Reikalinga pagalba?

Savaitgalis Barselonoje - lėktuvu

Kaina nuo 349 €
Organizuojama grupėms nuo 6 asmenų
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 7 % !

Savaitgalis Barselonoje - lėktuvu

1 diena Skrydis Vilnius - Barselona. Atskridus visuomeniniu transportu* vykstame iki viešbučio. Laisvas laikas. Vakare pasigrožėsime nuostabiu spalvų ir muzikos šou – dainuojančiais fontanais prie Montjuich kalvos. Vandens srovės, nuspalvintos įvairiausiomis vaivorykštės spalvomis, šoka pagal šiuolaikinės muzikos hitų popuri ir klasikinę muziką. Geriausia tai stebėti nuo  Katalonų meno muziejaus laiptų. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Pažintis su istoriniu Barselonos centru: Ribera kvartalas, išsaugojęs viduramžišką dvasią; viena įspūdingiausių gotikinių bažnyčių - Santa Maria del Mar ; reprezentacinė miesto aikštė – Placa St. Jaume. Apžiūrime  Katedrą, Karalių rūmus, aplankome Placa de Catalunya – monumentaliąją Katalonijos aikštę, La Boqueria turgų, pasivaikščiojame po garsųjį pėsčiųjų bulvarą La Rambla. Laisvas laikas. Tęsiame pažintį su La Rambla: Licėjaus teatras, vienas pirmųjų A.Gaudi  pastatų - Palau Guell, Placa Reial aikštė. Praėję paminklą žymiam keliatojui  Kolumbui ir senajį uostą, pakylame* į Montjuich kalną, kur atsiveria puikus panoraminis vaizdas į miestą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Laisva diena arba išvyka traukiniu** į Montserat vienuolyną. Tai vieta, kur susijungia tikėjimas ir gamtos grožis. Vienuolynas įsikūręs 725 m aukštyje Montserat kalnuose, kurie, laikui bėgant, įgavo įspūdingas formas – į dangų kylančias dantytas uolų viršūnes. Tai seniausias benediktinų vienuolynas Ispanijoje. Jame šiuo metu gyvena beveik šimtas vienuolių. Vienuolynas ir abatija garsi pasaulyje dėl joje saugomos  “Juodosios Madonos su kūdikiu” statulos ir seniausio pasaulyje berniukų choro. Aplankę Montserato Madoną ir pasigrožėję kalnais ir nuo jų atsiveriančiais vaizdais, grįžtame į Barseloną. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Pažintis su žymiojo ispanų architekto A.Gaudi kūrinias. Visuomeniniu transportu* vykstame Guelio parką*, kur pasivaikščiosime ir susipažinsime su spalvingais šio parko statiniais. Toliau visuomeniniu transportu* vykstame į prie Sagrada Familia, monumentaliosios bažnyčios, vainikuojančios A.Gaudi gyvenimą ir kūrybą. Pasivaikščiosime Gracia bulvaru, kurio dekorą sukūrė žymusis architektas, gyvenamieji namai Batllo, Mila ir kt.  Laisvas laikas. Visuomeniniu transportu* vykstame į Barselonos oro uostą. Skrydis Barselona - Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Skrydis Vilnius-Barselona-Vilnius; mažas rankinis bagažas - 1 vnt. vienam keleiviui; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 35 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos: išvyka į Montserato vienuolyną traukiniu ~ 26 EUR; registruotas orlaivio bagažas; pietūs, vakarienės; miestų turistiniai mokesčiai ir kai kurių lankomų vietovių bei objektų gidų paslaugos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. Minimalus keliautojų skaičius – 6 asmenys. Kelionės kaina priklauso nuo kelionės datos bei keliaujančių asmenų skaičiaus.

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

IŠVYKIMAS: Skrydis: Vilnius - Barselona - Vilnius. Kelionės bilietus atsiimsite agentūroje. Prieš kiekvieną kelionę rekomenduojame pasitikslinti skrydžio laikus, šią informaciją Jums suteiks agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Kai kuriais atvejais (dėl meteorologinių sąlygų, netikėtai atsiradusių skrydžių saugos trūkumų ir pan.) net ir lėktuvo biliete nurodytas laikas gali būti pakeistas.

Į oro uostą  prašome atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio, Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats.

KELIONĖS DOKUMENTAI:
* Vykstant į Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei priklausančias valstybes, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys iki kelionės pabaigos.

Rekomenduojama į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Nepilnamečiai iki 17 metų gali skristi tik su suaugusiu asmeniu. Keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia.

* Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse.

* Trumpam vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, galioja Europos sveikatos draudimo kortelė, tačiau ji nepadengia pargabenimo į Lietuvą išlaidų.

* Rekomenduojama apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių gali neįvykti kelionė: paties asmens ar artimų šeimos narių liga ar mirtis, prieš pat kelionę prarastas turtas.

* Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose ar draudimo kompanijose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis bei įteiktų atmintinę apdraustajam ir nurodytų kontaktinį telefono numerį, kuriuo reikėtų kreiptis nelaimės atveju norint užregistruoti draudiminį įvykį.

BAGAŽAS:

Rekomenduojama keleiviams vežtis tik kelionei būtiniausius daiktus.

Mažas orlaivio salono krepšys:
Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.

Didelis orlaivio salono bagažas:
Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už nustatytą mokestį . Jis privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje. Jūs privalote patys be niekieno pagalbos jį padėti viršutiniame salono bagažo skyriuje.

Registruojamas bagažas iki 32 kg asmeniui – už papildomą mokestį. Mokesčių sumas rasite www.guliveriokeliones.lt

Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus sudėkite į bagažą, kurį atiduosite į bagažo skyrių. Skysto pavidalo higienos priemones taip pat rekomenduojame atiduoti į bagažo skyrių. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius kiekius skysčių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui.

ORO TRANSPORTO VEŽĖJO ATSAKOMYBĖ: 

Vežėjo atsakomybės ribos nurodytos turisto lėktuvo biliete. Už viską, kas su keleiviu gali nutikti skrydžio metu, atsako aviakompanija. Prireikus vežėjas be įspėjimo gali pasinaudoti atsarginiais vežėjais ar lėktuvais, pakeisti lėktuvo tipą.

KELIONĖS  METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* Patogi avalynė, nes ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti.
* Patogūs drabužiai: lengvi, medvilniniai, galvos apdangalas, turėti ir šiltesnių drabužių.
* Higienos priemonės: dantų pasta, šepetėlis, muilas, šampūnas, drėgnos servetėlės, kt.
* Medikamentai, kuriuos vartojate nuo savo ligų, nes kelionės metu jos gali paūmėti. Patartina įsidėti vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų, pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės.
* Siūlai ir adata, žirklutės ( tik reg.bagaže).
* Skėtis ar  apsiaustas nuo lietaus.
* Foto aparatas, vaizdo kamera.

PINIGAI:

Eurai (EUR): Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais;

Pietūs Barselonoje: ~ 15 - 20 EUR, pica ~ 6 - 10 EUR, kava ~1 - 3 EUR, vyno taurė ~ 2 - 3 EUR, ledai ~1,5 - 4 EUR.

Mokami objektai:

Guelio parkas – 8 EUR; vaikams 6-12m, senjorams virš 65m. – 5,60 EUR, vaikams iki 6m. – nemokamai;

Funikulierius į Montjuk kalną – 2 ,15 EUR, gondola  – 11,50 EUR, vaikams 4-12m.- 8,4 EUR;

Sagrada Familia – 15 EUR, moksleiviams, studentams – 13 EUR;

Pikaso muziejus – 11 EUR,jaunimui 18-25m., senjorams virš 65m. – 7 EUR, vaikams iki 18m. – nemokamai; sekmadieniais nuo 15 val. - įėjimas nemokamas visiems;

(**) Ekskursija traukiniu į Montserato vienuolyną – 26 EUR.

Visuomeninis transportas Barselonoje
Barselonos El Prat oro uostas (Aeropuerto de Barcelona, BCN) yra maždaug už 13 km Barselonos centro, į kurį galima nuvykti kas 15 min. kursuojančiais autobusais (bilietas į vieną pusę kainuoja apie 6 EUR), kas pusvalandį važiuojančiu traukiniu (bilietas į vieną pusę kainuoja apie 4 EUR).
Vienkartinis metro, autobuso,tramvajaus  bilietas – 2,15 EUR , dešimt bilietėlių T10 – 10 EUR.
Mėlynojo tramvajaus „Tramvia Blau“ vienkartinis bilietas – 3 EUR
 

PASTABOS:

Organizuojama grupėms nuo 6 asmenų
Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų. Keičiantis paslaugų kainoms, ekskursijų kainos gali keistis. Kelionės vadovas gali keisti lankomų objektų eiliškumą.

Saugumas. Viešint Barselonoje patartina ypatingai saugotis kišenvagių, kurie šiame mieste yra itin apsukrūs.

Linkime gerai pasiruošti savaitgalio kelionei į Barseloną!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai