Reikalinga pagalba?

Magiškoji Škotija - Edinburgas, Stirlingas ir Danfermlinas (lėktuvu)

Organizuojama grupėms pageidaujant
Skrydžio kaina nuo: 90 €
  • Ekskursija Edinburge ir apsilankymas Nacionaliniame Škotijos muziejuje
  • Pažintis su romantiškuoju Sterlingu, buvusiu viena svarbiausių tvirtovių Škotijoje
  • Kelionė traukiniu per tris įspūdingus Forto tiltus, laikomais Škotijos simboliu

Magiškoji Škotija - Edinburgas, Stirlingas ir Danfermlinas (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Kaunas – Edinburgas. Miesto transportu* atvykstame į senamiestį. Lankome Edinburgo senamiestyje įsikūrusį Nacionalinį Škotijos muziejų, kuriame matysime avytę Dolly - pirmąjį pasaulyje žinduolį, klonuotą iš pamatinės ląstelės.  Moksleivius muziejuje ypač traukia gamtos istorijos skyrius bei mokslo ir technologijų galerija, kurioje daug pasaulinės reikšmės eksponatų. Po pietų apžvalginė ekskursija senamiestyje:  Edinburgo universitetas, kurio garsiausias studentas buvo Čarlzas Darvinas; Karališkoji mylia, kuri prasideda nuo pilies ir tęsiasi iki Holirudo rūmų - oficialios škotų ir britų karalienės rezidencijos;  kapinės, kuriose įkvėpimo sėmėsi J.K. Rowling, kavinė, kurioje buvo rašomas Haris Poteris, kitos magiškos vietos. Nakvynė jaunimo viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai* mieste.  Ryte traukiniu, grožėdamiesi įspūdinga Škotijos gamta, važiuojame į romantiškąjį Sterlingą, kadaise buvusį viena svarbiausių tvirtovių Škotijoje. Po Edinburgo pilies ji buvo pagrindinė Stiuartų, Škotijos karališkosios dinastijos, rezidencija. Tai labai senas Škotijos miestas, laikomas vartais iš Škotijos aukštikalnių į žemumas. Laisvas laikas Sterlingo senamiestyje, kuriame šalia istorinių pastatų yra daug kavinukių ir prekybos centrų. Vėlyvą popietę grįžtame į Edinburgą ir kopiame į Artūro sostą. Šis 250 m aukščio kalnas yra užgesusio ugnikalnio liekanos. Nuo jo matosi visas Edinburgas ir jo apylinkės. Edinburge yra daug paslaptingų vietų, susijusių su istoriniais kriminaliniais nusikaltimais ir vaiduokliais, todėl vėlai vakare, grupei pageidaujant ir rezervavus iš anksto, siūlome ekskursiją** su gidu (anglų kalba) aplankant paslaptingas ir šiurpias Edinburgo vietas, kuriose galima pajusti kažką keisto ir nepaprasto. Nakvynė jaunimo viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai* mieste.  Ryte traukiniu per tris įspūdingus Forto tiltus, kurie laikomi Škotijos simboliu ir įtraukti į UNESCO kultūros pasaulio paveldą važiuojame į Danfermliną. Lankome Endriu Karnegio gimimo namą – muziejų. Endriu Karengis su tėvais 1848 emigravo iš Škotijos į JAV, kur neturtingas, bet labai sumanus vaikinas tapo plieno pramonininku ir pirmuoju pasaulio milijonieriumi. Sulaukusį 33 metų E. Karnegį užklupo psichologinė krizė ir jis savo veiklą pašventė labdarai.  “Žmogus, kuris miršta turtingas, miršta nešlovėje” - vadovaudamasis šiuo leitmotyvu, E. Karnegis įkūrė daugybę fondų JAV ir Europoje, finansavo daug mums šiandien gerai žinomų projektų statybą: daugybės viešųjų bibliotekų JAV, Carnegie Hall Niujorke - vienos garsiausių pasaulyje muzikos scenų, Taikos rūmų Hagoje ir kt.  Karnegis norėjo remti tik tuos, kurie patys sau gali padėti - stropius ir ambicingus žmones. Po pietų grįžtame į Edinburgą. Lankome Nacionalinį Škotijos paminklą - Edinburgo pilį, kurioje saugomas Didžiosios Britanijos karalių karūnavimo akmuo. Vakare siūlome pasivažinėti vaiduoklių autobusu** (anglų kalba). Nakvynė jaunimo viešbutyje.

4 diena. Anksti ryte miesto transportu vykstame į oro uostą. Skrydis Edinburgas - Kaunas.  


Į kelionės kainą įskaičiuota

3 nakvynės jaunimo viešbutyje; vietinių gidų paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

*** lėktuvo bilietai Kaunas – Edinburgas – Kaunas (Ryanair, lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis) ; registruotas bagažas; * - bilietai į mokamus objektus, miesto transporto bilietai (~ 100 GBP); ** - papildomos pasirenkamos pramogos (~ 30 GBP); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami lėktuvo bilietai, kurie yra negrąžinami; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;  jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už  skrydžių bendrovės skrydžio laikų pakeitimus.

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)18,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai