Reikalinga pagalba?

Auksinis Indijos trikampis ir Varanasis

Organizuojama grupėms pageidaujant !
Su kelionės vadovu iš Lietuvos!
Skrydžio kaina nuo: 850 €

Auksinis Indijos trikampis ir Varanasis

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Vilniaus oro uoste susitinkate su kelionės vadovu, kuris Jus lydės visos kelionės metu. Skrydis*** iš Vilniaus į Delį su persėdimu tarpiniame oro uoste.

2 diena. Anksti ryte atskrendame į Delį - milijoninį Šiaurės Indijos miestą, kuriame jau daugiau kaip 3000 metų gyvena skirtingų kultūrų tautos, čia vienas greta kito gyvuoja sunkiai suvokiamas skurdas ir prabanga. Pervežimas į viešbutį (viešbutyje užsakytas ankstyvas įsiregistravimas ir pusryčiai). Pailsėję po skrydžio ir papusryčiavę leisimės į ekskursiją po Senąjį Delį - chaotišką miesto dalį su siauromis gatvelėmis, turgavietėmis ir mogolų epochos architektūriniais paminklais. Senasis Delis buvo įkurtas XVII amžiuje, kai tuometinis imperatorius perkėlė sostinę iš Agros. Čia stovi Raudonasis fortas - buvusi imperatoriaus Shah Jahan rezidencija, kurios ansamblį sudaro rūmai, mečetė, parkas ir minaretas. Rikšomis važiuosime Chandni Chowk (Sidabrine gatve) - šurmuliuojančiu prekybos rajonu, kurio turgeliuose gausi prieskonių, džiovintų vaisių, sidabro papuošalų ir ryškių sarių, o siaurose šalutinėse gatvelėse - daugybė mažų parduotuvėlių, prekiaujančių eteriniais aliejais, raštinės reikmenimis ir tradiciniais indiškais saldainiais. Pageidaujantiems - vakarinė ekskursija Akshardham induistų šventykloje** (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Delyje.

3 diena. Pusryčiai. Pažintį su Deliu tęsiame visiškai kitokiame Naujajame Delyje, kurį 1920 m. suprojektavo ir pastatė britai. Šiai miesto daliai būdinga monumentali sero Edvino Lutyenso architektūra. Važiuodami plačiomis medžiais apsodintomis Naujojo Delio alėjomis apžiūrėsime Indijos vartus, Parlamento pastatą ir Prezidento rūmus. Apsilankysime XVI a. mogolų imperatoriaus Humajūno kapavietėje, kuri dėl savo puošnaus stiliaus taikliai vadinama Tadžmahalo pirmtaku. Apsilankysime Lotoso šventykloje ir apžiūrėsime XII a. Kutbo minaretą, kuris laikomas vienu tobuliausių bokštų pasaulyje. Susipažinsime su Connaught Place (Rajiv Chowk) - pagrindiniu Naujojo Delio prekybos rajonu ir komerciniu centru. Antroje dienos pusėje - laisvas laikas Delyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Delyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Delio oro uostą ir skrendame*** į Varanasį - vieną seniausių miestų pasaulyje, įsikūrusį prie Gango upės. Tai viena švenčiausių vietų Indijoje, čia tvyro unikali atmosfera, kai įvairiems ritualams upėje susirenka tūkstančiai tikinčiųjų. Atskridus - pervežimas į viešbutį Varanasyje. Vakare dalyvausime tradicinėje aarti ceremonijoje, kur laivais atplaukus prie ghatų (upės krantuose įrengtų laiptų) vyksta vakarinis maldos ritualas, skambant indų muzikai. Įspūdingas reginys, kai upėje plaukia šimtai žvakelių, o laivuose ir ghatuose skamba malda. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Varanasyje. 

5 diena. Anksti ryte plaukiame valtelėmis Gango upe stebėti saulės patekėjimo ir nepamirštamų rytinių apeigų. Prie vandens išsidėsčiusiuose ghatuose žmonės prausiasi, meldžiasi, atlieka įvairiausius ritualus ir apeigas. Grįžtame į viešbutį pusryčiams. Po pusryčių aplankysime Varanasio lankytinas vietas: Banaras Hindu universitetą, Durgos šventyklą, Kaši Višvanato šventyklą. Antroje dienos pusėje vykstame į šventąjį budistų miestą Sarnatą, kur Buda savo mokiniams pasakė pirmąjį pamokslą ir paskelbė pagrindinius budizmo principus. Tą vietą žymi didžiulė stupa - budistinis statinys, kuriame saugomos įvairios budistų relikvijos. Vakare - laisvas laikas Sarnate ir tradicinė indiška Thali vakarienė vietiniame restorane. Po vakarienės - pervežimas į geležinkelio stotį, iš kur naktiniu traukiniu išvyksime į Agrą. Nakvynė traukinyje.

6 diena. Anksti ryte atvykstame į Agros geležinkelio stotį. Pervežimas į viešbutį. Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apsilankysime žymiajame Agros forte – XVI amžiaus statinių komplekse, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai didingas architektūrinis ansamblis, apjuostas raudono smiltainio siena. Po ekskursijos - laisvas laikas Agroje. Pageidaujantiems - Mohabbat-E-Taj šou** (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Agroje. 

7 diena. Pusryčiai. Ekskursija Agros mieste ir apsilankymas Tadžmahale – garsiajame architektūros šedevre, žinomame visame pasaulyje. Išsikovojęs imperatoriaus titulą po savo tėvo mirties Džahanšachas (Shah Jahan) pastatė daug įspūdingos architektūros statinių. Vienas jų - Tadžmahalas, pastatytas mylimiausiai iš jo žmonų Mumtaz Mahal. Ansamblio statyba truko 22 metus, statybai naudotas marmuras ir brangakmeniai buvo gabenami iš viso pasaulio. Meilės paminklu vadinamas Tadžmahalas dabar yra vienas lankomiausių objektų visoje Indijoje. Išvykstame į Džaipurą. Pakeliui apsilankysime Fatehpur Sikri - į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktoje vietovėje, kuri nuo 1571 metų buvo mogolų sostinė. Dėl nuolat didėjančio gyventojų skaičiaus ir nepastovaus vandens tiekimo vėliau šis raudonojo smiltainio miestas buvo apleistas. Šiandien čia puikiai išlikęs rūmų ir šventyklų kompleksas, pasižymintis didinga architektūra. Vakare atvykstame į viešbutį Džaipure. Vakarienė ir nakvynė. Pageidaujantiems - Radžastano liaudies šokių šou su vakariene vietiniame restorane** (už papildomą mokestį).

8 diena. Pusryčiai. Lankysimės Ambero forte (rūmuose). Amberas - 12 km nuo Džaipure esanties senovinis miestas, nuo 1037 m. buvęs Kačavahų klano sostine su senovinėmis šventyklomis. Aukštai virš miesto stovi įspūdingi Ambero rūmai, apsupti gynybinių įtvirtinimų. Rūmus pasieksime į kalną jodami drambliais. Ambero rūmai - puikus induistų ir musulmonų architektūros derinys, nuo kurio atsiveria įspūdinga apylinkių panorama. Po apsilankysimo rūmuose žemyn nusileisime džipais. Antroje dienos pusėje - apžvalginė ekskursija Džaipure. Liaudyje vadinamas Rožiniu miestu Džaipuras yra Radžastano valstijos sostinė ir didžiausias miestas. Jis suskirstytas į 9 dalis pagal senovės induistų visatos žemėlapį: 2 kvartaluose buvo įsikūrę valstybiniai pastatai ir rūmai, kiti 7 kvartalai skirti įvairiems visuomeniniams pastatams. Aplink miestą buvo pastatyta gynybinė siena su 7 vartais. Pradžioje miesto pastatai buvo nudažyti įvairiomis spalvomis, tačiau 1853 m., kai čia apsilankė princas Albertas, senamiestis buvo perdažytas rožine spalva. Apsilankysime miesto rūmuose ir Jantar Mantar observatorijoje - didžiausioje akmeninėje observatorijoje pasaulyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Džaipure.

9 diena. Pusryčiai. Rytą praleisime Džaipure, kur su gidu galėsite pasivaikščioti po miesto turgus, pasimėgauti vietiniais gardumynais ir apsipirkti prieš išvykstant į Delį. Pervežimas į Delį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Delio.

10 diena. Anksti ryte išvykstame į Delio oro uostą. Skrydis*** iš Delio į Vilnių su persėdimu tarpiniame oro uoste. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

apgyvendinimas viešbučiuose pagal programą; 8 pusryčiai ir 8 vakarienės; visi pervežimai pagal programą; traukinio bilietai Varanasis - Agra (miegamąja klase su oro kondicionieriumi); ekskursijos ir bilietai į lankomus objektus pagal programą; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; vietinio gido paslaugos (anglų kalba); neribotas mineralinis vanduo ekskursijų metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

***lėktuvo bilietai Vilnius-Delis-Vilnius (su persėdimu tarpiniame oro uoste) – nuo 850 EUR; ***lėktuvo bilietai Delis-Varanasis – 150 EUR (privaloma priemoka); Indijos viza; medicininių išlaidų draudimas užsienyje; fotografavimo/filmavimo mokesčiai lankomuose objektuose; asmeninės išlaidos; arbatpinigiai gidui ir vairuotojui; papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos.

Kelionės priemokos

Lėktuvo bilietas Delis-Varanasis (privaloma)150,00 €
Vienvietis kambarys350,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)0,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

Pase turi būti bent 2 tušti puslapiai vizos antspaudams.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

VIZOS

Lietuvos Respublikos piliečiai, keliaujantys į Indiją turistiniais tikslais, Indijos e-vizą gali gauti internetu: https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

Pase turi būti bent 2 tušti puslapiai vizai, kurią gausite atvykę į Indiją ir pateikę e-vizos užsakymo dokumentus.

SKIEPAI

Indija: nėra privalomų skiepų keliautojams.

Daugiau informacijos: https://nvsc.lrv.lt/skiepai-keliautojams

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Indijos valiuta: Indijos rupija (INR). 1 EUR ~ 84 INR. Indijos rupijų galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš dolerių arba eurų).

MOKAMI OBJEKTAI

Bilietai į mokamus objektus pagal programą yra įtraukti į kelionės kainą. 

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas ekskursijas galėsite įsigyti kelionės metu:

Vakarinė ekskursija Akshardham induistų šventykloje: 38 EUR/asm.

Mohabbat-E-Taj šou Agroje: 40 EUR/asm.

Radžastano liaudies šokių šou su vakariene vietiniame restorane: 34 EUR/asm.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • Fotoaparatas, vaizdo kamera, įkrovikliai;
 • Higienos priemonės: dantų pasta, dantų šepetėlis, šampūnas, kremas rankoms ir veidui, kremas nuo saulės, drėgnos servetėlės;
 • Medikamentai: nuo ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų, viduriavimo, supimo važiuojant ar plaukiant; pleistrų;
 • Buitiniai elektros prietaisai, jei jie kelionės metu būtini: plaukų džiovintuvas, lygintuvas. 
 • Apsiaustas nuo lietaus arba skėtis;
 • Galvos apdangalas, akiniai nuo saulės;
 • Drabužiai turėtų būti lengvi, medvilniniai. Avalynė patogi ir lengva, patartina storesniu padu. Kelionės metu būtina turėti šiltą megztinį ar lengvesnę striukę;
 • Lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Nuo 2021 m. liepos 27 dienos ADB „Gjensidige“ į kelionių draudimą įtraukė papildomą apsaugą nuo COVID-19, kuri užtikrina galimų medicininių išlaidų atlyginimą.

Susirgus COVID-19, bus apmokamos būtinosios medicinos pagalbos gydymo įstaigoje išlaidos, gydytojo paskirti vaistai, transportavimas iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, lydinčio asmens kelionės, be priežiūros likusių nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidos.

Išsamų draudžiamųjų įvykių sąrašą rasite Kelionių draudimo sąlygose Nr. 061, punktuose 44–53.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 testo, kai jo rezultatas neigiamas, išlaidos neatlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų ir saviizoliacijos išlaidų. 

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.gjensidige.lt/taisykles

SKRYDIS

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Perkant kelionę lėktuvo bilietai bus pridėti prie jūsų užsakymo.

Lėktuvo bilietus nuperka kelionių organizatorius "Guliverio kelionės". Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus.

APGYVENDINIMAS

Kelionės metu būsite apgyvendinti viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką.

KITA INFORMACIJA

 • Planuojant Indijoje naudotis Lietuvos bankų išduotomis mokėjimo kortelėmis, rekomenduojame apie tai informuoti atitinkamus bankus, kad šie, siekdami apsaugoti jūsų sąskaitas, neužblokuotų kortelių.
 • Rekomenduojama turėti paso, nuotraukos, Indijos vizos, skrydžių bilietų kopijas, laikyti jas atskirai nuo originalų.
 • Daugiau rekomendacijų rasite Užsienio reikalų ministerijos interneto svetainėje keliautojams: https://keliauk.urm.lt/location/indija

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai