Reikalinga pagalba?

Slidinėjimas Austrijoje 8 d. (Zilertalio slėnis)

Penkios slidinėjimo dienos!
Puikus pasiūlymas!
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %

Slidinėjimas Austrijoje 8 d. (Zilertalio slėnis)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai (švediškas stalas). Kelionė per Čekiją, Austriją. Vakare atvykstame į viešbutį Austrijoje. Atvykus užsisakiusiųjų lauks vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3-6 diena. Pusryčiai (švediškas stalas). Inventoriaus nuoma. Slidinėjimas Zilertal arena (www.zillertal.at) priklausančiuose MayrhofenZell am ZillerFugen kurortuose. Zilertalis – vienas geriausių slidinėjimo regionų visoje Austrijoje. Čia jūsų laukia daugiau nei 600 km puikiai paruoštų trasų, kurios garsėja stora sniego danga, gerais keltuvais ir kokybišku aptarnavimu. Vieną slidinėjimo dieną pageidaujantys slidininkų autobusu (skibus) gali vykti paslidinėti Hintertukso ledyne (http://www.hintertuxergletscher.at). Vakarienės užsisakiusiems ir nakvynės viešbutyje.

Vakarais viešbutyje galėsite mėgautis sauna, garine pirtimi bei sūkurine vonia, taip pat atsikvėpti poilsio zonoje ar apsilankyti treniruoklių salėje.

7 diena. Pusryčiai (švediškas stalas). Išvykstame iš viešbučio. Slidinėjimas. Inventoriaus grąžinimas, atsisveikinimas su kalnais. Apie 16:00 išvykstame namų link. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena Pusryčiai (švediškas stalas). Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbutyje Austrijoje su nurodytu maitinimu; 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir parvežimas į viešbutį autobusu; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

slidinėjimo abonementas (žr. kainų lentelę); medicininės pagalbos užsienyje draudimas; slidinėjimo inventoriaus nuoma ~25 EUR dienai; kurorto rinkliava (privaloma).

Pastabos

Į kelionę vykstama be kelionės vadovo. “Erlebnistherme” vandens parkas už papildomą mokestį. Kelionių organizatorius turi teisę keisti slidinėjimo programą atsižvelgiant į oro sąlygas.

Kelionės priemokos

5 vakarienės viešbutyje Plankenhof vykstant 02 1280,00 €
Kurorto mokestis (privaloma)15,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)55,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)87,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)22,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)22,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)18,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas senjorui (61-70 m.)39,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas senjorui (71-75 m.)63,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas senjorui (76-80 m.)91,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas suaugusiam (26-60 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas vaikui (4-10 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)22,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-80%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-12%
Keliaujantiems ketvirtą - penktą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Zillertal laskijat bernd ritschel
Didingi Zilertalio slėnio kalnai, saulės apšviestos trasos, prižiūrėti takai pėstiesiems, tradicinės tirolietiškos kalnų trobelės, džiaugsminga nuotaika – tai tikras rojus aktyvaus žiemos poilsio mėgėjams.
Zilertalio slėnis (Zillertal) yra pietvakarinėje Austrijos dalyje, Tirolyje, nuo Insbruko nutolęs ~70 km, nuo Zalcburgo ~160 km, nuo Miuncheno ~230 km. Jis apima keletą miestelių – Zell am Ziller, Mayrhofen, Finkenberg, Hipach, Tux ir kt.

Įsigijus slidinėjimo abonementą "ZillertalSuperSkipass" slidinėti galima  620 km trasų, naudotis 174 keltuvais visuose regiono slidinėjimo centruose.Modernūs pakėlėjai iš 630 m kelia į 3250 m aukštį, iš kur išpuoselėtomis, stora sniego danga padengtomis slidinėjimo trasomis galima nusileisti į daugelį miestelių.

Mairhofeno (Mayrhofen) miestelis – didžiausias slidinėjimo centras Zillertal slėnyje.  Tai vienas pirmųjų Europos žiemos kurortų šeimoms. 
Mairhofenas siūlo du pagrindinius slidinėjimo regionus – Ahorn (pradedantiesiems slidininkams), Penken (labiau patyrusiems slidininkams) ir Hintertux ledyną.
Bendras Mairhofeno trasų ilgis 428 km, iš jų sudėtingos trasos – 49,5 km, vidutinio sudėtingumo trasos – 257,5 km, lengvos trasos – 121 km. Slidinėjama 630 – 3250 m aukštyje. Trasas aptarnauja 154 pakėlėjai (kabinos, kėdutės, vilkikai). Veikia dirbtinio sniego sistema. Įrengtos rogučių, snieglenčių trasos.
Hintertukso ledynas (3250 m) – viena vaizdingiausių Austrijos Alpių viršukalnių. Čia įrengtos įdomiausios Austrijoje ledyninės trasos, kur sklidinėjama ištisus metus.
Mairhofeno kurorto infrastruktūra garantuoja turistams puikų poilsį pagal jų poreikius ir galimybes, o kerintys kalnų peizažai, svetingi ir draugiški miestelio gyventojai sukuria užburiančią atmosferą. Mayerhofene veikia čiuožyklos, kerlingo arena, smagus vandens atrakcionų parkas, fitneso centrai, baseinai su kaskadomis, kriokliais, saunomis, soliariumais ir kt.
Zell am Ziller  kurortas  - nedidelis ir ramus miestelis, per pastaruosius metus tapęs centru visam Zillertal kalnų slidinėjimo regionui: ledynas Tuxer, Eggalm, Rastkogel, Penken-Gerent, Ahorn, Hochzillertal, Arena Zillertal, Ramsberg, Hochfuegen, Spieljoch ir SonnwendjochPo to, kai 1999 metais buvo įgyvendintas projektas sujungiantis tris slidinėjimo regionus- Zell, Gerlos ir Koenigsleiten - Zilertal slėnyje susidarė didelis safaris slidinėjimui, šis kurortas tapo rimtu konkurentu Mairhofen kurortui.
Slidinėjimo zona – nuo 1300 iki 2500 m, bendras trasų ilgis - apie 155 km. Čia rasite 35 km. trasų pradedantiesiems, 106 km. vidutinio sudėtingumo ir 14 km sudėtingų trasų. Trasas aptarnauja 33 keltuvai (Zell am Ziller-Gerlos-Koenigsleiten kurortuose) ir 55 (Zillertal Arena). Lygumos slidinėjimo trasų ilgis 25 km. Ekstremalių pojūčių mėgėjams – neparuoštos „laukinės“ trasos.
Fugenas (Fugen) – didžiausias Zilertalio žiemos kurortas, apie 18 km nutolęs nuo Insbruko. Tai – ne tik žiemos sporto entuziastų rojus. Kurortas išsiskiria aktyviu naktiniu gyvenimu. Čia slidininkus kviečia kavinės, barai, klubai. Kurortas didžiuojasi ledo baru „Ice House“, kuriame gėrimai patiekiami ledo stiklinėse (daugiau informacijos: www.ice-house.at ). Miestelyje veikia ir didžiulis terminių vbaseinų kompleksas, kuriame siūlomos įvairiausios vandens pramogos.
 

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE

Keltuvų kainos

Zillertal Superskipass

Trukmė

2021/2022

Suaugusiems

Jaunuoliams*

Vaikams*

5 d. 257.00 205.50 115.50

* VAIKAI - gimę 2007 - 2015 m. Vaikai, gimę nuo 2016 01 01, lydimi suaugusiųjų, slidinėja nemokamai. *JAUNUOLIAI – gimę 2003- 2006 m.

Slidinėjimo kortelė išduodama sumokėjus 2 EUR depozitą.

Atmintinė

Atsisiųsti

SVARBU!

Prieš kelionę susipažinkite su šalių, į kurias keliaujate, saugumo reikalavimais. Kai kurios šalys reikalauja turėti ES skaitmeninį Covid vakcinacijos arba persirgimo sertifikatą arba neigiamą covid testo rezultatą patvirtinantį pažymėjimą skaitmeninėje laikmenoje ir atspausdintą ant popieriaus lapo. Išsami informacija apie ES Covid pažymėjimą nurodyta LR Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje.

Kadangi reikalavimai nuolat kinta, dėl galimybės vykti nepasiskepijus (nepersirgus), teiraukitės savo kelionių agentūroje. Galimybės privalomai papildomai testuotis šios kelionės metu bus ribotos. 

Tikslius šios kelionės metu aplankomų šalių taikomus saugumo reikalavimus rasite žemiau arba URM interneto svetainėje https://keliauk.urm.lt/ bei https://reopen.europa.eu/lt.

Saugaus keliavimo informacija yra nuolat atnaujinama ir gali keistis. Kelionių organizatorius "Guliverio kelionės" nėra atsakingas už kiekvienos šalies teisės aktų ir reguliavimų pakeitimus ar šalių teisinius sprendimus. Valstybės institucijų nustatyti reikalavimai nesuteikia keleiviui teisės nutraukti kelionės sutartį ir susigrąžinti kelionės mokestį, sumažinti kainą ir (arba) reikalauti kompensacijos. Turistas yra asmeniškai atsakingas už visų kelionės metu galiojančių dėl COVID-19 pandemijos valdymo įvestų saugumo reikalavimų šalyje į kurią keliauja išpildymą, įskaitant bet neapsiribojant: jei valstybėje, į kurią turistas keliauja, reikalaujama per nustatytą laiką iki atvykimo į šalį atlikti Covid-19 testą bei pateikti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą anglų kalba, registruotis prieš atvykstant į šalį ir gauti QR kodą, atsisiųsti privalomą viruso prevencijos programėlę, taisyklingai dėvėti nustatyto standarto kaukes ar respiratorius, pateikti kitus reikalingus dokumentus ir kt.

DĖMESIO! Nuo gruodžio 20 d. į Austriją gali įvažiuoti tik asmenys, kuriems NEREIKIA PGR TESTO:

 •  yra gavę 3-ią vakcinos sustiprinančią dozę (booster) (Pfizer/Moderna/Astra Zeneca vakcinos). 
 • yra gavę 2-ą vakcinos sustiprinančią dozę (booster) (Johnson & Johnson vakcina).
 • Asmenys, kurie buvo vakcinuoti 2 kartus IR yra persirgę covid (reikia turėti ES Covid pažymėjimą skiepijimuisi (2/2) ir ES Covid pažymėjimą persirgimui) gali įvažiuoti į šalį be PGR tyrimo sertifikato. 
ARBA kuriems REIKIA PGR TESTO prieš kelionę:
 • yra pasiskiepiję 2 kartus ir turės neigiamą PGR tyrimo rezultato sertifikatą  (ne senesnį nei 72 val.) įvažiuojant į Austriją.
 • yra persirgę ir turės neigiamą PGR tyrimo rezultato sertifikatą  (ne senesnį nei 72 val.) įvažiuojant į Austriją.

Nuo gruodžio 6 dienos Austrijoje COVID-19 vakcinų galiojimo trukmė sutrumpinta iki 270 dienų! 

Nuo 2022 m. sausio 3 dienos asmenys, kurie buvo pasiskiepiję 1 Johnson&Johnson vakcinos doze, turi pasiskiepyt stiprinančia doze (booster). Tik pasiskiepiję 2 Johnson&Johnson vakcinos dozėmis asmenys laikomi pilnai paskiepytais.

Dauguma nebūtinųjų paslaugų šalyje prieinamos tik pateikus 2G taisyklę atitinkantį pažymėjimą (vakcinos arba persirgimo COVID-19). Daliai paslaugų gali galioti 2G+ taisyklė (vakcinos arba persirgimo COVID-19 pažymėjimas ir papildomai atliktas PGR testas).

Persirgusiais laikomi šie asmenys:

 • asmenys persirgę COVID per paskutines 180 dienų.

Pilnai pasiskiepiję laikomi šie asmenys:

 • paskiepyti 2 vakcinos dozėmis („BioNtech / Pfizer“, „AstraZeneca“, „Moderna“) ir praėjus 15 dienų po vakcinacijos kurso pabaigos, bet ne ilgiau nei 270 dienų.
 • paskiepyti 1 „Johnson & Johnson“ vakcinos doze ir praėjus 22 dienoms, bet ne ilgiau nei 270 dienų.
 • persirgus COVID ir paskiepytiems 1 vakcinos doze. Po 1 vakcinos dozės negali būti praėję daugiau nei 270 dienų. Privaloma pateikti persirgimo įrodymą.

Vykstant į Austriją privalomos veido kaukės-apsauginiai respiratoriai FFP2 standarto.

Įvažiavimas iš Lietuvos leidžiamas be karantino, jei pateikiamas skiepijimo ar pasveikimo pažymėjimas ir jei šie asmenys gali įrodyti, kad jie per paskutines 10 dienų lankėsi tik Austrijoje ar A priede nurodytose šalyse: https://www.ris.bka.gv.at/GeltendeFassung.wxe?Abfrage=Bundesnormen&Gesetzesnummer=20011303

Asmenys, kurie NETURI Skaitmeninio ES COVID pažymėjimo (Žaliojo paso) į kelionę vykti negali, nes turės IZOLIUOTIS. 

Saugumo reikalavimai vaikams:

 • Vaikams iki 11 m. (imtinai) negalioja taisyklės dėl epidemiologinių suvaržymų, nereikia pildyti keleivio registracijos elektroninės formos ar turėti/atlikti testus.
 • Vaikams nuo 12 m. (imtinai) būtina turėti ES Covid pažymėjimą (būti pilnai pasiskiepijus/persirgus). Kitu atveju būtų taikoma izoliacija, todėl vaikai neturintys ES Covid pažymėjimo į šią kelionę vykti negali.

Įvažiavimas iš Lietuvos leidžiamas be karantino, jei pateikiamas skiepijimo ar pasveikimo pažymėjimas ir jei šie asmenys gali įrodyti, kad jie per paskutines 10 dienų lankėsi tik Austrijoje ar A priede nurodytose šalyse: https://www.ris.bka.gv.at/GeltendeFassung.wxe?Abfrage=Bundesnormen&Gesetzesnummer=20011303

 

Pastabos:

 • Saugaus keliavimo informacija yra nuolat atnaujinama ir gali keistis;
 • Primygtinai rekomenduojame nuolatos sekti keliavimo informaciją, nes ji gali keistis;
 • Turistas yra asmeniškai atsakingas už keliavimo reikalavimų išpildymą

 

Austrijoje ir visose tranzitinėse šalyse privaloma laikytis šių saugumo reikalavimų:

 • Dėvėti kaukę (Austrijoje tinkamos tik FFP2 kaukės) atvirose erdvėse, jeigu nėra galimybės laikytis 1,5 m. fizinio atstumo;
 • Dėvėti kaukę (Austrijoje tinkamos tik  FFP2 tipo kaukės) visose uždarose erdvėse, viešąjame transporte;
 • Laikytis saugaus atstumo (2 m) visose viešose vietose;
 • Būtina dažnai plauti rankas su muilu ar naudoti dezinfekcinį skystį.

 

LENKIJA

Visiems keliautojams taikomas karantinas, nebent jie gali pateikti neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Testas turi būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Lenkijos sienos kirtimo. Testo rezultatas turi būti lenkų arba anglų kalbomis. Tyrimo tipas: PGR arba antigenų.

Išimtys (karantinas netaikomas):

 • paskiepytiems nuo COVID-19 (turi praeiti 14 parų po pilno vakcinavimo),
 • persirgusiems (ne seniau, negu prieš 6 mėn.)

Asmenys, kurie NETURI COVID pažymėjimo (Žaliojo paso) vykstant į/per Lenkiją PRIVALO turėti neigiamą COVID-19 (PGR) testo sertifikatą (anglų k.) (ne senesnį kaip 48val.)

Vaikams iki 11 metų (imtinai) nereikia daryti testo, jeigu jie keliauja su tėvais (globėjais) paskiepytais nuo COVID-19 ar turinčiais neigiamą COVID-19 testo sertifikatą (anglų k.). Vaikams nuo 12 metų amžiaus testas yra privalomas!

 

ČEKIJA (atnaujinta 2021.12.27)

DĖMESIO! Nuo gruodžio 27 d. į Čekiją gali įvažiuoti asmenys, kuriems NEREIKIA PGR TESTO:

 • yra gavę 3-ią vakcinos sustiprinančią dozę (booster) (Pfizer/Moderna/Astra Zeneca vakcinos). 
 • yra gavę 2-ą vakcinos sustiprinančią dozę (booster) (Johnson & Johnson vakcina).

ARBA kuriems REIKIA PGR TESTO prieš kelionę:

 • yra pasiskiepiję 2 kartus ir turės neigiamą PGR tyrimo rezultato sertifikatą  (ne senesnį nei 72 val.) įvažiuojant į Čekiją.
 • yra persirgę ir turės neigiamą PGR tyrimo rezultato sertifikatą  (ne senesnį nei 72 val.) įvažiuojant į Čekiją.

 

Asmenys, kurie NETURI Skaitmeninio ES COVID pažymėjimo (Žaliojo paso) į kelionę vykti negali, nes gali būti neįleisti į šalį, o atvykus turės IZOLIUOTIS. 

Saugumo reikalavimai vaikams:

 • Vaikams iki 11 m. (imtinai) negalioja taisyklės dėl epidemiologinių suvaržymų, nereikia pildyti keleivio registracijos elektroninės formos ar turėti/atlikti testus.
 • Vaikams nuo 12 m. iki 18 m. (imtinai) būtina turėti ES Covid pažymėjimą (būti pilnai pasiskiepijus/persirgus), tačiau neprivalomas trečiasis skiepas ir nereikia atlikti PGR testo. 

Visi keliautojai, prieš atvykdami į Čekiją turi užpildyti (atvykstant turėti to patvirtinimą/įrodymą) Keleivio registracijos elektroninę formą. Formą reikia pildyti vykstant į priekį. Formos pildymo instrukciją rasite žemiau.

Apgyvendinimo bei maitinimo įstaigos taip pat gali paprašyti pateikti ES COVID pažymėjimą. Išimtis taikoma vaikams iki 11 m (imtinai).

DĖMESIO! Visoje Čekijoje viešose uždarose patalpose privaloma dėvėti FFP2 klasės apsauginę kaukę (respiratorių), be vožtuvų. 

Daugiau informacijos apie Čekijos saugumo reikalavimus rasite: Coronavirus News for Prague, Czech Republic - Prague Experience

Čekijos keleivio lokacijos formos pildymo instrukcija 

Formą rekomenduojame pildyti 1 d. iki išvykimo į kelionę. Formą pildo kiekvienas suaugęs atskirai. Vaikams iki 6 m. formos pildyti nereikia. Nepilnamečiai iki 18 m. pridedami prie kartu vykstančio suaugusiojo formos. 

 1. Eikite į interneto svetainę Příjezdový formulář / Public Health Passenger Locator Form (uzis.cz)
 2. Suveskite keliaujančio asmens duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, asmens dokumento numeris, pilietybė, kontaktinis telefono numeris, el.pašto adresas.
 3. Į laukelį Countries visited 14 days prior to the arrival in the Czech Republic, except for countries where the passenger was less than 12 hours (e.g. transit countries) įveskite šalis, kuriose lankėtės per paskutines 14 d. (tranzitu pravažiuojamų šalių vesti nereikia).
 4. Įveskite trasporto su kuria atvyksite į Čekiją informaciją: pasirinkite BUS, autobuso Valst.  Nr.  išvykimui)datą kada atvyksite į Čekiją - grįžimu, organizatoriaus pavadinimą - GULIVERIO KELIONĖS, vietą autobuse. 
 5. Suveskite apsistojimo Čekijoje adresą:
 6. Nakvynės vykstant į priekį , (gatvę ir namo numerį veskite į atskirus langelius ir pasirinkite iš duoto sąrašo).
 7. Nakvynės vykstant atgal , (gatvę ir namo numerį veskite į atskirus langelius ir pasirinkite iš duoto sąrašo).
 8. Jeigu į kelionę vykstate su nepilnamečiais iki 18 m., pridėkite jo duomenis prie savo formos. 
 9. Pažymėkite, kad neturėjote kontakto su COVID-19 sergančiais asmenimis per pastarąsias 14 d. pasirinkdami NE. 
 10. Pateikite formą paspausdami SEND. 
 11. Išsisaugokite formą skaitmeninėje laikmenoje arba turėkite atspausdintą.

Formą būtina užpildyti ir grįžimui.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai