Reikalinga pagalba?

Poilsis Ispanijoje - Tenerifė

Kaina 599 €

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, dažnai vadinama Amžinojo pavasario sala. Švelnus ir šiltas klimatas ištisus metus vilioja poilsiautojus iš viso pasaulio.  Salos centre stūksantis Teidės ugnikalnis - nuostabiausias salos gamtos kūrinys. Turistų nuolat lankoma viršūnė salą dalija į dvi klimato zonas – drėgną su gausia augalija šiaurėje ir saulėtą bei sausą pietuose. Pietinėje salos dalyje įsikūrę didieji kurortai, kuriuose turistai gali pasinaudoti visais salos privalumais: unikaliu ugnikalnių peizažu, neįprastais vulkaninės kilmės smėlio paplūdimiais. Tenerifė – ideali vieta mėgstantiems golfą bei burlenčių sportą.

Galimos kelionės trukmės – 7, 10, 11,14 ir daugiau nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Tenerifę vykdomi nuo spalio iki balandžio mėnesio. 

Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Kelionės į Tenerifę su Novaturu: spauskite ČIA

Kelionių organizatoriaus Tez Tour pasiūlymai: spauskite ČIA

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Ispanijoje - Tenerifė

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Tenerifė. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Tenerifėje. Nesvarbu, ar keliausite žiemą, ar vasarą, čia jūsų lauks šiltas Atlanto vandenyno vanduo, aukštos kokybės natūralūs ir dirbtiniai paplūdimiai, didelė restoranų pasiūla, verdantis naktinis gyvenimas –  tai viskas, ko reikia geroms atostogoms.  Pažinti salą patogu keliaujant nuomotu automobiliu arba vykstant į kelionių organizatoriaus rengiamas ekskursijas ir aplankyti: Teidės ugnikalnį, La Gomeros salą, Loro parką, La Lagūną. Išbandyti paviršinį nardymą su vėžliais.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Tenerifės oro uostą. Skrydis Tenerifė - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius NOVATURAS organizuoja skrydžius į Tenerifę  pirmadieniais  ir penktadieniais nuo spalio 11 d. iki lapkričio 12 d.; Nuo lapkričio 12 d. kiekvieną penktadienį iki 2022 balandžio 22 d.
Kelionių organizatorius TEZ TOUR organizuoja skrydžius į Tenerifę  pirmadieniais  ir penktadieniais nuo spalio 11 d. iki lapkričio 12 d.; Nuo lapkričio 12 d. kiekvieną penktadienį iki 2022 balandžio 22 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Tenerifę ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Ispanijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Novaturo informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Tenerifę

Kelionių organizatoriaus Tez Tour informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Tenerifę.

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Tenerifė - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; kurorto rinkliava nuo 0,50 EUR iki 2,50 EUR už naktį; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)0,00 €

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai