Reikalinga pagalba?

Dubajus (lėktuvu)

Organizuojama grupėms pageidaujant
 • Persijos įlankos perlu vadinamas Dubajus – mėgstamiausias turistų emyratas, Artimųjų Rytų prekybos sostinė
 • Poilsis ir pramogos prie Arabijos jūros
 • Džipų safaris, įsimintinas kruizas su vakariene bei išvyka į Al Ainą
 • Galimybė apsilankyti aukščiausiame pasaulio pastate - Burj Khalifa
 • Apsilankymas ar dalyvavimas pasaulinėje tautų mugėje "Global Village"
 • Laisvas laikas savarankišai pažinčiai su Dubajumi bei galimybė apsilankyti garsiausiuose JAE prekybos centruose

Dubajus (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Vilnius – Dubajus. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. Persijos įlankos perlu vadinamas Dubajus – mėgstamiausias turistų emyratas, Artimųjų Rytų prekybos sostinė. Keliautojus pribloškia milžiniški viešbučiai ir prekybos centrai, įspūdingos dirbtinės palmių formos salos, spindintys dangoraižiai. Šiuolaikinis Dubajus žavi keliautojus, o taip pat išlieka ištikimas savo istoriniam paveldui, kurį patyrinėsite ekskursijų metu. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Miesto transportu* ir pėsčiomis vykstate į ekskursija po Dubajų. Jis stebina: dar prieš 30 metų šioje vietoje plytėjo dykuma. Ekskursijos metu pamatysite Džiumeiros turgų̨ ir populiarųjį Burj Al Arab viešbutį, taip pat garsiąją Džiumeiros palmę, Dubajaus Mariną bei senuosius rajonus Bur ir Deirą (iš vienos miesto dalies į kitą vyksite tradicine abra). O dienos pabaigoje nuvyksite į vieną didžiausių̨ prekybos centrų „Dubai Mall“, kur pamatysite aukščiausią pasaulio pastatą̨ - Burj Khalifa, kurio aukštis net 828 metrai. Jame sumontuoti planetoje greičiausi liftai, veikia aukščiausiai esantis restoranas ir smalsuolių laukia apžvalgos aikštelė*, kurios aukštis siekia net 442 metrus, o iš čia atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Laivas pusdienis poilsiui prie jūros. Po pietų siūlome džipų safarį* – įsimintiną linksmą pramogą ir išskirtinę progą pasijusti keliautoju po dykumų kraštą. Manevruodami ryškiose smėlio kopose, stebėsite didžiąją dykumą. Saulėlydžio metu yra stabtelėsite pasifotografuoti ir pasigrožėti kvapą gniaužiančiais vaizdais, o vakare nuvyksite į tradicinę dykumos stovyklą, kur jus pavaišins arabiška vakariene bei linksmins arabiškais pasirodymais. Stovykloje po atviru dangumi stebėsite šokius, chna piešinių ant plaštakų meną ir jodinėjimą kupranugariais. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Al Ainą – tai visiškai kitoks miestas, nei lankyti iki šiol. Įkurtas tarp oazių̨, be to čia nėra dangoraižių. Tai vienintelis JAE didmiestis, esantis ne prie jūros. Ekskursijos metu apžiūrėsite senuosius Šeicho rūmus, pasivaikščiosite po Al Aino oazę, pasigrožėsite Žaliosios Mubazachos parku bei apsilankysite Kupranugarių turguje. Vakare pageidaujantiems siūlome vykti į kruizą su vakariene* (Dinner Cruise). Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Laivas pusdienis poilsiui prie jūros. Po pietų miesto transportu* vykstate parodą. Apsilankymas tautų mugėje „Global Village”*, kur daugybė pasaulio šalių turi savo paviljonus, pristato savo kultūrą: tradicinius drabužius, muziką, šokius, rankų darbo suvenyrus. Įprasta, kad kiekviena šalis turi savo paviljoną, kuris primena statinį, būdingą tos šalies architektūrai. Pusšimtyje restoranų galima paragauti egzotiškų patiekalų, beveik aštuoniose dešimtyse vietų – pasigrožėti šokėjais ir kitais menininkais. “Global Village” – tai tarsi kelionė aplink pasaulį, Jūsų dėmesiui Europos didieji miestai, Afrikos džiunglės, Azijos kvapų pasaulis ir spalvų gausybė, Amerikos prerijos ir kanjonai, visa tai rasite čia, tautų mugėje. Nakvynė viešbutyje.  

6 diena. Pusryčiai. Diena skirta pramogoms Dubajuje. Savarankiškai siūlome apsilankyti Stebuklų sode*, o sutemus nuvykti į Dubai Festival city, kur galėsite grožėtis šviesos, lazerių ir hologramų šou. Laisvu laiku turėsite galimybę apsilankyti prekybos centre "Mall of the Emirates", kur gausu ne tik parduotuvių ir kavinių, bet taip pat pastatyta pirmoji Viduriniuose Rytuose uždara slidinėjimo trasa. Nakvynė viešbutyje. 

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros ir savarankiškai pažinčiai su Dubajumi. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčių paketai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Dubajus – Vilnius.

 

Apgyvendinimo 3* viešbučiuose pavyzdžiai (galima rinktis ir kitus tos pačios kategorijos viešbučių variantus, informaciją tikslinama prieš užsakant kelionę): Rove Marina; Rove At The Park; Arabian Park Hotel; Centro Barsha by Rotana; Citymax Hotel Al Barsha at the Mall; Citymax Hotel Bur Dubai; Orchid Vue Hotel Dubai; Novotel Suites Dubai Mall of the Emirates; S19 Hotel-Al Jaddaf. Kelionės kaina asmeniui 2-viečiame kambaryje nuo 571 EUR. Priemoka už vienvietį kambarį nuo 200 EUR.

Apgyvendinimo 4* viešbučiuose pavyzdžiai (galima rinktis ir kitus tos pačios kategorijos viešbučių variantus, informaciją tikslinama prieš užsakant kelionę): Marina Byblos Hotel; Signature Hotel Al Barsha; JA Ocean View Hotel; Wyndham Dubai Deira; Al Jawhara Gardens Hotel; Delta By Marriott Jumeirah; Millennium Place Marina; Citymax Hotel Business Bay. Kelionės kaina asmeniui 2-viečiame kambaryje nuo 673 EUR. Priemoka už vienvietį kambarį nuo 250 EUR.

Apgyvendinimo 5* viešbučiuose pavyzdžiai (galima rinktis ir kitus tos pačios kategorijos viešbučių variantus, informaciją tikslinama prieš užsakant kelionę): Mövenpick Hotel Apartments Al Mamzar Dubai; Mövenpick Grand Al Bustan; Swissôtel Al Ghurair Dubai; The Canvas Dubai - MGallery Hotel Collection; Millennium Plaza Hotel; Swissôtel Al Murooj Dubai; Pullman Dubai Creek City Centre; Marriott Hotel Al Jaddaf Dubai; Park Regis Boutique Hotel Jumeirah. Kelionės kaina asmeniui 2-viečiame kambaryje nuo 827 EUR.  Priemoka už vienvietį kambarį nuo 350 EUR.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; pervežimas iš/į oro uostą; 7 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; vietinių gidų paslaugos (rusų arba anglų kalba); ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Dubajus – Vilnius su persėdimu tarpiniame oro uoste (Airbaltic); registruotas bagažas; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~145 EUR; miesto mokestis (priklausomai nuo viešbučio kategorijos); arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

SVARBU! Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)0,00 €

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PINIGAI

Jungtinių Arabų Emyratų valiuta: dirhamas (AED). 1 EUR ~4.24 AED. 

JAE už prekes galima atsiskaityti vietine valiuta arba JAV doleriais. Tačiau atsiskaityti vietine valiuta ne tik patogiau, bet ir naudingiau. Išsikeisti valiutą galima bet kuriame valiutos keitimo punkte, miesto centre keitimo santykis naudingesnis. 

1 EUR ~ 1,1 USD. 

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

Bilietai į mokamus objektus ~145 EUR:

Džipų safaris: suaugusiems ~50 EUR/asm., vaikams ~30 EUR. 

Kruizas su vakariene Dubajuje (Dinner Cruise): ~50 EUR/asm.

Tautų mugė "Global Village": ~4 EUR/asm. 

Pakilimas į Burj Khalifa: nuo 40 EUR/asm. (priklausomai į kelintą aukštą kylama).

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • maudymosi aprangą, rankšluostį, šlepetes baseinui;
 • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

LĖKTUVO BILIETAI UŽSAKOMI UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ.

Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks. Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė AirBaltic. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą - pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. 

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://www.airbaltic.com/lt-LT/index 

BAGAŽAS

AirBaltic skrydžiuose ekonominės klasės keleiviui (išskyrus kūdikius) salone leidžiama vežtis 1 rankinio bagažo vienetą (55x40x23 cm) + 1 asmeninį daiktą (30x40x10 cm), iš viso – 8 kilogramus. AirBaltic skrydžiuose vienas registruoto bagažo vienetas negali viršyti 23 kg svorio, o jo didžiausi matmenys yra 100x50x80 cm.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galite gabenti tik registruojamame bagaže. 

Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruotame bagaže negalima vežtis dūžtančių daiktų, pavyzdžiui, akinių, maisto, greitai gendančių daiktų ar kitų vertingų daiktų, pavyzdžiui, pinigų, raktų, gydytojo paskirtų vaistų, apyvartinių čekių, vertybinių popierių bei kitų vertingų dokumentų, taip pat verslo dokumentų, pasų ar kitų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, juvelyrinių dirbinių, tauriųjų metalų, elektroninių/elektrinių prietaisų, tokių kaip vaizdo kameros, kompiuteriai, telefonai bei muzikos instrumentai.

Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.airBaltic.com

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai