Reikalinga pagalba?

Madridas - Toledas - Segovija - Avila (lėktuvu)

Organizuojama grupėms pageidaujant!
  • Trumpa smagi  pažintis su Madridu ir jį supančiais įstabiais viduramžių miesteliais.
  • Madrido oro uoste Jus pasitiks ir visos kelionės metu rūpinsis lietuviškai kalbantis vietinis kelionės vadovas.
  • Po Ispaniją patogiai keliausite užsakytu autobusu!

 

Madridas - Toledas - Segovija - Avila (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Vilnius-Madridas. Pervežimas į viešbutį.  Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Madride.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Ispanijos sostinę Madridą, kuriame senoji architektūra darniai persipynusi su šiuolaikiniu ritmu ir visą parą alsuojančiu gyvenimu. Miestas žavi įspūdingais Karališkaisiais rūmais, nuostabių parkų gausa, ištaigingomis aikštėmis bei fontanais, o taip pat yra garsus savo muziejais, meno galerijomis. Aplankysime senąjį miestą ir garsiąsias aikštes. Plaza de Espana yra viena labiausiai lankomų Madrido aikščių, joje stovi paminklas rašytojui Migeliui de Servantesui Savedrai. Puerta de Sol aikštė yra pati judriausia, joje gausu tradicinius patiekalus tiekiančių kavinių ir restoranų. Ne ką mažiau garsios ir Plaza de la Villa, Plaza Mayor ir Plaza de Cibeles aikštės. Ekskursijos metu grožėsimės Burbonų rūmais Palacio Real* ir jo sodais, taip pat apsilankysime didžiausiame Madride Retiro parke bei pasivaikščiosime įspudinga Paseo del Prado alėja. Laisvas laikas, kurio metu galėsite aplankyti vienus garsiausių pasaulyje meno muziejų: Prado**, Thyssen-Bornemisza**, Reina Sofia**. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstame į viduramžių miestą Toledą, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šis miestas, tai buvusi senosios Ispanijos karalystės sostinė, ir yra vadinamas šalies širdimi bei siela. Viduramžiais mieste klestėjusios krikščionių, žydų ir musulmonų kultūros sukūrė nuostabius statinius: galingąją miesto katedrą*, didingas bažnyčias, vienuolynus, tvirtoves, sinagogas ir mečetes. XVI amžiuje Tolede gyveno garsusis graikų kilmės tapytojas El Greco, todėl miesto vienuolynuose ir bažnyčiose galima rasti daug jo darbų. Vieną jų pamatysime ir Šv.Tomo bažnyčioje*. Laisvas laikas savarankiškai pasivaikščioti Toledo senamiesčiu. Grįžtame į viešbutį. Esant galimybei, vykstame pasigrožėti aistringuoju flamenko**. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kastilijos ir Leono regioną. Aplankysime įspūdingoje vietoje ant kalno įsikūrusį viduramžių miestą Segoviją. Tai buvęs svarbus žydų centras regione, todėl šios kultūros palikimas išlikęs ir iki šių dienų. Žymiausias objektas mieste yra Segovijos akvedukas, pastatytas dar I amžiaus pabaigoje, Romos imperijos laikais ir naudotas iki pat XIX amžiaus vidurio. Apžiūrėsime Segovijos Alkazarą*, musulmonų valdymo laikais XII amžiuje aukštai ant uolų pastatytą pilį. Dabar ištaigingose menėse yra įrengtas ginklų muziejus. Ekskursijos metu grožėsimės gotikine Segovijos katedra*, kuri buvo paskutinė gotikiniu stiliumi pastatyta didinga bažnyčia Ispanijoje. Vykstame į Avilą, aukščiausiai įsikūrusią Ispanijos provincijos sostinę, kurios centrą supa geriausiai Europoje išsilaikiusios 2 kilometrų ilgio viduramžių sienos, pastatytos XII amžiuje. Apžiūrėsime miesto įžymybę – nebaigtą statyti, prie garsiosios sienos prisišliejusią katedrą, kuri primena tvirtovę. Išorė išpuošta neįprastais elementais – žvėrių ir žvynuotų laukinių žmonių figūromis, o vidaus apdailai naudotas neįprastas margas akmuo, todėl dominuoja raudonos ir baltos spalvos. Šiame mieste gimė ir 20 metų praleido Šv. Teresė, tad daug Avilos bažnyčių ir vienuolynų yra susiję būtent su šia šventąja. Laisvas laikas. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Madridas-Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą; kelionė autobusu pažintinio turo metu; 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; vietinio lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius-Madridas-Vilnius (Ryanair); registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~60 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 15 asmenų; Užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami lėktuvo bilietai, kurie yra nekeičiami ir negrąžinami; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys100,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)20,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai