saulei, tačiau visiškai kitaip, jai esant zenite ar leidžiantis. 2011 m. Vadi Rumo dykuma įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Vadi Ruma dykumoje pasivažinėsime visureigiais. Po saulėlydžio vyksime į stovyklavietę, kur mūsų lauks autentiška vakarienė. Nakvynė Beduinų palapinėse Vadi Rumo dykumoje.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į Akabą. Ši diena bus skirta poilsiui. Puikūs Raudonosios jūros paplūdimiai, mažos vietinių gyventojų krautuvėlės, didžiuliai prekybos centrai, medžiais apsodintos alėjos, viešbučiai, restoranai, barai – toks yra Akabos miestas. Raudonoji jūra garsėja nepaprastai turtingu povandeniniu pasauliu. Nardymas – viena iš labiausiai turistų pamėgtų pramogų šiame kurorte. Viešėdami Akaboje, nepraleiskite galimybės pasigrožėti povandeniniu pasauliu, įspūdžiai užtikrintai garantuoti. Nakvynė viešbutyje prie Akabos.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Amano oro uostą. Tiesioginis skrydis Amanas – Vilnius (Ryanair).


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir 1 nakvynė patogiose palapinėse Vadi Rum dykumoje su pusryčiais 7 vakarienės; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; vietinio gido paslaugos (rusų kalba); Jordanijos viza; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Amanas – Vilnius (Ryanair); (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 140 JOD; arbatpinigiai ~ 50-55 USD; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 12; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; užsakant kelionę garantuojame užsakymo metu galiojančią lėktuvo bilietų kainą; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; vykstant į šią kelionę, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys200,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)18,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)29,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

VIZOS

Lietuvos Respublikos piliečiams Jordanijos vizos yra būtinos. Turistiniais tikslais į Jordaniją atvykstantys Lietuvos Respublikos piliečiai vizą gali gauti kirsdami Jordanijos sieną (oro uoste). Viza suteikia teisę šalyje būti 30 dienų.

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Jordanijos valiuta: dinaras (JOD). 1 EUR ~ 0,8 JOD. Jordanijos dinarų ir JAV dolerių (arbatpinigiams) iš eurų galėsite išsikeisti kelionės metu. 

MOKAMI OBJEKTAI

Mokamiems objektams reikia turėti apie 140 JOD (160 EUR).

Arbatpinigiai vietiniam gidui, vairuotojui (privaloma) ~ 50-55 USD/asm.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
 • maudymosi aprangą, paplūdimio rankšluostį, šlepetes, sulankstomą kilimėlį paplūdimiui, specialius batelius maudynėms, maudymosi kepuraitę (privaloma terminiuose baseinuose);
 • lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Nuo 2021 m. liepos 27 dienos ADB „Gjensidige“ į kelionių draudimą įtraukė papildomą apsaugą nuo COVID-19, kuri užtikrina galimų medicininių išlaidų atlyginimą.

Susirgus COVID-19, bus apmokamos būtinosios medicinos pagalbos gydymo įstaigoje išlaidos, gydytojo paskirti vaistai, transportavimas iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, lydinčio asmens kelionės, be priežiūros likusių nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidos.

Išsamų draudžiamųjų įvykių sąrašą rasite Kelionių draudimo sąlygose Nr. 061, punktuose 44–53.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 testo, kai jo rezultatas neigiamas, išlaidos neatlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų ir saviizoliacijos išlaidų. 

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.gjensidige.lt/taisykles

SKRYDIS

RYANAIR SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė RYANAIR. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

RYANAIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://www.ryanair.com/gb/en/timetable

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota:  tik 1 rankinis orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 40x20x25cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.
Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruojamas bagažas: 10 kg (40x20x55cm) ir 20 kg. užsakomas už papildomą mokestį.
Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

4.7/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Elena

Viskas buvo labai puiku. Smagiai ir įdomiai praleidome laikà.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai