Reikalinga pagalba?

Tenerifė - Gran Kanarija (pažintinė-poilsinė) lėktuvu 9 d.

Aplankykite dvi Kanarų salas!
Naujiena! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus!
Autorinis Guliverio kelionių maršrutas!
Skrydžio kaina nuo: 450 €
2024-11-22 – 11-30 liko 12 viet.
1 349,00 € -5 % 1 281,55 € PIRKTI
2025-02-07 – 02-15 liko 12 viet.
1 349,00 € -5 % 1 281,55 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

  • Pažintis su dvejomis nuostabiomis Kanarų salomis - Tenerife ir Gran Kanarija
  • Apsilankymas aukščiausiame Atlanto vandenyno taške - Teidės ugnikalnio viršūnėje
  • Las Palmas - didžiausias Kanarų salų miestas
  • Maska - mažas ir labai jaukus kaimelis Tenerifėje

Tenerifė - Gran Kanarija (pažintinė-poilsinė) lėktuvu 9 d.

Atsisiųsti kelionės programą

2024 11 22, 2025 02 07 Air Baltic skrydžio laikai:

Vilnius 08:00 - Tenerifė 12:45
Las Palmas 16:10 - Vilnius 23:55

 

1 diena. Tiesioginis skrydis  Vilnius - Tenerifė. Tenerifė – Ispanijos vulkaninė sala, didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, prie Afrikos krantų. Pervežimas į viešbutį viename iš pietinės Tenerifės kurortų. Laisvas laikas poilsiui prie Atlanto vandenyno. Siūlome paragauti tipiško Tenerifės maisto. Tarp populiariausių Tenerifės virtuvės patiekalų yra „papas arrugadas“ (raukšlėtos bulvės) su padažais, Kanarų salų troškinys, „gofio escaldado“, „quesillo“ ir „huevos al estampido“. Čia gausu jūros gėrybių restoranų, kuriuose ruošiama šviežiai pagauta žuvis, kalmarai, sepijos, aštuonkojai, kurių skonis tiesiog fantastiškas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į vos apie 100 gyventojų turintį ir gražiausiu visoje saloje tituluojamą Maska kaimelį, dar vadinamą piratų kaimu, nes anot legendų čia jie mėgdavo slėpti savo lobius. Pasigrožėsime tradiciniais kanarietiškais nameliais, stovinčiais beveik ant bedugnės krašto. Čia vietiniai pardavinėja kaktusų žiedus, privaloma juos paragauti - tai įdomaus skonio vaisius. Čia galėsite įsigyti ir vietinių gamintos uogienės. Šalia miestelio yra to paties pavadinimo Maska tarpeklis, kuris dėl išaugusių turistų srautų, siekiant išsaugoti ekosistemą, keliems metams buvo uždarytas. Dabar lankytojų skaičius čia itin griežtai ribojamas. Toliau vykstame į Garančiko miestelį. XVI – XVII a. jis buvo laikomas svarbiu uostu, tai buvo miestelio aukso amžius. Garančikas buvo vadinamas “Vartais tarp Europos ir Naujojo pasaulio”. Dabar tai mažas miestelis su akmenimis grįstomis gatvėmis ir žavingais baltais namais. Laisvas laikas pietums vienoje iš autentiškų miestelio kavinių. Vykstame į Los Gigantes, čia pamatysime įspūdingas, apie 500 – 800 metrų aukščio uolas, pasitinkančias Atlanto vandenyno bangas. Senovėje manyta, kad šioje vietoje baigiasi pasaulis. Turėsite galimybę išsimaudyti Los Gigantes paplūdimyje arba natūraliame baseine, kuris vandens prisipildo, stipriai banguojant vandenynui. Los Gigantes paplūdimys ypatingas – tai natūralios vulkaninės kilmės juodo smėlio paplūdimys. Beveik visuose kituose Tenerifės paplūdimiuose smėlis atvežtas iš Sacharos dykumos. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Atlanto vandenyno. Arba pageidaujantiems siūlome plaukimą laiveliais banginių ir delfinų stebėjimas**. Šios išvykos metu galėsite stebėti banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje, o įspūdžiai liks visam gyvenimui. Taip pat bus galima maudytis vandenyne, laivelyje Jūsų lauks vaišės ir nealkoholiniai gėrimai. Pageidaujantys gali apsilankyti Siam parke**.  Siam vandens parkas – didžiausias vandens parkas Kanaruose ir netgi Europoje. Parkas yra po atviru dangumi. Parkas primena Tailandą – visos dekoracijos, augalai, atrakcijų pavadinimai kruopščiai apgalvoti. Parką atidarė pati Tailando princesė Maha Chakri Sirindhorn. Eilę metų šis vandens parkas Tripadvisor svetainėje pripažįstamas kaip geriausias parkas pasaulyje! Vandens parko teritorijoje yra net 14 atrakcionų! Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į nežemiško kraštovaizdžio Teidės nacionalinį parką, įsikūrusį aplink to paties pavadinimo ugnikalnį (3718 m). Tai aukščiausias Ispanijos ir Atlanto vandenyno taškas. Teidės nacionalinis parkas yra Tenerifės vizitinė kortelė ir garsėja didžiausia Viduržemio jūros augalų įvairove bei vienu nuostabiausių vulkaninių kraštovaizdžių. Esant galimybei keltuvu* pakilsime į ugnikalnio viršūnę. Einant link keltuvo ir kylant juo į viršūnę, grožėsimės įspūdingais ir nuolat besikeičiančiais vaizdais: mineralų nudažytos įvairių formų uolos, sustingusios lavos upės, dykumų horizontai, primenantys Marso ar Mėnulio paviršių. Išsiveržusios lavos srautai suformavo ploną, tačiau maistinių medžiagų ir mineralų turintį, derlingą dirvožemį, kuriame auga apie 168 augalų rūšių, iš kurių – 33 galima rasti tik šiame geografiniame regione. Pakilus į Teidės ugnikalnio viršūnę grožėsimės žadą atimančia panorama, priešais akis atsiveriančiu Atlanto vandenynu, o esant geram orui išvysite ir kitas Kanarų salas. Sustosime netoliese esančiose kopose, kurių peizažai primena Amerikos Didįjį Kanjoną. Keliautojams pageidaujant, vykstame į vyno ūkį, kur degustuosime* unikalaus skonio kanarietišką vyną. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Išsiregistruojame iš viešbučio. Išvykstame į šiaurinę salos dalį. Keltu keliamės į Gran Kanariją. Tai trečia pagal dydį Ispanijos sala. Gran Kanarija labai dažnai pavadinama svajonių vieta, kadangi čia visada šviečia saulė, žmogus natūraliai šypsosi, džiugina nuostabūs paplūdimiai bei įvairiausių pramogų gausa. Vykstame į Las Palmas, pažintis su Gran Kanarijos sostine. Istoriniame Vegueta rajone pamatysite Kolumbo namą (Casa de Colon), Šv. Onos katedrą, o judriose Triana gatvelėse galėsite apsipirkti arba smagiai pralesti laiką vienoje iš kavinių. Rekomenduojame paragauti tradicinio bulvių patiekalo "papas con mocho" (virtos bulvės su turtingo aromato padažu) arba apsilankyti judriame Mercado de Vegueta turguje, kur siūloma paragauti įvairių vietinių patiekalų ir šviežių jūros gėrybių. Vykstame į viešbutį. Laivas laikas poilsiui prie vandenyno. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Atlanto vandenyno. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Lankome Gran Kanarijos salos pietinę pusę, natūralų gamtos stebuklą - Maspalomas kopas, jos išsidėsčiusios net 4,5 kmplote. Vėjas nuolat keičia šios vietos peizažą, kaip talentingas dailininkas kurdamas visada įspūdingą gamtos paveikslą. Pasivaikščiosime kopose ir pasigrožėsime vaizdais. Vyksime į to paties pavadinimo Maspalomas kurortą, apžiūrėsime pakrantėje esantį 1890 m. baigtą statyti švyturį. Esant galimybei, užkopsime į švyturio** viršų ir pasigrožėsime kopų panorama iš viršaus. Laisvas laikas maudynėms ir pietums. Vykstame prie kito gamtos stebuklo – El Bufadero, čia stebėsime kaip neįprastai elgiasi, kyla ir leidžiasi vandenyno vanduo. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į vieną didžiausių saloje Nublo Rural nacionalinį parką, kuris yra gavęs UNESCO Biosferinio rezervato statusą. Jo teritorijoje yra apie 30 įstabaus grožio miestelių. Parke išvysite daugybę gamtos lobių, tarp jų vieną žymiausių – vulkaninės kilmės Roque Nublo uolą, antrą aukščiausią vietą Gran Kanarijoje. Ji iškilusi maždaug 80 metrų virš savo pagrindo ir 1813 m virš jūros lygio. Tai viena didžiausių uolų pasaulyje, nuo jos giedrą dieną galima pamatyti Tenerifėje esančio Teidės ugnikalnio viršūnę. Pakilsime į vieną iš nacionalinio parko viršūnių, nuo kurių atsiveria pasakiška salos panorama: kalnai, medžių viršūnės ir tolyje tyvuliuojantis Atlanto vandenynas. Vykstame į religinį salos centrą – Teroro miestelį, garsėjantį įspūdinga architektūra ir savo didinga katedra. Pasakojama, kad šiame miestelyje ant pušies buvo pasirodęs Mergelės Marijos atvaizdas. Dabar šioje vietoje pastatyta katedra, o jos viduje yra Mergelės Marijos atvaizdas. Tikima, kad paveikslas turi gydomųjų savybių, dėl to traukia piligrimus iš viso pasaulio. Esant galimybei, apsilankysime katedros viduje*. Pasivaikščiosime Alameda promenada ir Teroro senamiestyje, pamatysime Vyskupų rūmus, rotušę, miesto aikštėje išvysime daugybę autentiškų namukų su tradiciniais balkonais, galima sakyti, kad būtent jie yra Teroro vizitinė kortelė. Laisvas laikas. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

9 diena.  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Atlanto vandenyno.  Pervežimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis Las Palmas – Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą;  kelionė mikroautobusu/autobusu pažintinio turo metu; 8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais (4 nakvynės Tenerifėje, 4 nakvynės Gran Kanarijoje); kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius– Tenerifė, Las Palmas – Vilnius; registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~200 EUR; arbatpinigiai vairuotojams; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 18; Užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami lėktuvo bilietai, kurie yra negrąžinami; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Kelionės priemokos

2024 11 22 skrydis Vilnius–Tenerifė, Gran Kanarija -Vilnius (rankinis 8 kg ir registruotas 23 kg)550,00 €
2025 02 07 skrydis Vilnius–Tenerifė, Gran Kanarija -Vilnius (rankinis 8 kg ir registruotas 23 kg)550,00 €
Vienvietis kambarys490,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.12,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

2024-11-22 – 11-30 liko 12 viet.
1 349,00 € -5 % 1 281,55 €
Vaikui iki 12 metų 1 299,00 € -5 % 1 234,05 €
2025-02-07 – 02-15 liko 12 viet.
1 349,00 € -5 % 1 281,55 €
Vaikui iki 12 metų 1 299,00 € -5 % 1 234,05 €

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą;  kelionė mikroautobusu/autobusu pažintinio turo metu; 8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais (4 nakvynės Tenerifėje, 4 nakvynės Gran Kanarijoje); kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius– Tenerifė, Las Palmas – Vilnius; registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~200 EUR; arbatpinigiai vairuotojams; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 18; Užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami lėktuvo bilietai, kurie yra negrąžinami; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Kelionės priemokos

2024 11 22 skrydis Vilnius–Tenerifė, Gran Kanarija -Vilnius (rankinis 8 kg ir registruotas 23 kg)550,00 €
2025 02 07 skrydis Vilnius–Tenerifė, Gran Kanarija -Vilnius (rankinis 8 kg ir registruotas 23 kg)550,00 €
Vienvietis kambarys490,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.12,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PINIGAI

Ispanijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

  • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

​Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

AUTOBUSAS

Pervežimai kelionės metu

Patogus turistinės klasės autobusas/mikroautobusas arba automobilis (priklausomai nuo grupės dydžio) kuriame yra garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Iš anksto nėra galimybės pasirinkti sėdimą vietą autobuse/mikroautobuse, kadangi nėra žinomas tikslus transporto priemonės vietų planas.

Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso/mikroautobuso salone. Autobuse/mikroautobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų transporto priemonėse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

SKRYDIS

LĖKTUVO BILIETAI UŽSAKOMI UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ.

Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks. Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė AirBaltic. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą - pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. 

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://www.airbaltic.com/lt-LT/index 

BAGAŽAS

AirBaltic skrydžiuose ekonominės klasės keleiviui (išskyrus kūdikius) salone leidžiama vežtis 1 rankinio bagažo vienetą (55x40x23 cm) + 1 asmeninį daiktą (30x40x10 cm), iš viso – 8 kilogramus. AirBaltic skrydžiuose vienas registruoto bagažo vienetas negali viršyti 23 kg svorio, o jo didžiausi matmenys yra 100x50x80 cm.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galite gabenti tik registruojamame bagaže. 

Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruotame bagaže negalima vežtis dūžtančių daiktų, pavyzdžiui, akinių, maisto, greitai gendančių daiktų ar kitų vertingų daiktų, pavyzdžiui, pinigų, raktų, gydytojo paskirtų vaistų, apyvartinių čekių, vertybinių popierių bei kitų vertingų dokumentų, taip pat verslo dokumentų, pasų ar kitų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, juvelyrinių dirbinių, tauriųjų metalų, elektroninių/elektrinių prietaisų, tokių kaip vaizdo kameros, kompiuteriai, telefonai bei muzikos instrumentai.

Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.airBaltic.com

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą