Reikalinga pagalba?

Individuali kelionė į Vietnamą: plati pažintinė programa ir poilsis kurorte

Kaina nuo 1 950 €
Organizuojama nuo 4 asmenų!
Naujiena!
Skrydis su geriausiomis avialinijomis Europoje - Turkish Airlines
Poilsis Mui Ne arba Phan Thiet kurorte 4* viešbutyje!
Skrydžio kaina nuo: 900 €
 • Vietnamas - turtinga istorija, vaizdinga gamta ir unikalia kultūra garsi Pietryčių Azijos šalis.
 • Kalnuoti regionai, derlingos upių deltos, įspūdingos jūros pakrantės vilioja daugybę čia atvykstančių turistų.
 • Poilsis populiariame Mui Ne kurorte 4* viešbutyje!

Individuali kelionė į Vietnamą: plati pažintinė programa ir poilsis kurorte

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Oro uoste susitiksite su kelionės vadovu, kuris lydės grupę visos kelionės metu. Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su persėdimu Stambule (Turkish Airlines).

2 diena. Atvykstame į Hanojų - Vietnamo šiaurinėje dalyje įsikūrusią šalies sostinę. Daugiau nei tūkstantmetį skaičiuojantis miestas stebina įspūdingomis šventovėmis, kolonijiniais prancūzų laikotarpio pastatais, modernia architektūra, chaotišku eismu ir tradiciniu maistu miesto gatvėse. Hanojaus oro uoste susitinkame su vietiniu gidu ir vairuotoju. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursiją Hanojaus mieste pradedame rikšomis važiuodami į Ho Ši Mino memorialinį kompleksą. Čia pastatytas mauzoliejus Vietnamo revoliucionieriui, valstybės veikėjui, Demokratinės Vietnamo respublikos prezidentui Ho Ši Minui. Pamatysime mauzoliejų, prancūzų kolonijos laikais statytus Prezidento rūmus, namą ant polių, kuriame gyveno Ho Ši Minas, garsųjį ant vienos kolonos pastatytą budistų memorialinį statinį ir relikvijų saugyklą - Vienos Kolonos pagodą. Apsilankysime prieš tūkstantmetį įkurtoje Konfucijui dedikuotoje Literatūros šventykloje, kurioje veikė seniausias Vietnamo universitetas. Pietūs. Po pietų vykstame į Tam Chuc pagodą - vieną žymiausių budistų šventyklų kompleksų Vietname. Kalnų apsuptyje esančio ežero pakrantėje įsikūręs kompleksas pritraukia daugybę piligrimų ir turistų. Su vietiniu gidu atvykstame prie įspūdingų Tam Quan vartų, per kuriuos įžengę patenkame į Kolonų sodą. Už jo išsidėsčiusios trys šventovės, o kiekvienoje jų - didžiulės Budos statulos. Aplankę šias šventoves laiptais kopiame į kalną, ant kurio stovi nedidelė Ngoc pagoda. Apžiūrėsime šventyklą ir pasigrožėsime įspūdinga apylinkių panorama. Vakare grįžtame į viešbutį Hanojuje.

4 diena. Pusryčiai. Išvykstame iš Hanojaus. Pakeliui į Halongo įlanką matysime derlingoje Raudonosios upės deltoje esančius ryžių laukus, besiganančius azijinius buivolus ir Vietnamo kaimelių kasdienį gyvenimą. Atvykę į Halongo įlanką sėdame į laivą ir leidžiamės į kruizą. Visa įlanka nusėta tūkstančiais nedidelių salelių ir uolų, kuriose gausu urvų, grotų ir netikėtai atsiveriančių lagūnų. Dauguma šių salų yra negyvenamos, tačiau yra kelios, kuriose įsikūrusios vietinės bendruomenės ir maži žvejų kaimeliai. Pietūs laive. Apsilankysime Stebuklų urve, kur per daugybę metų vėjas ir vanduo suformavo įspūdingas stalaktitų ir stalagmitų galerijas. Vienoje iš salų užkopiame į kalną, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužianti įlankos panorama. Nedideliais laiveliais pasiekiame ir Luono urvą bei lagūną, kur ant uolų laksto beždžionėlės. Laisvu laiku galėsite paplaukioti baidarėmis ar išsimaudyti įlankoje. Vakarienė ir nakvynė laive.

5 diena. Pusryčiai laive. Pusdienį praleidžiame laive grįždami į krantą. Pietūs. Po pietų - pervežimas į Hanojaus oro uostą, iš kurio skrendame į centrinėje Vietnamo dalyje įsikūrusį Danangą. Oro uoste susitinkame su vietiniu gidu ir vykstame į viešbutį Hojane. Nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Dieną pradėsime pažintimi su Hojano miestu. Nedidelis žavingas pakrantės miestas žymus puikiai išlikusia istorine architektūra, tradicine kultūra ir ramia atmosfera. Į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Hojano senamiestis atspindi įvairių kultūrų - kinų, japonų, europiečių - įtaką. Keletą šimtmečių buvęs svarbus prekybos uostas garsėja siauromis vingiuotomis gatvelėmis, kuriose išlikę istoriniai gyvenamieji namai, senovinės šventyklos, jaukios medinės parduotuvėlės. Spalvingi žibintai, vakarais apšviečiantys gatveles ir pastatus, sukuria magišką ir romantišką atmosferą. Ekskursijos Hojane metu pasivaikščiosime gatvelėmis, pamatysime unikalų dengtą Japonišką tiltą, senovinį vietnamiečių prekybos namą. Po ekskursijos sėsime į tradicinius žvejybinius luotus ir irsimės kanalais tarp palmių giraičių, grožėdamiesi gamta ir žvejodami krabus. Nakvynė viešbutyje Hojane.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas Hojane. Pageidaujantiems siūlome išvyką* (už papildomą mokestį) prie Auksinio tilto. Su vietiniu gidu vyksite į Ba Na kalnus, kuriuose 1400 metrų virš jūros lygio aukštyje pastatytas garsusis vienu iš Vietnamo simbolių jau tapęs pėsčiųjų tiltas, laikomas dviejų milžiniškų rankų. Keltuvu pakilsite į kalnus, pasivaikščiosite Auksiniu tiltu, apžiūrėsite Linh Ung pagodą ir pasigrožėsite Danango miesto ir apylinkių panorama. Laisvas laikas apsilankymui šalia esančiame viename didžiausių pramogų ir atrakcionų centrų Vietname - Fantazijos parke. Grįžtame į Hojaną. Nakvynė viešbutyje Hojane.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į oro uostą ir skrendame į pietinėje Vietnamo dalyje įsikūrusį Dalatą. Važiuojame prie Tuyen Lam ežero. Apsilankome Molio tunelyje, dar vadinamame Molio skulptūrų miesteliu. Tai unikalus muziejus po atviru dangumi, kuriame pamatysime įvairias Vietnamo istorijos ir kultūros temas vaizduojančias molio skulptūras: žymūs pastatai, kriokliai, gyvūnai, transporto priemonės. Iš molio sukurti tradiciniai Vietnamo kaimeliai, religiniai motyvai, istoriniai įvykiai pasakoja neeilinę šalies istoriją keliaujant daugiau nei kilometro ilgio tuneliu. Po apsilankymo Molio tunelyje keltuvu leidžiamės 300 metrų žemyn prie Tuyen Lam ežero. Pakrantėje tarp spygliuočių miškų įsikūręs įspūdingas Truc Lam dzenbudistų vienuolynas. Apsilankę vienuolyne ir pasigrožėję nuostabiais ežero bei pakrančių vaizdais vykstame prie Datanlos krioklio. Vakare atvykstame į viešbutį Dalate. Nakvynė.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame į Dalato aukštumas, kur susipažinsime su arbatos auginimo subtilybėmis. Čia plyti didžiulės plantacijos, kuriose auginama ir ruošiama žalia, juoda, ulongo ir kitos arbatos rūšys. Lankysimės seniausioje arbatos plantacijoje, kur pamatysime, kaip apdirbami arbatos lapeliai, ragausime skirtingų rūšių arbatos. Vykstame į unikaliai dekoruotą Linh Phuoc pagodą, kur naudojant seną stiklą, butelius ir terakotas sukurtos spalvingos mozaikos. Vėliau vykstame į Dalato vyninę, kur susipažinsime su vyno gamybos procesu ir paragausime vietnamietiško vyno. Apsilankome ir kavos plantacijoje, kur sužinosime apie garsiąją palminių musangų “gaminamą” kavą, pasaulyje žinomą kopi luwak pavadinimu. Grįždami į Dalatą užsukame į senąją Dalato geležinkelio stotį, kuri buvo pastatyta prancūzų kolonijos laikais. Nakvynė viešbutyje Dalate.

10 diena. Pusryčiai. Vykstame į Mui Ne arba Phan Thiet kurortą - Vietnamo pajūrio brangakmenį. Čia galėsite mėgautis nuostabiais pakrantės vaizdais ir smėlio paplūdimiais, susipažinti su vietinių gyvenimu, ragauti tradicinius vietos patiekalus, išbandyti įvairias vandens pramogas. Įsikuriame 4* viešbutyje kurorte. Laisvas laikas. Nakvynė.

11-12 dienos. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui ir pramogoms kurorte. Nakvynė viešbutyje.

13 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui ir pramogoms kurorte. Vykstame į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

14 diena. Pusryčiai. Vykstame į Vietnamo karo metu įrengtus ir naudotus Cu Chi tunelius - Šiaurės Vietnamo pajėgų pastatytą didžiulę tunelių sistemą prie Hošimino miesto, skirtą kovai su Pietų Vietnamo ir JAV pajėgomis. Požeminiai koridoriai ir bunkeriai buvo naudojami kaip gyvenamosios patalpos, virtuvės, ligoninės, ginklų sandėliai. Ekskursijos metu išbandysime turistams pritaikytus tunelius, kurie buvo praplėsti ir sutvirtinti, išgirsime sudėtingą Vietnamo karo istoriją, pamatysime sąlygas, kuriomis čia gyveno kariai. Grįžtame į Hošiminą ir leidžiamės į ekskursiją po didžiausią Vietnamo miestą, anksčiau vadintą Saigonu. Apsilankysime Ben Thanh turguje, kur vietiniai gyventojai ir miesto svečiai gali įsigyti įvairiausių prekių ir paragauti vietnamietiškų patiekalų. Pamatysime Noterdamo katedrą, centrinį paštą, Susijungimo rūmus, dar vadinamus Nepriklausomybės rūmais, kuriuose baigėsi Vietnamo karas. Dong Khoi gatvėje pamatysime garsiausius prancūzų kolonijos laikais statytus pastatus, pasivaikščiosime Nguyen Hue pėsčiųjų gatve. Atvykstame į Hošimino oro uostą. Skrydis Hošiminas - Hanojus. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Hanojuje. 

15 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas Hanojuje. Vakare pervežimas į Hanojaus oro uostą. Skrydis į Vilnių su persėdimu Stambule (Turkish Airlines).

16 diena. Grįžtame į Vilnių.


Į kelionės kainą įskaičiuota

apgyvendinimas viešbučiuose pagal programą; kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; vietinis gidas anglų arba rusų kalba; ekskursijos ir bilietai į objektus pagal programą; kelionė laivu pagal programą; vietinių skrydžių bilietai (Hanojus - Danangas, Danangas - Dalatas ir Hošiminas - Hanojus); maitinimas (13 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė); mineralinis vanduo pažintinio turo metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

skrydžių bilietai Vilnius-Hanojus-Vilnius su persėdimu Stambule (Turkish Airlines); Vietnamo viza; kelionės draudimas; papildomos ekskursijos ir pramogos; arbatpinigiai gidui ir vairuotojui; asmeninės išlaidos ir kiti arbatpinigiai.

Pastabos

Individuali kelionė, kuri gali būti organizuojama nuo 4 asmenų jūsų pageidaujama data. Kelionės kaina priklauso nuo kelionės datos ir keliautojų skaičiaus. Į kainą nėra įskaičiuoti lėktuvo bilietai. Gavus kelionės užklausą pateikiama tuo metu galiojanti skrydžio bilietų kaina. 

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys550,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)29,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)23,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)29,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)43,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)71,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

VIZOS

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į Vietnamą, vizos reikia. Ji išduodama tik elektroniniu būdu. Atvykus oro uoste vizos nėra išduodamos. Prašymą e-vizai galima pateikti čia: https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/trang-chu-ttdt

Reikalavimai e-vizai gauti: pasas (galiojantis ne mažiau negu 6 mėn. po kelionės), elektroninė standartinio paso kopija (nuotrauka), standartinė paso nuotrauka (4 x 6 cm, baltas fonas), galiojantis el. pašto adresas, laikinas gyvenamosios vietos Vietname adresas/viešbučio rezervacijos patvirtinimas, kelionės bilietai užtikrinantys, jog asmuo laiku paliks šalį.

SKIEPAI

Vietnamas: nėra privalomų skiepų keliautojams.

Daugiau informacijos: https://nvsc.lrv.lt/skiepai-keliautojams

PINIGAI

Vietnamo valiuta: Vietnamo dongas (VND). 1 EUR ~ 22500 VND. Vietnamo dongų galėsite įsigyti kelionės metu.

MOKAMI OBJEKTAI

Bilietai į mokamus objektus pagal programą yra įtraukti į kelionės kainą. 

Arbatpinigiai vietiniam gidui ir vairuotojui (privaloma): ~5 USD per dieną kiekvienam. 

Išvyka prie Auksinio tilto: nuo 90 EUR/asm. (priklausomai nuo keliautojų skaičiaus). 

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas ekskursijas galėsite įsigyti kelionės metu. Informaciją apie ekskursijas kelionės metu suteiks kelionių organizatoriaus atstovas.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • Fotoaparatas, vaizdo kamera, įkrovikliai;
 • Higienos priemonės: dantų pasta, dantų šepetėlis, šampūnas, kremas rankoms ir veidui, kremas nuo saulės, drėgnos servetėlės;
 • Medikamentai: nuo ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų, viduriavimo, supimo važiuojant ar plaukiant; pleistrų;
 • Buitiniai elektros prietaisai, jei jie kelionės metu būtini: plaukų džiovintuvas, lygintuvas. 
 • Apsiaustas nuo lietaus arba skėtis;
 • Galvos apdangalas, akiniai nuo saulės;
 • Drabužiai turėtų būti lengvi, medvilniniai. Avalynė patogi ir lengva, patartina storesniu padu. Kelionės metu būtina turėti šiltą megztinį ar lengvesnę striukę;
 • Lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

TURKISH AIRLINES SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Perkant kelionę lėktuvo bilietai bus pridėti prie jūsų užsakymo.

Lėktuvo bilietus nuperka ir išrašo kelionių organizatorius "Guliverio kelionės". 

Tikslių skrydžių laikų teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė TURKISH AIRLINES. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

TURKISH AIRLINES bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.turkishairlines.com/en-int/any-questions/baggage-information/

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://www.turkishairlines.com/en-int/flights/flight-status/

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota: 1 rankinis 8 kg orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 23x40x55 cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas. Ir 1 registruojamas 23 kg bagažas. Skrydžiams į tolimus kraštus registruojamas bagažas - 30 kg. 

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.

Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionės metu būsite apgyvendinti viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką.

KITA INFORMACIJA

 • Planuojant Vietname naudotis Lietuvos bankų išduotomis mokėjimo kortelėmis, rekomenduojame apie tai informuoti atitinkamus bankus, kad šie, siekdami apsaugoti jūsų sąskaitas, neužblokuotų kortelių.
 • Rekomenduojama turėti paso, nuotraukos, Vietnamo vizos, skrydžių bilietų kopijas, laikyti jas atskirai nuo originalų.
 • Daugiau rekomendacijų rasite Užsienio reikalų ministerijos interneto svetainėje keliautojams: https://keliauk.urm.lt/location/vietnamas

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai