Reikalinga pagalba?

Laplandija

Vaikams iki 12 metų kaina mažesnė iki 25%!*
Suomijos viešbučiuose bus galimybė nemokamai apsilankyti SPA centre su sauna ir baseinu!
Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15%!
Kelionės metu nuvažiuojama ~3 600 km
2024-12-26 – 12-31 vietų yra
749,00 € -12 % 659,12 € PIRKTI
2024-12-29 – 01-03 liko 14 viet.
749,00 € -12 % 659,12 € PIRKTI
2025-01-02 – 01-07 vietų yra
749,00 € -12 % 659,12 € PIRKTI

visos datos ir kainos

 • Apsilankysite Kalėdų Senelio rezidencijoje!
 • Pažintis su snieguotąja Laplandija ir šiaurietiškos pramogos visai šeimai
 • Pabuvosite Ranua zoologijos sode
 • Pasivažinėsite šiaurės elnių traukiamomis rogėmis, smagiai pralėksite Haski veislės šunų kinkiniu ar sniegomobiliais

Laplandija

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Estijos sostinę - Taliną. Trumpa ekskursija pėsčiomis po  šventiškai pasipuošusį senamiestį, kuris garsėja kiekvienais metais rengiama didžiausia Pabaltijo šalyse Kalėdine muge besitęsiančia iki Naujųjų Metų. Pamatysime XIV a. pastatytą rotušę, ant kurios bokšto įsitaisęs Talino simbolis Senasis Tomas, o prie įėjimo į bokštą įsikūrusi viduramžių taverna „Trys Drakonai“. Lipdami laipteliais Trumposios Kojos gatvele pasieksime Aukštutinį Taliną, kur jau IX a. buvo pastatyta tvirtovė, o dabar čia įsikūręs Estijos Parlamentas. Pamatysime XIII a. statytą Domo katedrą ir žymiai naujesnę Aleksandro Nevskio stačiatikių katedrą. Žemutinį Taliną apžiūrėsime iš apžvalgos aikštelių, o ten pateksime leisdamiesi Ilgosios Kojos gatve. Žemutinis Talinas – viduramžių pirklių miestas. Čia pamatysime daugybę išlikusių pirklių pastatų, gildijų rūmus, ir „viduramžių švyturiu“ vadinamą Šv. Olafo bažnyčią. Laisvas laikas. Vakare keltu keliamės į Helsinkį (~ 3 val.). Nakvynė viešbutyje Suomijoje, Juveskiulėje. 

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Suomiją – miškų, upių, ežerų bei lygumų kraštą. Pro autobuso langą grožėsimės šios šalies nuostabia gamta, baltu sniegu pasipuošusiais medžiais ir laukais. Sustojimas pietums vienoje iš pakelės užeigų. Po pietų atvykstame į Kemį. Įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui. Pageidaujantys galės apsilankyti viešbučio saunoje. Pageidaujantiems siūlome pasivažinėti sniegomobiliu**. Išklausę privalomą sniegomobilių vairavimo instruktažą bei apsirengę specialius rūbus, važiuosime užpustytais takais bei užšalusia jūra, stebėdami Laplandijos gamtos grožį. Kelią mums rodys vietinis gidas. Nakvynė viešbutyje Kemyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Ranua zoologijos sodą*. Eidami mediniais takeliais, laukinės gamtos parke pasigrožėsime natūralioje aplinkoje gyvenančiais baltaisiais lokiais, lūšimis, pelėdomis, vilkais ir kitais gyvūnais. Vykstame į Rovaniemį. Išvyka į elnių fermą**, kurios metu pamatysime šiuos ištvermingus, gyventi šiaurėje prisitaikiusius gyvūnus, pasivažinėsite šiaurės elnių traukiamomis rogėmis**, kurias vadeliosite patys. Sėdame į elnių traukiamas roges ir mėgaujamės atsiveriančiais apsnigto Laplandijos miško vaizdais. Po pasivažinėjimo pasivaišinsime kava, arbata, bandelėmis. Vykstame į Santa Klauso miestelį. Užsukę į Santą Klauso biurą - medinę trobelę, pasimatysime su tikruoju baltabarzdžiu Kalėdų Seneliu, sėdinčiu patogiame krėsle, vietinių samių vadinamu – Joulupuki. Taip pat pamatysime Kalėdų Senelio pagalbininkus - nykštukus, galėsime nusifotografuoti*** su pačiu Kalėdų Seneliu, išsiųsti atviruką*** iš Joulupukio pašto,  pageidaujantys galės gauti asmeninę dovaną-staigmeną***, įsigyti amatininkų suvenyrų, apsilankyti kavinėse ir restoranėliuose. Vakare grįžtame į viešbutį Kemyje. Nakvynė. 

4 diena. Pusryčiai. Diena skirta šiaurietiškoms pramogoms. Vykstame į šunų fermą**. Susipažinsime su protingais ir nepakeičiamais  žmogaus pagalbininkais rūsčioje šiaurėje -  Haski veislės šunimis. Pasivaišinsime kava, arbata, sausainiais, smagiai pralėksite šunų kinkiniu, kurį teks vadelioti patiems. Tai smagi pramoga, kur Jūs pramoksite šuns vadeliotojo meno. Po pietų išvykstame namų link. Atvykstame į Juveskiulę. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstame iš Juveskiulės. Kelionė per Suomiją. Apie pietus atvykstame į Helsinkį. Trumpa pažintis su šventiškai pasipuošusia Suomijos sostine - Helsinkiu: Senato aikštė su paminklu imperatoriui Aleksandrui II, aplinkiniais administraciniais pastatais, Universitetas, rotušė, turgaus aikštė, Manerheimo prospektas, originalus paminklas kompozitoriui J. Sibelijui. Esant galimybei, apsilankysime "Eureka” mokslo ir žinių interaktyvaus centre*, kuriame didžiąją dalį eksponatų galima paliesti bei pačiam atlikti daugybę eksperimentų bei testų. Šie sumaniai ir žaismingai pateikiami eksponatai sudomins ne tik mažuosius lankytojus, bet nustebins ir suaugusius. Laikas, praleistas centre, paliks neišdildomus įspūdžius! Čia galėsite išbandyti važiavimą dviračiu 6 m aukštyje nutiestu lynu, šaudymą oro banga į palubėje kabančias medžiagos skiautes, pakelti mašinąviena ranka, specialia programa ieškoti į save panašių žmonių, tarsi dykumoje pustyti smėlį. Vakare keltu keliamės į Taliną (~ 3 val). Nakvynė viešbutyje Taline.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Estiją, Latviją. Po pietų grįžtame į Lietuvą.

PASTABOS:

** pažymėtas papildomas pramogas būtina užsisakyti iš anksto. Nuvykus tokios galimybės nebus!

Turistai, kurie neužsisakė apsilankymo šunų arba elnių fermoje, turės laisvą laiką Kemyje arba Rovaniemyje.

Keliaujant keturiese, turistai bus apgyvendinti dvejuose dviviečiuose kambariuose.

12 29 išvykimui Naujuosius Metus sutiksime tą pačią naktį, du kartus – viename iš Suomijos-Švedijos pasienio miestelio aikščių. Pradžioje pasigrožėsime vienos šalies, o vėliau ir kitos šalies dangų nuspalvinančiais fejerverkais.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; kelto Talinas - Helsinkis - Talinas bilietai; 5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 35 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); (***) - papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; papildomai pasirenkamas paslaugas būtina užsisakyti iš anksto; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto; keliaujant keturiese, turistai bus apgyvendinti dvejuose dviviečiuose kambariuose; vaikų grupėms kainos skaičiuojamos individualiai.

Kelionės priemokos

Apsilankymas elnių fermoje ir pasivažinėjimas rogėmis elniais (suaugusiam)70,00 €
Apsilankymas elnių fermoje ir pasivažinėjimas rogėmis elniais (vaikui iki 11,99 m.)55,00 €
Apsilankymas šunų fermoje ir pasivažinėjimas šunų kinkiniu (suaugusiam)75,00 €
Apsilankymas šunų fermoje ir pasivažinėjimas šunų kinkiniu (vaikui iki 11,99 m.)45,00 €
Pasivažinėjimas sniegomobiliu (1,5 val.) vaikui iki 11,99 m. (rogėse)80,00 €
Pasivažinėjimas sniegomobiliu (1,5 val.) važiuojant vienam180,00 €
Pasivažinėjimas sniegomobiliu asmeniui (1,5 val.) važiuojant dviese130,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.10,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems penktą kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Išvykimas:
2025-01-02
Grįžimas:
2025-01-07
Laisvos vietos:
vietų yra
Nuolaida:
Išankstinis pirkimas -12 %
nuo 749,00 € -12 % 659,12 € PIRKTI

Viešbutis (Laplandija)

Dėmesio! 

*Jeigu į kelionę vyksta du suaugusieji* užsakant kelionę rinktinės kambario tipą "Dvivietis kambarys".

*Jeigu į kelionę vyksta suaugęs* ir vaikas iki 12,99 metų rinktinės kambario tipą "Dvivietis kambarys suaugusiam ir vaikui iki 12 m".

*Jeigu į kelionę vyksta du suaugę* ir vaikas iki 12,99 metų rinktinės kambario tipą "Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis". Jeigu į kelionę vyksta vienas suaugęs ir du vaikai iki 12,99 metų ir gyvena triviečiame kambaryje, du žmonės moka suaugusio kainą o vienas vaikas vaikišką kainą su 25% nuolaida.

*​Jeigu į kelionę vyksta du suaugę* ir du vaikai iki 12,99 metų būsite apgyvendinti dviejuose dviviečiuose kambariuose, todėl užsakymo metu reikia rinktis dviviečius kambarius "Dvivietis kambarys suaugusiam ir vaikui iki 12 m". Šiuo atveju 25% nuolaida vaikui netaikoma, nes negyvensite triviečiame kambaryje. 

 
*Suaugusieji yra turistai, kuriems yra 13 metų ir daugiau.
Dvivietis kambarys
- 12 % 749,00 € 659,12 € PIRKTI
Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis
- 12 % 749,00 € 659,12 € PIRKTI
Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis
vaikui nuo 1 iki 12 m.
- 12 % 569,00 € 500,72 € PIRKTI
Dvivietis kambarys suaugusiam ir vaikui iki 12 m
- 12 % 749,00 € 659,12 € PIRKTI
Dvivietis kambarys suaugusiam ir vaikui iki 12 m
suaugusiam
- 12 % 749,00 € 659,12 € PIRKTI
Dvivietis kambarys suaugusiam ir vaikui iki 12 m
vaikui nuo 1 iki 12 m.
- 12 % 569,00 € 500,72 € PIRKTI
Vienvietis kambarys
- 12 % 959,00 € 843,92 € PIRKTI

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; kelto Talinas - Helsinkis - Talinas bilietai; 5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 35 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); (***) - papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; papildomai pasirenkamas paslaugas būtina užsisakyti iš anksto; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto; keliaujant keturiese, turistai bus apgyvendinti dvejuose dviviečiuose kambariuose; vaikų grupėms kainos skaičiuojamos individualiai.

Kelionės priemokos

Apsilankymas elnių fermoje ir pasivažinėjimas rogėmis elniais (suaugusiam)70,00 €
Apsilankymas elnių fermoje ir pasivažinėjimas rogėmis elniais (vaikui iki 11,99 m.)55,00 €
Apsilankymas šunų fermoje ir pasivažinėjimas šunų kinkiniu (suaugusiam)75,00 €
Apsilankymas šunų fermoje ir pasivažinėjimas šunų kinkiniu (vaikui iki 11,99 m.)45,00 €
Pasivažinėjimas sniegomobiliu (1,5 val.) vaikui iki 11,99 m. (rogėse)80,00 €
Pasivažinėjimas sniegomobiliu (1,5 val.) važiuojant vienam180,00 €
Pasivažinėjimas sniegomobiliu asmeniui (1,5 val.) važiuojant dviese130,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.10,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems penktą kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

IŠVYKIMO INFORMACIJA

Išvykimo vietos. Į kelionę išvykstame iš šių pagrindinių vietų:

 • Vilniaus iš Geležinio Vilko g. 6A (ERGO stovėjimo aikštelė).
 • Kauno iš PC "LIDL" stovėjimo aikštelės, Jonavos g. 40
 • Panevėžio arba Šiaulių – išvykimo miestas priklauso nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų. Paėmimas iš nurodytų miestų garantuojamas esant ne mažiau kaip 4 turistams. Turistų paėmimas / pervežimas tvirtinamas arba netvirtinamas likus trims dienoms iki išvykimo.
 • Garantuojame išvykimą ir grįžimą iš miestų, esančių šalia greitkelio Vilnius - Kaunas (Grigiškės, Vievis, Elektrėnai, Žiežmariai, Rumšiškės).

Svarbu:

 • Išvykimo miestą būtina pasirinkti kelionės užsakymo metu. Išvykimo miestą galite keisti likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki išvykimo.
 • Dažniausiai į kelionę išvykstame šiuo maršrutu: Vilnius – Kaunas – Panevėžys/Šiauliai. Tačiau išvykimo miestų eiliškumas gali keistis. Tikslų išvykimo laiką ir vietas bei kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją rasite mūsų interneto svetainėje likus 2-3 dienoms iki kelionės.
 • Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės.
 • Į išvykimo vietą prašome atvykti  likus 10-15 min. iki nurodyto išvykimo laiko ir nevėluoti. Kelionių organizatorius neatsako už turistų vėlavimą atvykti į išvykimo vietą ir neįsipareigoja jų laukti.

Pervežimai ir automobilių saugojimo paslaugos. Už papildomą mokestį organizuojame pervežimus iš Klaipėdos, Kryžkalnio. Turistams, kurie į Kauną ar Vilnių savo automobiliu atvyksta iš kitų miestų, rekomenduojame iš anksto savarankiškai užsisakyti automobilio saugojimo paslaugą. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas bei automobilių saugojimo paslaugas rasite interneto svetainėje https://www.guliveriokeliones.lt/isvykimo_laikai_ir_vietos

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PINIGAI

Estijos valiuta: euras (EUR).

Latvijos valiuta: euras (EUR).

Suomijos valiuta: euras (EUR)

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~35 EUR:

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~15 EUR

Ranua zoologijos sodas: suaugusiems ~ 23,50 EUR; studentams, vaikams 4-14 m. ~ 19 EUR; senjorams ~ 22,50 EUR; vaikams iki 4 m. - nemokamai. Bilietų kainos grupėms nuo 11 asmenų: suaugusiems ~ 19 EUR, vaikams 4-14 m. ~ 15,50 EUR.

Eureka mokslo ir žinių interaktyvus centras Helsinkyje: suaugusiems ~ 22 EUR, vaikams 6-15 m., senjorams, studentams ~ 15 EUR.

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas rekomenduojame užsakyti perkant kelionę. Užsakyti galėsite ir kelionės metu (tuomet apmokėjimas tik GRYNAISIAIS!) Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

Papildomai užsakomas pramogas (apsilankymą elnių ir haskių fermose, pasivažinėjimą sniegomobilais) organizuoja Suomijos firma 

PASTABA: ** pažymėtas papildomas pramogas būtina užsisakyti iš anksto. Nuvykus tokios galimybės nebus!

Apsilankymas elnių fermoje ir pasivažinėjimas rogėmis elniais: suaugusiems - 70 EUR, vaikams iki 11 m. - 55 EUR.

Apsilankymas šunų fermoje ir pasivažinėjimas šunų kinkiniu: suaugusiems - 70 EUR, vaikams iki 11 m. - 40 EUR.

Pasivažinėjimas sniegomobiliu (1,5 val.): suaugusiems - 130 EUR/asm. važiuojant sniegomobiliu dviese, suaugusiam ~180 EUR važiuojant vienam sniegomobiliu; vaikams iki 11 m. (rogėse) ~ 80 EUR.

SVARBU: Sniegomobilį gali vairuoti tik pilnametis asmuo (nuo 18 m.), turintis galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Sniegomobiliu važiuoja du arba vienas asmuo. Vaikai nuo 12 m. gali sėdėti ant sniegomobilio sėdynės, bet tik vairuotojui už nugaros. Jaunesni nei 12 m. vaikai sodinami į specialias roges, traukiamas sniegomobilio.

Užsisakę pasivažinėjimą sniegomobiliu, būsite aprūpinti specialia apranga - terminiais drabužiais (kombinezonu, batais, kojinėmis, pirštinėmis ir šalmu). Pasivažinėjimas vyksta ant užšalusios ledu jūros. Priklausomai nuo oro sąlygų, sniegomobilių kompanija pasilieka teisę be išankstinio pranešimo pakeisti važiavimo maršrutą. 

Sugadinus ar padarius  kitą žalą sniegomobilui, iš karto po ekskursijos, turistas moka apie 800 EUR baudą sniegomobilį nuomojančiai bendrovei, todėl pasirinkusiems šią paslaugą, rekomenduojame įsigyti civilinės atsakomybės draudimą.

Nuotrauka su Kalėdų Seneliu: ~50 EUR (max. 5 asmenys). Papildomas asmuo + 5 EUR. Papildoma nuotraukos kopija - 20 EUR. A4 formato nuotrauka - 35 EUR.

Kalėdinis pasveikinimas su Santa Klauso pašto atributika: ~10-15 EUR;

Kalėdų Senelio asmeninė dovana-staigmena (perkama vietoje): ~30 EUR. Pastaba: savo atvežtų dovanų Kalėdų Senelis neįteikinėja.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu; 
 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
 • aprangą, skirtą buvimui gamtoje žiemą: patogius šiltus žieminius batus, šiltą striukę (slidininko kostiumą) arba kailinius, 2 – 3 poras pirštinių, žieminę kepurę, šaliką, vilnones kojines. Turėti drabužių komplektą persirengimui sušlapus;
 • maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes (jei planuojate apsilankyti Suomijos viešbučių saunoje ir baseine);
 • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
 • kelis nedidelius buteliukus geriamo vandens – jie pravers ekskursijų ir išvykų metu, termosas; 
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

​Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

AUTOBUSAS

Į keliones vykstame 28-70 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema, tualetas (leidžiama naudotis esant teigiamai oro temperatūrai lauke). Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos, netiekiamas karštas vanduo.

Vieta autobuse
Užsakydami kelionę galite pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą autobuse pagal pateiktą standartinį autobuso planą. Jei į kelionę vykstate vienas, sėdėjimo vieta Jums parenkama automatiškai. Plane vietos žymimos skaičiais ir raidėmis: skaičius nurodo sėdynių eilės numerį, o raidė – konkrečią vietą toje eilėje (A, B – vairuotojo pusėje; C, D – kelionės vadovo pusėje). Visuose autobusuose vietos sunumeruotos skirtingai, tad likus 1 dienai iki išvykimo į kelionę gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas Jūsų pasirinktos vietos numeris konkrečiame autobuse (pvz., 5A vieta gali būti 17 vieta). Jei į kelionę vyksta autobusas, kurio sėdynių planas nestandartinis, kelionių organizatorius gali pakeisti Jūsų pasirinktą vietą.

Papildomą vietą autobuse galite užsakyti už papildomą mokestį (kainos teiraukitės užsakydami kelionę). Papildomai parduodamų vietų skaičius ribotas.

Taisyklės keliaujantiems autobusu:

 • Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.
 • Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.
 • Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.
 • Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.
 • Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA

Į kelionę iš pagrindinių išvykimo vietų (Vilniaus, Kauno) išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 3:00 ir 06:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min).  Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

Keltas iš Talino į Helsinkį plaukia apie 3 - 4 val.

Keltas iš Talino išplaukia ~ 18 val., atplaukia į Helsinkį ~ 21 val.

Keltas iš Helsinkio išplaukia ~ 21 val., atplaukia į Taliną ~ 24 val.

Kelionės metu plaukiančiuose keltose Talinas - Helsinkis; Helsinkis - Talinas keleiviams yra suteikiamos sėdimos vietos.

Laikai nurodyti vietiniai. Keltų kompanijoms keičiant plaukimo laikus, gali keisti išvykimo ir atvykimo laikai.

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

 

Suomijos viešbučiuose bus galimybė apsilankyti SPA centre su sauna ir baseinu !

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

4.5/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Virginija

Patiko kelionė vaikams ir suaugusiems. Turėjome ne tik gera orą bet ir puikų gidą.

Greta

Patys nuostabiausi. Sužavėjo vadovas Andrius, tikras savo srities žinovas, sugebantis sudominti tiek suaugusį, tiek vaiką. Labai kultūringi ir profesionalūs vairuotojai, puikiai parinkti maršrutai. Viskas sustyguota, apgalvota. Ši kelionė - tai įspūdžiai visam gyvenimui, apie nuostabią šiaurę ir jos nenupasakojamą grožį.

Vaiva

Gidas Andrius fantastiškas! Tokį žinių bagažą sukaupęs, kad vietom atrodydavo, jog skaito iš knygos :) Vairuotojai superiniai, labai draugiški, paslaugūs ir nepikti:) Ačiū, viskas puikiai!

Simona

Labai smagi kelionė. Viskas gana gerai suorganizuota. Gidas Andrius matos yra savo srities profas..puikiai sutaria nuo mažiausių keleivių iki didžiausių.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą