Reikalinga pagalba?

Tailandas - Kambodža 15 d. (skrydis iš Rygos)

Tailandas - Kambodža 15 d. (skrydis iš Rygos)

Bankokas - Pataja - Kanchanaburis - Koh Chang

1 diena.  23:55 val.išvykstame iš Rygos. Skrydis į Bankoką.

2 diena. Po pietų atvykimas į Bankoką, pasitikimas oro uoste, pervežimas į pasirinktą viešbutį, apgyvendinimas. Trumpas poilsis. Pageidaujantiems vakare pasiūlysime vakarienę aukščiausiame Bankoko pastate „Baiyoke Sky“, kuriame yra ir aukščiausiai įsikūrusi apžvalgos aikštelė. Po vakarienės grįžimas į viešbutį arba pažintis su naktiniu Bankoko gyvenimu. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.  Pusryčiai. Visos dienos ekskursija Bankoke.

Bankokas – niekada nemiegantis Azijos metropolis, vadinamasis „Angelų miestas“. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Didžiuliai dangoraižiai stovi lūšnynų rajonuose, o praėjusius šimtmečius mena į amžiną ramybę pasinėrusios budistų šventovės.

Ekskursijos metu lankome Bankoko įžymybes: Karališkąją šventyklą bei įspūdingą tajų architektūros šedevrą - Karalių rūmus, gražiausią ir svarbiausią Smaragdinio Budos šventyklą su didžiausiu pasaulyje nefrito monolitu, Auksinio Budos, 46 metrų ilgio Gulinčio Budos šventyklas,  Ekskursija miesto kanalais, kurie seniau buvo vienintelėmis susisiekimo Tailando sostinėje trasomis. Aplankysime vieną iš didžiausių  pietryčių Azijoje brangakmenių galeriją „ Gems Gallery“, kur susipažinsime su brangakmenių gavybą, gamyba ir galimybę įsigyti patikusį gaminį. Laisvas laikas. Pageidaujantiems vakare pasiūlysime plaukimą laiveliu Chao Praya upe su vakariene *  arba vakarienė su šou programa „Siam Miramar“*.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena.  Po pusryčių vykstame į Kanchanaburi miestą.

Kanchanaburi – miestas, įsikūręs 130 km į vakarus nuo Bankoko. Ekskursijos metu lankome kokoso riešutų fermą, autentišką „plaukiojantį turgų“ - Damnoensaduak, iki šių dienų išlaikiusį senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas, karališkąjį tajų amatų centrą, kur meistrai kuria puikius dirbinius iš tiko medžio, įžymųjį tiltą per Kvai upę. Kvai upė – nuostabus rojaus kampelis džiunglių širdyje, kur pamirštamas civilizacijos triukšmas ir visi rūpesčiai. Pietūs. Vykstame į dramblių kaimelį, kur pageidaujantys galės pajodinėti ant dramblių*. Grožėdamiesi uolėtais kalnais, kriokliais, laiveliais plauksime į džiunglių glūdumą. Atvykstame į viešbutį ant vandens. Pėsčiomis einame į  Mon genties kaimelį, pažintis su šios nedidelės , bet draugiškos genties gyvenimu ir buitimi. Vakarienė. Po vakarienės Mon kaimelio genties šokių ir muzikos šou*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išsiregistravus iš viešbučio, laiveliais plaukiame iki prieplaukos ir toliau vykstame į Jerewan nacionalinį parką, kur laisvo laiko metu galėsite pailsėti, pasigrožėti ir išsimaudyti po gražiasiais septynių lygių Jerewan  kriokliais. Pietūs vietiniame restoranėlyje. Vykstame į Patają. Nakvynė viešbutyje.

6 diena.  Pusryčiai. Pusės dienos išvyką į Miljono metų akmenų parką ir krokodilų fermą, kurioje galėsite pašerti* išalkusius roplius bei vietiniame restoranėlyje * paragauti patiekalų iš jų mėsos. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

7 - 8 dienos.  Pusryčiai. Poilsis prie jūros Patajoje.

Pataja – Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įlankos. Šiame kurorte susitinka Rytai ir vakarai, skirtingos tradicijos ir papročiai. Kurorte yra puikios galimybės ilsėtis tiek šeimoms, poroms, tiek pavieniams keliautojams, garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu, pramogų įvairove. Pataja siūlo puikius teniso ir golfo aikštynus*, nardymą*, žvejybą*, plaukiojimą burlentėmis* ir vandens slidėmis*, daugybę kitų pramogų aktyvaus poilsio mėgėjams. Laivu stikliniu dugnu galima išplaukti į koralų salas* ar pusei dienos nuvykti į dramblių fermą*, išjoti drambliu į džiungles. Teminiai parkai ir vešlūs botanikos sodai sudomins daugelį poilsiautojų. Nong Nooch* parke galim pasižiūrėti budistų vienuolių įšventinimo ar tradicinių tailandietiškų vestuvių ceremonijas, folklorinius šokius, dramblių kautynes . Nakvynė viešbutyje Patajoje .

9 diena.  Po pusryčių vykstame į Kambodžos pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, kertame sieną Poipet miestelyje  ir toliau vykstame į Siem Reap . Pakeliui ekskursija prie Ton Lesap ežero, kur pamatysime vietinių gyventojų kasdienybę – namukai ant medinių polių, žvejybos ypatumai ir vietinių vaikų šypsenos. Ton Lesap yra vienas iš didžiausių gėlo vandens ežerų Pietryčių Azijoje – jo vandenys sausu periodu įteka į Mekongo upę, o kai prasideda liūtys, vanduo įteka į patį ežerą. Nakvynė viešbutyje Siem Reap.

10 diena.  Pusryčiai. Vykstate į Angkorą – didingiausią šventyklų kompleksą pasaulyje,kurį khmerų karaliai pastatė iki XII a.,kuomet Khmerų imperija buvo pasiekusi savo klestėjimo viršūnę. XV a. karaliai apleido šventyklas ir tik 1961m. jas iš naujo atrado prancūzų tyrinėtojai.Išvystas Angkoro vaizdas nedaug skyrėsi nuo to, kurį pamato dabar čia atvykstantys turistai: šventyklos stūkso džiunglėse,vienišos ir išdidžios,perdaug gerai išsilaikiusios,kad galėtume pavadinti griuvėsiais. Aplankome pietinę Angkoro dalį – Thom, Bayon, Baphuon ,Dramblio ir Leper Karaliaus terasas ir karališką Englosure. Tęsiame vizitą į Angkor Wat šventyklą. Šią induistų šventyklą Angkoro valdytojas Suryavarmanas II –asis pastatė XII a. kaip karališką kapavietę. Vykstame į Patają. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

11 diena. Pusryčiai. Vykstame į Tailando pasienį . Kirtę sieną, išvykstame į Koh Chang salą. Tai viena iš penkiasdešimties Ko Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando – Kambodžos sienos. Sala primena mažą rojaus kampelį – čia nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Nakvynė viešbutyje.

12 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Koh Chang salą. Tai viena iš penkiasdešimties Ko Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando – Kambodžos sienos. Sala primena mažą rojaus kampelį – čia nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Jūsų laukia malonus poilsis, o už papildomą mokestį organizuojamos ekskursijos po įdomiausias salos vietas , nardymas ir žvejyba jūroje. Nakvynė viešbutyje.

13 diena. Pusryčiai. Poilsis Koh Chang saloje. Nakvynė viešbutyje.

14 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Po pietų  vykstame į Bankoką. Nakvynė Bankoke.  

15 diena. Ankstyvi  pusryčiai. Vykstame į  Bankoko oro uostą . Vakare 20:55 atskrendame į Rygą. 


Į kelionės kainą įskaičiuota

12 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose: 3 nakvynės viešbutyje Bankoke; 5 nakvynės viešbutyje Patajoje; 1 nakvynės viešbutyje Kambodžoje; 3 nakvynės viešbutyje Koh Change; 1 nakvynė 3* viešbutyje Kachanaburyje; programoje nurodytas maitinimas: 13 pusryčių – švediškas stalas, 2 pietūs, 2 vakarienės; programoje nurodyta ekskursinė programa; rusiškai/ angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos kelionės metu; pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietas Ryga-Bankokas-Ryga – nuo 590 EUR; Tailando vienkartinė viza - 35 EUR; Antrinė (Re-entry) viza į Tailandą – 40 USD; Kambodžos viza daroma vietoje – 50 USD; nuvykimas iki Rygos oro uosto; medicininės pagalbos užsienyje ; asmeninės išlaidos; arbatpinigiai- apie 30 USD; gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos

kelionės kainos pateiktos grupei iš ne mažiau kaip 6 asmenų. Esant mažesnei grupei, yra priemokos. Lietuvos piliečiai, vykstantys į turistinę kelionę Tailande, šios šalies pasienyje gali gauti 15 d. galiojančią turistinę vizą (Visa on Arrival). Vizas išduodančių pasienio punktų sąrašas yra skelbiamas Tailando Karalystės garbės konsulato tinklapyje www.tailandas.lt Vizos kaina – 2000 THB (apie 50 EUR). keičiantis lėktuvų bilietų, paslaugų Tailande kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis. Pervežimas į Koh Chang salą vykdomas be gido palydos. Išsiregistravimas iš Koh Chango viešbučio 12:00 val.

Kelionės priemokos

Lėktuvo bilietas Ryga-Bankokas-Ryga590,00 €
Lėktuvo bilietas Ryga-Bankokas-Ryga (2018 01 05)670,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)20,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)52,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)11,00 €

Atmintinė

IŠVYKIMAS: Skrydis: Ryga-Taškentas -Bankokas. Kelionės bilietus atsiimsite agentūroje. Prieš kiekvieną kelionę rekomenduojame pasitikslinti skrydžio laikus, šią informaciją Jums suteiks agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Kai kuriais atvejais (dėl meteorologinių sąlygų, netikėtai atsiradusių skrydžių saugos trūkumų ir pan.) net ir lėktuvo biliete nurodytas laikas gali būti pakeistas.

Į oro uostą  prašome atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio, Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats.

KELIONĖS DOKUMENTAI:
* PASAS, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. nuo kelionės pabaigos. Rekomenduojama į kelionę pasiimti ir paso kopiją. Asmens tapatybės kortelės negalioja.

* Nepilnamečiams iki 18 metų, vykstantiems be tėvų – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija ( anglų kalba) išleisti į kelionę. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito sutikimas nereikalingas.Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta, pavarde, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą. Platesnės informacijos gali suteikti pasienio tarnybos.

VIZA:

Lietuvos piliečiams ,vykstantiems į Tailandą-Kambodžą, dvikartinę Tailando vizą galima įsigyti Lietuvoje, prieš išvykstant į kelionę. Vizai reikalinga užpildyti prašymą-anketą, turėti 1 nuotrauką 3,5x4,5 cm , pasą ir paso kopiją. Už vizos įforminimą imamas mokestis.

Vykstantiems į Kambodžą iš Tailando, Kambodžos viza daroma Tailando-Kambodžos pasienyje. Vizai reikalinga užpildyti prašymą-anketą, turėti 1 nuotrauką 3,5x4,5 cm , pasą ir paso kopiją.Už vizos įforminimą imamas mokestis.

Tailande bus daroma ir antrinė įvažiavimo į Tailandą viza, kuriai  reikalinga užpildyti prašymą-anketą, turėti 2 nuotraukas 4x6cm , pasą ir paso kopiją. Už vizos įforminimą imamas mokestis.

Kelionių organizatorius neatsako už tai, kad neįsigijęs vizos turistas neišvyksta į kelionę, taip pat už pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turistų atžvilgiu.

SVEIKATA:

Prieš vykdamas į kelionę, kiekvienas žmogus turėtų pasidomėti apie užkrečiamų ligų riziką ir galimas profilaktikos priemones. Platesnę informaciją apie keliautojų ligų profilaktiką bei gydymo įstaigų, kuriose galite pasiskiepyti nuo infekcinių ligų, adresus rasite www.saugikelione.lt. Dėl skiepų į medikus reikėtų kreiptis likus 4-6 savaitėms iki kelionės.

Su savimi rekomenduojama pasiimti medikamentų, kuriuos vartojate nuo savo ligų, nes kelionės metu jos gali paūmėti. Patartina įsidėti vaistų nuo skausmo, peršalimo ligų, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų, pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo. Nerekomenduojama gerti vandens iš vandentiekio ar juo plauti vaisius (tai gali būti pavojinga). Vartokite geriamą vandenį, išpilstytą į butelius. Nepatariama pirkti pilstomų gaiviųjų gėrimų bei gėrimų iš gatvės prekeivių, valgyti neplautų ar pjaustytų vaisių, gerti gėrimų su ledukais. Ypatingai karštomis dienomis būkite atsargūs vartodami šaltus gėrimus bei degindamiesi saulėje.

DRAUDIMAS:

Medicininių išlaidų draudimas i kelionės kainą neįskaičiuotas. Nepamirškite apsidrausti medicininių išlaidų draudimu, garantuojančiu būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse.Rekomenduojame susipažinti ir su kitomis kelionių draudimo rūšimis (draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, bagažo praradimo draudimas, ir pan.).

BAGAŽAS:

Rekomenduojama keleiviams vežtis tik kelionei būtiniausius daiktus.Kiekvienam keleiviui nuo 2 metų amžiaus nemokamai leidžiama vežti 20 kg  registruoto bagažo ir 5 kg rankinio bagažo. Vežantis daugiau bagažo nei leidžiama, reikia papildomai mokėti už kiekvieną viršsvorio kilogramą. Mokestis už viršsvorio kilogramą priklauso nuo aviakompanijos taisyklių ir skrydžio trukmės. Rankiniame bagaže draudžiama vežti: skysčius, aštrius daiktus (tarp jų - manikiūro rinkinius, žirkles ir kt.), degias ir sprogstamas medžiagas, ginklus. Leidžiama vežti: foto ir video techniką, dokumentus, taip pat medikamentus, jeigu yra įrodymai, kad kelionės metu jie jums yra būtini. Registruojamame bagaže neturėtų būti: dužių daiktų, gendančių produktų, pinigų, juvelyrinių dirbinių, vertybinių popierių, komercinių ir asmens dokumentų ir pan. Jei kelionės metu bagažas dingsta arba sugadinamas, atskridus nedelsiant reikia apie tai pranešti oro uosto bagažo tvarkymo tarnybai, raštu pateikiant pareiškimą dėl įvykio.

ORO TRANSPORTO VEŽĖJO ATSAKOMYBĖ: 

Vežėjo atsakomybės ribos nurodytos turisto lėktuvo biliete. Už viską, kas su keleiviu gali nutikti skrydžio metu, atsako aviakompanija. Prireikus vežėjas be įspėjimo gali pasinaudoti atsarginiais vežėjais ar lėktuvais, pakeisti lėktuvo tipą ir pakeisti ar praleisti nurodytas sustojimo vietas.

MUITINĖ:

Be muitų į Tailandą galima įvežti 1 l alkoholinių gėrimų,200 cigarečių,50 cigarų arba 250 g tabako.

Būtina žinoti, kad iš Tailando draudžiama išvežti neapdirbtus koralus, Budos atvaizdus (išskyrus išskyrus mažų statulėlių arba paveiksliukų, kuriuos galima nešioti su savimi), antikvarinius daiktus ir meno vertybes, aukso lydinius ir platinos dirbinius. Juvelyrinių dirbinių išvežimui būtina turėti sertifikatą, gautą perkant prekę parduotuvėje. Tailandas yra priskiriamas šalims, kurios turi labai griežtą antinarkotinį kodeksą. Bet kokių narkotikų turėjimas, net labai mažais kiekiais (pvz. cigaretė su marihuana), visada gręsia areštu bei yra baudžiamas kalėjimu ilgam laikotarpiui, o kai kuriais atvejais net ir mirties bausme.

Be muitų į Kambodžą galima įvežti 2 l vyno,400 cigarečių,100 cigarų arba 400 g tabako, 350ml kvepalų, vaistų asmeniniam gydymui. Asmenys iki 18m. negali įvežti alkoholio ir tabako gaminių. Įvežant į šalį didesnę negu 10 000 USD sumą grynais, reikia užpildyti deklaraciją.

Dėmesio ! Vykstant į tolimus kraštus vertėtų pasidomėti, ko negalima išvežti iš pasirinktos šalies ir ko įvežti neleidžia mūsų valstybės įstatymai.Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvencijos CITES saugoma retą augalą ar gyvūną galima parsigabenti namo tik gavus šalių eksporto ir importo leidimus.  Prašome atkreipti dėmesį, kad yra apribojimai ir kai kurių suvenyrų (pvz. tam tikri odos dirbiniai;  buteliuose spiritu ir kitais stipriaisiais gėrimais užpiltų gyvačių, driežų, kobrų, skorpionų ir retų augalų šaknų suvenyrai; koralai ir kriauklės ir panašiai).

LAIKO JUOSTA:

Tiek Tailande, tiek Kambodžoje  laikas skiriasi nuo Lietuvos laiko +5 valandom.

PINIGAI:

Tailando piniginis vienetas – batas.1 USD ~ 32 THB, 1 EUR ~ 38 THB.

Pinigus Tailande galima pasikeisti visuose bankuose, viešbučiuose ir licenzijuotose pinigų keityklose. Kai kuriuose valiutos keitimo punktuose nekeičiamos 1990 ir 1993 m. išleistos amerikietiškos kupiūros.  Nėra apribojimų užsienio valiutos įvežimui ar išvežimui (deklaracija pildoma įvežant daugiau negu 10 tūkst. USD). Vienas užsienietis iš šalies be spec.leidimo gali išvežti ne daugiau kaip 5000 batų.

Kortelės American Express,Visa, Diner‘s Club ir MasterCard  yra priimamos daugelyje viešbučių, universalinių parduotuvių ,restoranų, prekybos centrų. Vietinėse parduotuvėse ir kaimuose atsiskaitoma tik grynaisiais.

Kambodžos piniginis vienetas – rielis. 1 USD ~ 4000 KHR. Apyvartoje yra  50, 100, 500 ,1000,5000 rielių  banknotai.,Tačiau daug kur galima atsiskaityti ir USD. USD patartina vežtis smulkiomis kupiūromis. Valiutą galima pasikeisti bankuose, viešbučiuose ar valiutos keityklose. Kai kuriose vietovėse už prekes  galima atsiskaityti  ir Tailando batais.Vietinėse parduotuvėse ir kaimuose, taksi, užkandinėse atsiskaitoma tik rieliais.

Mokami objektai :

  • Kruizas Chao Praya upe – 50 USD . Pramoginiu laiveliu plaukiama didžiule Chao Praya upe.Kelionės metu yra pateikiama vakarienė ( švediškas stalas) bei groja gyva muzika. Plaukdami laiveliu ne tik gerai praleisite laiką, bet ir pamatysite pakrantėje iškilusius didžiuliu dangoraižius, šventyklas,Budos skulptūras bei pajausite vietinio gyvenimo spalvas.
  • Vakarienė viešbutyje “Baiyoke Sky” su panoraminiu vaizdu į Bankoką – 40 USD/žm;
  • Jojimas drambliai  - 27 USD.  Jojimas drambliais džiunglėse kelionės po upę Kwai metu.
  • Mon genties šou  - 6 USD.  Mon genties pasirodymas su nacionaliniais šokiais ir muzika.

Ekskursijos iš Patajos:

  • Alkazaro Šou – 30 USD. Variete tipo programa su dainomis ir šokiais, kuriuos atlieka  aktoriai –transvestitai.
  • Nong Nooch Tropinis sodas – 30 USD;
  • Koh Samet sala su didele laivu ir pietumis – 35 USD;
  • Koralų sala Koh Larn su greitaeigiu laivu ir pietumis – 30 USD;
  • Tigrų ferma Sri Racha  su pietumis – 35 USD.

Pastaba. Kainos nurodytos , kai grupėje ne mažiau kaip 6 žm.

 Vairuotojams,jų padėjėjams, vietiniams gidams, lydintiems jus kelionės metu,  paliekama bendrai apie 20-25 USD/žm.

KELIONĖS  METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

*  Patogi avalynė, nes ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti.
 * Patogūs drabužiai: lengvi, medvilniniai; galvos apdangalas.
* Lankantis šventyklose, neįleidžiama su trumpais sijonais ar šortais, apnuogintais pečiais ir krūtine; turėti tinkamą aprangą.
*  Apsauginis kremas, akiniai  nuo saulės.
* Paplūdimio rankšluosčiai, nes ne visi 3* viešbučiai juos turi.
* Skėtis ar  apsiaustas nuo lietaus. 
* Kuprinėlė išvykoms ir ekskursijoms.
* Higienos priemonės (dantų pasta ir šepetėlis, šampūnas, drėgnos servetėlės, kt.).
* Siūlai ir adata, žirklutės.

ELEKTRA:

Tailande įtampa 220 V. Adapterio nereikia.

Kambodžoje – 230 V.  Tinka jungikliai su apvaliais ir plokščiais kištukais ( reikalingas adapteris)..

ARBATPINIGIAI :

Arbatpinigiai  Tailande paliekami:  kavinėse, restoranuose, bagažo nešėjams, kambarių tvarkytojoms. Prabangiausiuose viešbučiuose ir restoranuose  priimta palikti 10-15% arbatpinigių,ypač kur neįmamas aptarnavimo mokestis.Pigesniuose restoranuose ir taksi palikti arbatpinigių nėra įprasta.

Arbatpinigiai nėra įprastas dalykas Kambodžoje, tačiau viešbučių , restoranų aptarnaujantis personalas, vairuotojai ir gidai bus dėkingi, jei paliksite jiems arbatpinigių.Darbo užmokestis Kambodžoje yra labai mažas.

Vairuotojams,jų padėjėjams, vietiniams gidams kartu  kelionės metu paliekama apie 20 USD/žm..

ELGESYS:

Tailandiečiai gerbia karališkąją šeimą ir jos kritika negalima jokiais būdais. Negalima reikšti nepagarbos religinėms tradicijoms, Budos atvaizdui. Negalima liesti vienuolių (ypač moterims), o fotografuoti juos galima tik jiems leidus.

Draudžiama fotografuoti karinius objektus ir kai kurių šventyklų vidinius kiemus. Prieš fotografuojant tailandietį, geriau paklausti jo leidimo. Apavą ir galvos apdangalus, įeinant į šventyklas, reikia nusiimti . Draudžiama fotografuotis nugara į  religines skulptūras, tuo labiau, užsilipus ant jų.

Lankantis budistų šventyklose privalu vilkėti ilgas kelnes. Niekad nepamirškite nusiauti batų, įžengdami į šventyklas.

Kambodža taip pat yra budistinė šalis, todėl elgesio taisyklės šalyje panašios kaip ir Tailande

PASTABOS:
Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų. Keičiantis paslaugų Tailande kainoms bei valiutų kursui, ekskursijų kainos gali keistis. Partneriai Tailande ir Kambodžoje  bei kelionės vadovas gali keisti lankomų objektų eiliškumą.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai