Reikalinga pagalba?

Aktyvus poilsis Tenerifėje (lėktuvu)

Naujiena!
Organizuojama grupėms pageidaujant!
Skrydžio kaina nuo: 500 €
  • Net trys aktyvūs žygiai kalnuose!
  • Apsilankymas aukščiausiame Atlanto vandenyno taške - Teidės ugnikalnio viršūnėje
  • Plauksime į vieną jauniausių ir mažiausių Kanarų salų - La Gomera
  • Aplankysime senąją Tenerifės sostinę La Lagūną, ir naująją - Santa Krusą

Aktyvus poilsis Tenerifėje (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Susitikimas su kelionės vadovu oro uoste. Skrydis*** Ryga, Varšuva arba Vilnius - Tenerifė. Vulkaninės kilmės Tenerifės sala žavi savo išties unikaliu kraštovaizdžiu: išraižytas kalnais, užgesusiais ar miegančiais ugnikalniais, iš žemės gelmių seniai išsiveržusios magmos pačiomis įvairiausiomis spalvomis nudažytu salos paviršiumi. Neveltui ji tituluojama kaip viena gražiausių pasaulyje salų ir kartu su kitomis Kanarų salomis vadinama „amžinojo  pavasario sala“.  Pervežimas į viešbutį viename populiariausių kurortų Tenerifėje – Puerto de la Kruse. Jis įsikūręs žaliuojančiame ir vaizdingame Orotavos slėnyje. Kurorte gausu viešbučių, restoranų, barų ir kitų pramogų. Laisvas laikas susipažinti su kurortu. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į vos apie 100 gyventojų turintį ir gražiausiu visoje saloje tituluojamą Maska kaimelį ir tarpeklį. Maska kaimelis dar vadinamas piratų kaimu, nes anot legendų čia jie mėgdavo sėpti savo lobius. Pasigrožėsime tradiciniais kanarietiškais nameliais, užimančiais beveik kiekvieną tinkamos gyventi erdvės centimetrą ir balansuojančių ant bedugnės krašto. Apžiūrėję šią nuostabią vietą, leisimės į žygį* Maska tarpekliu iki Atlanto vandenyno. Nueisime apie 10 kilometrų (trukmė apie 6 valandos). Žygį pradėsime 750 m aukštyje virš jūros lygio ir po truputį, akmenuotu takeliu bei laipteliais, leisimės žemyn iki jūros lygio. Tarpeklis dėl išaugusių turistų srautų, siekiant išsaugoti ekosistemą, keliems metams buvo uždarytas. Dabar lankytojų skaičius čia itin griežtai ribojamas. Pasiekę Atlanto vandenyną, pasigrožėsime vaizdais, šiek tiek pailsėsime ir grįšime atgal. Kelionė atgal užtruks šiek tiek ilgiau, nes reikės lipti į kalną. Vykstame į Los Gigantės. Čia pamatysime įspūdingas apie 500 – 800 metrų aukščio uolas, pasitinkančias Atlanto vandenyno bangas. Senovėje manyta, kad šioje vietoje baigiasi pasaulis. Turėsite galimybę išsimaudyti Los Gigantės paplūdimyje arba natūraliame baseine, kuris vandens prisipildo stipriai banguojant vandenynui. Los Gigantės paplūdimys ypatingas – tai natūralios vulkaninės kilmės juodo smėlio paplūdimys. Beveik visuose kituose Tenerifės paplūdimuose smėlis atvežtas iš Sacharos dykumos. Išvykstame į Puerto de la Krusą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Los Kristianos, iš čia keltu* keliamės į La Gomerą, vieną jauniausių ir mažiausių Kanarų salų. Gamtos grožis čia įspūdingas, daug žalumos, didžioji salos dalis – vaizdingi kalnų masyvai, apaugę vešlia augalija – linguoja palmės, sunkias kekes nokina bananai, į dangų stiebiasi gaiviai kvepiantys lauramedžių miškai. Prieš išvykdamas į savo pirmąją kelionę, čia buvo apsistojęs Kristupas Kolumbas. Keliaujame į lankomiausią salos vietą – Nacionalinį Garachonajaus parką, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime po parką, pasigrožėsime kvapą gniaužiančiais gamtos vaizdais. Čia vešintys subtropiniais augalai užima apie 70% visos teritorijos. Vyksime į salos sostinę - San Sebastianą. Tai nedidukas miestelis, apsuptas stulbinančios gamtos. Pasivaikščiosime siauromis senamiesčio gatvelėmis, pamatysime Torre del Konde bokštą ir Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčią. Laisvas laikas. Vakare su keltu grįžtame atgal į Tenerifę. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į nežemiško kraštovaizdžio Teidės nacionalinį parką, įsikūrusį aplink to paties pavadinimo ugnikalnį (3718 m). Tai aukščiausias Ispanijos ir Atlanto vandenyno taškas. Teidės nacionalinis parkas yra Tenerifės vizitinė kortelė ir garsėja didžiausia Viduržemio jūros augalų įvairove bei vienu nuostabiausių vulkaninių kraštovaizdžių. Leisimės į maždaug 8 valandų trukmės žygį iki Teidės ugnikalnio viršūnės (apie 16 km ilgio trasa). Kelias į ugnikalnio viršūnę veda siauriais, vingiuotais takeliais. Kopiant grožėsimės įspūdingais ir nuolat besikeičiančiais vaizdais: mineralų nudažytos įvairių formų uolos, sustingusios lavos upės, dykumų horizontai, primenantys Marso ar Mėnulio paviršių. Išsiveržusios lavos srautai suformavo ploną, tačiau maistinių medžiagų ir mineralų turintį derlingą dirvožemį, kuriame auga apie 168 augalų rūšių, iš kurių – 33 galima rasti tik šiame geografiniame regione. Užlipus į Teidės ugnikalnio viršūnę, grožėsimės žadą atimančia panorama,  priešais akis atsiveriančiu Atlanto vandenynu, o,esant geram orui, išvysite ir kitas Kanarų salas. Esant galimybei ir grupei pageidaujant, išvyka į naktinį Teidės nacionalinį parką**. Apsilankymas naktį žada iš ties išskirtinius pojūčius: galėsite stebėti žvaigždes, užkopus į viršūnę, pajusite garuojančios sieros kvapą bei galėsite pasitikti saulę. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui arba Jūsų pasirinktoms pramogoms. Rekomenduojame apsilankyti Loro parke ir Botanikos sode, taip pat nuvykti į senąją Tenerifės sostinę La Orotavą ir prie šiek tiek toliau nuo viešbučio esančio Drakono medžio. Loro parkas* - buvęs Papūgų parkas, dabar išaugęs į didelį įvairios floros ir faunos sodą, čia įdomu apsilankyti įvairių amžiaus grupių turistams. Jame įkurtas vienas didžiausių pingvinariumų, be to, tam tikru metu čia vyksta vieninteliai Europoje Floridos orkų pasirodymai. Botanikos sodas* Puerto del La Kruze yra vienas seniausių Ispanijoje. Čia po atvirtu dangumi galima pamatyti daugiau kaip 3000 rūšių tropinių ir subtropinių augalų iš viso pasaulio. La Orotava – istorinis miestas, turistų mėgstamas dėl jaukaus senamiesčio, barokinių pastatų, senovinių aikščių. Tai lyg muziejus po atviru dangumi, čia daug gražių senovinių namų su mediniais balkonais ir bažnyčių. Drakono medis - tai seniausias ir didžiausias tokios rūšies medis. Jo aukštis apie 20-21 metrai, o apimtis taip pat apie 20 metrų. Manoma, kad jam yr apie 1000 metų, tačiau tikslaus amžiaus kol kas nustatyti neįmanoma. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Tenerifės šiaurėje esančius Anaga kalnus, kurie 2019 m. buvo paskelbti UNESCO biosferiniu draustiniu. Šiuose kalnuose kraštovaizdis itin įvairus: nuo tankių laurų miškų iki nuostabios Atlanto vandenyno pakrantės. Čia galima aptikti daugybę archeologinių salos pėdsakų. O vaizduotę Anaga kalnuose žadina ir jaukūs maži kaimeliai, kur vietiniai vis dar gyvena uolose. Atvykstame į mažą tarp kalnų esantį Tagananą miestelį, iš jo eisime į laukinį Tamadite paplūdimį.  Šio maršruto ilgis apie 16 km., trukmė apie 8 val. Pakeliui išvysime El Chorro – mažą kaimelį, kuriame gaminamas vynas, o visai netoli paplūdimio kirsime upelį. Paplūdimyje turėsite laisvo laiko piknikui ir sukaupti jėgoms grįžti atgal į Tagananą miestelį. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į Tenerifės sostinę - Santa Krusas.  Čia visada daug šurmulio, ypač vasario mėnesį, kai čia vyksta garsusis karnavalas. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apžiūrėti moderniąją koncertų salę Auditorio de Tenerife, visada judrią Ispanijos aikštę. Taip pat siūlome apsilankyti Gamtos ir Žmogaus muziejuje**, kur galėsite susipažinti su Kanarų salų įdomybėmis ir istorija, sužinosite apie vietinius salos gyventojus – guančius. Vykstame į Las Teresitas paplūdimį, vieną gražiausių dirbtinių Tenerifės paplūdimių, į kurį smėlis atvežtas iš Sacharos dykumos. Laisvas laikas maudynėms. Vakarop atvykstame į La Lagūna, iki 1723m. buvusią Tenerifės sostine. Čia išlikusi pati gražiausia ir seniausia salos kolonijinė architektūra. Būtent dėl to La Lagūnos senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Originalus XV a. miesto planas išliko beveik nepakitęs, juo kaip šablonu ispanų kolonistai naudojosi statydami miestus Amerikoje: Senojoje Havanoje, Limoje bei Kartachenoje. Laisvas laikas pasivaikščioti žaviomis senamiesčio gatvelėmis, pasimėgauti miesto atmosfera ir skaniu ispanišku maistu. Šis miestas yra laikomas „studentiškiausiu“ visoje saloje, nes čia įsikūręs universitetas, todėl čia gausu naktinio gyvenimo pramogų. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis*** Tenerifė – Ryga, Varšuva arba Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą Tenerifėje; kelionė autobusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga/Varšuva– Tenerife– Vilnius/Ryga/Varšuva; registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~50 EUR; keltas Tenerifė-La Gomera-Tenerifė~ 60 EUR/asm; arbatpinigiai vairuotojams; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys190,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)18,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)29,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

SVARBU!

Prieš kelionę susipažinkite su šalių, į kurias keliaujate, saugumo reikalavimais. Kai kurios šalys reikalauja turėti ES skaitmeninį Covid vakcinacijos arba persirgimo sertifikatą arba neigiamą covid testo rezultatą patvirtinantį pažymėjimą skaitmeninėje laikmenoje ir atspausdintą ant popieriaus lapo. Išsami informacija apie ES Covid pažymėjimą nurodyta LR Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje.

Kadangi reikalavimai nuolat kinta, dėl galimybės vykti nepasiskepijus (nepersirgus), teiraukitės savo kelionių agentūroje. Galimybės privalomai papildomai testuotis šios kelionės metu bus ribotos. 

Tikslius šios kelionės metu aplankomų šalių taikomus saugumo reikalavimus rasite žemiau arba URM interneto svetainėje https://keliauk.urm.lt/ bei https://reopen.europa.eu/lt.

Saugaus keliavimo informacija yra nuolat atnaujinama ir gali keistis. Kelionių organizatorius "Guliverio kelionės" nėra atsakingas už kiekvienos šalies teisės aktų ir reguliavimų pakeitimus ar šalių teisinius sprendimus. Valstybės institucijų nustatyti reikalavimai nesuteikia keleiviui teisės nutraukti kelionės sutartį ir susigrąžinti kelionės mokestį, sumažinti kainą ir (arba) reikalauti kompensacijos. Turistas yra asmeniškai atsakingas už visų kelionės metu galiojančių dėl COVID-19 pandemijos valdymo įvestų saugumo reikalavimų šalyje į kurią keliauja išpildymą, įskaitant bet neapsiribojant: jei valstybėje, į kurią turistas keliauja, reikalaujama per nustatytą laiką iki atvykimo į šalį atlikti Covid-19 testą bei pateikti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą anglų kalba, registruotis prieš atvykstant į šalį ir gauti QR kodą, atsisiųsti privalomą viruso prevencijos programėlę, taisyklingai dėvėti nustatyto standarto kaukes ar respiratorius, pateikti kitus reikalingus dokumentus ir kt.

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

PINIGAI

Ispanijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

  • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

​Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

RYANAIR SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė RYANAIR. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

RYANAIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://www.ryanair.com/gb/en/timetable

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota:  tik 1 rankinis orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 40x20x25cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.
Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruojamas bagažas: 10 kg (40x20x55cm) ir 20 kg. užsakomas už papildomą mokestį.
Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai