Reikalinga pagalba?

Pietų Ispanija - saulėtoji Andalūzija 8 d. (lėktuvu)

Išsami pažintis su nuostabiu Ispanijos regionu - Andalūzija!
Kelionės vadovas iš Lietuvos!
Puikiai turistų įvertintas maršrutas!
Skrydžio kaina nuo: 320 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2024-03-29 – 04-05 liko 14 viet.
849,00 € -7 % 789,57 € PIRKTI
2024-05-11 – 05-18 liko 15 viet.
849,00 € -7 % 789,57 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

  • Išsami pažintis su antruoju pagal dydį Ispanijos regionu - Andalūzija
  • Net dvi ispaniškų vynų degustacijos
  • Sevilijoje pamatysime vieną didžiausių katedrų Europoje
  • Nuo Gibraltaro uolos pamatysime Afrikos krantus
  • Pribloškiantys vaizdai iš Caminito del Rey

Pietų Ispanija - saulėtoji Andalūzija 8 d. (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

 Air Baltic skrydžio laikai:

 

 

1 diena. Susitikimas susitikimas su kelionės vadovu Vilniaus oro uoste, skrydis Vilnius - Malaga (Airbaltic). Išvykstame Granados link, nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Granadą, miestą garsėjantį Alhambros rūmais* ir Generalife - Nasridų karalių užmiesčio dvaru ir sodais*. Šis UNESCO saugomas maurų valdovų architektūrinis šedevras traukia turistus iš viso pasaulio. Esant galimybei, pasivaikščiosime siauromis senamiesčio gatvelėmis, gerėdamiesi miesto katedra, barokinėmis ir renesanso stiliaus bažnyčiomis. Užsuksime į Albaicin stačių vingiuotų gatvelių kvartalą. Keliaujame į Kordobą, Andalūzijos regionui priklausantį miestą, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą, daugiau kaip prieš tūkstantmetį buvusi islamiškosios Ispanijos sostine ir vienas didžiausių ir puikiausių vakarų pasaulio miestų. Vakarinė ekskursija mieste. Užsukti į Kordobą verta jau vien dėl garsiosios maurų mečetės*, kuri laikoma vienu įspūdingiausių Islamo statinių pasaulyje, musulmoniškos kultūros paminklu Vakaruose. Dėl buvusios mečetės statuso ji taip pat žinoma kaip Mezquita. XIII a. krikščionims užėmus Kordobą, mečetė buvo pašventinta ir naudojama kaip krikščioniška bažnyčia, o XVI a., negriaunant mečetės, pastato viduje buvo pastatyta katedra.  Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime šį įstabų statinį, lankysimės žydų kvartale, kuriame ir yra dauguma žymiausių miesto vietų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Seviliją Andalūzijos regiono sostinę, kurioje yra didingiausi Ispanijos maurų monumentai, saugomi UNESCO. Anot legendos, šį miestą įkūrė graikų herojus Herkalis. Sevilija, žinoma nuo romėnų laikų, buvo labai svarbus maurų kultūros centras, o XVII-XVIII amžiuje buvo laikoma vienu iš svarbiausių Europos kultūros centrų. Andalūzijos sostinė garsėja savo fiestomis, čia kelis kartus per metus vyksta šventės, pritraukiančios daugybę žmonių. Esant galimybei lankysime vieną didžiausių katedrų Europoje gotikinę Sevilijos katedrą* su mauriška  varpine La Giralda, grožėsimės karališkaisiais Alkasaro rūmais ir vešliais jų sodais. Pasivaikščiosime senojo žydų kvartalo siauromis gatvelėmis. Laisvas laikas. Vakare, esant  galimybei ir  grupei pageidaujant, apsilankysime  nacionalinių šokių flamenko šou**. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Cheresą, kuris su dar dviem miestais - Sanlukar de Baramedos ir El Puerto de Santa Marijos -  formuoja garsųjį Chereso trikampį. Tarp šių trijų miestų yra itin turtingas kreida baltasis dirvožemis, kuris lemia, kad vynuogės čia užauga sūrstelėjusio ir riešutiško skonio, lemiančio ypatingą vyno skonį. Ekskursija nedideliame Chereso mieste. Čia yra daug gotikos stiliaus pastatų, Santago kvartale pamatysime kelias šio stiliaus bažnyčias, apžiūrėsime baroko epochos metu statytą miesto katedrą. Po ekskursijos, pageidaujantiems siūlome  Chereso vyno degustaciją**, kurios metu ragausime kelių rūšių vyno ir sužinosime apie vyno gaminimo ir ragavimo subtilybes. Vykstame į Kadisą, kuris tituluojamas seniausiu iki šiol išlikusiu miestu Vakarų Europoje. Kadisas – tai didelis jūrų uostas Atlanto vandenyno Kadiso įlankoje su gerai išvystyta laivybos ir žvejybos pramone. Kadiso senamiestis įsikūręs pusiasalyje, kurio krantus iš visų pusių skalauja vanduo. Nors jis nėra didelis, tačiau jaukus, su labai siauromis gatvelėmis. Ekskursijos metu lankysimės San Juan De Dios aikštėje, apžiūrėsime miesto rotušę ir San Juan De Dios bažnyčią, netoliese pamatysime vieną didžiausių Ispanijoje barokinę Kadiso katedrą. Pakrantėje pamatysime didingąsias San Sebastiano ir Santa Catalina pilis. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti senamiestyje ir, esant geram orui, išsimaudyti. Išvykstame Gibraltaro link. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Gibraltarą. Tai maža vos apie 6,5 km2 teritorija Ispanijos pietuose, valdoma Jungtinės Karalystės. Viena iš šios vietos įdomybių yra oro uostas, kurio teritorija labai maža, o lėktuvų pakilimo takas kerta pagrindinę gatvę. Tuo metu, kai takas nenaudojamas aviacijai, juo vaikšto žmonės ir važinėja automobiliai, o kylant ar leidžiantis lėktuvams gatvė uždaroma. Didelę dalį Gibraltaro teritorijos užima uola, kurios aukštis siekia apie 426 metrus. Senovėje manyta, kad už šios uolos daugiau nieko nėra, tik vandenynas. Nuo uolos viršaus puikiai matosi Gibraltaro sąsiauris, kurio plotis yra apie 14 km, o kitoje sąsiaurio pusėje yra Marokas. Keltuvu* pakilsime į uolos viršų, pasigrožėsime nuostabiu vaizdu, esant geram orui, kitoje sasiaurio pusėje  pamatysime Afrikos krantus. Esant galimybei viešuoju transportu** vyksime į piečiausią Gibraltaro dalį, vadinamą Didžiuoju Europos tašku, kur ant stačios uolos stūkso dar 1838 metais pastatytas švyturys. Maždaug šioje vietoje susilieja Viduržemio jūra ir Atlanto vandenynas. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti Gibraltaro senamiestyje, apsilankyti angliškuose baruose ir paragauti garsiųjų užkandžių „Fish and Chips“. Vykstame į Esteponą, buvusį nedidelį žvejų kaimelį, vėliau išaugusį iki jaukaus Viduržemio jūros kurorto, kuriame gėrėsitės spalvotais nameliais ir prieplauka su daugybe prabangių jachtų. Trumpas sustojimas Marbėjoje - vieną žymiausių ir didžiausių kurortų Andalūzijoje. Tai prabangus kurortas, kurį mėgsta garsiausi pramogų pasaulio žmonės. Čia yra itin daug prabangių viešbučių, restoranų ir kazino. Marbėjos senamiestis – labai  jaukus, romantiškas, su išpuoselėtais baltais namais ir mažais kiemeliais. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Caminito del Rey* (užsakoma iš anksto) - Karaliaus kelią, kuris anksčiau vadintas pavojingiausiu keliu pasaulyje. Dabar šis takas yra visiškai saugus, o atsiveriantys kanjono ir upės vaizdai - tiesiog pribloškiantys.  Šis takas vingiuoja Gaitanes tarpeklyje  virš Guadalhorce upės. Betic kalnuose esančio tarpeklio sienos kai kuriose vietose yra aukštesnės nei 300 metrų, o siauriausia vieta tarp sienų yra apie 10 metrų. Mūsų laukia nesudėtingas žygis per kanjono uolas ir atbrailas, specialiais mediniais takeliais ir mišku (apie 2 val.). Išvykstame Malagos link. Pageidaujantiems siūloma Malagos vynų degustacija**, susipažinsime su vyno gamybos ir ragavimo subtilybėmis. Ekskursija Malagoje, tai uostamiestis pietų Ispanijoje, ypač mėgstamas turistų. Miestas plėtėsi kaip uostas ir prekybos centras ir tai nulėmė Malagos architektūrą. Seni pastatai čia būdavo griaunami, o vietoje jų statomi nauji ir praktiški. Dėl šios priežasties Malagoje, kitaip nei kituose turistiniuose miestuose, beveik nėra senovinių pilių, dvarų, fontanų ir kitų objektų, kuriais įprastai žavimės atvykę į miestą su tokia sena istorija. Ekskursijos metus pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis, pamatysime miesto perlą – Malagos katedrą, kuri buvo statoma net du šimtus metų, ir Malagos amfiteatrą. Pamatysime arabiškų bruožų turinčią Alcazaba tvirtovę, pastatytą prieš beveik tūkstantį metų. Malaga yra garsiojo ispanų tapytojo, vieno žymiausio XX a. menininkų Pablo Pikaso gimtasis miestas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Leidžiamės įspūdingu kalnų keliu pasigrožėti Pueblos Blancos - baltaisiais Ispanijos perliukais -  miesteliais - tvirtovėmis, įsikūrusiais aukštai kalnuose ir pagal maurų tradicijas kalkėmis išbalintais namais. Atvykstame į Zahara de la Sierra miestuką su ant aukštos uolos viršūnės stūksančia pilimi. Pats miestelis  įsikūręs tarp uolos ir turkio žydrumo ežero. Vykstame į Setenil de la Bodegaso miestelį, pastatytą kadaise upės išgraužtuose tarpekliuose. Tai unikali vieta –  nameliai čia pastatyti visai šalia didžiulių uolų arba net sujungti su jomis, visas miestelis atrodo kaip uolų, urvų ir siaurų gatvelių labirintas. Vykstame į Rondos miestą, įsikūrusį vienoje vaizdingiausių Ispanijos vietų. Aukštai kalnuose sunkiai pasiekiamas miestas buvo vienas paskutiniųjų maurų bastionų. Senojoje miesto dalyje išlikusi tipiška mauriška architektūra – akinamai  balti namai su langų grotelėmis ir siauros akmenimis grįstos gatvelės. Senąjį ir naująjį miestą per 100 metrų gylio tarpeklį jungia įspūdingas Nuevo tiltas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

8 diena.  Pusryčiai. Esant galimybei (priklausomai nuo skrydžio laiko), vykstame į Alcazaba tvirtovę**, ji buvo pastatyta pastatyta musulmonų valdymo Al Andalo laikotarpiu, XIII a. Tvirtovė stūkso ant Gibralfaro kalvos, nuo jos atsiveria nuostabūs vaizdai į Malagos miestą. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Malaga - Vilnius. 


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą Ispanijoje; kelionė autobusu arba mikroatubusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius - Malaga - Vilnius (Airbaltic); 23 kg registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~80 EUR; arbatpinigiai vairuotojams; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos ~ 90 EUR (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 20; lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bilietus į Alhambros rūmus ir Caminito dėl Rey būtina užsakyti perkant kelionę,  bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Užsakant kelionę privaloma iš anksto pasirinkti žemiau nurodytas priemokas. Neužsakius iš anksto, nebus galimybės suteikti šių paslaugų.

2024 03 30 skrydis Vilnius-Malaga–Ryga-Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)399,00 €
2024 05 11 skrydis Vilnius–Malaga–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)370,00 €
Alhambros rūmų lankymas su gidu (užsakoma iš anksto)60,00 €
Alhambros rūmų sodų lankymas (užsakoma iš anksto)30,00 €
Audio įrangos (ausinukų) nuoma (būtina užsisakyti perkant kelionę)12,00 €
Bilietas į Caminito del Rey (užsakoma iš anksto)29,00 €
Miestų mokestis (privaloma)14,00 €
Vienvietis kambarys180,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m.16,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Išvykimas:
2024-03-29
Grįžimas:
2024-04-05
Laisvos vietos:
liko 14 viet.
Nuolaida:
Išankstinis pirkimas -7 %
Nuolaida galioja iki:
2024-01-31
Skrydžio kaina nuo:
320 €
Vaikui iki 12 metų
759,00 € -7 % 705,87 €
849,00 € -7 % 789,57 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą Ispanijoje; kelionė autobusu arba mikroatubusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius - Malaga - Vilnius (Airbaltic); 23 kg registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~80 EUR; arbatpinigiai vairuotojams; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos ~ 90 EUR (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 20; lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bilietus į Alhambros rūmus ir Caminito dėl Rey būtina užsakyti perkant kelionę,  bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Užsakant kelionę privaloma iš anksto pasirinkti žemiau nurodytas priemokas. Neužsakius iš anksto, nebus galimybės suteikti šių paslaugų.

2024 03 30 skrydis Vilnius-Malaga–Ryga-Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)399,00 €
2024 05 11 skrydis Vilnius–Malaga–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)370,00 €
Alhambros rūmų lankymas su gidu (užsakoma iš anksto)60,00 €
Alhambros rūmų sodų lankymas (užsakoma iš anksto)30,00 €
Audio įrangos (ausinukų) nuoma (būtina užsisakyti perkant kelionę)12,00 €
Bilietas į Caminito del Rey (užsakoma iš anksto)29,00 €
Miestų mokestis (privaloma)14,00 €
Vienvietis kambarys180,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m.16,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Didžiosios Britanijos valiuta: svaras sterlingų (GBP); 1 EUR ~ 0.8 GBP. Svarų sterlingų rekomenduojame įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

Ispanijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~80 EUR

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~25 EUR

Alhambros rūmai Granadoje (užsakoma tik iš anksto) ~ 65 EUR

Sevilijos katedra su apsilankymu La Giraldos bokšte - suaugusiems ~ 20 EUR; 

Keltuvas ant Gibraltaro uolos ~ 20 EUR; 

Caminito del Rey (užsakoma tik iš anksto) ~ 29 EUR

Kordobos mečetė: ~ 15 EUR

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas galite užsakyti pirkdami kelionę arba kelionės metu. Pastaba: perkant išvykas kelionės metu apmokėjimas tik GRYNAISIAIS!  Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

Flamenko šou Sevilijoje ~ 40 EUR

Alcazaba tvirtovė ~ 5 EUR

Viešasis transportas Gibraltare ~ £5

Chereso vyno degustacija ~ 20 EUR

Malagos vynų degustacija ~ 20 EUR

REKOMENDUOJAME TURĖTI

  • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Nuo 2021 m. liepos 27 dienos ADB „Gjensidige“ į kelionių draudimą įtraukė papildomą apsaugą nuo COVID-19, kuri užtikrina galimų medicininių išlaidų atlyginimą.

Susirgus COVID-19, bus apmokamos būtinosios medicinos pagalbos gydymo įstaigoje išlaidos, gydytojo paskirti vaistai, transportavimas iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, lydinčio asmens kelionės, be priežiūros likusių nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidos.

Išsamų draudžiamųjų įvykių sąrašą rasite Kelionių draudimo sąlygose Nr. 061, punktuose 44–53.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 testo, kai jo rezultatas neigiamas, išlaidos neatlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų ir saviizoliacijos išlaidų. 

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.gjensidige.lt/taisykles

AUTOBUSAS

Pervežimai kelionės metu

Patogus turistinės klasės autobusas/mikroautobusas arba automobilis (priklausomai nuo grupės dydžio) kuriame yra garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso/mikroautobuso salone. Autobuse/mikroautobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų transporto priemonėse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

SKRYDIS

RYANAIR SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė RYANAIR. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

RYANAIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://www.ryanair.com/gb/en/timetable

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota:  tik 1 rankinis orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 40x20x25cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.

Registruojamas bagažas: 10 kg (40x20x55cm) ir 20 kg. užsakomas už papildomą mokestį.
Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus daugiau nei 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

4.7/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Ona irAlfonsas

Mums labai patiko,nerealūs vaizdai.Gidas tai iš viso vaikščiojantis enciklopedija.Rekomenduoju!!!

Rasa

Viršijo lūkesčius! Maršrutas puikus, aplankyta išsvajota Alhambra Granadoje, Cordoba, Sevilija ir visi kiti suplanuoti fantastiški Andalūzijos miestai ir objektai. Caminito del Rey ir Gibraltaras - vyšnaitės ant torto. O vyšniukas ant torto - tai nuostabusis kelionės vadovas Andrius :) Plataus akiračio, organizuotas žmogus, besiorientuojnatis Andalūzijoje kaip namuose ir sukūręs puikią šiltą atmosferą. Nors ir lietutis skalbė karts nuo karto, Andriaus pozityvumas - nenugalimas ir užkrečiantis :) Labai ačiū!

Eglė Žiburke

Labai gera kelionė, o įpatingai nuostabus gidas Andrius, jam atskiras ačiū.Gal tik ateičiai, norėtusi mažiau tvirtoviu,bet čia tik mano nuomonė, ir gal bent viena diena poilsiui, nes kelione labai intensyvi.Bet labai ačiū už įspūdžius ir naujus draugus?

Nijolė

Puikiai organizuota kelionė, įdomi ir turininga programa, supažindinanti tiek su Andalūzijos regiono kultūra, tiek su vaizdinga gamta (ypač pribloškė Caminito del Rey kelio vaizdai). Ypatinga padėka kelionės vadovui Andriui už jo profesionalumą, didžiulį žinių bagažą, lankstumą koreguojant programą pagal aplinkybes, nuoširdų ir šiltą bendravimą. Jo dėka visa kelionė buvo sklandi, be rūpesčių. Daug sužinojome ir patyrėme, parsivežėme daug gražių įspūdžių.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą