Reikalinga pagalba?

Pietų Ispanija - saulėtoji Andalūzija 7 d. (lėktuvu)

Išsami pažintis su nuostabiu Ispanijos regionu - Andalūzija!
Kelionės vadovas iš Lietuvos!
Puikiai turistų įvertintas maršrutas!
Skrydžio kaina nuo: 320 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2024-10-26 – 11-01 liko 6 viet.
879,00 € -3 % 852,63 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

  • Išsami pažintis su antruoju pagal dydį Ispanijos regionu - Andalūzija
  • Sevilijoje pamatysime vieną didžiausių katedrų Europoje
  • Nuo Gibraltaro uolos pamatysime Afrikos krantus
  • Pribloškiantys vaizdai iš Caminito del Rey

Pietų Ispanija - saulėtoji Andalūzija 7 d. (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

2024 spalio 26 - lapkričio 1 skrendame su Air Baltic, skrydžio laikai:

Vilnius 14:25 Malaga 17:55  
Malaga 17:00 Ryga 22:30, Ryga 23:15 Vilnius 23:55

 

1 diena. Skrydis Vilnius - Malaga. Išvykstame Granados link, nakvynė viešbutyje Granados apylinkėse.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Granadą, miestą garsėjantį Alhambros rūmais** (būtina užsisakyti iš anksto) ir Generalife - Nasridų karalių užmiesčio dvaru ir sodais. Šis UNESCO saugomas maurų valdovų architektūrinis šedevras traukia turistus iš viso pasaulio. Pasivaikščiosime siauromis senamiesčio gatvelėmis, gerėdamiesi miesto katedra, barokinėmis ir renesanso stiliaus bažnyčiomis. Užsuksime į Albaicin stačių vingiuotų gatvelių kvartalą. Keliaujame į Kordobą, Andalūzijos regionui priklausantį miestą, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą, daugiau kaip prieš tūkstantmetį buvusi islamiškosios Ispanijos sostine ir vienas didžiausių ir puikiausių vakarų pasaulio miestų. Vakarinė ekskursija mieste. Užsukti į Kordobą verta jau vien dėl garsiosios maurų mečetės*, kuri laikoma vienu įspūdingiausių Islamo statinių pasaulyje, musulmoniškos kultūros paminklu Vakaruose. Dėl buvusios mečetės statuso ji taip pat žinoma kaip Mezquita. XIII a. krikščionims užėmus Kordobą, mečetė buvo pašventinta ir naudojama kaip krikščioniška bažnyčia, o XVI a., negriaunant mečetės, pastato viduje buvo pastatyta katedra.  Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime šį įstabų statinį, lankysimės žydų kvartale, kuriame ir yra dauguma žymiausių miesto vietų. Nakvynė viešbutyje Kordobos apylinkėse.

3 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Seviliją – Andalūzijos regiono sostinę, kurioje yra didingiausi Ispanijos maurų monumentai, saugomi UNESCO. Anot legendos, šį miestą įkūrė graikų herojus Herkalis. Sevilija, žinoma nuo romėnų laikų, buvo labai svarbus maurų kultūros centras, o XVII-XVIII amžiuje buvo laikoma vienu iš svarbiausių Europos kultūros centrų. Andalūzijos sostinė garsėja savo fiestomis, čia kelis kartus per metus vyksta šventės, pritraukiančios daugybę žmonių. Esant galimybei lankysime vieną didžiausių katedrų Europoje – gotikinę Sevilijos katedrą* su mauriška  varpine La Giralda, grožėsimės karališkaisiais Alkasaro rūmais ir vešliais jų sodais. Pasivaikščiosime senojo žydų kvartalo siauromis gatvelėmis. Laisvas laikas. Vakare, esant  galimybei ir  grupei pageidaujant, apsilankysime  nacionalinių šokių flamenko šou**. Nakvynė viešbutyje Sevilijos apylinkėse.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Gibraltarą. Tai maža vos apie 6,5 km2 teritorija Ispanijos pietuose, valdoma Jungtinės Karalystės. Viena iš šios vietos įdomybių yra oro uostas, kurio teritorija labai maža, o lėktuvų pakilimo takas kerta pagrindinę gatvę. Tuo metu, kai takas nenaudojamas aviacijai, juo vaikšto žmonės ir važinėja automobiliai, o kylant ar leidžiantis lėktuvams gatvė uždaroma. Didelę dalį Gibraltaro teritorijos užima uola, kurios aukštis siekia apie 426 metrus. Senovėje manyta, kad už šios uolos daugiau nieko nėra, tik vandenynas. Nuo uolos viršaus puikiai matosi Gibraltaro sąsiauris, kurio plotis yra apie 14 km, o kitoje sąsiaurio pusėje yra Marokas. Keltuvu* pakilsime į uolos viršų, pasigrožėsime nuostabiu vaizdu, esant geram orui, kitoje sąsiaurio pusėje pamatysime Afrikos krantus. Esant galimybei viešuoju transportu** vyksime į piečiausią Gibraltaro dalį, vadinamą Didžiuoju Europos tašku, kur ant stačios uolos stūkso dar 1838 metais pastatytas švyturys. Maždaug šioje vietoje susilieja Viduržemio jūra ir Atlanto vandenynas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į dienos išvyką aplankant tris nuostabaus grožio miestelius. Keliaujame įspūdingu kalnų keliu pasigrožėti Pueblos Blancos - baltaisiais Ispanijos perliukais - miesteliais - tvirtovėmis, įsikūrusiais aukštai kalnuose ir pagal maurų tradicijas kalkėmis išbalintais namais. Atvykstame į Zahara de la Sierra miestuką su ant aukštos uolos viršūnės stūksančia pilimi. Pats miestelis  įsikūręs tarp uolos ir turkio žydrumo ežero. Vykstame į Setenil de la Bodegaso miestelį, pastatytą kadaise upės išgraužtuose tarpekliuose. Tai unikali vieta –  nameliai čia pastatyti visai šalia didžiulių uolų arba net sujungti su jomis, visas miestelis atrodo kaip uolų, urvų ir siaurų gatvelių labirintas. Vykstame į Rondos miestą, įsikūrusį vienoje vaizdingiausių Ispanijos vietų. Aukštai kalnuose sunkiai pasiekiamas miestas buvo vienas paskutiniųjų maurų bastionų. Senojoje miesto dalyje išlikusi tipiška mauriška architektūra – akinamai  balti namai su langų grotelėmis ir siauros akmenimis grįstos gatvelės. Senąjį ir naująjį miestą per 100 metrų gylio tarpeklį jungia įspūdingas Nuevo tiltas. Laisvas laikas. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Caminito del Rey* (būtina užsisakyti iš anksto) - Karaliaus kelią, kuris anksčiau vadintas pavojingiausiu keliu pasaulyje. Dabar šis takas yra visiškai saugus, o atsiveriantys kanjono ir upės vaizdai - tiesiog pribloškiantys.  Šis takas vingiuoja Gaitanes tarpeklyje  virš Guadalhorce upės. Betic kalnuose esančio tarpeklio sienos kai kuriose vietose yra aukštesnės nei 300 metrų, o siauriausia vieta tarp sienų yra apie 10 metrų. Mūsų laukia nesudėtingas žygis per kanjono uolas ir atbrailas, specialiais mediniais takeliais ir mišku (apie 2 val.). Vykstame Malagos link. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Ekskursija Malagoje, tai uostamiestis pietų Ispanijoje, ypač mėgstamas turistų. Miestas plėtėsi kaip uostas ir prekybos centras ir tai nulėmė Malagos architektūrą. Seni pastatai čia būdavo griaunami, o vietoje jų statomi nauji ir praktiški. Dėl šios priežasties Malagoje, kitaip nei kituose turistiniuose miestuose, beveik nėra senovinių pilių, dvarų, fontanų ir kitų objektų, kuriais įprastai žavimės atvykę į miestą su tokia sena istorija. Ekskursijos metus pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis, pamatysime miesto perlą – Malagos katedrą, kuri buvo statoma net du šimtus metų, ir Malagos amfiteatrą. Malaga yra garsiojo ispanų tapytojo, vieno žymiausio XX a. menininkų Pablo Pikaso gimtasis miestas. Vykstame į Alcazaba tvirtovę**, ji buvo pastatyta musulmonų valdymo Al Andalo laikotarpiu, XIII a. Tvirtovė stūkso ant Gibralfaro kalvos, nuo jos atsiveria nuostabūs vaizdai į Malagos miestą. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Malaga – Ryga – Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu arba mikroatubusu pažintinio turo metu; 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius - Malaga - Ryga - Vilnius  aviakompanija Airbaltic, registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 180 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); arbatpinigiai vairuotojams;  kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 20; lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;  bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Užsakant kelionę privaloma iš anksto pasirinkti žemiau nurodytas priemokas. Neužsakius iš anksto, nebus galimybės suteikti šių paslaugų.

2024 10 26 skrydis Vilnius–Malaga–Ryga-Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)450,00 €
Alhambros rūmų lankymas su gidu (užsakoma iš anksto)60,00 €
Audio įrangos (ausinukų) nuoma (būtina užsisakyti perkant kelionę)12,00 €
Bilietas į Caminito del Rey (užsakoma iš anksto)29,00 €
Miestų mokestis (privaloma)14,00 €
Vienvietis kambarys170,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.11,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Išvykimas:
2024-10-26
Grįžimas:
2024-11-01
Laisvos vietos:
liko 6 viet.
Nuolaida:
Specialus pasiūlymas -3 %
Skrydžio kaina nuo:
320 €
Vaikui iki 12 metų
799,00 € -3 % 775,03 €
879,00 € -3 % 852,63 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu arba mikroatubusu pažintinio turo metu; 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius - Malaga - Ryga - Vilnius  aviakompanija Airbaltic, registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 180 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); arbatpinigiai vairuotojams;  kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 20; lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;  bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Užsakant kelionę privaloma iš anksto pasirinkti žemiau nurodytas priemokas. Neužsakius iš anksto, nebus galimybės suteikti šių paslaugų.

2024 10 26 skrydis Vilnius–Malaga–Ryga-Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)450,00 €
Alhambros rūmų lankymas su gidu (užsakoma iš anksto)60,00 €
Audio įrangos (ausinukų) nuoma (būtina užsisakyti perkant kelionę)12,00 €
Bilietas į Caminito del Rey (užsakoma iš anksto)29,00 €
Miestų mokestis (privaloma)14,00 €
Vienvietis kambarys170,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.11,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Didžiosios Britanijos valiuta: svaras sterlingų (GBP); 1 EUR ~ 0.8 GBP. Svarų sterlingų rekomenduojame įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

Ispanijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 180 EUR

Alhambros rūmai Granadoje (užsakoma tik iš anksto) ~ 60 EUR

Sevilijos katedra su apsilankymu La Giraldos bokšte - suaugusiems ~ 20 EUR; 

Keltuvas ant Gibraltaro uolos ~ 20 EUR; 

Caminito del Rey (užsakoma tik iš anksto) ~ 29 EUR

Kordobos mečetė: ~ 15 EUR

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~30 EUR

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas rekomenduojame užsakyti perkant kelionę. Užsakyti galėsite ir kelionės metu (tuomet apmokėjimas tik GRYNAISIAIS!) Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

Flamenko pasirodymas Sevilijoje ~ 50 EUR

Alcazaba tvirtovė ~ 5 EUR

Viešasis transportas Gibraltare ~ £5

Chereso vyno degustacija ~ 20 EUR

REKOMENDUOJAME TURĖTI

  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
  • maudymosi aprangą, paplūdimio rankšluostį, šlepetes, sulankstomą kilimėlį paplūdimiui, specialius batelius maudynėms, maudymosi kepuraitę (privaloma terminiuose baseinuose);
  • lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

​Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

AUTOBUSAS

Pervežimai kelionės metu

Patogus turistinės klasės autobusas/mikroautobusas arba automobilis (priklausomai nuo grupės dydžio) kuriame yra garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Iš anksto nėra galimybės pasirinkti sėdimą vietą autobuse/mikroautobuse, kadangi nėra žinomas tikslus transporto priemonės vietų planas.

Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso/mikroautobuso salone. Autobuse/mikroautobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų transporto priemonėse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

SKRYDIS

LĖKTUVO BILIETAI UŽSAKOMI UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ.

Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks. Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė AirBaltic. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą - pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. 

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://www.airbaltic.com/lt-LT/index 

BAGAŽAS

AirBaltic skrydžiuose ekonominės klasės keleiviui (išskyrus kūdikius) salone leidžiama vežtis 1 rankinio bagažo vienetą (55x40x23 cm) + 1 asmeninį daiktą (30x40x10 cm), iš viso – 8 kilogramus. AirBaltic skrydžiuose vienas registruoto bagažo vienetas negali viršyti 23 kg svorio, o jo didžiausi matmenys yra 100x50x80 cm.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galite gabenti tik registruojamame bagaže. 

Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruotame bagaže negalima vežtis dūžtančių daiktų, pavyzdžiui, akinių, maisto, greitai gendančių daiktų ar kitų vertingų daiktų, pavyzdžiui, pinigų, raktų, gydytojo paskirtų vaistų, apyvartinių čekių, vertybinių popierių bei kitų vertingų dokumentų, taip pat verslo dokumentų, pasų ar kitų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, juvelyrinių dirbinių, tauriųjų metalų, elektroninių/elektrinių prietaisų, tokių kaip vaizdo kameros, kompiuteriai, telefonai bei muzikos instrumentai.

Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.airBaltic.com

 

Skrydžius vykdo bendrovė Wizz Air. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. 

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://wizzair.com/en-gb/flights/timetable#/

BAGAŽAS:

Keleiviams leidžiama į lėktuvo saloną pasiimti vieną nemokamą rankinio bagažo vienetą, kurio didžiausi matmenys yra 40x30x20 cm ir kurį reikia padėti po sėdyne, esančia priešais jus. Paslaugą „WIZZ Priority“ įsigijusiems keleiviams bus leidžiama pasiimti papildomą kelioninį krepšį, kurio didžiausi matmenys yra 55x40x23 cm, svoris iki 10 kg.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus sudėkite į bagažą, kurį atiduosite į bagažo skyrių.

Registruojamas bagažas užsakomas už papildomą mokestį (pasirinktinai 10 kg., 20 arba 32 kg.). Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

PASTABA: Atkreipkite dėmesį, kad oro linijos negarantuoja, kad visų keleivių rankinis bagažas, viršijęs matmenys 40x30x18 cm, bus gabenamas orlaivio salone. Tik paslaugą “WizzPriority” užsisakę keleiviai galės pasiimti rankinį bagažą, kurio matmenys yra daugiau negu 40x30x18 cm., į orlaivio saloną.

WIZZ AIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://wizzair.com/lt-lt/legal/bendrosios-keleiviu-ir-bagazo-pervezimo-salygos#/

 

Skrydžius vykdo bendrovė RYANAIR. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

RYANAIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://www.ryanair.com/gb/en/timetable

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota:  tik 1 rankinis orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 40x20x25cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.

Registruojamas bagažas: 10 kg (40x20x55cm) ir 20 kg. užsakomas už papildomą mokestį.
Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą