Reikalinga pagalba?

Egzotiškasis Tailandas 15 d. (pažintinė-poilsinė)

Organizuojama grupėms nuo 6 asmenų pageidaujant!
 • Tailandas - egzotiškas pasaulio kraštas, nepaliksiantis nei vieno abejingo
 • Puiki pažintinė programa, aplankant sostinę, upę Kwai, turgų ant vandens, Krokodilų fermą ir Milijono metų Akmenų parką
 • Poilsis pie jūros Patajos ir Koh Chango salos kurortuose
 • Galimybė išsirinkti norimos kategorijos viešbučius kelionės ir poilsio metu

Egzotiškasis Tailandas 15 d. (pažintinė-poilsinė)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Bankoką (su persėdimu tarpiniame oro uoste). 

2 diena. Atvykimas į Bankoką, pasitikimas oro uoste, pervežimas ir apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje. Pageidaujantiems vakare siūlome vakarienę aukščiausiame Bankoko pastate „Baiyoke Sky“*, kuriame yra ir aukščiausiai įsikūrusi apžvalgos aikštelė. Po vakarienės grįžtame į viešbutį. Laisvas laikas pažinčiai su naktiniu Bankoko gyvenimu. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Visos dienos ekskursija Bankoke, kuris dar vadinamas "Angelų miestu" ir yra laikomas niekada nemiegančiu Azijos metropoliu. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika, didžiuliai dangoraižiai ir praėjusius šimtmečius menančios į amžiną ramybę pasinėrusios budistų šventovės. Ekskursijos metu aplankysime įspūdingą tajų architektūros šedevrą – Karališkuosius rūmus (Grand Palace). Tai kompleksas, spindintis auksu bei prabanga. Šie rūmai 150 metų buvo oficiali Tailando karalių rezidencija. Šiandien Didieji rūmai yra naudojami karališkoms ceremonijoms ir kitoms oficialioms funkcijoms. Taip pat aplankysime gražiausią ir svarbiausią Smaragdinio Budos šventyklą (Emerald Buddha Temple), kuri yra įsikūrusi Didžiųjų Rūmų komplekso teritorijoje. Smaragdinis Buda, labiausiai Tailande garbinama Budos statula, yra saugoma šioje šventykloje. Statula yra tik apie 2 pėdų aukščio ir yra iškalta iš vientiso nefrito bloko. Apžiūrėsime Auksinio Budos (Golden Buddha Temple) šventyklą, garsėjančią joje saugoma didžiule auksine Budos statula, kuri yra pagaminta iš 5,5 tonos gryno aukso ir yra didžiausia gryno aukso Budos statula visame pasaulyje. O taip pat apsilankysime ir Gulinčio Budos šventykloje (the Temple of the Reclining Buddha), kuri yra garsi savo didžiule auksu padengta 46 metrų ilgio Gulinčio Budos statula. Čia taip pat saugomas didžiausias skaičius Budos statulų visame Tailande. Šventykla yra žinoma ir kaip tradicinio tajų masažo gimimo vieta. Toliau ekskursiją tęsime miesto kanalais, kurie anksčiau buvo vienintelės susisiekimo trasos Tailando sostinėje. Aplankysime vieną iš didžiausių pietryčių Azijoje brangakmenių galeriją „Gems Gallery“, kur susipažinsime su brangakmenių gavyba, gamyba ir turėsime galimybę įsigyti patikusių gaminių. Laisvas laikas. Pageidaujantiems vakare siūlome plaukimą laiveliu Chao Praya upe su vakariene* arba vakarienę su šou programa „Siam Niramitr“*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.  Po pusryčių vykstame į Kanchanaburi miestą, kuris įsikūręs 130 km į vakarus nuo Bankoko. Ekskursijos metu apsilankysime kokoso riešutų fermoje, taip pat aplankysime autentišką iki šių dienų išlaikiusį senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas „plaukiojantį turgų“ Damnoensaduak. Nuvyksime ir į karališkąsias medžio dirbtuves, kuriose meistrai kuria puikius dirbinius iš tiko medžio. Pamatysime įžymųjį tiltą per Kvai upę, kuri yra nuostabus rojaus kampelis džiunglių širdyje, kur pamirštamas civilizacijos triukšmas ir visi rūpesčiai. Pietūs vietiniame restoranėlyje. Grožėdamiesi uolėtais kalnais, kriokliais laiveliais plauksime į džiunglių glūdumą. Atplauksime į viešbutį ant vandens Jungle rafts", nuo kurio pėsčiomis eisime į Mon genties kaimelį. Pažintis su šios nedidelės, bet draugiškos genties gyvenimu ir buitimi. Laivas laikas. Vakarienė. Po vakarienės turėsime galimybę stebėti Mon kaimelio genties šokių ir muzikos šou*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išsiregistravę iš viešbučio laiveliais plauksime iki prieplaukos ir toliau vyksime į Erewan nacionalinį parką, kur laisvo laiko metu (~2,5 val.) galėsime pailsėti, pasigrožėti nuostabiais peizažais bei išsimaudyti po gražiais septynių pakopų Erewan kriokliais. Pietūs vietiniame restoranėlyje. Išvykstame į Patają. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Pusės dienos išvyka į Milijono metų akmenų parką ir krokodilų fermą. Šis parkas – tai nuostabaus grožio žmogaus rankų kūrinys, kur puikiai dera originaliai nukirptos tropinių augalų rūšys ir gigantiški įmantrių formų akmenys. Parko teritorijoje taip pat įkurtas ir didelis zoologijos sodas, kurio augintiniai – gracingi stručiai, tigrai, drambliai, elniai ir daugelis kitų gyvūnų. O pagrindiniai šio draustinio gyventojai yra pačių įvairiausių rūšių ir veislių krokodilai. Stebėsime šių pavojingų gyvūnų dresuotojo pasirodymą, po kurio turėsime unikalią galimybę nusifotografuoti sėdėdami ant vieno iš krokodilų. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

7 – 9 dienos.  Pusryčiai. Poilsis prie jūros Patajoje. Pataja – tai Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įlankos. Šiame kurorte susitinka Rytai ir Vakarai, skirtingos tradicijos ir papročiai. Kurortas garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu bei pramogų įvairove, čia sukurtos puikios galimybės ilsėtis tiek šeimoms, poroms, tiek pavieniams keliautojams. Patajoje siūlomi puikūs teniso ir golfo aikštynai, nardymas, žvejyba, plaukiojimas burlentėmis ir vandens slidėmis bei daugybė kitų pramogų aktyvaus poilsio mėgėjams. Poilsio Patajoje metu turėsime galimybę plaukti laivu į 4 km ilgio koralų salas Koh Larn*. Taip pat – apsilankyti Nong Nooch Tropiniame sode* garsėjančiame neįtikėtinomis parko kompozicijomis. Bus galimybė stebėti ir folklorinius šokius bei dramblių pasirodymus* ar nuvykti į tigrų fermą Sri Racha*. O taip pat bus siūloma apsilankyti Kaan Show teatre* bei ladyboy" Alcazar kabarete*, kuris yra kupinas puikios muzikos, šokių, spalvingų kostiumų ir įspūdingų dekoracijų. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

10 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Koh Chang salą (kelionės trukmė ~4-5 val. įskaičiuojant ir plaukimą laiveliu iki salos). Tai viena iš penkiasdešimties Koh Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando – Kambodžos sienos. Sala primena mažą rojaus kampelį – čia nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Jūsų laukia malonus poilsis, o už papildomą mokestį organizuojamos ekskursijos po įdomiausias salos vietas, nardymas ir žvejyba jūroje. Nakvynė viešbutyje.

11 13 dienos.  Pusryčiai. Poilsis Koh Chang saloje. Nakvynė viešbutyje.

14 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į Bankoko oro uostą (kelionės trukmė ~6 val.). Skrydis iš Bankoko į Rygą arba Vilnių (su persėdimu tarpiniame oro uoste). 

15 diena. Grįžimas į Vilnių arba Rygą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

12 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose (2 nakvynės viešbutyje Bankoke, 5 nakvynės viešbutyje Patajoje, 4 nakvynės viešbutyje Koh Change, 1 nakvynė viešbutyje Kachanaburyje); programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 2 pietūs, 1 vakarienė); programoje nurodyta ekskursinė programa; įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus; angliškai/rusiškai (pagal grupės pageidavimą) kalbančio vietinio gido paslaugos kelionės metu; pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai; nuvykimas iki Vilniaus ar Rygos oro uosto; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; (*) – bilietai į mokamus objektus, papildomos pasirenkamos pramogos ar ekskursijos; arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams ~500 THB/asm. (~15 EUR/asm), kuriuos surinks kelionės vadovas atvykus; gėrimai pietų ir vakarienės metu; asmeninės išlaidos.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius - 6 asmenys. Pagal atskirą užklausą galime pateikti kainos pasiūlymą ir nuo 2 keliautojų. Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto. Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją. Papildomos ekskursijos nėra garantuotos, jos vykdomos kai grupėje ne mažiau kaip 8 asmenys. Papildomos ekskursijos bus pasiūlytos vietinio gido kelionės metu.

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)20,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)52,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)11,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

VIZOS

Lietuvos piliečiai turizmo tikslais Tailande be vizos gali būti 30 dienų. 

Prieš keliaujant į Tailandą  rekomenduojama įsitikinti, kad kelionės dokumento (paso) galiojimas yra ne trumpesnis nei 6 mėnesiai kelionei pasibaigus. Tailando imigracijos pareigūnai ar oro linijų darbuotojai gali paprašyti jūsų skrydžio bilieto pirmyn/atgal.

PINIGAI

Tailando piniginis vienetas – batas. 1 USD ~38 THB, 1 EUR ~37 THB.

Pinigus galima pasikeisti visuose bankuose, viešbučiuose ir licenzijuotose pinigų keityklose. Kai kuriuose valiutos keitimo punktuose nekeičiamos 1990 ir 1993 m. išleistos amerikietiškos kupiūros. Kortelės American Express, Visa, Diner‘s Club ir MasterCard yra priimamos daugelyje viešbučių, universalinių parduotuvių, restoranų, prekybos centrų. Vietinėse parduotuvėse ir kaimuose atsiskaitoma tik grynaisiais.

MOKAMI OBJEKTAI

 • Vakarienė viešbutyje “Baiyoke Sky” su panoraminiu vaizdu į Bankoką – 1400 THB/asm (~38 EUR).
 • Kruizas Chaophraya upe – 1700 THB/asm (~45 EUR). Pramoginiu laiveliu plaukiama didžiule Chao Praya upe. Kelionės metu yra pateikiama vakarienė  (švediškas stalas) bei groja gyva muzika. Plaukdami laiveliu ne tik gerai praleisite laiką, bet ir pamatysite pakrantėje iškilusius didžiuliu dangoraižius, šventyklas, Budos skulptūras bei pajausite vietinio gyvenimo spalvas.
 • Dramblių pasirodymas – 1900 THB/ asm (~24 EUR).
 • Mon genties šou – 180 THB/ asm (~5 EUR/asm). 

Ekskursijos iš Patajos:

 • Alcazar kabareto šou – 1000 THB/ asm (~28 EUR). 
 • Kaan šou teatras – 2000 THB/ asm (~55 EUR).
 • Nong Nooch Tropinis sodas – 1200 THB/ asm (~35 EUR).
 • Koralų sala Koh Larn su greitaeigiu laivu ir pietumis – 1200 THB/ asm (~35 EUR).
 • Dramblių pasirodymas su pietumis – 2100 THB/ asm (~56 EUR).

Pastaba. Kainos nurodytos, kai grupėje yra ne mažiau kaip 8 asmenys. Ekskursijas galima užsisakyti tik atvykus vietoje pas kelionės vadovą. 

 

ARBATPINIGIAI:

Arbatpinigiai paliekami: kavinėse, restoranuose, bagažo nešėjams, kambarių tvarkytojams. Prabangiausiuose viešbučiuose ir restoranuose priimta palikti 10-15% arbatpinigių, ypatingai kur nėra įskaičiuotas aptarnavimo mokestis. Pigesniuose restoranuose ir taksi palikti arbatpinigių nėra įprasta.

Vairuotojams, jų padėjėjams bei vietiniams gidams lydintiems jus kelionės metu, paliekama bendrai apie 15 EUR/asm.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
 • maudymosi aprangą, paplūdimio rankšluostį, šlepetes, sulankstomą kilimėlį paplūdimiui, specialius batelius maudynėms, maudymosi kepuraitę (privaloma terminiuose baseinuose);
 • lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

Pastaba. Lankantis šventyklose neįleidžiama su trumpais sijonais ar šortais, apnuogintais pečiais ir krūtine, reikia turėti tinkamą aprangą, skarą.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Nuo 2021 m. liepos 27 dienos ADB „Gjensidige“ į kelionių draudimą įtraukė papildomą apsaugą nuo COVID-19, kuri užtikrina galimų medicininių išlaidų atlyginimą.

Susirgus COVID-19, bus apmokamos būtinosios medicinos pagalbos gydymo įstaigoje išlaidos, gydytojo paskirti vaistai, transportavimas iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, lydinčio asmens kelionės, be priežiūros likusių nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidos.

Išsamų draudžiamųjų įvykių sąrašą rasite Kelionių draudimo sąlygose Nr. 061, punktuose 44–53.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 testo, kai jo rezultatas neigiamas, išlaidos neatlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų ir saviizoliacijos išlaidų. 

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.gjensidige.lt/taisykles

SKRYDIS

TURKISH AIRLINES SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Perkant kelionę lėktuvo bilietai bus pridėti prie jūsų užsakymo.

Lėktuvo bilietus nuperka ir išrašo kelionių organizatorius "Guliverio kelionės". 

Tikslių skrydžių laikų teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė TURKISH AIRLINES. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

TURKISH AIRLINES bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.turkishairlines.com/en-int/any-questions/baggage-information/

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://www.turkishairlines.com/en-int/flights/flight-status/

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota: 1 rankinis 8 kg orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 23x40x55 cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas. Ir 1 registruojamas 23 kg bagažas. Skrydžiams į tolimus kraštus registruojamas bagažas - 30 kg. 

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.

Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

MUITINĖ

Būtina žinoti, kad iš Tailando draudžiama išvežti neapdirbtus koralus, Budos atvaizdus (išskyrus mažų statulėlių arba paveiksliukų, kuriuos galima nešiotis su savimi), antikvarinius daiktus ir meno vertybes, aukso lydinius ir platinos dirbinius. Juvelyrinių dirbinių išvežimui būtina turėti sertifikatą, gautą perkant prekę parduotuvėje. Tailandas yra priskiriamas šalims, kurios turi labai griežtą antinarkotinį kodeksą. Bet kokių narkotikų turėjimas, net labai mažais kiekiais (pvz. cigaretė su marihuana) visada gręsia areštu bei yra baudžiamas kalėjimu ilgam laikotarpiui, o kai kuriais atvejais net ir mirties bausme.

Dėmesio! Vykstant į tolimus kraštus vertėtų pasidomėti, ko negalima išvežti iš pasirinktos šalies ir ko įvežti neleidžia mūsų valstybės įstatymai. Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvencijos CITES saugoma retą augalą ar gyvūną galima parsigabenti namo tik gavus šalių eksporto ir importo leidimus. Prašome atkreipti dėmesį, kad yra apribojimai ir dėl kai kurių suvenyrų (pvz. tam tikri odos dirbiniai, buteliuose spiritu ir kitais stipriaisiais gėrimais užpiltų gyvačių, driežų, kobrų, skorpionų ir retų augalų šaknų suvenyrai, koralai, kriauklės ir panašiai).

KITA INFORMACIJA

ELGESYS:

 • Tailandiečiai gerbia karališkąją šeimą ir jos kritika negalima jokiais būdais. Negalima reikšti nepagarbos religinėms tradicijoms, Budos atvaizdui. Negalima liesti vienuolių (ypač moterims), o fotografuoti juos galima tik jiems leidus.
 • Draudžiama fotografuoti karinius objektus ir kai kurių šventyklų vidinius kiemus. Prieš fotografuojant tailandietį, geriau paprašyti jo leidimo. Apavą ir galvos apdangalus, įeinant į šventyklas, reikia nusiimti. Draudžiama fotografuotis atsisukus nugara į religines skulptūras, juolab užsilipus ant jų.

PASTABOS:

 • Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.
 • Keičiantis paslaugų Tailande kainoms bei valiutų kursui, ekskursijų kainos gali keistis.
 • Partneriai Tailande ir kelionės vadovas gali keisti lankomų objektų eiliškumą.
 • Dauguma Tailando viešbučių prašo depozito 30-300 EUR/ už kambarį. Jis grąžinamas klientui (jei nebuvo naudotasi papildomomis viešbučio paslaugomis) išsiregistruojant iš viešbučio.
 • Triviečiai kambariai Tailande reiškia, kad trečiajam asmeniui bus išlankstoma lova.
 • Pervežimas į/iš Koh Chango salos vykdomas tik su vietiniu vairuotoju, gidas grupės nelydi.
 • Pagal Tailando įstatymus įėjimas į daugelį Bankoko šventyklų galimas tik su gidu tailandiečiu, grupės lyderis neįleidžiamas net vertėjavimui.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai