Reikalinga pagalba?

Islandija 8 d. (lėktuvu)

Kelionės metu įveikiamas atstumas ~2 000 km

Islandija 8 d. (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis. Atvykus į Islandiją oro uoste Jus pasitiks lietuviškai kalbatis kelionės vadovas. Iš oro uosto keliaujam padidinto pravažumo automobiliu į komfortiškus namus. Įsikūrę gaminame vakarienę. Prie gardžios vakarienės stalo bus proga visiems keliautojams geriau susipažinti. Nakvynė jaukiame namelyje.

2 diena. Tingvedliras – Geysir – Gullfoss – karštosios versmės. Po pusryčių išvykstame į Tingvedliro nacionalinį parką. Šio parko ežero pakrantėje įkurtas seniausias iki šiol veikiantis parlamentas Alþingi. Ši vieta taip pat įdomi ir geologiniu požiūriu. Čia viena nuo kitos tolsta tektoninės plokštės! Vienoje pusėje – Šiaurės Amerikos, o vos už kelių žingsnių – Eurazijos tektoninė plokštė. Jos viena nuo kitos kasmet tolsta 2 cm.Vėliau aplankysime įspūdingiausią Europoje krioklį, patekusį į gražiausių pasaulyje krioklių dešimtuką – krioklį Gullfoss. Jis susiformavo iš ledyninės galingosios Hvítá (Baltoji) upės, kuri išteka iš Langjökull (ilgojo ledyno). Vasarą iš tirpstančio ledyno Langjökull Hvitos upės vandens lygis pakyla, todėl krioklio vandens debitas pasiekia iki 140 kubinių metrų per sekundę. Netoliese susiformavę geizeriai Geysir ir Strokkur. Strokkur geizeris kas 8 minutes palepina vidutiniškai 30 metrų vandens srovės išsiveržimu.Pasigėrėje nuostabiais vaizdais, keliaujame atsipalaiduoti (išsimaudyti) karštosiose versmėse. Grįžtame į namus ir gaminame vakarienę. Nakvynė jaukiame namelyje.

3 diena. Seljalandsfoss - Skogafoss - Dyrhólaey - Vik. Po pusryčių išvykstame į nuostabią pietinę pakrantę, pradedame nuo įspūdingo Seljalandsfoss krioklio. Vienas iš nedaugelio krioklių, kurį galima apeiti iš vidaus. Važiuodami Skogafoss krioklio link turėsime galimybe pamatyti Eyjafjallajokull, kuris 2010 išsiveržęs sukėlė nemažai problemų visam Europos žemynui. Skogafoss krioklys  įspūdingų gamtos ypatumu  yra vienas garsiausių ir labiausiai fotografuojamų krioklių visoje Islandijoje. Toliau važiuojame į Dyrhólaey kyšulį, matysime ne tik gražų panoraminį vaizdą, bet ir gamtos parką, kuriame gausu nacionalinių paukščių. Pagaliau neeilinis netropinis juodasis paplūdimys Reynisfjara. Vaikščiodami paplūdimiu matysite didžiulius bazalto stulpus ir riaumojančio Atlanto bangas. Reynisfjara paplūdimys dar žinomas Vik beach vardu. Nakvynė jaukiame namelyje.

4 diena. Landmannalaugar – Hekla.  Vos per kelias dienas Jūs iš tikrųjų pajusite ugnies ir ledo šalį. Po pusryčių išvyktame į Landmannalaugar spalvotų kalnų masyvą Fjallabak gamtos rezervate. Tai yra tikrai reta teritorija tiek geologiniu, tiek estetiniu požiūriu. Pats Landmannalaugar susideda iš vėjo nuvalytų magminių (riolito) uolienų kalnų tipo, sukuriančio visą akinančios spalvos spektrą. Raudonos, rausvos, žalios, mėlynos ir auksinės geltonos spalvos atspalviai sukuria eterinę vietą. Gilūs slėniai ir apsamanoję kalnai atveria spalvingą gamtos grožį. Visą vasarą tai yra viena iš populiariausių vietų žygiams pėsčiomis. Pakeliui į nakvynės vietą pamatysime vis dar aktyvų ugnikalnį Heklą. Senovėje šalies gyventojai tikėjo, jog Hekla yra vartai į pragarą. Šio ugnikalnio viršūnės snieginga kepurė matoma daugelio kilometrų atstumu.  Grįžtame į  namus, gaminame vakarienę. Nakvynė jaukiame namelyje.

5 diena. Jökulsárlón ledyno ežeras - Skaftafell nacionalinis parkas. Po  pusryčių išvykstame link aukščiausio Hvannadalshnjúkur  Islandijos taško ir didžiausio Europos Vatnajökull ledyno, kuriame slepiasi ne vienas paslaptingas ugnikalnis. Tirpstant ledynui susiformavo Jökulsárlón ledyno ežeras, kuriame pamatysite plaukiojančius ledkalnius! Šios ledo masės atskyla nuo Vatnajökull ledyno ir nuplaukia į atvirą vandenyną ir suteikia galimybę ledkalnius pamatyti iš arti. Kartais tarp ledkalnių yra galimybė pamatyti ruonius. Kiek vėliau atvyksime į Skaftafell nacionalinį parką-žaliąją oazę. Vykstame į poilsio vietą, gaminame vakarienę. Nakvynė jaukiame namelyje.

6 diena.  Reikjavikas.  Po pusryčių keliausime po Reikjaviką. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po šiauriausią pasaulio sostinę – miestą, kuriame gyvena daugiau kaip pusė šalies gyventojų (120 tūkstančių). Savitos architektūros Halgrimo bažnyčia – aukščiausias statinys Islandijoje (galimybė pakilti liftu) miesto katedra, seniausias iki šio veikiančio parlamento pastatas, unikalaus dizaino Harpos koncertų rūmai. Esant pageidavimui bus galimybė nuvykti į vietinę užeigą paskanauti nacionalinių patiekalų*.  Keliaujame namo, vakarieniaujame. Nakvynė jaukiame namelyje.

7 diena. Kleifarvatn – Seltún- Žydroji lagūna Po pusryčių išvykstame prie vieno iš didžiausių Reykjanes pusiasalio ežero Kleifarvatn, jo gylis siekia vietomis iki 97 metrų ir užima 8 km². Įdomu tai, jog ežeras neturi nei ištakų, nei intakų. 2000 metais, po stipraus vykusio žemės drebėjimo, ežeras stipriai nuseko ir beveik išnyko, tačiau po dviejų metų įvykusio vėl žemės drebėjimo, ežeras po truputį pradėjo kaupti vandenį ir atsistatė beveik į pradinį lygmenį. Iki šiol trūksta apie 10 procentų šio ežero. Toliau atvykstame prie geoterminės zonos Seltún, kur galėsime stebėti verdantį purvą ir  mineralais nuspalvintą žemės uolieną. Vykstame Keflaviko miesto kryptimi. Šis miestas apipintas daugybės legendų apie Trolius. Pamatysime Trolius ir jų urvus. Visai šalia įsikūrusi yra Žydroji lagūna (Blaa Lonid). Neįtikėtinai melsvos spalvos garuojantis vanduo iš 2000 metrų gylio žemės gelmių. Tai viena labiausiai turistų lankomų vietų Islandijoje. Esant galimybei privažiuosime prie Fagradaljall ugnikalnio, kurio išsiveržimas buvo stebimas 2021 kovo mėnesį. Vakare kelionės vadovai paruoš tradicinę islandišką vakarienę, ragausime nacionalinius gėrimus. Nakvynė jaukiame namelyje.

8 diena. Kelionė namo. Pusryčiai. Ruošiamės išvykimui. Priklausomai nuo skrydžio laiko galėsime aplankyti dar kelias lankomas vietas. Su savo bagažu vykstame į oro uostą. Skrydis.


Į kelionės kainą įskaičiuota

7 nakvynės namukuose; pažintinė programa; transporto paslaugos pagal kelionės programą; grupės vadovo paslaugos;

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Lėktuvo bilietai Vilnius-Reikjavikas-Vilnius (su Wizzair ); išlaidos maistui – apie 130 EUR (maistas perkamas Islandijoje); mokami objektai; kelionės draudimas; arbatpinigiai gidams;  asmeninės išlaidos.

Pastabos

Kelionės metu maršrutas, lankomų objektų tvarka, skaičius ir eiliškumas atsižvelgiant į aplinkybes (oro salygas ir/ar kintančius gamtos objektus) gali keistis.
Kelionei reikalingas 6 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė.
Organizatorius neatsako už valstybinių institucijų apribojimus, susijusius su Covid-19.
 Minimalus grupės dydis 5 asm. Maksimalus grupės dydis 8 asm.
Savarankiškai perkantys lėktuvo bilietus privalo suderinti pirkimą su kelionės organizatoriumi. 

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)18,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)29,00 €

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

Kelionių organizatorius įsipareigoja keliautojams laiku suteikti naujausią informaciją dėl papildomų saugumo reikalavimų, susijusių su Covid-19 pandemija. Esant reikalavimui prieš kelionę užpildyti atvykimo į šalį registracijos formą, atlikti Covid-19 testą ir turėti neigiamą atsakymą patvirtinantį sertifikatą anglų kalba arba, jei yra galimybė, patvirtinimą apie persirgimą ar paskiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą, reikiamais dokumentais keliautojai privalo pasirūpinti savarankiškai ir padengti galimas papildomas išlaidas.

 

Nuo 2022 vasario 25 d., kelionėms į Islandiją nebeliko jokių su COVID susijusių  apribojimų.

Laukiami visi lankytojai, nepaisant skiepų statuso, prieš apsilankant nereikia iš anksto registruotis. Nebereikia atlikti PGR testo įlipant į orlaivį, o atvykus nereikia atlikti testų ar karantinuotis. Nebereikia pateikti vakcinacijos arba ankstesnės COVID-19 infekcijos pažymėjimo.

https://www.icelandair.com/blog/iceland-is-open-faq/

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Islandijos valiuta: Islandijos krona (ISK); 1 EUR ~ 146 ISK. Islandijos kronų galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Mokamiems objektams reikia turėti ~ 100 - 200 EUR

Kraštotyros muziejus: ~14 EUR;

Perlan muziejus Reikjavike ~ 31 EUR

Pasiplaukiojimas valtimi tarp ledkalnių ~70 eur

Lavos muziejus ~ 21 EUR

Pakilimas į Halgrimo bažnyčios bokštą ~ 7 EUR

Užgesusio kraterio žiūrėjimas ~ 4 EUR

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas galite užsakyti pirkdami kelionę arba kelionės metu. Pastaba: perkant išvykas kelionės metu apmokėjimas tik GRYNAISIAIS!  Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

Banginių stebėjimas nuo ~ 82 EUR (esant pageidavimui ir galimybei)

Mėlynoji lagūna: ~ 80 EUR

Lavos urvai ~ 47 EUR

Žvejyba ~95 EUR

Skrydis lėktuvu (1 val. skrydžio) ~ 80-120 EUR (priklauso nuo žmonių skaičiaus)

Jodinėjimas arkliais ~100 EUR

Maudynės autentiškame geoterminiame baseine ~21 EUR

Kelionė į ledyno vidų (viduje ledyno tuneliai) ~140 EUR

Pasivaikčiojimas ant ledynų ~75 EUR

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • Tapkės (tinkančios dušui ir namams);
 • Patogią žygiui avalynę vidutinio kietumo pagrindu, batų aukštis  iki kauliuko (antri batai laisvalaikio tipo), rekomenduojama, kad batai nepraleistų vandens;
 • Patogi apranga (džemperis, laisvalaikio kelnės nevaržačios judesių);
 • Termo rūbai (pagal galimybę ir poreikį);
 • Striukė nepraleidžianti lietaus ir vėjo;
 • Šilti drabužiai, kepurė ir pirštinės (būtinai);
 • Higienos priemonės;
 • Vaistai (pagal poreikį, leistini naudoti ES), lūpų balzamas, kremas nuo saulės;
 • Maudymosi atributika (būtinai);
 • Termosas;
 • Patogi nedidelė kuprinė žygiui;
 • Akiniai nuo saulės.

Numatomas permainingas oras, galimas dažnas lietus, didelis vėjas, oro temperatūra 6 -20 laipsnių, būkite tam pasiruošę.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Nuo 2021 m. liepos 27 dienos ADB „Gjensidige“ į kelionių draudimą įtraukė papildomą apsaugą nuo COVID-19, kuri užtikrina galimų medicininių išlaidų atlyginimą.

Susirgus COVID-19, bus apmokamos būtinosios medicinos pagalbos gydymo įstaigoje išlaidos, gydytojo paskirti vaistai, transportavimas iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, lydinčio asmens kelionės, be priežiūros likusių nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidos.

Išsamų draudžiamųjų įvykių sąrašą rasite Kelionių draudimo sąlygose Nr. 061, punktuose 44–53.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 testo, kai jo rezultatas neigiamas, išlaidos neatlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų ir saviizoliacijos išlaidų. 

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.gjensidige.lt/taisykles

SKRYDIS

SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo pasirinkta oro linijų bendrovė. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. 

BAGAŽAS:

Bagažo tipas priklauso nuo jūsų pasirinktos oro linijų bendrovės taisyklių ir bilieto tipo.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

Lėktuvo bilietais turistas rūpinasi savarankiškai, tačiau prieš bilieto įsigijimą jis turi suderinti savo atvykimo laiką su kelionių organizatoriumi.

APGYVENDINIMAS

Visos kelionės metu gyvensime ekonominės klasės viešbučiuose. Dviviečiuose, triviečiuose kambariuose su patogumais.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai