Reikalinga pagalba?

Armėnija 9 d. (lėktuvu)

Kelionės vadovas iš Lietuvos!
Skrydis pasirinktinai iš Vilniaus arba tiesioginis skrydis iš Rygos!
Mokami lankomi objektai įskaičiuoti į kelionės kainą!
Skrydžio kaina nuo: 360 €
2024-09-28 – 10-06 liko 10 viet.
899,00 € -5 % 854,05 €

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

 • Kviečiame pažinti paslaptingąją Armėniją!
 • Apgyvendinimas kokybiškuose 4* viešbučiuose
 • Siūlome išskirtinę kelionę, kurios metu pamatysite įspūdingiausias Armėnijos vietas
 • Armėnijos sostinė - Jerevanas, didingi vienuolynai, Sevano ežeras, vaizdingi tarpekliai bei nepakartojama Armėnijos gamta!
 • Šios kelionės metu pasimėgausite armėnišku svetingumu bei tradiciniais patiekalais ir gėrimais

Armėnija 9 d. (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

2024 09 28 - 10 06 Airbaltic skrydžių laikai:

Vilnius-Ryga-Jerevanas-Ryga-Vilnius

Vilnius 15:20 - Ryga 16:10; Ryga 20:15 - Jerevanas 01:15 (rugsėjo 29 d.) 

Jerevanas 02:00 - Ryga 05:25; Ryga 07:35 - Vilnius 08:25

Tiesioginis skrydis iš Rygos

Ryga 20:15 - Jerevanas 01:15 (rugsėjo 29 d.) 

Jerevanas 02:00 - Ryga 05:25

 

1 diena. Skrydis Vilnius - Jerevanas (su persėdimu tarpiniame oro uoste) arba tiesioginis skrydis Ryga - Jerevanas (Air Baltic). Pervežimas į viešbutį Jerevano mieste. 

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Armėnijos sostinę - Jerevaną. Šią dieną lankysime pagrindinę Jerevano Respublikos aikštę, išvysime senuosius, 1933 metais pastatytus Operos ir baleto rūmus bei žymiuosius kaskadų laiptus, išpuoštus žydinčiomis gėlėmis, aplink kuriuos eksponuojami įvairūs meno kūriniai, skulptūros. Čia taip pat dažnai rengiamos įvairios parodos, o nuo kaskadų viršaus atsiveria graži miesto panorama. Apžiūrėsime unikalią VII a. statytą bažnyčią, o taip pat grožėsimės Ečmiadzino katedra – seniausia valstybės pastatyta bažnyčia pasaulyje. Tai centrinė armėnų apaštališkoji bažnyčios katedra, kuri yra įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Vėliau lankysimės konjako darykloje, kur mūsų lauks ekskursija bei kelių rūšių konjako degustacija. O taip pat turėsime galimybę įsigyti armėniškų suvenyrų Vernisažo turgavietėje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Areni kaimelį, įsikūrusį Ararato slėnyje, žinomą dėl vyno gamybos. Užsuksime į populiarųjį Armėnijos Khor Virap vienuolyną, nuo kurio mūrų atsiveria nuostabūs snieguoto Ararato kalno vaizdai. Istorikai pasakoja, kad šiame, prie Turkijos sienos įsikūrusiame vienuolyne, kadaise buvęs kalėjimas, kuriame trylika metų kalėjo Šv. Grigalius Švietėjas, žmogus, Armėniją supažindinęs su krikščionybe. Vienuolyne, apsuptame žalumos, vynuogynų ir vaizdingos Ararato kalno panoramos, taip pat veikė teologijos seminarija. Toliau vyksime prie XIII a. pastatyto Noravanko vienuolyno, kuris įsikūręs vaizdingoje vietoje tarp raudonųjų uolų. Lankysimės vyno gamykloje, kur mūsų lauks pietūs. Vėliau keliausime prie Areni kaimo esančios Areni-1 uolos, kurioje 2011 metais atrasti pirmosios pasaulyje 6000 metų senumo vyno daryklos pėdsakai! Vykstame į Khndzoreską – kaimelį įsikūrusį ant didelio kanjono nuolydžio. Čia tai pat pamatysime dvi kaimo dalis jungiantį 160 m ilgio kabantį tiltą. Vykstame į viešbutį Goriso mieste. Nakvynė.  

4 diena. Pusryčiai. Pažintis su IX a. pastatytu, vienu seniausių ir įspūdingiausių Armėnijos architektūrinių paminklų – Tatevo vienuolynu. Iki vienuolyno pasikelsime lyno keltuvu, kuris yra ilgiausias pasaulyje be sustojimo judantis ir dvi stotis turintis lyno kelias. Taip pat apžiūrėsime natūraliai susiformavusį gamtos stebuklą – Velnio tiltą. Toliau vyksime prie Harsnadzoro tarpeklio, kur atsiveria nuostabus vaizdas į Vorotano upės kanjoną. Apsilankysime priešistorinėje archeologinėje vietovėje Zorac karere. Ši vieta dar vadinama „Armėnijos Stounhendžu“ ir yra įsikūrusi ant uolėto iškyšulio bei garsėja unikaliomis akmens kapavietėmis. Akmenys išdėstyti ratais, o aštuoniasdešimt penkiuose iš jų padarytos skylės. Vyksime prie aukščiausio Armėnijoje Šakio krioklio, kurio aukštis siekia 18 m, o plotis apie 40 m. Vykstame į viešbutį Jerevane. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Vyksime pasigrožėti įspūdingais kalnų vaizdais pro Charents arba Ararato arką. Taip pat aplankysime net du UNESCO Pasaulio paveldo objektus nuostabiausiuose gamtos kampeliuose. Vykstame į Geghardo vienuolyną, kuris savo vardą gavo dėl ilgus amžius čia saugotos ieties, kuria buvo pervertas nukryžiuotojo Jėzaus šonas. Ši ietis šiuo metu saugoma Ečmiadzino muziejuje. Vienuolynas unikalus, nes dalis jam priklausančių bažnyčių išskaptuotos uoloje. Vienoje bažnyčioje trykšta šventu laikomas šaltinis. Toliau vyksime prie Garni šventyklos. Ant vaizdingo tarpeklio pakraščio stovinti šventykla – plačiai žinomas ir svarbiausias ikikrikščioniškosios Armėnijos helenistinės architektūros simbolis ne tik Armėnijoje, bet ir visame pasaulyje. Pirmame amžiuje karaliaus Tiridato I-ojo pastatyta šventykla po krikšto įvedimo tapo Armėnijos karalių vasaros rezidencija. Netoli šventyklos galima pasigrožėti natūraliu Armėnijos žemės stebuklu – „Akmenų simfonija“. Tai gamtos sukurtos įspūdingos bazaltinės kolonos. Grįžtame į Jerevaną. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Lorio regioną, kur keliaudami per Debedo upės tarpeklį pasieksime Achpato vienuolyno kompleksą. Jis įsikūręs tarp mistiškų kalvų netoli Alaverdžio miestelio. Tai vienas gražiausių Armėnijos religinės architektūros pavyzdžių, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Toliau mūsų lauks tradicinių armėniškų stipriųjų gėrimų degustacija su užkandžiais. Vėliau apžiūrėsime Zarni-Parni tvirtovę, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į kalnus bei miškus. Šį istorinį kompleksą sudaro dvi pilys, įkūnijančios armėnų tautinio išsivadavimo kovos dalyvių tvirtą valią ir atkaklumą. Šio sustojimo metu mėgausimės įspūdingais vaizdais bei taure tradicinio armėniško vyno. Vykdami toliau sustosime apžvalgos aikštelėje pasigrožėti Debedo upės tarpekliu. Nakvynė viešbutyje Lorio regione.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į Fioletovo gyvenvietę, kurioje gyvena Rusijos sentikiai. Apsilankysime vienos šeimos namuose, kur paragausime tradicinės arbatos bei apžiūrėsime kaip be šiuolaikinių technologijų gyvena šio miestelio žmonės. Toliau keliaujame į Diližaną. Tai vienas svarbiausių Armėnijos kurortų, esantis Diližano nacionaliniame parke. Šis mažas miestelis, paskendęs pievomis apsuptų kalnų miškuose, yra daugybės armėnų aktorių, režisierių ir kompozitorių gimtinė. Kurortas kažkada buvo labai mėgiamas aukštuomenės poilsio vietų Kaukaze. Sovietų laikais čia buvo įsteigtos gydyklos. Vykstame prie Sevano ežero, dar vadinamo mėlynuoju Armėnijos kalnų perlu. 1897 metrų aukštyje esantis ežeras yra vienas didžiausių gėlavandenių kalnų ežerų pasaulyje. Itin graži panorama atsiveria iš jame esančio pusiasalio. Grįžtame į Jerevaną. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Apsilankysime prie Armėniškos abėcėlės monumento. Šis kompleksas buvo pastatytas 2005 metais, minint 1600-ąsias armėnų abėcėlės sukūrimo metines. Vykstame į Saghmosavanko vienuolyno kompleksą, kuris yra laikomas neprilygstamu XIII a. armėnų architektūros pavyzdžiu. Jis įsikūręs ant vieno gražiausių Armėnijos kanjono krašto. Grįžtame į Jerevaną, kur apsilankysime džiovintų vaisių ir riešutų turguje. Tai įspūdinga prekyvietė, kur galėsite paragauti ir įsigyti įvairiausių produktų. Laisvas laikas. Pervežimas į Jerevano oro uostą. 

9 diena. Skrydis Jerevanas - Ryga - Vilnius arba Jerevanas - Ryga (Air Baltic). 


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimas iš Jerevano oro uosto į viešbutį ir atgal; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; lankomi objektai; pagal programą numatyti pietūs ir degustacijos; kelionė mikroautobusu pažintinio turo metu; vietinio gido paslaugos pažintinio turo metu (rusų arba anglų k.), ekskursinė programa; 1 buteliukas vandens žmogui per dieną; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius-Ryga-Jerevanas-Ryga-Vilnius arba tiesioginis skrydis Ryga-Jerevanas-Ryga (Air Baltic); registruotas bagažas; asmeninės išlaidos, arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai. Vykstant į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Kelionės priemokos

2024 09 28-10 06 skrydis Ryga–Jerevanas–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg.)362,00 €
2024 09 28-10 06 skrydis Vilnius–Ryga–Jerevanas–Ryga–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas448,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 0 iki 2 m.43,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.29,00 €

Pasirinkite kelionės datą

2024-09-28 – 10-06 liko 10 viet.
899,00 € -5 % 854,05 €
Vaikui iki 12 metų 809,00 € -5 % 768,55 €

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimas iš Jerevano oro uosto į viešbutį ir atgal; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; lankomi objektai; pagal programą numatyti pietūs ir degustacijos; kelionė mikroautobusu pažintinio turo metu; vietinio gido paslaugos pažintinio turo metu (rusų arba anglų k.), ekskursinė programa; 1 buteliukas vandens žmogui per dieną; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius-Ryga-Jerevanas-Ryga-Vilnius arba tiesioginis skrydis Ryga-Jerevanas-Ryga (Air Baltic); registruotas bagažas; asmeninės išlaidos, arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai. Vykstant į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Kelionės priemokos

2024 09 28-10 06 skrydis Ryga–Jerevanas–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg.)362,00 €
2024 09 28-10 06 skrydis Vilnius–Ryga–Jerevanas–Ryga–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas448,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 0 iki 2 m.43,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.29,00 €

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PINIGAI

Armėnijos valiuta: Armėnijos dramas (AMD). 1 EUR ~440 AMD. Armėnijos dramų galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų). 

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • Fotoaparatas, vaizdo kamera, įkrovikliai;
 • Higienos priemonės: dantų pasta, dantų šepetėlis, šampūnas, kremas rankoms ir veidui, kremas nuo saulės, drėgnos servetėlės;
 • Medikamentai: nuo ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų, viduriavimo, supimo važiuojant ar plaukiant; pleistrų;
 • Buitiniai elektros prietaisai, jei jie kelionės metu būtini: plaukų džiovintuvas, lygintuvas. 
 • Apsiaustas nuo lietaus arba skėtis;
 • Galvos apdangalas, akiniai nuo saulės;
 • Drabužiai turėtų būti lengvi, medvilniniai. Avalynė patogi ir lengva, patartina storesniu padu. Kelionės metu būtina turėti šiltą megztinį ar lengvesnę striukę;
 • Lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

AUTOBUSAS

Pervežimai kelionės metu

Patogus turistinės klasės autobusas/mikroautobusas arba automobilis (priklausomai nuo grupės dydžio) kuriame yra garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Iš anksto nėra galimybės pasirinkti sėdimą vietą autobuse/mikroautobuse, kadangi nėra žinomas tikslus transporto priemonės vietų planas.

Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso/mikroautobuso salone. Autobuse/mikroautobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų transporto priemonėse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

SKRYDIS

LĖKTUVO BILIETAI UŽSAKOMI UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ.

Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks. Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė AirBaltic. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą - pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. 

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://www.airbaltic.com/lt-LT/index 

BAGAŽAS

AirBaltic skrydžiuose ekonominės klasės keleiviui (išskyrus kūdikius) salone leidžiama vežtis 1 rankinio bagažo vienetą (55x40x23 cm) + 1 asmeninį daiktą (30x40x10 cm), iš viso – 8 kilogramus. AirBaltic skrydžiuose vienas registruoto bagažo vienetas negali viršyti 23 kg svorio, o jo didžiausi matmenys yra 100x50x80 cm.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galite gabenti tik registruojamame bagaže. 

Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruotame bagaže negalima vežtis dūžtančių daiktų, pavyzdžiui, akinių, maisto, greitai gendančių daiktų ar kitų vertingų daiktų, pavyzdžiui, pinigų, raktų, gydytojo paskirtų vaistų, apyvartinių čekių, vertybinių popierių bei kitų vertingų dokumentų, taip pat verslo dokumentų, pasų ar kitų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, juvelyrinių dirbinių, tauriųjų metalų, elektroninių/elektrinių prietaisų, tokių kaip vaizdo kameros, kompiuteriai, telefonai bei muzikos instrumentai.

Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.airBaltic.com

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą