Reikalinga pagalba?

Užburianti Kinija: Didžiausi Miestai Ir „Avataro“ Kalnai (13d/11n)

+ skrydis nuo 579 €. Su skrydžiu nuo 2 369 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS/RYGA – PEKINAS

Skrydis į Pekiną su vienu persėdimu.

2 diena  PEKINAS (pietūs)

Atvykimas (iki 10 val.) į Kinijos sostinę Pekiną, miestą, skaičiuojantį jau daugiau kaip 3 tūkstančius metų. Oro uoste susitiksite su gidu ir keliausite į viešbutį.

Trumpai pailsėję pažintį su Kinija pradėsite nuo pietų restorane – mėgausitės garsiąja Pekino antimi. Vėliau dalyvausite ekskursijoje po Tiananmenio aikštę – vieną didžiausių ir žymiausių aikščių pasaulyje.

Aplankysite Uždraustąjį miestą – didžiausią pasaulyje rūmų kompleksą, kurį sudaro 9 999 atskiros patalpos, saugančios imperatoriškąją buitį menančias detales. Turėsite galimybę dalyvauti arbatos gėrimo ceremonijoje. Tai itin svarbi kinų kultūros dalis, kurios istorija siekia virš 1300 metų, o apskritai arbatos kultūra Kinijoje siekia virš 5000 metų.

Atsigėrę arbatos aplankysite vieną žymiausių Pekino sakralinės architektūros pavyzdžių – 1420 m. pastatytą Dangaus šventyklą. Ji garsėja neįprastomis akustinėmis savybėmis: čia yra tokių vietų, kuriose netgi pašnibždomis ištarti žodžiai atsiduoda skambiu aidu. Čia nuolatos spiečiasi turistai, kurie glaudžia ausis prie sienos ir bando išgirsti stebuklingą aidą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena  PEKINAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių aplankysite Didžiąją kinų sieną – ilgiausią pasaulyje statinį, besitęsiantį ties šiaurinėmis šalies sienomis 6350 kilometrų. Ilgaamžę apsauginę sieną sudaro tvirtovės, bokštai, nuo kurių atsiveria puikios erdvės ir kvapą gniaužiantys kalnų bei slėnių vaizdai. Lengvi pietūs užmiesčio restorane. Po pietų apsilankysite Nefrito muziejuje, kuriame išgirsite šio akmens istoriją, pamatysite jo apdirbimo procesą ir daugybę unikalių gaminių. Nakvynė viešbutyje.

4 diena  PEKINAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių viešbutyje susikrausite lagaminus ir tęsite pažintį su Pekinu. Aplankysite Imperatoriaus Vasaros rezidenciją – patį seniausią ir didžiausią parko ir architektūros ansamblį. Pietūs restorane. Vėliau – diagnostika Tibetietiškos medicinos centre. Apžiūrėsite Pekino Olimpinių žaidynių didžiausius objektus (išorinė apžiūra): olimpinį adioną „Paukščių lizdas“ ir nacionalinį plaukimo kompleksą „Vandens kubas“. Tuomet lauks kelionė traukiniu į Luojangą, vieną iš senųjų šalies sostinių. Stotyje jus pasitiks ir viešbutį palydės gidas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena  LUOJANGAS (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Ekskursiją pradėsite nuo kelionės į Longmen Grotas (Drakonų Vartai) . Tai viena iš trijų svarbiausių Kinijos akmens skulptūrų ir įrašų saugyklų, įkurta natūraliuose uolynuose. Ši vieta garsi ir dėl iškaltų didžiulių Budos atvaizdų. Pietūs kinų restorane.

Po pietų laukia Šaolinio vienuolynas – viena žinomiausių budizmo vietų Kinijoje ir rytų kovos menų lopšys. Žmonės čia atvyksta ieškodami sielos ir kūno harmonijos. Esant pageidavimui ir sumokėjus vietinį mokęstį - turėsite galimybę stebėti parodomąją ušu meistrų kovą arba išmėginti vienuolių kurtų vegetariškų patiekalų. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena SIANIS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių viešbutyje – pervežimas į stotį ir dviejų valandų kelionė traukiniu į Sianį. Sianis - istorinė Kinijos sostinė, senovėje buvęs didžiausiu pasaulio miestu. Čia – šilko kelio pradžia. Stotyje pasitiks gidas ir nuveš pietų į kinų restoraną.

Vėliau palydės į viešbutį. Vakare – laisvas laikas, kurį galite praleisti savarankiškai pažindami miestą arba užsisakyti ekskursiją už papildomą mokestį. (Siūloma ekskursija kurios metu aplankomas Pietų ežeras, dainuojantys fontanai ir Auksinė gatvė). Nakvynė viešbutyje. 

7 diena  SIANIS (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien pirmiausia aplankysite gynybinę miesto sieną. Siena miestą daliją į dvi dalis – vidinį ir išorinį. Vidinis miestas – tai senovinės gatvelės apstatytos tradicine kinų architektūra, išorinis – naujų prabangių dangoraižių miestas su puikiai išvystyta infrastruktūra. Nuo sienos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Čia stovėdami puikiai pajusite senojo ir naujojo miesto kontrastus. Pietausite kinų restorane. Netoli Sianio miesto kalvotų apylinkių Lintongo gyvenvietėje aplankysite Terakotos armijos kapavietę. Legendomis apipintoje kapavietėje 8 000 žmogaus ūgio molinių figūrų ištikimai saugo imperatorių Čin Ši Huangą ir garbingą jo atminimą. Tai visi tarnavę valdovui. Čia galima pamatyti ir karius su kovos vežimais, arklius, valdininkus, akrobatus ar net muzikantus. Ši vieta yra vienas geriausių žmonijos pavyzdžių, kurie paliudija valdovo galią, tautos pasiaukojimą ir pribloškiantį senųjų laikų žmonių meistriškumą. Dienos pabaigoje apsilankysite šilko fabrike – čia sužinosite taip ilgai kinų nuo pasaulio saugotas šilko paslaptis. Nakvynė viešbutyje. 

8 diena  SIANIS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių paliksite viešbutį ir tęsite kelionę. Nuvyksite į septynaukštę Didžiąją Laukinių žąsų pagodą, siekiančią 65 m aukštį. Tai Sianio vizitinė kortelė. Pagodos statinys VII amžiuje pastatytas saugoti pirmiesiems budizmo rankraščiams, parvežtiems iš Indijos. Dar daugiau su Kinijos istorija susipažinsite apsilankę Šansi provincijos istorijos muziejuje. Pietausite kinų restorane.Po pietų keliausite dar kartą apžiūrėti miesto. Pamatysite senovinį Būgnų bokštą, žymintį musulmonų rajono pradžią, varpinę, kadaise savo varpų skambesiu skelbdavusią, kad miesto vartai atverti. Pasivaikščiosite menininkų pamėgta antikvarine miesto gatvele. Vėliau vyksite į oro uostą, o iš jo skrisite į  Džangdziadzie (Zhangjiajie). Tai nacionalinis parkas, garsėjantis fantastišku mistišku grožiu. Atskridę vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

9 diena  ZHANGJIAJIE NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien pradėsite kelionę po nuostabų Kinijos nacionalinį miškų parką. Beje, visuomenei plačiai žinomas jis tapo ne taip jau seniai – 1992 metais JUNESCO pripažino jį Pasaulio paveldu, o ypatingai išgarsino Džeimso Kamerono filmas „Avataras“.

Kalbama, kad būtent šių kalnų, miškų, krioklių ir  kanjonų grožis įkvėpė režisierių. Funikulieriumi kilsite pasigrožėti neįtikėtina „Geltonojo akmens“ uola. Nusileidę pietausite kinų restorane. Po pietų laukia pasivaikščiojimas vienu gražiausių ir švariausių kanjonų pasaulyje – „Auksiniu botagu“. Nakvynė viešbutyje. 

 

10 diena  ZHANGJIAJIE NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių paliksite viešbutį ir toliau grožėsitės kalnais ir miškais. Liftu kilsite į „Šimto drakonų“ viršūnę. Pasivaikščioję kalnų takais, žemyn nusileisite funikulieriumi. Po ekskursijos – pietūs restorane. Vėliau leisitės apžiūrėti didžiausio Azijoje „Geltonojo drakono“ urvo. Vėliau – pervežimas į oro uostą ir skrydis į Šanchajų. Atvykus – apgyvendinimas ir poilsis viešbutyje.

11 diena  ŠANCHAJUS (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai. Ekskursija į Suzhou stiliaus Yuyuanio sodus, įkurtus Šanchajaus senojoje dalyje. Šie sodai yra nuostabus kinų kraštovaizdžio meno ir feng šui dermės pavyzdys. Pietūs. Užsuksite į perlų fabriką, kur pamatysite kaip iš smiltelės išauginami perlai ir jų įsigyti.

Pakilsite į Šanchajaus televizijos bokštą, tapusį neatsiejamu naujojo Šanchajaus simboliu. Pasivaikščiosite prekybine pėsčiųjų gatve su daugybe parduotuvių. Grįžimas į viešbutį. Vakare turėsite galimybę už papildomą mokestį užsisakyti kruizą Huangpu upe. Neoninėmis šviesomis spindintis Šanchajus nuo upės atrodo nepaprastai įspūdingai. Naktis viešbutyje.

12 diena ŠANCHAJUS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną galite skirti apsipirkimui, savarankiškam miesto apžiūrėjimui arba užsisakyti papildomų ekskursijų. Nakvynė viešbutyje.

13  diena  ŠANCHAJUS - VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

Po pusryčių, pervežimas į oro uostą (grupinis pervežimas 8 val, kitu laiku galima užsisakyti individualų) ir skrydis namo. 


Į kelionės kainą įskaičiuota

  • pasitikimas oro uoste;
  • visi pervežimai pagal programą;
  • vidiniai pervežimai traukiniu pagal programą: Pekinas – Luojangas – Sianis (sėdimos vietos, antra klasė);
  • vidiniai skrydžiai pagal programą Sianis – Zhangjiajie – Šanchajus ( ekonomine klase);
  • apgyvendinimas 4* viešbučiuose su pusryčiais;
  • maitinimas kaip nurodyta programoje;
  • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
  • rusakalbio gido – vertėjo paslaugos .

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 579 EUR

Pastabos

 • Vienviečio kambario priemoka 350EUR
 • Apgyvendinimas viešbučiuose po 14 valandos (anksčiau - tik esant galimybei), kambarių atlaisvinimas išvykimo dieną iki 12 valandos.
 • Turistai Kinijoje prijungiami prie rusakalbės grupės (vidutiniškai grupėje būna 10-16 turistų).
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti poilsiu Hainanio saloje (Sanja kurorte). Kaina skaičiuojama pagal užklausą.
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti ekskursija į Honkongą. Trijų dienų ekskursija su apgyvendinimu 4* viešbutyje kainuoja ~440 EUR/asm dviviečiame kambaryje. Skrydis Šanchajus – Honkongas kainuoja ~190 EUR (kaina tikslinama pirkimo dieną).
 • Kelionė gali būti organizuojama individualiai. Kelionės programą galima keisti pagal pageidavimus.
 • Keičiantis valiutų kurso santykiui, lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina ir data gali keistis. Dėl šios priežasties - rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto.

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-16 – 11-28 vietų yra
NUO 1 790,00 €
2018-11-23 – 12-05 vietų yra
NUO 1 790,00 €
2018-11-30 – 12-12 vietų yra
NUO 1 790,00 €
2018-12-07 – 12-19 vietų yra
NUO 1 790,00 €
2018-12-14 – 12-26 vietų yra
NUO 1 790,00 €
2018-12-21 – 01-02 vietų yra
NUO 1 790,00 €
2019-01-04 – 01-16 vietų yra
NUO 1 790,00 €
2019-01-11 – 01-23 vietų yra
NUO 1 790,00 €
2019-01-18 – 01-30 vietų yra
NUO 1 790,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • pasitikimas oro uoste;
  • visi pervežimai pagal programą;
  • vidiniai pervežimai traukiniu pagal programą: Pekinas – Luojangas – Sianis (sėdimos vietos, antra klasė);
  • vidiniai skrydžiai pagal programą Sianis – Zhangjiajie – Šanchajus ( ekonomine klase);
  • apgyvendinimas 4* viešbučiuose su pusryčiais;
  • maitinimas kaip nurodyta programoje;
  • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
  • rusakalbio gido – vertėjo paslaugos .

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 579 EUR

Pastabos

 • Vienviečio kambario priemoka 350EUR
 • Apgyvendinimas viešbučiuose po 14 valandos (anksčiau - tik esant galimybei), kambarių atlaisvinimas išvykimo dieną iki 12 valandos.
 • Turistai Kinijoje prijungiami prie rusakalbės grupės (vidutiniškai grupėje būna 10-16 turistų).
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti poilsiu Hainanio saloje (Sanja kurorte). Kaina skaičiuojama pagal užklausą.
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti ekskursija į Honkongą. Trijų dienų ekskursija su apgyvendinimu 4* viešbutyje kainuoja ~440 EUR/asm dviviečiame kambaryje. Skrydis Šanchajus – Honkongas kainuoja ~190 EUR (kaina tikslinama pirkimo dieną).
 • Kelionė gali būti organizuojama individualiai. Kelionės programą galima keisti pagal pageidavimus.
 • Keičiantis valiutų kurso santykiui, lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina ir data gali keistis. Dėl šios priežasties - rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą