Reikalinga pagalba?

Marokas 8 d. (lėktuvu)

Autorinis Guliverio kelionių maršrutas!
Kelionės vadovas iš Lietuvos!
Plati pažintinė programa!
Skrydžio kaina nuo: 475 €
Kelionės metu įveikiamas atstumas ~2 100 km
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2024-11-02 – 11-09 liko 9 viet.
889,00 € -5 % 844,55 € PIRKTI
2024-11-30 – 12-07 liko 14 viet.
889,00 € -5 % 844,55 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

  • Aplankysite spalvingąjį Maroką, kuris vilioja savo slėpininga kultūra, visame pasaulyje garsiu turgumi, kvapnia vietine virtuve ir magiškais kraštovaizdžiais!

Marokas 8 d. (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

Airbaltic skrydžių laikai:

Vilnius 08:55 Ryga 09:45, Ryga 10:50 Marakešas 15:20
Marakešas 16:15 Ryga 22:30, Ryga 23:15 Vilnius 23:59 
 

1 diena. Susitikimas su kelionės vadovu Vilniaus oro uoste. Skrydis Vilnius-Ryga-Marakešas (Airbaltic). Pervežimas į Kasablanką – didžiausią ir labiausiai kosmopolitišką šalies miestą, ekonomikos ir verslo sostinę. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė Kasablankoje.

2 diena. Pusryčiai. Apžvalginės ekskursijos po Kasablanką metu aplankysime Mohamedo V aikštę, Hasano II mečetę*, kurioje gali melstis net iki 25 tūkst. žmonių. Mečetė stebina prabanga ir rekordinio 210 metrų aukščio minaretu. Išvykstame į Rabatą. Apžiūrėsime prie Atlanto vandenyno įsikūrusią Maroko sostinę, dar vadinamą „Imperatoriškojo sodo“ miestu. Rabate pasižvalgysime po Udajo tvirtovę, pamatysime Hasano bokštą ir mečetę bei apžiūrėsime įspūdingą Mohamedo V mauzoliejų ir aikštę. Esant galimybei lankysime karališkųjų rūmų teritoriją. Vykstame į Volubilį* – vieną geriausiai išsilaikiusių miestų Maroke. Volubilyje puikiai matoma buvusi gatvių struktūra bei romėniškų vilų fragmentai su nuostabiomis mozaikomis. Pamatysime forumo aikštę, baziliką ir kapitolijų. Antikos laikais čia buvo svarbus miestas - Romos valdžios administracinis centras. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fese.

3 diena. Pusryčiai. Pažintis su Fesu – seniausiu Maroko imperatoriškuoju miestu ir pirmąja arabų dinastijos sostine Maroke. Ekskursijos metu aplankysime senamiestį „gyvąją mediną“, kuris įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą ir primena tikrą labirintą. Pasivaikščiosime įvairiuose Feso kvartaluose: kultūriniame, religiniame, amatininkų, kuriame pamatysime kaip rauginamos ir natūraliomis medžiagomis dažomos odos. Apžiūrėsime karališkuosius rūmus, o taip pat pamatysime Al Nejarine fontaną ir seniausią universitetą* pasaulyje, įkurtą 859 m. Tiesa, universitetą įkūrė moteris, o jame draugiškai studijavo musulmonai, žydai ir krikščionys. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fese.

4 diena. Pusryčiai. Per Atlaso kalnus keliausime Sacharos dykumos link. Pakilę daugiau nei į 2000 metrų aukštį grožėsimės besikeičiančiais gamtos peizažais, matomais berberų tradiciniais kaimeliais, išdžiūvusiomis upėmis ir palmių giraitėmis. Pakeliui trumpas sustojimas Ifrano miestelyje, kuris įsikūręs kalnuose, 1665 m aukštyje. Toliau važiuosime pro Mideltą, kuris laikomas Maroko obuolių sostine ir žinomas dėl čia buvusių gipso kasyklų. Būtent gipso gabenimui buvo nutiestas geležinkelis į Mideltą, kuris tapo antru miestu po Kasablankos, turinčiu elektros energiją. Pietūs** vietiniame restoranėlyje. Pravažiuosime Erfudą, kuris garsus fosilijų gausa. Toliau vyksime į Merzugos miestelį, vadinamą dykumų perlu. Tai nuostabi vieta, kurioje galėsite mėgautis dykumos grožiu - didžiulėmis kopomis, kai besileidžianti saulė jas nudažo raudonais, geltonais, rudais ir pilkais atspalviais. Vakarienė ir nakvynė dykumos palapinėse.

5 diena. Pusryčiai. Anksti ryte kupranugarių karavanu* keliausime pasitikti saulės. Po pusryčių Atlaso kalnų papėdėmis vyksime link Tingyro oazės. Nuo panoraminių aikštelių grožėsimės palmių giraitėmis ir vietiniais berberų kaimeliais, datulių, alyvuogių ir figų giraitėmis. Vėliau keliausime Maroko Didžiuoju (Todrhos) kanjonu. Juo tekančią upę supa į 300 metrų aukštį kylančios didingos uolų sienos. Patys įspūdingiausi – paskutiniai kanjono metrai, nes čia jis susiaurėja iki vos 10 m pločio. Pietūs** vietiniame restoranėlyje. Dadeso upės slėniu keliausime iki Varzazato miesto, kuris vadinamas Maroko kino sostine. Lankysime kino studiją*, kur buvo pastatyti visame pasaulyje žinomi filmai „Žygiuok arba mirk“, „Mumija“, „Persijos princas“ ir kiti filmai. Be to, čia buvo vykdomi Marso planetai skirtų robotų bandymai, kadangi šių apylinkių paviršius primena „raudonosios planetos“ paviršių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Varzazate.

6 diena. Pusryčiai. Tolimesnė pažintis su Varzazatu. Šis miestas buvo įkurtas 1928 m. kaip nedidelė berberų gyvenvietė, tačiau dėl savo fantastiškos vietos išaugo į svarbų amatų ir prekybos centrą. Svarbiausias miesto objektas yra įspūdinga Kasbah Taourirt gyvenamoji pilis, kuri buvo pastatyta XX amžiaus pradžioje. Pietūs** vietiniame restoranėlyje. Vykstame į Ait Benhadu kaimą-tvirtovę, įkurtą prie buvusio karavanų kelio iš Sacharos į Marakešą. Ši tvirtovė yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Dabar tvirtovėje gyvena apie 10 šeimų. Atlaso kalnuose įveiksime aukščiausią Šiaurės Afrikos Tichkos perėją (2260 m), skiriančią Marakešo lygumą nuo Sacharos dykumos. 1936 m. prancūzų nutiestas kelias palengvino sudėtingą kelionę iš Timbuktu į Marakešą, kai kupranugarių vilkstinės gabendavo auksą, prieskonius ir vergus. Atvykstame į Marakešą. Įsikuriame viešbutyje ir keliaujame pasivaikščioti po vakarinį miestą. Aplankysime garsiąją Džema el Fna aikštę – miesto širdį, kurioje gyvenimas verda visą parą. Dienos metu prekybininkai čia pardavinėja suvenyrus, keramikos ir odos dirbinius, kilimus, prieskonius, arbatas, o vakare aikštė virsta restoranu po atviru dangumi. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Marakeše.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į įspūdingą Mažorelio sodą*, kurį įkūrė prancūzų dailininkas Žakas Mažorelis. Geriausias Mažorelio paveikslas buvo nutapytas ne dažais, o gėlėmis, medžiais, upeliais ir fontanais. Nuostabus pusiau arabiškas, pusiau prancūziškas sodas, kuriame surinkta viena geriausių augalų kolekcijų pasaulyje, dabar yra viena iš daugelio Maroko įžymybių. Atvykstame į Atlanto vandenyno pakrantėje įsikūrusį kurortinį miestelį Savirą. Pasivaikščiosime senamiestyje, kuris yra įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą, kaip XVIII a. pabaigos miesto įtvirtinimo pavyzdys. Antikos laikus menantis, gynybinės sienos ir bokštų juosiamas miestas turtingas nuostabių pastatų, architektūrinių sprendimų, lankytinų objektų, nepaprastai gražių peizažų ir vandens pramogų galimybių. Laisvas laikas savarankiškai pažinčiai su kurortu arba poilsiui prie Atlanto vandenyno. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Marakeše.

8 diena. Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Marakešu Vėliau pasivaikščiosime po Marakešo mediną – tai kelionė į pasakų pasaulį, kuriame jūsų laukia chaotiška gatvelių raizgalynė, daugybė pypsinčių motorolerių, didžiausius krovinius traukiantys mulai ir asilai. Lankysime Bahia rūmus*, kuriuose atsispindi  turtingo sultono gyvenimas. Vėliau iš išorės apžiūrėsime Kutubijos (Bibliotekos) mečetę su iškilusiu 77 m aukščio minaretu, matomu iš toli. Vykstame į oro uostą. Skrydis Marakešas-Ryga-Vilnius (Airbaltic).


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimas iš Marakešo oro uosto į viešbutį ir atgal į oro uostą; kelionė mikroautobusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; vietinio gido paslaugos (rusų kalba); ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Ryga – Marakešas – Ryga – Vilnius (Airbaltic); registruotas bagažas; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~137 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; vykstant į kelionę, reikalingas ne trumpiau nei šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

2024 11 02 skrydis Vilnius–Ryga–Marakešas–Ryga–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)475,00 €
2024 11 30 skrydis Vilnius–Ryga–Marakešas–Ryga–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)465,00 €
Audio įrangos (ausinukų) nuoma (būtina užsisakyti perkant kelionę)12,00 €
Vienvietis kambarys150,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.22,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Išvykimas:
2024-11-02
Grįžimas:
2024-11-09
Laisvos vietos:
liko 9 viet.
Nuolaida:
Specialus pasiūlymas -5 %
Skrydžio kaina nuo:
475 €
Vaikui iki 12 metų
849,00 € -5 % 806,55 €
889,00 € -5 % 844,55 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimas iš Marakešo oro uosto į viešbutį ir atgal į oro uostą; kelionė mikroautobusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; vietinio gido paslaugos (rusų kalba); ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Ryga – Marakešas – Ryga – Vilnius (Airbaltic); registruotas bagažas; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~137 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; vykstant į kelionę, reikalingas ne trumpiau nei šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

2024 11 02 skrydis Vilnius–Ryga–Marakešas–Ryga–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)475,00 €
2024 11 30 skrydis Vilnius–Ryga–Marakešas–Ryga–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)465,00 €
Audio įrangos (ausinukų) nuoma (būtina užsisakyti perkant kelionę)12,00 €
Vienvietis kambarys150,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.22,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Maroko valiuta: Maroko dirhamas (MAD). 1 EUR ~11 MAD. Maroko dirhamų galėsite įsigyti Maroke (išsikeisti iš eurų). Išsivežti Maroko dirhamus iš Maroko draudžiama.

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

Mokamiems objektams papildomai reikia turėti ~137 EUR. 

Ausinukų nuoma: 12 EUR/asm. (mokama užsakant kelionę).

Arbatpinigiai vietiniam gidui ir vairuotojui (privaloma): iš viso ~35 EUR/asm.

Miestų mokesčiai: ~10 EUR/asm.

Hasano II mečetė: ~13 EUR/asm. 

Mažorelio sodas: ~16 EUR/asm. 

Bahia rūmai: ~7 EUR/asm. 

Feso universitetas: ~2 EUR/asm.

Volubilio griuvėsiai: ~7 EUR/asm. 

Kino studija: ~10 EUR/asm. 

Kuprangarių karavanas: ~20 EUR/asm.

Arbatpinigiai viešbučiuose: ~5 EUR/asm.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

  • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

LĖKTUVO BILIETAI UŽSAKOMI UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ.

Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks. Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė AirBaltic. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą - pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. 

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://www.airbaltic.com/lt-LT/index 

BAGAŽAS

AirBaltic skrydžiuose ekonominės klasės keleiviui (išskyrus kūdikius) salone leidžiama vežtis 1 rankinio bagažo vienetą (55x40x23 cm) + 1 asmeninį daiktą (30x40x10 cm), iš viso – 8 kilogramus. AirBaltic skrydžiuose vienas registruoto bagažo vienetas negali viršyti 23 kg svorio, o jo didžiausi matmenys yra 100x50x80 cm.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galite gabenti tik registruojamame bagaže. 

Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruotame bagaže negalima vežtis dūžtančių daiktų, pavyzdžiui, akinių, maisto, greitai gendančių daiktų ar kitų vertingų daiktų, pavyzdžiui, pinigų, raktų, gydytojo paskirtų vaistų, apyvartinių čekių, vertybinių popierių bei kitų vertingų dokumentų, taip pat verslo dokumentų, pasų ar kitų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, juvelyrinių dirbinių, tauriųjų metalų, elektroninių/elektrinių prietaisų, tokių kaip vaizdo kameros, kompiuteriai, telefonai bei muzikos instrumentai.

Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.airBaltic.com

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

4.4/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

ALINA

PUIKŪS.

Dalia

Kelionė labai labai patiko. Daug gerų įspūdžių, nepakartojamų vaizdų ir nepamirštamų akimirkų Maroke. Labai patiko tiek gidas iš Lietuvos, tiek Maroke buvęs gidas. Super. Ačiū jiems labai už nuostabų darbą.

Vita

Puiki, įsimintina, informatyvi ir įspūdinga kelionė!

Vaida

Nuostabi kelionė, su dar nuostabesniu gidu Andriumi, bei vietine gide Ina. Šalis nustebino savo kontrastais. Ypač sužavėjo kelionė per Atlaso kalnus. Norėčiau dar sugryžti į Saharą, dar kartą palydėti ir pasitikti saulę beribiuose smėlynuose. Pavaikštinėti triukšmingais bei spalvingais Medinų labirintais. Visa kelionė vyko sklandžiai ir stebuklingai. Ačiū organizatoriams už nuostabią kelionę. Linkiu sekmės ir nemažėjančio turistų srauto ateityje.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą