Reikalinga pagalba?

Tenerifė - Gran Kanarija (lėktuvu)

Organizuojama grupėms pageidaujant!
Naujiena!
Skrydžio kaina nuo: 500 €
  • Pažintis su dvejomis nuostabiomis Kanarų salomis - Tenerife ir Gran Kanarija
  • Apsilankymas aukščiausiame Atlanto vandenyno taške - Teidės ugnikalnio viršūnėje
  • Aplankysime senąją Tenerifės sostinę La Lagūną, ir naująją - Santa Krusą
  • Las Palmas - didžiausias Kanarų salų miestas
  • Maska - mažas ir labai jaukus kaimelis Tenerifėje

Tenerifė - Gran Kanarija (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Susitikimas su kelionės vadovu oro uoste. Skrydis*** Ryga, Varšuva arba Vilnius - Tenerifė.  Pervežimas į viešbutį viename populiariausių kurortų Tenerifėje – Puerto de la Kruse. Jis įsikūręs žaliuojančiame ir vaizdingame Orotavos slėnyje. Kurorte gausu viešbučių, restoranų, barų ir kitų pramogų. La Orotava – istorinis miestas, turistų mėgstamas dėl jaukaus senamiesčio, barokinių pastatų, senovinių aikščių. Tai lyg muziejus po atviru dangumi, čia daug gražių senovinių namų su mediniais balkonais ir bažnyčių. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į nežemiško kraštovaizdžio Teidės nacionalinį parką, įsikūrusį aplink to paties pavadinimo ugnikalnį (3718 m). Tai aukščiausias Ispanijos ir Atlanto vandenyno taškas. Teidės nacionalinis parkas yra Tenerifės vizitinė kortelė ir garsėja didžiausia Viduržemio jūros augalų įvairove bei vienu nuostabiausių vulkaninių kraštovaizdžių. Keltuvu* pakilsime į ugnikalnio viršūnę. Einant link keltuvo ir kylant juo į viršūnę, grožėsimės įspūdingais ir nuolat besikeičiančiais vaizdais: mineralų nudažytos įvairių formų uolos, sustingusios lavos upės, dykumų horizontai, primenantys Marso ar Mėnulio paviršių. Išsiveržusios lavos srautai suformavo ploną, tačiau maistinių medžiagų ir mineralų turintį, derlingą dirvožemį, kuriame auga apie 168 augalų rūšių, iš kurių – 33 galima rasti tik šiame geografiniame regione. Pakilus į Teidės ugnikalnio viršūnę grožėsimės žadą atimančia panorama, priešais akis atsiveriančiu Atlanto vandenynu, o esant geram orui išvysite ir kitas Kanarų salas. Po pietų grįžtame į Puerto de la Krusą. Lankysime Loro parką* – buvusį Papūgų parką, dabar išaugusį į didelį įvairios floros ir faunos sodą, čia įdomu apsilankyti įvairių amžiaus grupių turistams. Jame įkurtas vienas didžiausių pingvinariumų, be to, tam tikru metu čia vyksta vieninteliai Europoje Floridos orkų pasirodymai. Keliaujame į Botanikos sodą*, vieną seniausių Ispanijoje, čia po atvirtu dangumi galima pamatyti daugiau kaip 3000 rūšių tropinių ir subtropinių augalų iš viso pasaulio. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į La Lagūna, iki 1723m. buvusią Tenerifės sostine. Čia išlikusi pati gražiausia ir seniausia salos kolonijinė architektūra. Būtent dėl to La Lagūnos senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Originalus XV a. miesto planas išliko beveik nepakitęs, juo kaip šablonu ispanų kolonistai naudojosi statydami miestus Amerikoje: Senojoje Havanoje, Limoje bei Kartachenoje. Laisvas laikas pasivaikščioti žaviomis senamiesčio gatvelėmis, pasimėgauti miesto atmosfera ir skaniu ispanišku maistu. Keliaujame į Las Teresitas paplūdimį, vieną gražiausių dirbtinių Tenerifės paplūdimių, į kurį smėlis atvežtas iš Sacharos dykumos. Laisvas laikas maudynėms. Tęsiame kelionę ir atvykstame į Santa Krusą, Tenerifės sostinę, kurioje visada daug šurmulio, ypač vasario mėnesį, kai čia vyksta garsusis karnavalas. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apžiūrėti moderniąją koncertų salę Auditorio de Tenerife, visada judrią Ispanijos aikštę. Taip pat siūlome apsilankyti Gamtos ir Žmogaus muziejuje**, kur galėsite susipažinti su Kanarų salų įdomybėmis ir istorija, sužinosite apie vietinius salos gyventojus – guančius. Iš Santa Kruzo keltu* kelsimės į Gran Kanarija – Agate uostą. Nakvynė viešbutyje Gran Kanarijos salos šiaurinėje pusėje.

4 diena. Pusryčiai. Tris dienas praleisime trečioje pagal dydį Kanarų saloje - Gran Kanarijoje, susipažinsime su jos įvairia gamta, žaviais miestais bei miesteliais. Vykstame į Gran Kanarijos salos pietinę pusę, lankome natūralų gamtos stebuklą - Maspalomas kopas, jos išsidėsčiusios net 4,5 km2 plote. Vėjas nuolat keičia šios vietos peizažą, kaip talentingas dailininkas kurdamas visada įspūdingą gamtos paveikslą. Pasivaikščiosime kopose ir pasigrožėsime vaizdais. Vyksime į to paties pavadinimo Maspalomas kurortą, apžiūrėsime pakrantėje esantį 1890 m. baigtą statyti švyturį. Esant galimybei, užkopsime į švyturio** viršų ir pasigrožėsime kopų panorama iš viršaus. Laisvas laikas maudynėms ir pietums. Vykstame prie kito gamtos stebuklo – El Bufadero, čia stebėsime kaip neįprastai elgiasi, kyla ir leidžiasi vandenyno vanduo. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į vieną didžiausių saloje Nublo Rural nacionalinį parką, kuris yra gavęs UNESCO Biosferinio rezervato statusą. Jo teritorijoje yra apie 30 įstabaus grožio miestelių. Parke išvysite daugybę gamtos lobių, tarp jų vieną žymiausių –  vulkaninės kilmės Roque Nublo uolą, antrą aukščiausią vietą Gran Kanarijoje. Ji iškilusi maždaug 80 metrų virš savo pagrindo ir 1813 m virš jūros lygio. Tai viena didžiausių uolų pasaulyje, nuo jos giedrą diena galima pamatyti Tenerifėje esančio Teidės ugnikalnio viršūnę. Pakilsime į vieną iš nacionalinio parko viršūnių, nuo kurių atsiveria pasakiška salos panorama: kalnai, medžių viršūnės ir tolyje tyvuliuojantis Atlanto vandenynas. Vykstame į religinį salos centrą – Teroro miestelį, garsėjanti įspūdinga architektūra ir savo didinga katedra. Pasakojama, kad šiame miestelyje ant pušies buvo pasirodęs Mergelės Marijos atvaizdas. Dabar šioje vietoje pastatyta katedra, o jos viduje yra Mergelės Marijos atvaizdas. Tikima, kad paveikslas turi gydomųjų savybių, dėl to traukia piligrimus iš viso pasaulio. Esant galimybei, apsilankysime katedros viduje*. Pasivaikščiosime Alameda promenada ir Teroro senamiestyje, pamatysime Vyskupų rūmus, rotušę, miesto aikštėje išvysime daugybę autentiškų namukų su tradiciniais balkonais, galima sakyti, kad būtent jie yra Teroro vizitinė kortelė. Laisvas laikas. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Gran Kanarijos sostinę, įkurtą XV amžiuje – Las Palmas. Tai didžiausias Kanarų salų miestas – čia gyvena apie 370 tūkst. gyventojų – bei didžiausias Ispanijos uostas, kuriame nuolat verda kultūrinis gyvenimas, vyksta daugybė renginių ir festivalių. Mieste daug išlikusių viduramžių statinių. Ekskursija senamiestyje, kuris dar vadinamas Vegueta, apžiūrėsime XV a. Šv. Onos katedrą, Kolumbo namą, saugantį istorines relikvijas, senosios architektūros namus su uždarais kiemais ir Kanarų pušų medienos balkonais. Laisvas laikas pietums, taip pat galėsite pakilti į katedros apžvalgos aikštelę* ir pasigrožėti atsiveriančia Las Palmas panorama. Apsilankysime Las Canteras – net 4 kilometrų ilgio paplūdimyje, kuriame besimaudantiems saugumo suteikia barjerinis rifas, sumažinantis bangas. Vykstame į Gran Kanarijos vakaruose esančią apžvalgos aikštelę – balkoną, kabančią virš vandenyno. Vietomis jos pagrindas po kojomis stiklinis, todėl kai kuriems ateiti čia prireikia itin daug drąsos. Tačiau ši drąsa atsiperka, nes nuo stačios uolos viršūnės atsiveria nuostabi panorama į Atlanto vandenyną. Atsisukę į sausumos pusę, pamatysite „La Arena“ slėnį ir jūros uolų sieną, vadinamą „Drakono uodega“. Vykstame į Agatę, iš čia keltu* keliamės į Tenerifę. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į vos apie 100 gyventojų turintį ir gražiausiu visoje saloje tituluojamą Maska kaimelį, dar vadinamą piratų kaimu, nes anot legendų čia jie mėgdavo sėpti savo lobius. Pasigrožėsime tradiciniais kanarietiškais nameliais, užimančiais beveik kiekvieną tinkamos gyventi erdvės centimetrą ir balansuojančių ant bedugnės krašto. Šalia miestelio yra to paties pavadinimo Maska tarpeklis, kuris dėl išaugusių turistų srautų, siekiant išsaugoti ekosistemą, keliems metams buvo uždarytas. Dabar lankytojų skaičius čia itin griežtai ribojamas. Laisvas laikas. Vykstame į Los Gigantės, čia pamatysime įspūdingas, apie 500 – 800 metrų aukščio uolas, pasitinkančias Atlanto vandenyno bangas. Senovėje manyta, kad šioje vietoje baigiasi pasaulis. Turėsite galimybę išsimaudyti Los Gigantės paplūdimyje arba natūraliame baseine, kuris vandens prisipildo, stipriai banguojant vandenynui. Los Gigantės paplūdimys ypatingas – tai natūralios vulkaninės kilmės juodo smėlio paplūdimys. Beveik visuose kituose Tenerifės paplūdimuose smėlis atvežtas iš Sacharos dykumos. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis*** Tenerifė – Ryga, Varšuva arba Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą Tenerifėje; kelionė autobusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga/Varšuva– Tenerife– Vilnius/Ryga/Varšuva; registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~50 EUR; kelto bilietai Tenerifė-Gran Kanaria-Tenerifė ~ 90 EUR/asm; arbatpinigiai vairuotojams; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 15; Užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami lėktuvo bilietai, kurie yra nekeičiami ir negrąžinami; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys190,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m.16,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

SVARBU!

Prieš kelionę susipažinkite su šalių, į kurias keliaujate, saugumo reikalavimais. Kai kurios šalys reikalauja turėti ES skaitmeninį Covid vakcinacijos arba persirgimo sertifikatą arba neigiamą covid testo rezultatą patvirtinantį pažymėjimą skaitmeninėje laikmenoje ir atspausdintą ant popieriaus lapo. Išsami informacija apie ES Covid pažymėjimą nurodyta LR Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje.

Kadangi reikalavimai nuolat kinta, dėl galimybės vykti nepasiskepijus (nepersirgus), teiraukitės savo kelionių agentūroje. Galimybės privalomai papildomai testuotis šios kelionės metu bus ribotos. 

Tikslius šios kelionės metu aplankomų šalių taikomus saugumo reikalavimus rasite žemiau arba URM interneto svetainėje https://keliauk.urm.lt/ bei https://reopen.europa.eu/lt.

Saugaus keliavimo informacija yra nuolat atnaujinama ir gali keistis. Kelionių organizatorius "Guliverio kelionės" nėra atsakingas už kiekvienos šalies teisės aktų ir reguliavimų pakeitimus ar šalių teisinius sprendimus. Valstybės institucijų nustatyti reikalavimai nesuteikia keleiviui teisės nutraukti kelionės sutartį ir susigrąžinti kelionės mokestį, sumažinti kainą ir (arba) reikalauti kompensacijos. Turistas yra asmeniškai atsakingas už visų kelionės metu galiojančių dėl COVID-19 pandemijos valdymo įvestų saugumo reikalavimų šalyje į kurią keliauja išpildymą, įskaitant bet neapsiribojant: jei valstybėje, į kurią turistas keliauja, reikalaujama per nustatytą laiką iki atvykimo į šalį atlikti Covid-19 testą bei pateikti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą anglų kalba, registruotis prieš atvykstant į šalį ir gauti QR kodą, atsisiųsti privalomą viruso prevencijos programėlę, taisyklingai dėvėti nustatyto standarto kaukes ar respiratorius, pateikti kitus reikalingus dokumentus ir kt.

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

PINIGAI

Ispanijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

  • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Nuo 2021 m. liepos 27 dienos ADB „Gjensidige“ į kelionių draudimą įtraukė papildomą apsaugą nuo COVID-19, kuri užtikrina galimų medicininių išlaidų atlyginimą.

Susirgus COVID-19, bus apmokamos būtinosios medicinos pagalbos gydymo įstaigoje išlaidos, gydytojo paskirti vaistai, transportavimas iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, lydinčio asmens kelionės, be priežiūros likusių nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidos.

Išsamų draudžiamųjų įvykių sąrašą rasite Kelionių draudimo sąlygose Nr. 061, punktuose 44–53.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 testo, kai jo rezultatas neigiamas, išlaidos neatlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų ir saviizoliacijos išlaidų. 

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.gjensidige.lt/taisykles

SKRYDIS

RYANAIR SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė RYANAIR. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

RYANAIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://www.ryanair.com/gb/en/timetable

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota:  tik 1 rankinis orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 40x20x25cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.

Registruojamas bagažas: 10 kg (40x20x55cm) ir 20 kg. užsakomas už papildomą mokestį.
Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus daugiau nei 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai