Reikalinga pagalba?

Škotija (lėktuvu)

Organizuojama grupėms pageidaujant
  • Pažintis su Edinburgo pilimi ir senamiesčiu!
  • Nuostabieji Rannoch Moor gamtos plotai.
  • Nepakartojamo grožio Skajaus sala.
  • Pasiplaukiojimas laivu Loch Neso ežere bei pažintis su garsiausiomis Škotijos pilimis.

Škotija (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis*** Kaunas – Edinburgas. Pervežimas iš oro uosto į Edinburgą, nuo kurio pradėsime pažintį su Škotija. Keliaujame į Edinburgo pilį*, kuri tarsi iš dangaus žvelgia į miesto senamiesčio gatves. Pilyje pamatysime didinguosius viduramžių Škotijos istorinius artefaktus, karališkąsias regalijas, didingas menes ir juose įrengtas muziejines ekspozicijas. Vėliau leisimės į apžvalginę ekskursiją Edinburgo senamiestyje: Karališkoji mylia, Šv. Žilio katedra, mažieji senamiesčio kiemeliai, Edinburgo universitetas, D. Humo monumentas, Škotijos parlamentas ir daugybė kitų kvapą gniaužiančių objektų. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Edinburge.

2 diena. Pusryčiai. Išvykstame iš Edinburgo. Pravažiuojame garsiąją Stirlingo pilį, pastatytą XVI –XVII a. sandūroje. Tai viena svarbiausių pilių Škotijos istorijoje, o pats Stirlingas – buvusi Škotijos sostinė. Toliau matysime Valaso paminklą*, kuris meną pirmuosius Škotijos nepriklausomybės karų laikus, bei žvelgia į Stirlingą nuo Abatijos kalvos. Keliaujant toliau įžengsime į nuostabiuosius Rannoch Moor gamtos plotus, kurie iki šiolei yra viena populiariausių vietų profesionaliems fotografams visame pasaulyje. Kelyje pravažiuosime didžiausią Jungtinės karalystės viršukalnę Ben Nevisą, o taip pat ir Glencoe kalnų tarpeklį. Keliaujame toliau Šiaurinės Škotijos link, kur prasideda Hailandai. Įvažiuojame į nuostabią Škotijos salą – Skajų. Tai didžiausia sala priklausanti Škotijai. Joje atsiveria dar kitokie gamtos plotai, kiti kalnų masyvai, kurie sudaro nepakartojamai gražų kraštovaizdį. Vakarinis pasivaikščiojimas po Skajaus administracinį centrą Portree. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Ši diena skirta Skajaus salos pažinimui. Čia buvo filmuota daugybė filmų, todėl kino mėgėjai greitai atpažins įvairias vietas. Čia susipažinsime su legendomis apipintomis uolomis ir viršukalnėmis. Aplankome smaragdo spalva žibantį Glendalio slėnį bei Neisto švyturio vietą. Jei pasiseks, pamatysite jūroje plaukiojančius delfinus ir banginius. Pilni įspūdžių išvykstame iš Skajaus. Trumpai sustojame prie vaizdžiai ir mistiškai atrodančios Eileano Donano pilies, kurią iš visų pusių supa ežerai bei kalvos. Dauguma škotų teigia, kad ši pilis yra pati gražiausia visoje Škotijoje. Vykstame į Hailandų sostinę Invernesą įsikūrusį prie Loch Neso. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Šios dienos kelionę pradedame prie garsiojo Loch Neso, kur ieškosime paslaptingojo monstro – Nesės. Pasiplaukiojimas* legendomis ir mistika apipintame Loch Neso ežere. Keliaujant toliau užsukame į Bleiro pilį*, tikrosios škotiškos architektūros paveldą, apsuptą nuostabių angliško tipo sodų, bei parkų. Vakare atvykstame į Edinburgą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Holirudo rūmus*, kur dabar įrengti karalių vasaros apartamentai, į kuriuos karališkoji šeima atvykta kiekvienais metais, taip pat čia įrengta pirmoji abatija Edinburge, rūmų parke išlikę šventyklos griuvėsiai bei kiti nepakartojami eksponatai. Laisvas laikas Edinburge. Pervežimas į oro uostą. Skrydis*** Edinburgas – Kaunas.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(***) - lėktuvo bilietas Kaunas - Edinburgas - Kaunas (Ryanair); (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

SVARBU!

Vykstant į kelionę privaloma turėti ES Covid pažymėjimą skaitmeninėje laikmenoje ir atspausdintą ant popieriaus lapo.

Išsami informacija apie ES Covid pažymėjimą nurodyta LR Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje:  https://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas/informacija-visuomenei/es-skaitmeninis-covid-pazymejimas

Rekomenduojame į šią kelionę vykti tik pilnai pasiskiepijusiems arba persirgusiems keliautojams. Vykstant nepasiskiepijus (nepersirgus), galimybės privalomai papildomai testuotis šios kelionės metu bus ribotos.

Tikslius šios kelionės metu aplankomų šalių taikomus saugumo reikalavimus rasite žemiau arba URM interneto svetainėje https://keliauk.urm.lt/

Galimybių pasas vykstant į užsienį NEGALIOJA.

Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

Visi grįžtantys ar atvykstantys į Lietuvą asmenys privalo užsiregistruoti ir pateikti savo duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC) elektroniniu būdu.

Prieš grįžtant į Lietuvą, bet ne anksčiau nei 48 val. iki kelionės pradžios, asmenys privalo užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje. Elektroninę anketą rekomenduojama užpildyti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki kelionės pradžios.

Saviizoliacijos taisyklės nuolat atnaujinamos, informacija pateikiama čia: https://nvsc.lrv.lt/lt/informacija-visuomenei-apie-covid-19/grizusiems-atvykusiems-is-uzsienio-1

Informaciją apie kiekvienos šalies nacionalines taisykles, galiojančius reikalavimus keliautojams galima rasti: https://reopen.europa.eu/lt

Saugaus keliavimo informacija yra nuolat atnaujinama ir gali keistis. Kelionių organizatorius "Guliverio kelionės" nėra atsakingas už kiekvienos šalies teisės aktų ir reguliavimų pakeitimus ar šalių teisinius sprendimus. Valstybės institucijų nustatyti reikalavimai nesuteikia keleiviui teisės nutraukti kelionės sutartį ir susigrąžinti kelionės mokestį, sumažinti kainą ir (arba) reikalauti kompensacijos. Primygtinai rekomenduojame nuolatos sekti keliavimo informaciją, nes ji gali keistis. Turistas yra asmeniškai atsakingas už keliavimo reikalavimų išpildymą.

Turistai yra asmeniškai atsakingi už tinkamą ir savalaikį priimančios šalies nustatytų reikalavimų, kurie turi būti įvykdomi iki kelionės pradžios, išpildymą.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai