Reikalinga pagalba?

Airijos vakarų pakrantė ir Dublinas (lėktuvu)

Skrydžio kaina nuo: 250 €
  • Pažintis su Airijos sostine - Dublinu!
  • Galimybė apsilankyti šv. Trejybės kolegijoje ir Guinness alaus darykloje.
  • Pažintis Kilkenny, Korko ir Golvėjaus miestais.
  • Išvysite Airijos pasididžiavimą - Mohero uolas!

Airijos vakarų pakrantė ir Dublinas (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis*** Kaunas - Dublinas. Pervežimas iš oro uosto į Dublino centrą. Pažintį su Airija pradėsime nuo sostinės Dublino, iš kurio keliausime į vakarinę šalies dalį ir grožėsimės įspūdingais gamtos vaizdais bei susipažinsime su unikalia salos istorija. Airija žavi mistiškame rūke dažnai skendinčiais slėniais, įdomaus meno ir savotiškos muzikos kupina kultūra, ypatinga istorija kupinais senaisiais statiniais, jaukiais ir moderniais miestais, kvapą gniaužiančiais skardžiais Atlanto vandenyno pakrantėje. Šalies sostinė ir didžiausias miestas Dublinas, kiekviename kampelyje primenantis apie sudėtingą Airijos istoriją ir turtingą kultūrą, dabar yra judrus, modernus, spalvingas ir šalies svečių mėgstamas miestas. Pagrindiniu salos miestu jau vikingų laikais buvęs Dublinas vėliau buvo vienas didžiausių Britų imperijos miestų. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime XII a. Šv. Patriko katedrą bei tuo pat metu statytą Dublino pilį, kurioje jau nuo karaliaus Jono Bežemio laikų buvo įsikūrę salos valdovai. Apžiūrėsime miesto rotušę ir, grožėdamiesi senosios miesto dalies statiniais, pasieksime senuosius Airijos parlamento rūmus, kuriuose dabar įsikūręs Airijos bankas, bei XVI a. Anglijos ir Airijos karalienės Elžbietos I įkurtą Švč. Trejybės kolegiją. Po ekskursijos – laisvas laikas vakarienei miesto centre. Nakvynė viešbutyje Dubline arba Dublino apylinkėse.

2 diena. Pusryčiai. Pažintį su Dublinu tęsite savarankiškai lankydami objektus. Rekomenduojame apsilankyti pasaulinio garso Švč. Trejybės kolegijoje**, kur pamatysite įspūdingą didžiausią šalyje biblioteką ir čia saugomą garsiąją Kelso knygą – VIII a. evangeliją, parašytą lotynų kalba Škotijos ir Airijos vienuolių. Norintiems susipažinti su žymiojo Airijos alaus Guinness gamyba, siūlome apsilankyti Guinness alaus darykloje**, kur, keliaudami per keletą muziejaus aukštų, išgirsite daryklos istoriją bei paragausite čia gaminamo alaus. Po pietų išvykstame iš Dublino į netoliese esantį Powerscourt dvarą, kurį supa vienais gražiausių pasaulyje vadinami sodai*. Dvaras čia pastatytas XVIII a., siekiant sukurti italų renesanso vilos didybę. Pasivaikščiosite įspūdingomis terasomis, kuriose gausu įvairių augalų, skulptūrų, o tolumoje atsiveria aplinkinių kalnų panorama. Pasivaikščioję soduose, apsilankysime prie aukščiausio Airijoje krioklio*. Vykstame į Glendalough slėnį, kuriame šalia dviejų ežerų išlikę vieni svarbiausių Airijoje ankstyvųjų viduramžių vienuolyno griuvėsiai. Vienuolyną VI a. čia įkūrė Šv. Kevinas, o dabar slėnyje išlikę daugumos X-XII a. čia buvusių statinių griuvėsiai. Vakare grįžtame į Dubliną. Nakvynė viešbutyje Dubline arba Dublino apylinkėse..

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į puikiai išlikusį viduramžių miestą Kilkenny. Apžiūrėsime miesto katedrą ir keliausime žavingomis viduramžių mylia vadinamomis siauromis gatvelėmis iki didingos pilies*, kurią salą užkariavę normanai čia pastatė XII a. Praėjus porai šimtmečių pilis buvo nupirkta galingos Butlerių šeimos, kuri čia gyveno iki pat XX a., kai išlaikyti pilį šeimai buvo per brangu ir pilis už simbolinę 50 svarų sumą buvo perduota miestui. Viktorijos laikų išvaizdą išlaikiusioje pilyje pamatysite Ilgąją galeriją, kurioje eksponuojami daugybę amžių pilyje gyvenusių Butlerių portretai, ir kitas patalpas. Pasivaikščioję pilies soduose, vykstame prie Kašelio uolos* – vienos įstabiausių archeologinių vietų Airijoje. Įspūdingi viduramžių laikų bažnyčios statiniai ir tvirtovės liekanos pastatytos ant kalvos, kur nuo V a. gyveno pietvakarių Airijos karaliai. Vakarop vykstame į vietinių tikrąja Airijos sostine vadinamą Korką. Trumpa apžvalginė ekskursija upės saloje įsikūrusiame miesto centre ir laisvas laikas vakarienei. Pageidaujantys galės užlipti į Šv. Patriko kalvą pasigrožėti miesto panorama. Nakvynė viešbutyje prie Korko.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Banračio kaimelį, kuriame stovi buvusios tvirtovės vietoje 1425 metais iškilusi Banračio pilis*, o šalia įsikūręs etnografinis parkas*. Geriausiai Airijoje išlikusioje autentiškoje Banračio pilyje atkurti XV-XVI a. interjerai, o etnografiniame parke trisdešimt įvairių XIX a. Airijos statinių kuria to meto Airijos kaimo atmosferą. Vykstame prie Atlanto vandenyno, kur Bureno plynaukštės pakraštyje iki 214 metrų virš vandenyno iškilusios Airijos pasididžiavimu ir įspūdingiausiu kraštovaizdžiu laikomos Mohero uolos*. Popietę praleisime vaikščiodami ant aukštų skardžių vandenyno pakrantėje. Ant vieno iš kyšulių stovi O‘Braeno bokštas** – apžvalgos aikštelė, kurią 1835 m. pastatė Airijos karalių palikuonis Kornelijus O‘Braenas. Nuo bokšto matosi Golvėjaus įlanka, Arano salos ir Dvylikos kalnų grandinė, dar vadinama Dvylika smeigtukų. Vakarop išvykstame į Golvėjų. Laisvas laikas vakarienei spalvingame ir jaukiame Golvėjaus senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Golvėjuje.

5 diena. Pusryčiai. Susipažinsime su Airijos kultūros sostine ir vartais į vakarus vadinamu uostamiesčiu Golvėjumi. Apžvalginės ekskursijos senamiestyje metu pasivaikščiosime siauromis pėsčiųjų gatvelėmis, apsilankysime pagrindinėje miesto aikštėje Eyre, apžiūrėsime viduryje senamiesčio pasislėpusią Linčo pilį, upės pakrantėje esančią Ispanijos arką – išlikusią gynybinių įtvirtinimų dalį. Perėję tiltu į kitą upės pusę, apžiūrėsime didingą Golvėjaus katedrą, kuri pastatyta buvusio miesto kalėjimo vietoje. Išvykstame į Šanono oro uostą. Skrydis*** Šanonas - Kaunas.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(***) - lėktuvo bilietas Kaunas - Dublinas ir Šanonas - Kaunas (Ryanair, lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis); (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma, arbatpinigiai vairuotojui ~95 EUR; (**) - papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius - 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių;jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys180,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.9,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PINIGAI

Airijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~95 EUR:

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~30 EUR

Powerscourt dvaro sodai: ~14 EUR

Powerscourt krioklys: ~ 8 EUR

Kilkenny pilis: ~12 EUR

Kašelio uola: ~10 EUR

Banračio pilis ir etnografinis parkas: ~18 EUR

Mohero uolos ir O'Braeno bokštas: ~12 EUR/asm. (būtina užsisakyti iš anksto)

Arbatpinigiai vietiniam vairuotojui (privaloma): iš viso ~12 EUR/asm.

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Dublino Švč. Trejybės kolegija (Senoji biblioteka, Kelso knyga): ~22 EUR

Guinness alaus darykla: ~30 EUR/asm. (būtina užsisakyti iš anksto)

O'Braeno bokštas (Mohero uolos): ~7 EUR

REKOMENDUOJAME TURĖTI

  • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

​Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

RYANAIR SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė RYANAIR. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

RYANAIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://www.ryanair.com/gb/en/timetable

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota:  tik 1 rankinis orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 40x20x25cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.
Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruojamas bagažas: 10 kg (40x20x55cm) ir 20 kg. užsakomas už papildomą mokestį.
Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai