Reikalinga pagalba?

Ispanija – Saulėtoji Barselona ir poilsis prie Viduržemio jūros (lėktuvu)

4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis prie Viduržemio jūros!
Barselona - Monserato vienuolynas – Žirona – Figeresas - Kadakėsas
*Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 7 %!
Skrydžio kaina nuo: 200 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2023-10-30 – 11-03 liko 6 viet.
529,00 € -5 % 502,55 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

  • 4 nakvynės viešbutyje su 3 pusryčiais ir 4 vakarienėmis prie Viduržemio jūros!
  • Išsami pažintis su Katalonijos sostine, gražiausiu Ispanijos miestu - Barselona
  • Ekskursija Monserato vienuolyne, tai  vienas seniausių benediktinų vienuolynų Ispanijoje
  • Pažintis su Žirona, Kadakėsu ir ekskursija S. Dali muziejuje-teatre Figerese
  • Ispaniško vyno degustacija!

Ispanija – Saulėtoji Barselona ir poilsis prie Viduržemio jūros (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

Spalio 30 - lapkričio 3, Wizzair skrydžio laikai:

Vilnius 06:00 - Barselona 08:35

Barselona 09:55 - Vilnius 14:35

1 diena. Susitikimas su kelionės vadovu Vilniaus oro uoste. Tiesioginis skrydis Vilnius - Barselona. Vykstame į antrą pagal dydį Ispanijos miestą, Katalonijos regiono sostinę – Barseloną. Tai judrus, šiuolaikiškas Viduržemio jūros uostamiestis bei vienas didžiausių Europos kultūros centrų. Barselona žymi visame pasaulyje ir populiari tarp turistų, nes čia galima rasti viską: nuo pasaulinio garso muziejų, įspūdingos architektūros, iki žydros jūros su nuostabiais paplūdimiais. Apžvalginės ekskursijos autobusu ir pėsčiomis metu apsilankysite įspūdingame senamiestyje, kuriame gausu viduramžių gotikos stiliaus pastatų ir bažnyčių. Nuo Montjuich kalno grožėsimės nepakartojama miesto ir uosto panorama. Taip pat apžiūrėsime Olimpinį kompleksą bei gotikinį kvartalą su Šventojo Kryžiaus ir Eulalijos katedra ir senoviniais Karalių (karališkaisiais) rūmais. Vakare laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame pasivaikščioti 1,2 km ilgio gražiausia ir judriausia pėsčiųjų gatve La Rambla, besitęsiačia nuo Kolumbo paminklo iki Katalonijos aikštės, bei paskanauti ispaniško maisto viename iš jaukių restoranų. Aplankysime Barselonos perlu ir įžymiojo architekto A. Gaudi šedevru vadinamą Šv. Šeimynos bažnyčią* (Sagrada Familia). Ji žavi didingumu ir yra neabejotinai tobuliausias garsiojo katalonų architekto darbas. Bažnyčia pradėta statyti 1882 m., bet iki šių dienų statybos dar nebaigtos, ji yra statoma tik iš žmonių paaukotų lėšų.  Lankysitės  pagrindinėse miesto aikštėse - Kolumbo ir Ispanijos, pastarojoje išvysite įspūdingas 1992 m Olimpinių žaidynių kolonas. Vykstame į viešbutį, viename iš Kosta Bravos regionų kurorte. Vakarienė ir nakvynė.

2 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba vykstame į Monserato vienuolyną – vieną seniausių benediktinų vienuolynų Ispanijoje. Švenčiausia Katalonijos vieta laikomas Monserato vienuolynas*, įsikūręs ant to paties pavadinimo aukšto kalno, yra prigludęs prie įspūdingų beveik 1300 metrų aukščio uolų. Slenkant amžiams kalnas įgavo fantastiškas formas. Ši šventovė kasmet pritraukia daugybę tikinčiųjų, kurie atvyksta prašyti Madonos užtarimo ir malonių. Apžiūrėsite baziliką, kurios altorius gausiai padabintas emaliu, La Moreneta – Juodosios Madonos statulą bei pasigrožėsite atsiveriančia puikia panorama. Esant galimybei pasiklausysite berniukų choro giedojimo. Išvykstame kurorto link. Sustojimas, kurio metu dalyvausime ispaniškų vynų degustacijoje*, ragausime kelių rūšių vyno ir sužinosime apie vyno gaminimo ir ragavimo subtilybes. Vykstame į viešbutį, viename iš Kosta Bravos regionų kurorte. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba vykstame į  Žironą. Tai vienas seniausių Ispanijos miestų, kuris džiugina turistų akis savo įspūdinga, viduramžiais alsuojančia architektūra. Miestas per savo istoriją priešų buvo apsuptas daugiau nei 20 kartų, o užkariautas – 7 kartus. Tačiau XIX a. didžioji dalis miesto gynybinių sienų buvo nugriauta, bet tai buvo padaryta ne dėl užkariavimų, o dėl  miesto plėtros. Žironos senamiestis jaukus, iškilęs ant kalvos virš Onyaro upės. Ekskursija, kurios metu  aplankysime didžiausią Katalonijos katedrą*. Bėgant amžiams ji buvo perstatyta kelis kartus, dėl šios priežasties dabar ji yra net kelių architektūrinių stilių junginys – gotikos, baroko, renesanso. Pasivaikščiosime senamiesčio gatvelių ir laiptų labirintais, apžiūrėsime garsųjį Žydų kvartalą, nuo Pont de les Peixateries Velles tilto, kurį suprojektavo pats Gustavas Eifelis, pasigrožėsime Onyaro upės pakrante su spalvotais nameliais. Laisvas laikas. Keliaujame  į garsaus dailininko Salvadoro Dali gimtinę – Figeresą. Lankysimės viename labiausiai lankomų muziejų Ispanijoje – S. Dali teatre-muziejuje*, kurio salėse demonstruojami siurrealistiniai šio menininko darbai. Čia galima išvysti žymųjį jo kūrinį „Lietaus Taksi“, taip pat „Juodąjį Kadilaką“ bei garsiuosius aukso kiaušinius, puošiančius muziejaus eksterjerą ir kitus dailininko paveikslus. Vykstame į Kadakėsą (Cadaques), tai jaukus, kurortinis kampelis su gražiais paplūdimiais ir uolėtomis pakrantėmis, įsikūręs šalia Punta de Sa Costa įlankos. Šis miestas glaudžiai susijęs su meno istorija, čia lankėsi, gyveno bei įkvėpimo sėmėsi tokie menininkai kaip Pablas Pikasas ir Salvadoras Dali. Pasivaikščiosime senamiestyje, apžiūrėsime aukščiausiame miesto taške pastatytą Santa Maria bažnyčią ir Salvadoro Dali namą, kuriame jis praleido savo vaikystės vasaras. Laisvas laikas kurio metu galėsite pasivaikščioti ir pasimėgauti visame miestelyje vyraujančia meniška aura. Vykstame atgal į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros.  Pageidaujantys visuomeniniu transportu** galės vykti į Barseloną. Siūlome apsilankyti Guelio parke, čia pamatysite neįprastus, spalvingus pastatus puoštus mozaikomis bei stiklu, tai dar vienas nuostabus A. Gaudí kūrinys, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Laisvo laiko metu taip pat galėsite aplankyti Jūrų muziejų** su vienu didžiausių Europoje akvariumu, Citadelės parke galėsite užsukti į Trijų drakonų pilyje įsikūrusį zoologijos sodą** ar kubizmo pradininko Pablo Pikaso muziejų**. Vakarienė ir nakvynė.

5 diena Labai anksti ryte pervežimas į oro uostą. Skrydis Barselona – Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą Ispanijoje; kelionė autobusu/ mikroautobusu pažintinio turo metu; 4 nakvynės viešbučiuose su 3 pusryčiais
ir 4 vakarienėmis viešbutyje; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų
sutvarkymas..

Į kelionės kainą neįskaičiuota

*** lėktuvo bilietai Vilnius - Barselona - Vilnius (Wizzair lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis); registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~70 EUR; arbatpinigiai vairuotojams; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 15; lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Užsakant kelionę privaloma iš anksto pasirinkti žemiau nurodytas priemokas. Neužsakius iš anksto, nebus galimybės suteikti šių paslaugų.

Bilietas į Sagrada Familia (senjorams nuo 65 metų)23,00 €
Bilietas į Sagrada Familia (studentams iki 30 metų)26,00 €
Bilietas į Sagrada Familia (suaugusiems)28,00 €
Bilietas į Salvador Dali (senjorams nuo 65 metų)13,00 €
Bilietas į Salvador Dali (suaugusiam)19,00 €
Bilietas į Salvador Dali (vaikams nuo 9 metų ir studentams iki 30 metų)13,00 €
Kurorto rinkliava (privaloma)8,00 €
Vienvietis kambarys100,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m.16,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą Ispanijoje; kelionė autobusu/ mikroautobusu pažintinio turo metu; 4 nakvynės viešbučiuose su 3 pusryčiais
ir 4 vakarienėmis viešbutyje; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų
sutvarkymas..

Į kelionės kainą neįskaičiuota

*** lėktuvo bilietai Vilnius - Barselona - Vilnius (Wizzair lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis); registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~70 EUR; arbatpinigiai vairuotojams; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 15; lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Užsakant kelionę privaloma iš anksto pasirinkti žemiau nurodytas priemokas. Neužsakius iš anksto, nebus galimybės suteikti šių paslaugų.

Bilietas į Sagrada Familia (senjorams nuo 65 metų)23,00 €
Bilietas į Sagrada Familia (studentams iki 30 metų)26,00 €
Bilietas į Sagrada Familia (suaugusiems)28,00 €
Bilietas į Salvador Dali (senjorams nuo 65 metų)13,00 €
Bilietas į Salvador Dali (suaugusiam)19,00 €
Bilietas į Salvador Dali (vaikams nuo 9 metų ir studentams iki 30 metų)13,00 €
Kurorto rinkliava (privaloma)8,00 €
Vienvietis kambarys100,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m.16,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

PINIGAI

Ispanijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~70 EUR:

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~10 EUR

Monserato vienuolynas (Mergelės skulptūros lankymas) - 8 EUR

Salvadoro Dali muziejus: suaugusiems ~17-21 EUR; senjorams nuo 65 m. ir studentams (su studento pažymėjimu) ~11-15 EUR.

Šv. Šeimynos bažnyčia (Sagrada Familia) - 26-30 EUR

Žironos katedra: suaugusiems ~7 EUR; senjorams nuo 65 m. ir studentams (su studento pažymėjimu) ~5 EUR; vaikams iki 7 m. - nemokamai.

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas galite užsakyti pirkdami kelionę arba kelionės metu. Pastaba: perkant išvykas kelionės metu apmokėjimas tik GRYNAISIAIS!  Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

Viešasis transportas Ispanijoje: ~10 EUR.

Zoologijos sodas Barselonoje: suaugusiems ~22 EUR, vaikams nuo 3 iki 12 metų ~13 EUR; senjorams nuo 65 metų ~11 EUR.

Jūrų muziejus Barselonoje: ~ 10 EUR.

Pablo Pikaso muziejus Barselonoje: ~15 EUR.

Katalonijos vynų degustacija - 25-35 EUR

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Nuo 2021 m. liepos 27 dienos ADB „Gjensidige“ į kelionių draudimą įtraukė papildomą apsaugą nuo COVID-19, kuri užtikrina galimų medicininių išlaidų atlyginimą.

Susirgus COVID-19, bus apmokamos būtinosios medicinos pagalbos gydymo įstaigoje išlaidos, gydytojo paskirti vaistai, transportavimas iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, lydinčio asmens kelionės, be priežiūros likusių nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidos.

Išsamų draudžiamųjų įvykių sąrašą rasite Kelionių draudimo sąlygose Nr. 061, punktuose 44–53.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 testo, kai jo rezultatas neigiamas, išlaidos neatlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų ir saviizoliacijos išlaidų. 

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.gjensidige.lt/taisykles

SKRYDIS

LĖKTUVO BILIETAI UŽSAKOMI UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ.

Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus  pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė Wizz Air. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. 

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://wizzair.com/en-gb/flights/timetable#/

BAGAŽAS:

Nuo 2018 m. lapkričio 1 d. visiems keleiviams bus leidžiama į lėktuvo saloną pasiimti vieną nemokamą rankinio bagažo vienetą, kurio didžiausi matmenys yra 40x30x20 cm ir kurį reikia padėti po sėdyne, esančia priešais jus.

Paslaugą „WIZZ Priority“ įsigijusiems keleiviams bus leidžiama pasiimti papildomą kelioninį krepšį, kurio didžiausi matmenys yra 55x40x23 cm, svoris iki 10 kg.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus sudėkite į bagažą, kurį atiduosite į bagažo skyrių.

Registruojamas bagažas užsakomas už papildomą mokestį (pasirinktinai 10 kg., 20 arba 32 kg.)

Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

PASTABA: Atkreipkite dėmesį, kad oro linijos negarantuoja, kad visų keleivių rankinis bagažas, viršijęs matmenys 40x30x18 cm, bus gabenamas orlaivio salone. Tik paslaugą “WizzPriority” užsisakę keleiviai galės pasiimti rankinį bagažą, kurio matmenys yra daugiau negu 40x30x18 cm., į orlaivio saloną.

WIZZ AIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://wizzair.com/lt-lt/legal/bendrosios-keleiviu-ir-bagazo-pervezimo-salygos#/

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus daugiau nei 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

4.1/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Vida

Įspūdžiai puikūs, kelionė gera, gidas Andrius ir gidė Aurelija labai šaunūs. Viešbutis be priekaištų, maistas geras.

Vilija

Geri, visi lankomi objektai nuostabūs. Gidas šaunus

Agne

Kelionės programa pilna, pamatėm pagrindinius lankytinus objektus. Kelionės vadovas Andrius tikrai daug žino istorijos

Gintarė

Puiki kelionė,gidas Andrius tikras profesionalas.Likome labai patenkintos

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą