Reikalinga pagalba?

Savaitgalis Paryžiuje - lėktuvu

Kaina nuo 208 €
Organizuojama grupėms nuo 6 asmenų
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 7 % !
Skrydžio kaina nuo: 99 €

Savaitgalis Paryžiuje - lėktuvu

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena Skrydis Vilnius-Paryžius. Atskridus visuomeniniu transportu* vykstame iki viešbučio. Įsikūrus Jūsų laukia ekskursija po istorinį miesto centrą: Site sala su žymiąja Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai, rotušė, Lotynų kvartalas, garsėjantis nepakartojama atmosfera ir Sorbonos universitetu, Panteonas – žymių žmonių amžino poilsio vieta, Liuksemburgo sodai, Ž. Pompidu šiuolaikinio meno centras, Tiuleri sodai, Eliziejaus laukai, Triumfo arka, Invalidų rūmų ansamblis*, kuriame ilsisi Napoleono palaikai. Laisvas laikas. Pageidaujantiems - plaukimas laivu* Senos upe, besigėrint nuostabia naktinio Paryžiaus panorama. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Pasivaikščiojimas po Paryžiaus Meką - Monmartro rajoną: Šventosios Širdies bažnyčia, nuo kurios laiptų ir terasos atsiveria kvapą gniaužiantis Paryžiaus vaizdas, Tertre aikštė, kurioje nuo XIX a. iki šių dienų dailininkai eksponuoja savo paveikslus, Galete malūnas, Abeses aikštė su Šv. Jono Evangelisto monumentaliąja bažnyčia bei garsusis Mulen Ružas. Metro* vykstame į moderniausią Paryžiaus rajoną – La Defense, kuris pribloškia šiuolaikiškais architektūros sprendimais ir  dangoraižiais. Laisvas laikas pietums. Vakare – pasikėlimas į Eifelio bokštą*.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Laisvas laikas Paryžiuje. Norintieji - viešuoju transportu* vyksta į Disneilendą*. Tai pasakų miestelis ne tik mažiausiems, bet ir suaugusiems. Čia laukia linksmybės, įvairūs atrakcionai ir smagūs Volto Disnėjaus herojai.  Galėsite išbandyti „Indiana Džounso“ kalnelius, apsilankyti „Piratų saloje“, „Vaiduoklių name“, "Miegančiosios gražuolės pilyje" ir dar daugybėje kitų atrakcionų. Disneilende - šypsena veide garantuota visą dieną, o neišdildomi įspūdžiai išliks visam gyvenimui. Pasiliekantiems Paryžiuje – tolesnė pažintis su miestu individualiai aplankant žymiuosius muziejus: Luvras* - didžiausias Prancūzijos muziejus, kuriame eksponuojama virš 35 tūkstančių eksponatų, kairiajame Senos upės krante įsikūręs Orsė muziejus*, garsaus prancūzų skulptoriaus garbei įkurtas Rodeno muziejus*, Salvadoro Dali muziejus* ir kt. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Visuomeniniu transportu* vykstame į oro uostą. Skrydis Paryžius-Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Skrydis Vilnius-Paryžius-Vilnius; mažas rankinis bagažas - 1 vnt. vienam keleiviui; (*) – bilietai į mokamus objektus ir visuomeninis transportas ~ 100 EUR; registruotas orlaivio bagažas; pietūs, vakarienės; miestų turistiniai mokesčiai ir kai kurių lankomų vietovių bei objektų gidų paslaugos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; minimalus keliautojų skaičius – 6 asmenys; kelionės kaina priklauso nuo kelionės datos bei keliaujančių asmenų skaičiaus.

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)18,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

IŠVYKIMAS: Skrydis: Vilnius-Roma-Vilnius. Kelionės bilietus atsiimsite agentūroje. Prieš kiekvieną kelionę rekomenduojame pasitikslinti skrydžio laikus, šią informaciją Jums suteiks agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Kai kuriais atvejais (dėl meteorologinių sąlygų, netikėtai atsiradusių skrydžių saugos trūkumų ir pan.) net ir lėktuvo biliete nurodytas laikas gali būti pakeistas.

Į oro uostą  prašome atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio, Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats.

KELIONĖS DOKUMENTAI:
* Vykstant į Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei priklausančias valstybes, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys iki kelionės pabaigos.

Rekomenduojama į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Nepilnamečiai iki 17 metų gali skristi tik su suaugusiu asmeniu. Keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia.

* Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse.

* Trumpam vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, galioja Europos sveikatos draudimo kortelė, tačiau ji nepadengia pargabenimo į Lietuvą išlaidų.

* Rekomenduojama apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių gali neįvykti kelionė: paties asmens ar artimų šeimos narių liga ar mirtis, prieš pat kelionę prarastas turtas.

* Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose ar draudimo kompanijose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis bei įteiktų atmintinę apdraustajam ir nurodytų kontaktinį telefono numerį, kuriuo reikėtų kreiptis nelaimės atveju norint užregistruoti draudiminį įvykį.

BAGAŽAS:

Rekomenduojama keleiviams vežtis tik kelionei būtiniausius daiktus.

Mažas orlaivio salono krepšys:
Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.

Didelis orlaivio salono bagažas:
Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už nustatytą mokestį . Jis privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje. Jūs privalote patys be niekieno pagalbos jį padėti viršutiniame salono bagažo skyriuje.

Registruojamas bagažas iki 32 kg asmeniui – už papildomą mokestį. Mokesčių sumas rasite www.guliveriokeliones.lt

Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus sudėkite į bagažą, kurį atiduosite į bagažo skyrių. Skysto pavidalo higienos priemones taip pat rekomenduojame atiduoti į bagažo skyrių. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius kiekius skysčių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui.

ORO TRANSPORTO VEŽĖJO ATSAKOMYBĖ: 

Vežėjo atsakomybės ribos nurodytos turisto lėktuvo biliete. Už viską, kas su keleiviu gali nutikti skrydžio metu, atsako aviakompanija. Prireikus vežėjas be įspėjimo gali pasinaudoti atsarginiais vežėjais ar lėktuvais, pakeisti lėktuvo tipą.

KELIONĖS  METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* Patogi avalynė, nes ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti;
* Patogūs drabužiai: lengvi, medvilniniai, galvos apdangalas, turėti ir šiltesnių drabužių;
* Higienos priemonės: dantų pasta, šepetėlis, muilas, šampūnas, drėgnos servetėlės, kt.;
* Medikamentai, kuriuos vartojate nuo savo ligų, nes kelionės metu jos gali paūmėti. Patartina įsidėti vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų, pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
* Siūlai ir adata, žirklutės ( tik reg.bagaže);
* Skėtis ar  apsiaustas nuo lietaus;
* Foto aparatas, vaizdo kamera.

PINIGAI: Eurai (EUR). Turėkite eurų mažesnės vertės kupiūromis.

Prancūzijoje: pietūs ~ 15-30 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-7 EUR; kava, arbata ~ 2-5 EUR

Mokami objektai:

Invalidų rūmų ansamblis: suaugusiems ~9,5 EUR, vaikams, jaunimui iki 18 m. ir ES piliečiams nuo 18 iki 25 m. – nemokamai.

* Eifelio bokštas: suaugusiems - III aukštas – 17 EUR, II aukštas – 11 EUR, jaunimui nuo 11 iki 24m - III aukštas – 14,50 EUR; II aukštas – 8,50 EUR; vaikams  4-11 m. III aukštas  - 8 EUR; II aukštas - 4 EUR; pėsčiomis lipti iki antros ar pirmos platformos – 7 EUR; jaunimui nuo 11 iki 24m - 5 EUR; vaikams 4-11 m – 3 EUR;

II aukštas: suaugusiems ~11 EUR, vaikams nuo 12 m. ir jaunimui iki 24 metų ~8,50 EUR, vaikams nuo 4 iki 11 m. ir neįgaliesiems ~4 EUR.

pėsčiomis lipant iki antros ar pirmos platformos: suaugusiems ~7 EUR; vaikams nuo 12 m. ir jaunimui iki 24 metų ~5 EUR, vaikams nuo 4 iki 11 m. ~3 EUR.

Plaukimas Senos upe: suaugusiems ~11,50 EUR; vaikams ~7 EUR.

Disneilendas: suaugusiems ~62 EUR, vaikams nuo 3 iki 11 m. ~56 EUR.

Luvro muziejus: suaugusiems ~15 EUR, vaikams ir jaunimui iki 25 m. – nemokamai.

Orsė muziejus: suaugusiems ~11 EUR, vaikams iki 18 m., ES piliečiams nuo 19 iki 25 m. ir visiems kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį – nemokamai.

Rodeno muziejus: suaugusiems ~10 EUR, vaikams iki 17 m., ES piliečiams nuo 18 iki 25 m. ir visiems kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį ~4 EUR.

Salvadoro Dali muziejus: suaugusiems ~12 EUR, jaunimui nuo 9 iki 26 m. ~7 EUR, senjorams nuo 60 m. ir vaikams iki 8 m. – nemokamai.

Visuomeninio transporto bilietai: ~30 EUR

PASTABOS:

Organizuojama grupėms nuo 6 ir daugiau asmenų.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų. Keičiantis paslaugų kainoms, ekskursijų kainos gali keistis. Kelionės vadovas gali keisti lankomų objektų eiliškumą.                        

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai