Reikalinga pagalba?

Spalvingasis Pjemontas ir Italijos Rivjera (lėktuvu)

Naujiena!
Kelionės vadovas iš Lietuvos!
Turinas - Sacra di San Michele vienuolynas- Barolo vynų regiono miesteliai - Cinque Terre - Genuja
Skrydžio kaina nuo: 130 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2024-09-10 – 09-15 vietų yra
869,00 € -5 % 825,55 € PIRKTI
2024-10-08 – 10-13 vietų yra
869,00 € -5 % 825,55 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

 • Pažintis su gražiausiais Pjemonto miesteliais ir jame gaminamais Barolo ir Barbaresco vynais.
 • Apsilankymas Umberto Eco įkvėpusioje Sacra di San Michele pilyje.
 • Ekskursijos po žymius Italijos miestus: Turiną, Genują ir „lėto gyvenimo“ sostinę Bra.
 • Pažintis su žaviais ir spalvingais Cinque Terre miesteliais Italijoje!

Spalvingasis Pjemontas ir Italijos Rivjera (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis*** Vilnius - Turinas. Vykstame į Pjemonto regiono sostinę Turiną – miestą šiaurės vakarų Italijoje, įsikūrusį Po ir Dora Riparia upių santakoje. Apžvalginę ekskursiją pėsčiomis pradėsime Kastelo aikštėje, kur stūkso Karalių rūmai, Madama pilis ir viena gražiausių mieste Šv. Laurencijaus bažnyčia. Vėliau aplankysime įspūdingą Šv. Karlo aikštę, taip pat miesto katedrą, kur saugoma svarbi krikščioniškojo pasaulio relikvija – Turino drobulė. Laisvas laikas pietums ir savarankiškam Turino pažinimui. Vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Turino apylinkėse.

2 diena. Pusryčiai. Vaizdingu keliu, kildami vis aukštyn, vykstame į X-ame amžiuje benediktinų vienuolių ant Pirčiriano kalno pastatytą vienuolyną Sacra di San Michele*, kurio bokštai neretai skendi debesyse. Šis vienuolynas yra prie daugiau kaip 2000 km besitęsiančio piligriminio kelio, tiesia linija jungiančio 7 stotis: nuo šv. Mykolo vienuolyno Airijoje iki  Stella Maris šventovės Izraelyje. Sacra di San Michele įkvėpė rašytoją Umberto Eco parašyti savo žymųjį romaną “Rožės vardas”. Jus sužavės vienuolyno didybė, paprastumas, sakralumas ir nuostabi Susos slėnio panorama. Po apsilankymo vienuolyne atokvėpio valandėlė prie kalnų apsuptyje esančių Avigliana ežerų. Siūlome paragauti itališkos kavos bei pasigrožėti atsiveriančia panorama. Keliaujame į “lėto gyvenimo” sostine vadinamą Bra miestą. Bra garsėja kaip vienas iš svarbiausių Pjemonto baroko stiliaus architektūros centrų ir jame yra daug išlikusių šio stiliaus statinių, pavyzdžiui, Santa Chiara bažnyčia - XVIII amžiaus architekto Bernardo Vittone'o šedevras, stebinanti savo formomis, įspūdingu kupolu, freskomis. Taip pat Rotušė, Palazzo Garrone ir Palazzo Mathis bei Šv. Andriejaus bažnyčia. Tai taip pat yra gastronominės piligrimystės vieta: senamiestyje gausu mažų, šeimai priklausančių parduotuvėlių, prekiaujančių ekologiškomis dešromis, rankų darbo šokoladu ir šviežiais vietinių ūkių produktais. Rugsėjo mėnesį Bra mieste vyksta tarptautinis sūrių festivalis ir Pjemonto regiono vynų pristatymai bei degustacijos. Ekskursija senamiestyje ir laisvas laikas pasimėgauti Bra atmosfera, apsilankyti kavinėse ar restoranuose. Nakvynė viešbutyje Albos apylinkėse.

3 diena. Pusryčiai. Diena skirta pažinčiai su gražiausiais Pjemonto miesteliais  ir čia gaminamais vynais. Palei vynuogynus vingiuojančiais keliais vykstame į Neivę, tituluojamą vienu iš gražiausių Italijos kaimelių ir keturių vynų kraštu: Barbera, Dolcetto d'Alba, Barbaresco bei Moscato d'Asti. Būtent Neivėje pagaminama net 30% Barbaresco vynų. Pasivaikščiosime po viduramžišką struktūrą išlaikiusio istorinio centro gatveles. Šiame autentiškame Italijos kaimelyje kiekvienas namas pasakoja istoriją, o aplinka ir panorama atrodo lyg iš pasakos. Ekskursijos metu išvysite kaimelio autonomijos simbolį - laikrodžio bokštą, nepaprastai gražią šv. Petro ir Povilo bažnyčią, fortifikuotas aristokratų rezidencijas. Centrinėje Neivės dalyje - Italijos aikštėje, apsuptoje spalvingų namų bei mažų restoranėlių bei vyninių, pasigrožėsime rokoko stiliaus Laikrodžio namu. Keliaujame į Serralunga d’Alba - daugiau negu 800 metų senumo kaimelį, išlaikiusį savo senovinę architektūrą, ir kurio vynuogynų kraštovaizdis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Aukšta ir didinga Serralunga d’Alba pilis iškyla virš kaimelio ir Barolo vynuogynų kalvų. Ši pilis laikoma vienu iš geriausiai išsilaikiusių XIV a. didikų pilių  Pjemonto regione. Aplankysime šv. Sebastiano neoromaninio stiliaus bažnyčią, kurios vidų puošia iš Albos miesto kilusio tapytojo Fedele Finati freskos. Apsilankysime Serralunga d’Alba pilyje*. Pasivaikščiosime kaimelio radialinių gatvelių voratinkliu, pasigrožėsime kvapą gniaužiančia panorama. Vykstame į Barolo, kuris savo vardą atidavė Italijos vynų karaliumi tituluojamam Barolo vynui. Tai vaizdingas miestelis su daugybe puikių restoranų ir nuostabių vyno daryklų netoliese. Apsilankysite  tūkstantmetę istoriją menančioje Falleti pilyje*, kurios salėse ir kambariuose įrengtas novatoriškiausias Italijos vyno muziejus. Pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, apžiūrėsime šv. Donato bažnyčią, pasigrožėsime panorama. Vynų degustacija* vienoje iš Barolo miestelio vyninių. Išvykstame link Genujos. Nakvynė viešbutyje viename iš pajūrio miestelių Ligūrijos pakrantėje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Cinque Terre – penkias žemes, kurias sudaro penki žavūs miesteliai: Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola ir Riomaggiore. Šios gyvenvietės įsikūrusios tiesiai ant vaizdingų Ligūrijos jūros pakrantės skardžių, įrengus specialias terasas. Apžvalginė ekskursija laivu* ir traukiniu* (esant blogoms oro sąlygoms tik traukiniu) po pasirinktus spalvingus parko miestelius, su atsiveriančiu nuostabiu vaizdu į Viduržemio jūrą ir jos skalaujamus uolėtus krantus. Vėliau lankome vaizdingą, jaukų ir žavų miestelį – Portovenerę, kuris Romos laikais buvo tik nedidelis žvejų kaimelis, o vėliau čia buvo įkurtas pats Bizantijos imperijos laivynas. Ekskursija po miestelį: siauros senamiesčio gatvelės, kuriose gausu viduramžių ir gotikos architektūros, Šv. Petro bažnyčia, Doria pilis. Pasigrožėsime Poetų įlanką, kuri įkvepė tokius rašytojus kaip Baironas, Dantė ir Petrarka. Vakarinė ekskursija po į Kristupo Kolumbo gimtąjį miestą Genują, kuri kaip milžiniškas amfiteatras nusileidžia nuo Apeninų kalnų į Ligūrijos jūrą. Pažintis su miestu-uostu, kurį italai vadina „išdidžiuoju“, garsėjančiu seniausiu pasaulyje veikiančiu švyturiu La Laterna: Piazza de Ferrari aikštė, valdžios rūmai  Palazzo Ducale, Operos teatras, Šv. Lauryno katedra, Kristupo Kolumbo namas. Nakvynė viešbutyje viename iš pajūrio miestelių Ligūrijos pakrantėje.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką į prabangųjį Portofino miestelį**. Keliaujame į Santa Margherita Ligure miestelį, iš kurio miesto autobusu** ar, esant galimybei, laivu** vykstame į Portofino miestelį, įsikūrusį uolėtame ir labai vaizdingame rytiniame Rivjeros krante. Pasivaikčiosime krantinėje, išvysite uostą, kuriame prišvartuotos prabangios jachtos, pakilsime į apžvalgos aikštelę prie St. George bažnyčios. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti pakrante, pasėdėti vienoje iš jaukių kavinukių, aplankyti prabangius butikus ir suvenyrų parduotuves. Miesto autobusu** ar, esant galimybei, laivu** keliaujame atgal į Santa Margherita Ligure miestelį. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje viename iš pajūrio miestelių Ligūrijos pakrantėje.

6 diena. Pusryčiai.  Vykstame į oro uostą. Skrydis*** Turinas – Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(***) – lėktuvo bilietai Vilnius – Turinas– Vilnius (Ryanair, lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis)); registruotas bagažas;  (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma, arbatpinigiai vairuotojui ~ 132EUR;  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Kelionės priemokos

Išvyka į Portofino miestelį60,00 €
Kurorto rinkliava (privaloma)15,00 €
Vienvietis kambarys150,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (0-3 m.)14,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)22,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

2024-09-10 – 09-15 vietų yra
869,00 € -5 % 825,55 €
Vaikui iki 12 metų 829,00 € -5 % 787,55 €
2024-10-08 – 10-13 vietų yra
869,00 € -5 % 825,55 €
Vaikui iki 12 metų 829,00 € -5 % 787,55 €

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(***) – lėktuvo bilietai Vilnius – Turinas– Vilnius (Ryanair, lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis)); registruotas bagažas;  (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma, arbatpinigiai vairuotojui ~ 132EUR;  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Kelionės priemokos

Išvyka į Portofino miestelį60,00 €
Kurorto rinkliava (privaloma)15,00 €
Vienvietis kambarys150,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (0-3 m.)14,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)22,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PINIGAI

Italijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

 Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~132 EUR:

Cinque Terre: kelionė laivu, traukiniu ~ 39 EUR.

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~20 EUR

Falleti pilis (vyno muziejus): suaugusiems ~ 10 EUR, senjorams ~ 7 EUR, vaikams (6-14 m.) ~ 3 EUR, vaikams iki 5 m. nemokamai.

Sacra di San Michele vienuolynas: suaugusiems – ~ 10 EUR, Vaikams nuo 6 iki 18 m, ir senjorams – ~ 8 EUR, vaikams iki 6 m. nemokamai.

Seralungos pilis: suaugusiems ~ 6 EUR, jaunimui nuo 18 iki 25 m. ~ 3 EUR, vaikams iki 18 m. nemokamai.

Vyno degustacija Barolo regione: ~ 20 EUR/asm.

Arbatpinigiai vietiniam vairuotojui (privaloma): iš viso ~12 EUR/asm.

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Išvyka į Portofino miestelį: 60 EUR/asm. Minimalus keliaujančių skaičius – 10 asmenų. Į kainą įskaičiuotas pervežimas autobusu viešbutis-Santa Margherita Ligure miestelis-viešbutis, kelionės vadovo paslaugos. Į kainą neįskaičiuota: miesto autobuso (~8 EUR/asm) /laivo bilietai (~20 EUR/asm.) maršrutu Santa Margherita Ligure- Portofino-Santa Margherita Ligure.

Miesto transportas į Portofino: autobuso bilietai ~ 8 EUR arba laivo bilietai ~ 20 EUR (į abi puses).

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • Fotoaparatas, vaizdo kamera, įkrovikliai;
 • Higienos priemonės: dantų pasta, dantų šepetėlis, šampūnas, kremas rankoms ir veidui, kremas nuo saulės, drėgnos servetėlės;
 • Medikamentai: nuo ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų, viduriavimo, supimo važiuojant ar plaukiant; pleistrų;
 • Buitiniai elektros prietaisai, jei jie kelionės metu būtini: plaukų džiovintuvas, lygintuvas. 
 • Apsiaustas nuo lietaus arba skėtis;
 • Galvos apdangalas, akiniai nuo saulės;
 • Drabužiai turėtų būti lengvi, medvilniniai. Avalynė patogi ir lengva, patartina storesniu padu. Kelionės metu būtina turėti šiltą megztinį ar lengvesnę striukę;
 • Lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

​Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

RYANAIR SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė RYANAIR. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

RYANAIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://www.ryanair.com/gb/en/timetable

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota:  tik 1 rankinis orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 40x20x25cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.
Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruojamas bagažas: 10 kg (40x20x55cm) ir 20 kg. užsakomas už papildomą mokestį.
Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą