Reikalinga pagalba?

Madridas - Toledas - Segovija - Avila (lėktuvu)

Organizuojama grupėms pageidaujant!
  • Trumpa smagi  pažintis su Madridu ir jį supančiais įstabiais viduramžių miesteliais.
  • Madrido oro uoste Jus pasitiks ir visos kelionės metu rūpinsis lietuviškai kalbantis vietinis kelionės vadovas.
  • Po Ispaniją patogiai keliausite užsakytu autobusu!

 

Madridas - Toledas - Segovija - Avila (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Vilnius-Madridas. Pervežimas į viešbutį.  Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Madride.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Ispanijos sostinę Madridą, kuriame senoji architektūra darniai persipynusi su šiuolaikiniu ritmu ir visą parą alsuojančiu gyvenimu. Miestas žavi įspūdingais Karališkaisiais rūmais, nuostabių parkų gausa, ištaigingomis aikštėmis bei fontanais, o taip pat yra garsus savo muziejais, meno galerijomis. Aplankysime senąjį miestą ir garsiąsias aikštes. Plaza de Espana yra viena labiausiai lankomų Madrido aikščių, joje stovi paminklas rašytojui Migeliui de Servantesui Savedrai. Puerta de Sol aikštė yra pati judriausia, joje gausu tradicinius patiekalus tiekiančių kavinių ir restoranų. Ne ką mažiau garsios ir Plaza de la Villa, Plaza Mayor ir Plaza de Cibeles aikštės. Ekskursijos metu grožėsimės Burbonų rūmais Palacio Real* ir jo sodais, taip pat apsilankysime didžiausiame Madride Retiro parke bei pasivaikščiosime įspudinga Paseo del Prado alėja. Laisvas laikas, kurio metu galėsite aplankyti vienus garsiausių pasaulyje meno muziejų: Prado**, Thyssen-Bornemisza**, Reina Sofia**. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstame į viduramžių miestą Toledą, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šis miestas, tai buvusi senosios Ispanijos karalystės sostinė, ir yra vadinamas šalies širdimi bei siela. Viduramžiais mieste klestėjusios krikščionių, žydų ir musulmonų kultūros sukūrė nuostabius statinius: galingąją miesto katedrą*, didingas bažnyčias, vienuolynus, tvirtoves, sinagogas ir mečetes. XVI amžiuje Tolede gyveno garsusis graikų kilmės tapytojas El Greco, todėl miesto vienuolynuose ir bažnyčiose galima rasti daug jo darbų. Vieną jų pamatysime ir Šv.Tomo bažnyčioje*. Laisvas laikas savarankiškai pasivaikščioti Toledo senamiesčiu. Grįžtame į viešbutį. Esant galimybei, vykstame pasigrožėti aistringuoju flamenko**. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kastilijos ir Leono regioną. Aplankysime įspūdingoje vietoje ant kalno įsikūrusį viduramžių miestą Segoviją. Tai buvęs svarbus žydų centras regione, todėl šios kultūros palikimas išlikęs ir iki šių dienų. Žymiausias objektas mieste yra Segovijos akvedukas, pastatytas dar I amžiaus pabaigoje, Romos imperijos laikais ir naudotas iki pat XIX amžiaus vidurio. Apžiūrėsime Segovijos Alkazarą*, musulmonų valdymo laikais XII amžiuje aukštai ant uolų pastatytą pilį. Dabar ištaigingose menėse yra įrengtas ginklų muziejus. Ekskursijos metu grožėsimės gotikine Segovijos katedra*, kuri buvo paskutinė gotikiniu stiliumi pastatyta didinga bažnyčia Ispanijoje. Vykstame į Avilą, aukščiausiai įsikūrusią Ispanijos provincijos sostinę, kurios centrą supa geriausiai Europoje išsilaikiusios 2 kilometrų ilgio viduramžių sienos, pastatytos XII amžiuje. Apžiūrėsime miesto įžymybę – nebaigtą statyti, prie garsiosios sienos prisišliejusią katedrą, kuri primena tvirtovę. Išorė išpuošta neįprastais elementais – žvėrių ir žvynuotų laukinių žmonių figūromis, o vidaus apdailai naudotas neįprastas margas akmuo, todėl dominuoja raudonos ir baltos spalvos. Šiame mieste gimė ir 20 metų praleido Šv. Teresė, tad daug Avilos bažnyčių ir vienuolynų yra susiję būtent su šia šventąja. Laisvas laikas. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Madridas-Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą; kelionė autobusu pažintinio turo metu; 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; vietinio lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius-Madridas-Vilnius (Ryanair); registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~60 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 15 asmenų; Užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami lėktuvo bilietai, kurie yra nekeičiami ir negrąžinami; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys100,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)20,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

Kelionės dokumentai

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu.
Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos.
Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Išvykimas

Skrydžius vykdo bendrovė Ryanair. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už skrydžių bendrovės  skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų.  Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio.  Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats.

Ryanair rankinis bagažas
Į bilietų kainą įskaičiuotas 1 bagažo vienetas iki 10 kg, išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm;
antras mažasis bagažas – maža moteriška rankinė/mažas krepšys, kurio išmatavimai negali viršyti 35 x 20 x 20 cm. Antrąjį bagažo vienetą reikia pasidėti lentynose virš sėdimųjų vietų arba po kėde;
oro uoste įsigytos prekės.

Ryanair registruotas bagažas
Už papildomą mokestį 1 bagažo vienetas iki 20 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 81 x 119 x 119 cm.

Registracija skrydžiui internetu nemokama. Ja pasirūpina kelionių organizatorius, klientui laiku pateikus registracijai atlikti reikiamus asmens duomenis. Registracijos dokumentą kelionės organizatorius klientui  persiunčia el.paštu arba perduoda jam atvykus į biurą. Registracijos dokumentą būtina turėti oro uoste.  Kitu atveju klientas vietoje moka pats už dokumento spausdinimą. Oro uoste registracija yra mokama.

Rankinio bagažo taisyklės: Nuo 2006 m. lapkričio 6 d. visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose įsigaliojo taisyklės, kuriuose ribojamas pro saugumo patikros vietas įsinešamo skysčio kiekis. Taisyklės taikomos visiems keleiviams, vykstantiems iš ES oro uostų į visus paskirties oro uostus. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį. Išsamią informaciją apie naujas saugumo taisykles rasite Tarptautinio Vilniaus oro uosto svetainėje http://www.vno.lt/Dokumentai/reglamentas.doc . Panašios taisyklės galioja ir kitų užsienio šalių oro uostuose.

Pervežimai kelionės po Ispaniją metu

Patogus turistinės klasės  autobusas su garso aparatūra, oro vėdinimo sistema.

Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų transporto priemonėse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Apgyvendinimas

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Pažintinių kelionių metu turistai apgyvendinami ekonominės klasės 2*-3* viešbučiuose su pusryčiais. Triviečių ir vienviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas, o kai kurie viešbučiai jų visai neturi. Pastaba: standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Ispanijos valiuta: euras (EUR).  Ispanijoje pietūs ~ 15-20 EUR; taurė vyno ar alaus ~3-4 EUR; kava, arbata ~ 1-3 EUR.

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams gali būti taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

Mokamiems objektams ir vietiniams  gidams  reikia turėti apie 60 eurų.

Pasirenkamoms pramogoms reikia turėti apie 60 eurų papildomai.

Madrido Karalių rūmai- Palacio Real* 11 EUR,

Toledo katedra ~ 12 EUR; Šv.Tomo bažnyčia ~ 2,50 EUR.

Segovijos Alkazaras – 8 eurai  *; Segovijos katedra* 3 eurai, su bokštu 7 eurai

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Meno muziejus Prado** - 15 EUR, Thyssen-Bornemisza** - 12 EUR; Reina Sofia** - 10 EUR,  flamenko ~30 EUR.

Kelionės metu rekomenduojama turėti:

* patogią avalynę;
* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių ir kt.;
* maudymosi kostiumą, paplūdimio rankšluostį;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas.

Kelionės draudimas

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos draudimu (100 000 EUR) ir repatriacijos išlaidų draudimu (25 000 EUR). Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už gydymą mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti „Gjensidige Baltic“ neįvykusios kelionės draudimu galima iki kelionės likus ne mažiau kaip 7 dienoms.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.


Kita informacija

Vykstant į Europos šalis skiepai nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje.

 

Nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais po darbo valandų, poilsio ir švenčių dienomis skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją tel. +370 5 2362444 arba rašyti el. paštu pilieciai@urm.lt

  

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai