Reikalinga pagalba?

Škotijos pilys, ežerai ir miestai 6 d. (lėktuvu)

Šiuo metu neorganizuojama
Edinburgas-Stirlingas-Rannoch Moor-Hailandai-Skajaus sala-Invernesas-Loch Nesas-Holirudo rūmai
Skrydžio kaina nuo: 90 €
Kelionės metu įveikiamas atstumas ~1 000 km
 • Pažintis su Edinburgo pilimi ir senamiesčiu!
 • Nuostabieji Rannoch Moor gamtos plotai.
 • Nepakartojamo grožio Skajaus sala.
 • Pasiplaukiojimas laivu Loch Neso ežere bei pažintis su garsiausiomis Škotijos pilimis.
 • Viskio degustacija Hailanduose!

Škotijos pilys, ežerai ir miestai 6 d. (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Vakare susitikimas su kelionės vadovu Kauno oro uoste. Skrydis*** Kaunas – Edinburgas. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Edinburge arba Edinburgo apylinkėse.

2 diena. Pusryčiai. Pažintį su Škotija pradėsime nuo Edinburgo. Škotijos sostinės unikalų grožį ir savitumą lėmė gamtiniai, istoriniai, kultūriniai veiksniai, kurie palaipsniui formavo šiandieninį miesto įvaizdį. Edinburgas – UNESCO pasaulinio paveldo miestas. Romantiškas viduramžiais susiformavęs Edinburgo senamiestis ir 18-19a. elegancija alsuojantis naujamiestis yra dažniausiai miesto svečių lankomos miesto dalys. Pažintinės ekskursijos metu susipažinsite su miesto įžymiais istoriniais kvartalais, įspūdingu architektūros ir kultūriniu paveldu, tradicijomis ir įvairiomis istorijomis apgaubtomis paslapčių. Ekskursijos metu apsilankysime legendinėje Edinburgo pilyje*, susipažinsite su pilies istorija bei pasigrožėsime nuo pilies atsiverančiais nuostabiais panoraminiais vaizdais. Pasivaikščiosime Karališkąja mylia – pagrindine senamiesčio arterija ir apžiūrėsime senamiesčio kvartalus bei viduramžiškus kiemus, išgirsite pasakojimus apie Edinburgo miesto raidą, čia  gyvenusius žmones, nutikimus ir linksmas istorijas. Apsilankysime istoriniame „Grassmarket“ kvartale, garsėjančiame gausybe istorinių barų („Pubs“), susipažinsite su jo paslaptimis ir sužinosime kodėl Edinburgas garsėja kaip vaiduoklių ir paranormalių reiškinių vieta. Pažintis su Edinburgo legenda - „Greyfriars Bobby“ – garsiausiu Škotijos terjerų veislės šunimi, žymia Edinburgo kavine, kur gimė Hario Poterio legenda. St. Giles (Šv. Egidijaus) istorinė katedra ir jos istorinė-kultūrinė aplinka. Išvysite senąjį Škotijos parlamentą, istorinį ”Canongate” kvartalas, kur yra įsikūrusi istorinė Karališkoji  vasaros rezidencija – Holirudo rūmai ir, iš kur atsiveria įspūdingi vaizdai į Artūro sostą – vulkaninės kilmės kalnų grandinę. Pažintis su „Princess Street“ ir „Princess Gardens“ – Edinburgo centrinės dalies (New Town) viena iš pagrindinių gatvių ir garsiuoju miesto parku, iš kur atsiveria keliai į pažintį su pasauliniu mastu pripažintos Edinburgo neo-klasikinės architektūros erdvėmis. Laisvu metu galėsite pasimėgauti Edinburgo atmosfera: galėsite apsilankyti tradiciniuose baruose ar restoranuose, paragauti vietinio alaus, viskio ar žymiojo hagio, pasiklausyti gyvos muzikos. Nakvynė viešbutyje Edinburge arba Edinburgo apylinkėse.

3 diena. Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio ir kelionė link Dornie, įskūrusiame šiaurės Škotijos vaizdingame Hailandų  (Škotijos Auktštikalnių) regione.  Pakeliui trumpas sustojimas ir apsilankymas 16a. Cullross miestelyje, kurio unikalioje istorinėje aplinkoje buvo filmuojami garsiojo „Outlander“ (liet. „Svetimšalės“) filmo kadrai. Vykstame į Stirlingą, istorinę Škotijos sostinę. Trumpa pažintis su miestu, kurios metu turėsite galimybę pasigerėti senovine Stirlingo pilimi, viena svarbiausių pilių Škotijos istorijoje XIV- XVII a., kuri mena Škotijos kovų už nepriklausomybę laikus bei matysime įspūdingą William Wallace (Viliamo Volaso), nacionalinio didvyrio paminklą žvelgiančio į Stirlingą nuo Abatijos kalvos. Laisvas laikas pietums. Keliaujame per Rannoch Moor - išraiškingus negyvenamus ir saugomus gamtos dykynės plotus, garsėjančius savo unikalia bioekologine aplinka ir traukiančius profesionalius fotografus, fiksuojančius „gamtos stebuklus“ visame pasaulyje.  Lankantis Highlands regione, turėsite progos pasigerėti  Glencoe kalnų tarpeklio vaizdais, pamatyti  aukščiausią Jungtinės Karalystės viršukalnę  Ben Nevis (Ben Nevisą).  Škotijos Highlands regionas apipintas legendomis, dažnai vadinamas romantiškąja Škotijos dalimi, kuriai ypatingą meilę visais laikais puoselėjo škotai, neabejinga jai buvo ir karalienė Viktorija. Tai nuostabios laukinės gamtos kraštas - didingi kalnai, gilūs kalnų ežerai škotų vadinami specialiu vardu Loch. slėniuose karaliaujantys taurieji elniai, o padangėse - ereliai. Regionas taip pat didžiuojasi gausybe įspūdingų pilių ir viskio daryklų. Vieną viskio daryklą numatoma aplankyti pakeliui, kur padegustuosime* čia gaminamo viskio (tik suaugusiems asmenims nuo 18 m.). Nakvynė viešbutyje Loch Neso apylinkėse.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Škotijos salą Skye (Skajų). Tai didžiausia Škotijos sala, garsėjanti savo rūstoku, bet įspūdingu laukinio grožio kraštovaizdžiu. Kalnų masyviai, smaragdiniai  slėniai ir tarpekliai, kriokliai, nedideli žvejų kaimeliai ir miesteliai, susiformavę šalia krištolinio skaidrumo vandenų saugo unikalios šiaurės Škotijos  gamtos ir gėlų kultūros ženklų derinį. Ši sala traukia daugybės filmų prodiuserių  žvilgsnius, čia buvo filmuota daugybė filmų. Skajaus sala apipinta legendomis, kurios atgyja lankant salos traukos vietas. Aplankysime Portree miestelį - Skye administracinį centrą, Old Man Storr, Kilt Rock,- įspūdingos vulkaninės kilmės uolos, apsuptos vandenų, išvysite vaizdingą Mealt krioklį. Keliaujame pasigrožėti mistiškai atrodančia Eileano Donano pilimi, kurią iš visų pusių supa ežerai bei kalvos. Dauguma škotų teigia, kad ši pilis yra pati vaizdingiausia visoje Škotijoje. Išvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Loch Neso apylinkėse.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Highlands sostinę Invernesą, įsikūrusį netoli nuo paslaptimis apipinto Loch Neso.  Pažintis su Inverness miestu, jo istorija ir dabarties tradicijomis, pagrindiniais miesto traukos objektais: anglikonų Inverneso katedra, Viktorijos laikų Inverness gynybine pilimi, išdidžiai nuo kalvos žvelgiančią į Nesės upę. Pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis, Nesės upės krantine. Laisvas laikas. Rekomenduojame apsilankyti dengtame XIX a. Viktorijos turguje, kur galėsite įsigyti lauktuvių. Tęsiant kelionę vykstame prie garsiojo Loch Neso, kur bandysime įminti paslaptingosios pabaisos Nesės mįslę, sustojant Fort Augustus miestelyje. Laisvas laikas pietums. Pasiplaukiojimas* mistiniais pasakojimais apipintame Loch Neso ežere, grožintis nuostabiais peizažu. Keliaujant toliau apsilankymas privačioje 13-tą amžių menančią Bleiro pilį*, tikrosios škotiškos architektūros pavyzdį, apsuptą nuostabių angliško tipo sodų bei parkų. Išvykstame link Edinburgo. Pakeliui sustojame žaviame Dunkeldo kaimelyje, vadinamame vartais į Hailandus bei garsėjančiu savo katedra. Nakvynė viešbutyje Edinburgo apylinkėse.

6 diena. Pusryčiai. Apsilankymas Holirudo rūmuose*, kur yra įrengti Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II vasaros apartamentai. Pagal tradiciją  monarchė bei karališkosios šeimos atstovai atvyksta bent kartą kiekvienais metais. Apsilankius rūmuose galima susipažinti su karališkosios dinastijos rezidencijos istorine aplinka ir tradicijomis, pirmosios Edinburgo abatijos istorija ir karališkosios šventyklos griuvėsiai bei kitais unikaliais eksponatais. Laisvas laikas Edinburge. Vakarop pervežimas į oro uostą. Skrydis*** Edinburgas – Kaunas.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(***) - lėktuvo bilietas Kaunas - Edinburgas - Kaunas (Ryanair, lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis) ; registruotas bagažas; (*) –  bilietai į mokamus objektus, miesto transporto bilietai (~ 150 GBP); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius - 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių;  jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys200,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Edinburgo pilies lankytojo bilietas senjorams (65+ m.)20,00 €
Edinburgo pilies lankytojo bilietas suaugusiems (nuo 16 iki 64.99 m.)25,00 €
Edinburgo pilies lankytojo bilietas vaikams (nuo 5 iki 15.99 m.)15,00 €
Škotiško viskio degustacija (TIK SUAUGUSIEMS nuo 18 m.)29,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.10,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį visos kelionės metu. Jei paso galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jis laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę vykti su pasu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir paso kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Didžiosios Britanijos valiuta: svaras sterlingų (GBP); 1 EUR ~ 0,8 GBP. Svarų sterlingų rekomenduojame įsigyti prieš išvykstant į kelionę.

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

Bilietai į mokamus objektus, miesto transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma  ~150 GBP :

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~20 EUR

Bleiro pilis: suaugusiems ~ 16 GBP, vaikams ~ nuo 5 iki 16 m. ~10 GBP, senjorams ir studentams ~14 GBP

Edinburgo pilis: suaugusiems ~ 20 GBP, vaikams nuo 5 iki 15 m ~12 GBP, senjorams (65+) ~16 GBP.

Holirudo rūmai: suaugusiems ~ 20 GBP, vaikams ~ nuo 5 iki 16 m. ~13 GBP, vaikams (nuo 5 iki 16m) ~10 GBP

Miesto transportas Edinburge: ~22 GBP

Plaukimas laivu Loch Neso ežere: suaugusiems ~ 20 GPB, vaikams ~ 15 GPB, senjorams ~ 17 GBP

Valaso paminklas: suaugusiems ~ 11 GBP, vaikams iki 15m. (imtinai) ~7 GBP, studentams ir senjorams ~ 9 GBP

Viskio degustacija : suaugusiems ~ 33 EUR (būtina užsisakyti iš anksto)

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • Fotoaparatas, vaizdo kamera, įkrovikliai;
 • Higienos priemonės: dantų pasta, dantų šepetėlis, šampūnas, kremas rankoms ir veidui, kremas nuo saulės, drėgnos servetėlės;
 • Medikamentai: nuo ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų, viduriavimo, supimo važiuojant ar plaukiant; pleistrų;
 • Buitiniai elektros prietaisai, jei jie kelionės metu būtini: plaukų džiovintuvas, lygintuvas. 
 • Apsiaustas nuo lietaus arba skėtis;
 • Galvos apdangalas, akiniai nuo saulės;
 • Drabužiai turėtų būti lengvi, medvilniniai. Avalynė patogi ir lengva, patartina storesniu padu. Kelionės metu būtina turėti šiltą megztinį ar lengvesnę striukę;
 • Lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

Škotijos klimatas pasižymi labai permainingais, lietingais orais, vėjo gūsiais, temperatūrų skirtumais, todėl į kelionę būtina pasiimti tvirtus lietpalčius ir neperšlampamą, patogią avalynę, rūbų tinkančių įvairiai temperatūrai.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

RYANAIR SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė RYANAIR. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

RYANAIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://www.ryanair.com/gb/en/timetable

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota:  tik 1 rankinis orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 40x20x25cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.
Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruojamas bagažas: 10 kg (40x20x55cm) ir 20 kg. užsakomas už papildomą mokestį.
Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

4.2/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Rita

Labai gerai suorganizuota kelionė. Optimalus maršrutas. Pamatyta daug, tačiau nereikėjo lėkti ir skubėti. Gide nuostabi, kompetetinga ir suteikianti daug informacijos. Liko puikūs įspūdžiai ilgam. Ačiū už nuostabią pažintį su Škotija.

Jūratė

Kelionė gera. Tai puikus istorijos ir gamtos miksas. Profesionali gidė ir puikus bei paslaugus škotas vairuotojas.

Arvydas

Vadove - puiku -10 balu, programa irgi gera

Rolandas

Idomi ir nesunki kelionė.Patiko.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai