Reikalinga pagalba?

Rumunija ir poilsis prie jūros Bulgarijoje

Naujiena!
4 nakvynės kurorte prie Juodosios jūros!
*Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15%!
10 UNESCO ir 3 išskirtinai tik „Guliverio kelionių“ lankomi objektai!
Kelionės metu nuvažiuojama ~4 500 km
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2024-09-07 – 09-18 vietų yra
809,00 € PIRKTI
2024-09-14 – 09-25 vietų yra
809,00 € -5 % 768,55 € PIRKTI

visos datos ir kainos

 • 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais Auksinių Kopų kurorte prie Juodosios jūros!
 • Pageidaujantiems siūlome turiningas išvykas pažinčiai su saulėtąja Bulgarija
 • Išvykų metu Jūsų lauks papildomos dovanos!
 • Ekskursijos po Rumunijos sostinę Bukareštą, Drakulos gimtąjį miestą Sigišoarą
 • Vyksite į Sinajos kurortą, kur aplankysite Peleš rūmus
 • Važiuosite vienu įspūdingiausių ir aukščiausių asfaltuotu Rumunijos Transfagarasan keliu
 • Įspūdingų Vengrijos Tokajaus regiono vyno rūsių lankymas bei garsiojo karališkojo Tokajaus vyno degustacija

Rumunija ir poilsis prie jūros Bulgarijoje

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Anksti ryte išvykstame. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė Slovakijos-Vengrijos pasienyje (Košicėje) arba Vengrijoje.

2 diena. Pusryčiai. Tęsiame kelionę per Vengriją. Apie pietus atvykstame į Rumuniją, keliaujame Satu Marės regionu, Rytiniais Karpatais. Atvykstame į Maramurešo regione esantį Sapanta miestelį, kur aplankysime garsiąsias „linksmąsias kapinaites*“ (UNESCO). Apžiūrėsime antkapius, išmargintus įvairiomis spalvomis bei originaliais piešiniais. Ant kai kurių kryžių užrašyti šmaikštūs eilėraščiai, atspindintys mirusiojo gyvenimo būdą. Toliau tęsiame kelionę į Barsana vienuolyną* (UNESCO) – medinės architektūros šedevrą. Pasigrožėsime medinėmis bažnyčiomis ir skulptūromis, tradiciniais ortodoksų vienuolyno pastatais. Vakarop važiuojame Rodnos kalnų nacionaliniu parku, pravažiuojame Prislopo perėją. Nakvynė viešbutyje Gura Humorului.

3 diena. Pusryčiai. Aplankysime Voroneto vienuolyną* (UNESCO), kuris laikomas seniausiu išorėje tapytu vienuolynu pasaulyje. Tęsiame kelionę link dar vieno UNESCO paveldo sąraše saugomo vienuolyno Moldovita*, kuris įsikūręs netoli to paties pavadinimo upės, menančios karališkuosius Moldovos karalystės laikus. Tęsiame kelionę istorinės karalystės žemėmis link Čeachlau kalnų masyvo, kur nuo seno įsikūrę dakų šventieji dievai (rumuniškasis Olimpas), pravažiuojame vieną įspūdingiausių savu grožiu Bikazo ežerą, kurio gylis siekia beveik 100 m. Šiek tiek vėliau aplankome Bikazo tarpeklį, serpantinais keliaujame link Kruvinojo ežero ir iškopiame į Transilvaniją. Nakvynė viešbutyje Sigišoaroje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į grafo Drakulos gimtąjį miestą Sigišoarą. Šis XII a. ant Trnavos upės kranto saksų įkurtas miestas yra saugomas UNESCO. Aplankysime senamiestį, gynybinius įtvirtinimus, laikrodžio bokštą*, XIV a. pastatytą Drakulos namą*, kuriame šiuo metu veikia puikus restoranas, kur galėsite išbandyti paties Drakulo meniu. Po pietų vykstame link vieno iš saksonų kaimelių su įtvirtinta bažnyčia Viscri (UNESCO) (tik "Guliverio kelionėse"). Besigrožėdami vaizdingomis vietovėmis, kalnais ir slėniais, vykstame į Bran miestelį, kur stūkso įspūdinga, XIV a. pastatyta, gotikinė Drakulos pilis*. Bran pilis yra nuostabaus grožio statinys, kuriame pilna įvairiausių patalpų, slaptų praėjimų ir laiptų. Tvirtovės viduje eksponuojami praėjusių laikų baldai, dvarininkų apdarai, kuriais neva rėdėsi grafas Drakula. Nuo pilies terasos atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas į Transilvanijos kalnynus. Galėsite įsigyti ne tik su Rumunija, bet ir su garsiuoju grafu Drakula susijusių suvenyrų, o prie pilies esančiame turgelyje atrasite vietinio paveldo gardumynų ir gėrimų. Atvykstame į labiausiai lankomą Transilvanijos miestą - Brašovą, kurį supa Karpatų kalnai. Apžiūrime įspūdingas gynybines sienas, XIV a. pastatytą Juodąją bažnyčią*, Rotušės aikštę su spalvingais istoriniais pastatais. Nakvynė viešbutyje Sinajoje.

5 diena. Pusryčiai. Aplankysime Sinajos vyrų vienuolyną* (UNESCO). Čia galima ne tik pasivaikščioti, bet ir pabendrauti su čia gyvenančiais vienuoliais. Vėliau lankysime Rumunijos karališkąją vasaros rezidenciją – žadą atimančius Pelešo rūmus*, esančius Sinajos kurorte, pastatytus XIX a. antroje pusėje. Šiuose rūmuose ilsėdavosi karaliaus Karolio I-ojo šeimos nariai, o N.Čaušesku valdymo laikotarpiu 160 rūmų kambarių buvo skirti diktatoriaus ir jo svečių poilsiui. Čia viešėjo JAV prezidentai Ričardas Niksonas, Džeraldas Fordas, palestiniečių lyderis Jasiras Arafatas ir daugelis kitų žymių asmenų. Šiuo metu rūmuose įrengtas muziejus, kuriame saugomos meno kolekcijos. Tęsiame kelionę Bulgarijos link. Vakare atvykstame į Auksinių Kopų kurortą, įsikūrusį vaizdingos Juodosios jūros pakrantės šiaurėje, netoli istorinio Varnos miesto. Šis nuostabus kurortas yra ant miškingos kalvos šlaito, kuris nusileidžia į vieną gražiausių pasaulio paplūdimių, besitęsiančių net 6 km. Kurortas yra gavęs Mėlynosios vėliavos apdovanojimą, kuris įrodo ekologijos ir švaros puoselėjimą. Apsistojame viešbutyje kurorte. Nakvynė.

6 diena. Poilsis prie Juodosios jūros Auksinių Kopų kurorte, pripažintu vienu geriausių Europoje. Tai ideali poilsio vieta mėgautis saulės voniomis. Pageidaujantiems, siūlome dienos išvyką** į Nesebaro miestą-muziejų įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. „Su šarmu“, „nepraradęs senosios auros“, „jaukus“, „užburiantis“ – šis miestukas sulaukia tik jį aplankiusiųjų komplimentų. Ir neatsitiktinai... Nedidelėje saloje rymantis senasis Nesebaras, menantis daugiau kaip 3000 metų istoriją, pasivaikščiojimų metu atveria Antikos, Viduramžių, Renesanso laikmečių intarpus. Nesebaras – lyg laiko mašina, suteiksianti galimybę pakeliauti laike: štai, gynybinė siena, menanti III-IV amžius, pakeliui išsibarsčiusios cerkvės, statytos Ankstyvaisiais viduramžiais (X-XIV a.), tipiškų bulgariškų namų (XVII -XIX a.) gatvelės su Renesanso laikus menančiais inkliuzais. Dieną atrodantis lyg architektūrinių monumentų muziejus, vakare jis virsta jaukiai apšviestu romantišku miestuku, viliojančiu mažytėmis parduotuvėlėmis ir mielais tradiciniais restoranėliais. Daugelis senamiesčio pastatų labai žemi, nes turkų priespaudos laikais bulgarams nebuvo leidžiama statyti aukštų pastatų. Pažintis su senamiesčiu: apžiūrime išlikusias Šv. Jono Krikštytojo, Šv. Stepono, Šv. Sofijos cerkves, helenistinio laikotarpio griuvėsius – Apolono šventyklą, Akropolį. 

Vykstantiems į Nesebaro išvyką, dovanojame nemokamą apsilankymą Akmenų miške. Tai nuostabus gamtos kūrinys, skaičiuojantis apie 50 mln. metų. Tai miškas, kuriame nešlama medžių lapai ir į dangų stiebiasi iš smiltainio susiformavusios iki 10 metrų aukščio kolonos ir uolos, kurios pritraukia daugybę lankytojų. Laikui bėgant atsirado įvairių legendų apie šio paslaptingo miško atsiradimą. Pasak vienos, karalius nusamdė milžinus, kad šie pastatytų Pliskos miestą, kuris 681-893 m. po Kr. buvo Bulgarijos karalystės sostine. Milžinai iš toliausių pasaulio kampelių tempė akmenis. Kai šie grįžo, karalius pareiškė, jog miestas pastatytas ir liepė nutraukti savo darbą. Milžinai po šio pareiškimo numetė akmenis ant žemės, taip sudarydami „Akmenų mišką“. Vakare grįžtame į viešbutį kurorte. Nakvynė.

7 diena. Poilsis prie Juodosios jūros Auksinių Kopų kurorte. Pageidaujantiems, siūlome dienos išvyką** į Varną. Varna - tai trečias pagal dydį Bulgarijos miestas prie Juodosios jūros, dar vadinamas “Uostų sostine“. Miestas mena tūkstančio metų istoriją. Pradžioje tai buvo nedidelė žvejų gyvenvietė, kuri nuo VI a. pr. Kr. tapo graikų poliu Odessos. Čia yra Antikos ir Bizantijos laikų pastatų liekanų. Varnoje yra antras pagal dydį Bulgarijoje Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų soboras. Laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti, pasimaudyti jūroje, ar aplankyti delfinariumą** ir akvariumą**.

Vykstantiems į Varnos išvyką, dovanojame nemokamą apsilankymą Varnos archeologijos muziejuje (Varnenčiko). Čia eksponuojami objektai iš priešistorės, Trakijos, Senovės Graikijos ir Senovės Romos regiono istorijos laikotarpių, taip pat iš viduramžių Bulgarijos ir Bizantijos imperijų laikų. Neabejotinai labiausiai žinomas muziejaus eksponatas yra Varnos auksas, seniausias aukso lobis pasaulyje, iškastas 1972 m. ir datuojamas 4600–4200 m. pr. Kr., kuris užima tris atskiras parodų sales. Muziejus taip pat apima dvi archeologines vietoves po atviru dangumi – dideles romėniškas pirtis miesto centre ir viduramžių Aladžos vienuolyno grotą Auksinių Smilčių gamtos parke. Vakare grįžtame į viešbutį kurorte. Nakvynė.

8 diena. Poilsis prie Juodosios jūros Auksinių Kopų kurorte. Pageidaujantiems siūlome dienos išvyką** į Balčiką ir Kaliakros kyšulį. Balčikas – vienas gražiausių Bulgarijos miestų prie jūros, įkurtas ant kalkakmenio uolų. Tai viena seniausių graikų kolonijų Juodosios jūros pakrantėje. Čia buvo Rumunijos karalienės Marijos rezidencija vadinama „Tyliu lizdeliu“. Dabar buvusią rezidenciją supa gražus parkas, kurio teritorijoje įkurtas Botanikos sodas*, išsiskiriantis savo augmenija, kuriame sukaupta apie 2000 augalų iš viso pasaulio. Apsilankysime Botanikos sode, kurio metu apžiūrėsime ir vieną didžiausių Europoje kaktusų alėjų. O kad smagiau būtų vaikštinėti – karališkojo rūsio vynų degustacija dovanų! Toliau vykstame į legendomis apipintą Kaliakros iškyšulį* (UNESCO). Čia, ant 70 metrų aukščio uolų, viduramžiais stovėjo galinga Kaliakros tvirtovė, kurios griuvėsiai yra išlikę iki šių dienų. Vietiniai pasididžiuodami pasakoja, jog Kaliakros iškyšulys buvo pati paskutinė Bulgarijos teritorijos vieta, kurią XV a. tik vargais negalais pavyko užimti šalį okupavusiai Osmanų imperijai. Anot bulgarų, čia sutinkamas pats gražiausias saulėlydis visoje šalyje. Viena iš žinomiausių su Kaliakros iškyšuliu susijusių legendų pasakoja apie 40 vietinių mergelių, kurios, nenorėdamos atitekti užpuolikams, supynė savo plaukus į vieną didelę kasą ir šoko į bangas. Mergelių garbei, pagrindiniai, iki šiol gerai išsilaikę tvirtovės vartai, vadinami 40 mergelių vartais. Vakare grįžtame į viešbutį kurorte. Nakvynė.

9 diena. Pusryčiai. Išvykstame Rumunijos link. Po pietų atvykstame į Paryžiaus pavyzdžiu dar XIX a. suformuotą didžiausią Rumunijos miestą Bukareštą. Ekskursija autobusu ir pėsčiomis: Pergalės aikštė su vyriausybiniu pastatu, Aviatorių bulvaras su monumentu, menantis ypatingus rumunų aviakonstruktorių pasiekimus, tarpukario metaias įvertintus JAV, Triumfo arka, skirta karaliui Ferdinandui ir karalienei Marijai, Š.de Golio aikštė, Primavera - ambasadų ir prabangių eklektikos stiliaus namų kvartalas, garsioji Athenaeum opera, Revoliucijos aikštė su Karolio I skulptūra, kur įvyko kruvinieji 1989 m. įvykiai, Nacionaliniu muziejumi virtę didingieji karalių rūmai, Nacionalinis Bukarešto teatras, Nacionaliniai Karininkų rūmai, seniausio miesto kazino statinys, įspūdingieji garsiojo kompozitoriaus George Enescu rūmai, be galo jaukus ir įspūdingas vis dar veikiantis Stavropoleos moterų vienuolyno ansamblis, Lipscani senamiestis - vingrios jaukios gatvelės, lankytojų kupini restoranai, sunkiausias pasaulyje Parlamento rūmų pastatas - vienas iš beprotiškų Nicolae'aus Ceausescu kūrinių, patekęs į Gineso rekordų knygą kaip brangiausias pasaulio statinys, Rumunijos ortodoksų patriarchato kalva su kompleksu, seniausia miesto Kolcea ligoninė su aristokratiškąja Cantacuzino bažnyčia. Laisvas vakaras senamiestyje, mėgaujantis nacionaliniais patiekalais ir alumi istoriniuose restoranuose bei elegancija dvelkiančiose „Mažojo Paryžiaus" kavinaitėse. Vakare išvykstame į Rumuniją. Nakvynė viešbutyje Bukarešte.

10 diena. Pusryčiai. Vykstame į pirmąją Rumunijos sostinę Kurtia de Ardžešą (tik „Guliverio kelionėse“). Ji įkurta valdovo Basasrabo I-ojo (Juodojo Kunigaikščio), kuri viduramžiais buvo svarbus šalies ekonominis ir politinis centras. Apžvelgiame į Unesco įtrauktą Kunigaikščio šv Mikalojaus bažnyčią, menančią pirmosios sostinės laikus, pravažiuojame senąja žaluma dvelkiančia pagrindine gatve bei lankome miesto puošmeną - Rumunijos karalių karališkąjį mauzoliejų, kuris iki šiol tebeveikia senajame ortodoksų vyrų vienuolyne. Rumunija yra ta retoji Europos šalis, turinti karališkąjį nekropolį vienoje įspūdingiausių šalies katedrų, kurios architektūra ir komplekso ramybė bei Pietinių Karpatų priekalnės sukuria nepakartojamą atmosferą. Lankome karaliaus Karolio I-ojo ir karalienės Elžbietos bei karaliaus Ferdinando ir Karalienės Marijos mauzoliejų bei naująją kapavietę, kur atgulė Karolis II-asis, bei vos prieš keletą metų palaidotas paskutinysis Rumunijos karalius Mykolas I-asis bei jo žmona Ana. Tai išskirtinis prisilietimas prie Rumunijos praeities, istorijos ir identiteto, kuris suformavo stiprią ir principingą tautą: senųjų Hohencolernų-Zigmaringenų dinastijos atstovai XIX a. sukūrė karalystę, kuri ir XXI a. didžiuojasi valdoma tvarką mėgstančių vokiečių atstovų. Stabtelime prie Poenari pilies, kurioje rezidavęs kunigaikštis Vl Drakula (tik „Guliverio kelionėse“) ir Vidraru užtvankos – vienos pačių giliausių Europoje ir pasaulyje užtvankų (166 m). Toliau keliaujame Transfegerašano keliu, kuris serpantininiais U ir S formos posūkiais veda link amą atimančių Karpatų viršūnių. Sustojimas prie Balea ežero kalnų viršuje. Nusileidžiame į Transilvaniją. Ekskursija pačiame vokiškiausiame Rumunijos mieste ir šios šalies kultūros sostinėje Sibiu (UNESCO), kuri nuolatos siūlo gausybę renginių ir festivalių. Nakvynė viešbutyje Sibiu.

11 diena. Pusryčiai. Vykstame link didžiausios kryžiuočių stiliumi pastatytos gotikinės Korvino pilies Rumunijoje. Trumpas stabtelėjimas pasifotografuoti. Vėliau stabtelsime Devos mieste, kuriame stūkso viena iš įspūdingiausių senųjų tvirtovių. Tęsiame kelionę istoriniu Krišanos regionu. Vakarop atvykstame į Oradea miestą (tik "Guliverio kelionėse"), nepaliekantį abejingais savąja eklektine ir barokine architektūra bei spalvų įvairove. Atvykstame į Vengriją. Įspūdingų virš 500 metų skaičiuojančių Tokajaus regiono vyno rūsių lankymas bei garsiojo karališkojo Tokajaus (UNESCO) degustacija*. Nakvynė viešbutyje Vengrijoje.

12 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Slovakiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais Bulgarijoje, Auksinių Kopų kurorte prie Juodosios jūros; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 90 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos.

Kelionės priemokos

Kurorto rinkliava suaugusiam (privaloma)12,00 €
Kurorto rinkliava vaikui (12-17 m.) (privaloma)8,00 €
Vienvietis kambarys190,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Išvyka į Balčiką ir Kaliakrą (suaugusiam)50,00 €
Išvyka į Balčiką ir Kaliakrą (vaikui iki 12 m.)35,00 €
Išvyka į Nesebarą ir Akmenų mišką (suaugusiam)50,00 €
Išvyka į Nesebarą ir akmenų mišką (vaikui iki 12 m.)35,00 €
Išvyka į Varną (suaugusiam)30,00 €
Išvyka į Varną (vaikui iki 12 m.)25,00 €
Trijų išvykų paketas (Nesebaras, Varna, Balčikas-Kaliakra) (suaugusiam)90,00 €
Trijų išvykų paketas (Nesebaras, Varna, Balčikas-Kaliakra) (vaikui iki 12 m.)70,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.15,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems penktą kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Išvykimas:
2024-09-14
Grįžimas:
2024-09-25
Laisvos vietos:
vietų yra
Nuolaida:
Specialus pasiūlymas -5 %
Vaikui iki 12 metų
729,00 € -5 % 692,55 €
809,00 € -5 % 768,55 € PIRKTI

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais Bulgarijoje, Auksinių Kopų kurorte prie Juodosios jūros; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 90 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos.

Kelionės priemokos

Kurorto rinkliava suaugusiam (privaloma)12,00 €
Kurorto rinkliava vaikui (12-17 m.) (privaloma)8,00 €
Vienvietis kambarys190,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Išvyka į Balčiką ir Kaliakrą (suaugusiam)50,00 €
Išvyka į Balčiką ir Kaliakrą (vaikui iki 12 m.)35,00 €
Išvyka į Nesebarą ir Akmenų mišką (suaugusiam)50,00 €
Išvyka į Nesebarą ir akmenų mišką (vaikui iki 12 m.)35,00 €
Išvyka į Varną (suaugusiam)30,00 €
Išvyka į Varną (vaikui iki 12 m.)25,00 €
Trijų išvykų paketas (Nesebaras, Varna, Balčikas-Kaliakra) (suaugusiam)90,00 €
Trijų išvykų paketas (Nesebaras, Varna, Balčikas-Kaliakra) (vaikui iki 12 m.)70,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.15,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems penktą kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

SVARBU!

Prieš kelionę susipažinkite su šalių, į kurias keliaujate, saugumo reikalavimais. Kai kurios šalys reikalauja turėti ES skaitmeninį Covid vakcinacijos arba persirgimo sertifikatą arba neigiamą covid testo rezultatą patvirtinantį pažymėjimą skaitmeninėje laikmenoje ir atspausdintą ant popieriaus lapo. Išsami informacija apie ES Covid pažymėjimą nurodyta LR Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje.

Kadangi reikalavimai nuolat kinta, dėl galimybės vykti nepasiskepijus (nepersirgus), teiraukitės savo kelionių agentūroje. Galimybės privalomai papildomai testuotis šios kelionės metu bus ribotos. 

Tikslius šios kelionės metu aplankomų šalių taikomus saugumo reikalavimus rasite žemiau arba URM interneto svetainėje https://keliauk.urm.lt/ bei https://reopen.europa.eu/lt.

Saugaus keliavimo informacija yra nuolat atnaujinama ir gali keistis. Kelionių organizatorius "Guliverio kelionės" nėra atsakingas už kiekvienos šalies teisės aktų ir reguliavimų pakeitimus ar šalių teisinius sprendimus. Valstybės institucijų nustatyti reikalavimai nesuteikia keleiviui teisės nutraukti kelionės sutartį ir susigrąžinti kelionės mokestį, sumažinti kainą ir (arba) reikalauti kompensacijos. Turistas yra asmeniškai atsakingas už visų kelionės metu galiojančių dėl COVID-19 pandemijos valdymo įvestų saugumo reikalavimų šalyje į kurią keliauja išpildymą, įskaitant bet neapsiribojant: jei valstybėje, į kurią turistas keliauja, reikalaujama per nustatytą laiką iki atvykimo į šalį atlikti Covid-19 testą bei pateikti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą anglų kalba, registruotis prieš atvykstant į šalį ir gauti QR kodą, atsisiųsti privalomą viruso prevencijos programėlę, taisyklingai dėvėti nustatyto standarto kaukes ar respiratorius, pateikti kitus reikalingus dokumentus ir kt.

IŠVYKIMO INFORMACIJA

Išvykimo vietos. Į kelionę išvykstame iš šių pagrindinių vietų:

 • Vilniaus iš Geležinio Vilko g. 6A (ERGO stovėjimo aikštelė).
 • Kauno iš PC "LIDL" (stovėjimo aikštelė), Jonavos g. 40
 • Alytaus arba Marijampolės – išvykimo miestas priklauso nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų. Paėmimas iš nurodytų miestų garantuojamas esant ne mažiau kaip 4 turistams. Turistų paėmimas / pervežimas tvirtinamas arba netvirtinamas likus trims dienoms iki išvykimo.
 • Garantuojame išvykimą ir grįžimą iš miestų, esančių šalia greitkelio Vilnius - Kaunas (Grigiškės, Vievis, Elektrėnai, Žiežmariai, Rumšiškės).

Grįžimas:

 • iš kelionių grįžtama maršrutu Marijampolė arba Alytus - Kaunas - miestai esantys šalia greitkelio (Rumšiškės, Žiežmariai, Elektrėnai, Vievis, Grigiškės) - Vilnius. 

Svarbu:

 • Išvykimo miestą būtina pasirinkti kelionės užsakymo metu. Išvykimo miestą galite keisti likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki išvykimo.
 • Dažniausiai į kelionę išvykstame šiuo maršrutu: Vilnius – Kaunas – Alytus/Marijampolė. Tačiau išvykimo miestų eiliškumas gali keistis. Tikslų išvykimo laiką ir vietas bei kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją rasite mūsų interneto svetainėje likus 2-3 dienoms iki kelionės.
 • Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės.
 • Į išvykimo vietą prašome atvykti  likus 10-15 min. iki nurodyto išvykimo laiko ir nevėluoti. Kelionių organizatorius neatsako už turistų vėlavimą atvykti į išvykimo vietą ir neįsipareigoja jų laukti.

Pervežimai ir automobilių saugojimo paslaugos. Už papildomą mokestį organizuojame pervežimus iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Šiaulių ir Panevėžio. Turistams, kurie į Kauną ar Vilnių savo automobiliu atvyksta iš kitų miestų, rekomenduojame iš anksto savarankiškai užsisakyti automobilio saugojimo paslaugą. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas bei automobilių saugojimo paslaugas rasite interneto svetainėje https://www.guliveriokeliones.lt/isvykimo_laikai_ir_vietos

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Bulgarijos valiuta: Bulgarijos levas (BGN). 1 EUR ~ 1,9 BGN. Bulgarijos levų galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN); 1 EUR ~ 4,8 PLN. Prieš kelionę Lenkijos zlotų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje. 

Rumunijos valiuta: Rumunijos lėja (RON). 1 EUR ~ 5 RON. Rumunijos lėjų galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

Slovakijos valiuta: euras (EUR).

Vengrijos valiuta: Vengrijos forintas (HUF); 1 EUR ~ 370 HUF. Vengrijos forintų, jei reikės, galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~90 EUR:

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~30 EUR

Sapanta “linksmosios kapinės”: suaugusiems ~10 RON, vaikams ~6 RON.

Barsana vienuolyno kompleksas: ~10 RON (auka).

Voroneto vienuolynas: ~10 RON.

Moldavita vienuolynas: ~ 10 RON.

Sigišoaros laikrodžio bokštas: suaugusiems ~20 RON; vaikams iki 12 m. ~5 RON.

Drakulos namas: suaugusiems ~10 RON.

Bran pilis: suaugusiems ~70 RON, moksleiviams, studentams ~20 RON, senjorams virš 65 metų ~50 RON. Fotografavimas įskaičiuotas į bilieto kainą. 

Juodoji bažnyčia: suaugusiems ~20 RON, vaikams nuo 7 m. ir jaunimui iki 18 m. ~10 RON, studentams ~15 RON, vaikams iki 7 m. - nemokamai.

Sinajos vienuolynas: ~10 RON.

Peleš rūmai: Pagrindinis turas: suaugusiems ~100 RON, moksleiviams, studentams ~25 RON, senjorams ~50 RON

Vyno degustacija Tokajaus regione: ~17 EUR, degustacija su pietumis - 27 EUR. 

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas rekomenduojame užsakyti perkant kelionę. Užsakyti galėsite ir kelionės metu (tuomet apmokėjimas tik GRYNAISIAIS!) Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

Trijų išvykų paketas (Nesebaras ir Akmenų miškas, Varna, Balčikas-Kaliakra):  suaugusiam - 90 EUR, vaikui iki 12 m. - 70 EUR. 

Išvykos metu lankomi objektai neįeina į išvykos kainą. Mokama papildomai: Balčiko botanikos sodas: suaugusiems ~ 7 BGN; Kaliakros iškyšulys: suaugusiems ~ 6 BGN.

DOVANOJAME: apsilankymą "Akmenų miške",  Varnos archeologijos muziejuje (Varnenčiko), vyno degustaciją!

Išvyka į Nesebarą, Akmenų mišką ir Varną: suaugusiems - 60 EUR, vaikams iki 12 m. - 40 EUR.

Išvykos metu lankomi objektai neįeina į išvykos kainą. Mokama papildomai:

Akmenų miškas: suaugusiems ~3 BGN, vaikams ~2 BGN; Vladislovo III Varniečio mauzoliejus: suaugusiems ~5 BGN; vaikams, studentams, senjorams ~2 BGN.

 

Išvyka į Varną: suaugusiems ~ 30 EUR, vaikams iki 12 metų ~ 25 EUR.

Apsilankymas Varnos archeologijos muziejuje (Varnenčiko) - DOVANŲ!

Išvyka į Balčiką ir Kaliakros kyšulį: suaugusiam - 60 EUR, vaikams iki 12 metų - 40 EUR.

Išvykos metu lankomi objektai neįeina į išvykos kainą. Mokama papildomai

Balčiko botanikos sodas: suaugusiems ~30 BGN; vaikams ~7 BGN; Kaliakros iškyšulys: suaugusiems ~ 6 BGN.

Vyno degustacija - DOVANŲ!

 

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
 • maudymosi aprangą, paplūdimio rankšluostį, šlepetes, sulankstomą kilimėlį paplūdimiui, specialius batelius maudynėms, maudymosi kepuraitę (privaloma terminiuose baseinuose);
 • lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

​Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

AUTOBUSAS

Į keliones vykstame 28-70 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema, tualetas (leidžiama naudotis esant teigiamai oro temperatūrai lauke). Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos, netiekiamas karštas vanduo.

Vieta autobuse
Užsakydami kelionę galite pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą autobuse pagal pateiktą standartinį autobuso planą. Jei į kelionę vykstate vienas, sėdėjimo vieta Jums parenkama automatiškai. Plane vietos žymimos skaičiais ir raidėmis: skaičius nurodo sėdynių eilės numerį, o raidė – konkrečią vietą toje eilėje (A, B – vairuotojo pusėje; C, D – kelionės vadovo pusėje). Visuose autobusuose vietos sunumeruotos skirtingai, tad likus 1 dienai iki išvykimo į kelionę gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas Jūsų pasirinktos vietos numeris konkrečiame autobuse (pvz., 5A vieta gali būti 17 vieta). Jei į kelionę vyksta autobusas, kurio sėdynių planas nestandartinis, kelionių organizatorius gali pakeisti Jūsų pasirinktą vietą.

Papildomą vietą autobuse galite užsakyti už papildomą mokestį (kainos teiraukitės užsakydami kelionę). Papildomai parduodamų vietų skaičius ribotas.

Taisyklės keliaujantiems autobusu:

 • Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.
 • Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.
 • Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.
 • Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.
 • Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA

Į kelionę iš pagrindinių išvykimo vietų (Vilniaus, Kauno) išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 3:00 ir 06:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min).  Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

 

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą