Reikalinga pagalba?

Garsiausi Šiaurės Vokietijos miestai ir Helgolando sala

Naujiena!
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15%!
Kelionės metu nuvažiuojama ~2 900 km
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
  • Apsilankymas jaukiame Vokietijos miestelyje Celėje bei įspūdinguose renesansiniuose Celės rūmuose
  • Išskirtinis plaukimas laivu Šiaurės jūra į poilsiautojų rojų vadinamą Helgolando salą
  • Hanzos mieste Brėmene laukia pasimatymas su „Brėmeno miesto muzikantais“
  • Pažintis su 2000 tiltų turinčiu miestu Hamburgu

Garsiausi Šiaurės Vokietijos miestai ir Helgolando sala

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Vakare atvykstame į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Celę, jaukų tipišką Vokietijos miestelį, turintį gražiausio miesto titulą. Apžvalginės ekskursijos metu lankysime renesansinius Celės rūmus*, kurie stebina lankytojus ne tik ištaigingomis menėmis, bet ir prašmatnia koplyčia, barokiniu rūmų teatru. Rūmai garsūs meilės istorija, įamžinta vaidybiniame filme „Karališka afera”. Taip pat apžiūrėsime miesto bažnyčią, rotušę ir Hoppenerio namą, kuris yra pats žymiausias namas mieste, puoštas gausiais drožiniais. Vykstame į Hanzos miestą Brėmeną. Ekskursija Brėmeno senamiestyje. Du miesto centre esantys objektai nusipelnė būti įrašyti į UNESCO globojamų objektų sąrašą: senoji gotikinė rotušė ir 5,5 m aukščio miesto gynėjo Rolando skulptūra, pastatyta XV a. Apžiūrėsime ir prie pat rotušės stovinčią „Brėmeno miesto muzikantų“ skulptūrą. Taip pat pasivaikščiosime siauromis seniausio Brėmeno kvartalo gatvelėmis, užsuksime į menininkų gatvelę bei apžiūrėsime Šv. Petro bažnyčią. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Brėmeno.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kukshafeną, iš kur Šiaurės jūra plaukiame* į toliausiai nuo Vokietijos krantų nutolusią ekologišką Helgolando salą, kuri šiandien vadinama poilsiautojų rojumi. Sala turi savo svečiams ką pasiūlyti: ramybę, balto smėlio paplūdimius, švelnų jūros klimatą ir švarų orą. Dviejų kvadratinių kilometrų saloje, kuri susidaro iš žemutinės, vidurinės ir aukštutinės dalies, gamtos mylėtojams galima daug įdomaus surasti: Šiaurės jūros gyvūnijos ir augmenijos akvariumas*, pasivaikščiojimas mažiausio pasaulyje gamtos rezervato takeliais (3 km) iki salos simbolio – kyšančios iš jūros uolos „Ilgosios Anos“. Raudono smiltainio vakariniame salos skardyje peri jūriniai paukščiai. Aukštutinę salos dalį galima pasiekti liftu* arba užkopiant 184 laipteliais. Laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti, pasivaikščioti jaukiomis gatvelėmis bei užsukti į ryškių spalvų, medines skandinaviško stiliaus krautuvėles. Laivu grįžtame į Kukshafeno uostą. Nakvynė viešbutyje prie Hamburgo.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į antrąjį pagal dydį Vokietijos miestą – Hamburgą. Jis įsikūręs Šiaurės Vokietijoje prie Elbės ir Alsterio upių. Šis miestas yra verslo, pramonės ir kultūros centras bei antras pagal dydį Europos uostas. Visame mieste yra apie 2000 tiltų, o dėl kanalų gausos miestas dažnai vadinamas „Šiaurės Venecija”. Apžiūrėsime nuostabią neogotikinę Hamburgo rotušę, kurioje yra 647 kambariai. Šis įspūdingas pastatas 1842 m. didžiojo gaisro metu buvo visiškai sudegęs. Rotušės atnaujinimo darbai vyko 11 metų, o ją atkūrė netgi septynių architektų komanda. Tęsiame pažintį su Hamburgu, apžiūrėsime didžiausią – Šv. Mykolo* ir seniausią – Šv. Petro bažnyčias, taip pat užsuksime į senąjį Elbės tunelį, kuris vadinamas technine sensacija, nes yra iškastas po upe. Tunelis labai pagerino susisiekimą viename iš judriausių pasaulyje uostų. Apžiūrėsime naująjį Hamburgo simbolį – Elbės filharmoniją. Tai įspūdingas 110 m ilgio pastas iš stiklo ir betono, atrodantis tarsi stiklu padengtas laivas. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paplaukioti* laivu Hamburgo kanalais ar paskanauti vokiškų dešrelių su raugintais kopūstais. Išvykstame į Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, laivo bilietai, vietinių gidų paslaugos ~80 EUR kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys60,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)18,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)4,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio*. Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val., iš Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio* – 2-3 val. anksčiau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką, vietą ir kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, likus 2-3 dienoms iki kelionės galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“) arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo informaciją gausite ir SMS žinute. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

* Yra papildomų sąlygų – pervežimų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas rasite interneto svetainėje www.guliveriokeliones.lt

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Dėl sugriežtintų Europos Sąjungos reikalavimų vykstant per ES šalis karštas vanduo autobuse nebus tiekiamas.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę savo kelionių agentūroje galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Vietą autobuse galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės (kreipkitės į kelionių agentūrą, kurioje užsisakėte kelionę).

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui.

Keliaujant autobusu į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 7:00 ir 9:00 (po pusryčių); jei pusryčiai programoje nenumatyti, galimas ankstesnis išvykimas.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba “turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai).

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais po vieną vykstančiais grupės turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems
Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt
Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima:

  • Likus ne trumpesniam kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios;
  • Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis turi būti pasirašyta tuo pat metu (tą pačią dieną) kaip ir kelionės pirkimo (rezervavimo) sutartis.

Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* pledą, nedidelę pagalvėlę;
* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;
* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių ir kt.;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
* maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) - jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN). 1 EUR ~ 4 PLN. Lenkijos zlotų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje arba galėsite išsikeisti Lietuvos-Lenkijos pasienyje.
Lenkijoje (pravažiuojant): higienos reikmėms ~ 5 PLN; jei ketinate valgyti Lenkijos pakelės užkandinėse ~ 30-40 PLN.
Lenkijoje: pietūs ~ 30-40 PLN; taurė vyno ar alaus ~ 6-10 PLN; kava, arbata ~ 4-8 PLN.

Vokietijos valiuta: euras (EUR)
Vokietijoje: ~ 10-20 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-4 EUR.

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 80 eurų.

Vietinių gidų paslaugos ir audiogidai: ~10 EUR. Vietinių gidų paslaugų kaina priklauso nuo grupės dydžio.

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams gali būti taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

Celės rūmai: ~9 EUR.

Plaukimas laivu į Helgolando salą: suaugusiems 36 EUR; jaunimui nuo 15 iki 17 m. ~34 EUR; vaikams nuo 4 iki 14 m. ~24 EUR; vaikams iki 3 m. – nemokamai.

Liftas Helgolando saloje: ~1 EUR.

Akvariumas: suaugusiems ~4 EUR; vaikams iki 16 m. ~ 2 EUR.

Šv. Mykolo bažnyčios bokštas: suaugusiems ~5 EUR; vaikams nuo 6 iki 15 m. ~4 EUR.

Pasiplaukiojimas laivu Hamburge: suaugusiems ~14 EUR; vaikams nuo 4 iki 14 m. ~7 EUR.

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

4.2/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Eglė

Geri. Sala patiko Celė patiko, o ekskursija po Hamburgą ne.

Nely

Visa kelionė praėjo sklandžiai ,aplankėme numatytas vietas, miestus ir Helgolando salą.Smagu pamatyti ir pabuvoti vietovėse ,kur dar nebuvai.Vairuotojai ,vadovė ir visa keliautojų grupė buvo šaunūs. Labai patiko vadovės duoti AUSINUKAI ,kurie labai palengvino girdėti informaciją turistų šurmuly .Tik labai gaila,kad nebeduodamas karštas vanduo autobuse ( lyg ES uždraudė ).

Loreta

Mus lydėjo paslaugi, nuoširdi, linksma komanda: vairuotojai Juozas, Evaldas, vadovė Rasa. Vadovė (švelnaus balso) papildė mūsų žinias įdomia informacija, filmais, muzika.

Zenonas

Puiki naujiena kelionių mėgėjams. 3 gražūs, skirtingi Vokietijos miestai, smagus plaukimas laivu, nuostabi laukinė gamta Helgolando saloje. Šaunūs vairuotojai Juozas ir Evaldas bei vadovė Rasa. Ačiū visiems.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai