Reikalinga pagalba?

Poilsis Ispanijoje - Maljorka

Kaina nuo 272 €

 

Maljorka – tai didžiausia Balearų salyno sala ir  vienas geriausių pasaulio kurortų, garsėjančių savo nuostabaus grožio pakrante ir aukščiausios klasės viešbučiais. Sala ne tik didžiuojasi nepaprastai plačiais paplūdimiais, tačiau poilsiautojus žavi ir itin įvairus kraštovaizdis, graži gamta, kalnų peizažai, jaukūs miesteliai bei turizmui ištisus metus palankus klimatas.

Salos rytuose rasite smėlio paplūdimius ir kopas, o pietuose - kaulo baltumo paplūdimius. Maljorkos vakaruose išvysite aukštus uolėtus kalnus ir safyro spalvos jūrą, o šiaurėje – pušynais apsuptas įlankėles, kurias pamėgo banglentininkai bei būriuotojai.

Galimos kelionės trukmės – 7, 14 nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Maljorką vykdomi gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiais. 

Kelionių organizatoriaus Tez Tour pasiūlymai: spauskite ČIA

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Ispanijoje - Maljorka

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Maljorka. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Maljorkoje. Šiaurinėje Maljorkos dalyje yra įsikūrę patys populiariausi šeimoms tinkantys salos kurortai. Čia paplūdimiai čia garsėja ne tik švariu ir skaidriu vandeniu, bet ir gražiomis įlankėlėmis. Pietrytinė Maljorkos salos pakrantė išraižyta vaizdingomis, siauromis įlankomis, kurios anksčiau buvo upių slėniais, o dabar tapo paplūdimio poilsio zonomis.

Maljorkos sostinė Palma – turbūt gražiausias Balearų salyno miestas, kuriame susipina daugelio tautų ir civilizacijų istorija bei kultūra. Rekomenduojame apsilankyti Passeig des Born bulvare, gotikinio stiliaus katedroje, dvare La Granja, pasigrožėti Siera de Tramuntanos kalnų peizažais, jaukiais miesteliais Valldemossa ir Soller. Maisto gurmanams būtina apsilankyti viename populiariausių turgų Sineu miestelyje ar salos pakrantėje esančiuose restoranuose po atviru dangumi. Viena įspūdingiausių ir gražiausių Maljorkos salos vietų – Formentoro kyšulys, iki kurio veda kalnų kelias, apsuptas vaizdingais peizažais. Taip pat verta aplankyti ir Albufera (S‘Albufera) gamtos parką, porto Kristo miestą.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Maljorkos oro uostą. Skrydis Maljorka - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius TEZ TOUR organizuoja skrydžius į Maljorką  gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiais.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Maljorką ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Ispanijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Kelionių organizatoriaus TEZ TOUR saugumo informacija keliaujantiems į Maljorką

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai

Degantys paskutinės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Maljorka - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)0,00 €

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai