Reikalinga pagalba?

Į Izraelį Su Meile (13d/12n)

+ skrydis nuo 160 €. Su skrydžiu nuo 160 €

Kelionės programa

1 dienaVILNIUS - TEL AVIVAS - NETANIJA
Skrydis iš Vilniaus į Tel Avivą. Atvykę būsite pervežti į Netanijos miestą, esantį prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

2 dienaNETANIJA - TEL AVIVAS - JAFA - NETANIJA (pusryčiai)
Šiandien po pusryčių vyksite į Tel Avivą. Čia Jūsų lauks apžvalginė ekskursija po Tel Avivą - antrą pagal dydį šalies miestą. Tel Avivas – tai didelis ir modernus šalies metropolis, svarbiausias šalies pramonės, ekonomikos ir kultūros centras, išsidėstęs šalies vakarinėje dalyje. Tai – jaunas, dar 100 metų neturintis miestas, kuriame dominuoja XX a. moderno stiliaus pastatai ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Tel Avive gausu sodų ir parkų, prabangių apsipirkimo, laisvalaikio praleidimo vietų.

Kelionės metu, esant galimybei, aplankysite vieną iš nedaugelio pasaulyje Deimantų muziejų. Antroji ekskursijos dalis – senosios Jafos kvartalai. Jafa – vienas seniausių pasaulio miestų, jau skaičiuojantis 5000 savo egzistavimo metų. Šis neišaugo iki didmiesčio, tačiau tapo neatskiriama Tel Avivo dalimi. Kelionės po Jafa metu pamatysite senuosius miesto kvartalusmiesto įtvirtinimų liekanassenąsias bažnyčiasmečetesmiesto simbolį – senąjį laikrodžio bokštą. Nakvynė viešbutyje prie Netanijoje.

3 dienaJERUZALĖ (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų laukia ekskursija „Krikščioniškoji Jeruzalė”. Jos metu pasigrožėsite senosios ir dabartinės Jeruzalės panorama, aplankysite Siono kalną, kuriame yra senovės Izraelio karaliaus Dovydo rezidencija bei kapavietėPaskutinės vakarienės menė.

Po paskutinės vakarienės Jėzus kartu su savo mokiniais ėjo į Alyvų kalną, o šio kalno šlaite, Getsemanės sode, jis buvo negailestingai suimtas.

Iš tiesų kalno pavadinimas susijęs ne su alyvomis, o su alyvmedžiais. Getsemanės sodą puošia nuostabūs šimtmečius skaičiuojantys europiniai alyvmedžiai, pritraukiantys daugelio čia atvykusių dėmesį ir pasigėrėjimą.

Kelionė bus pratęsta pasivaikščiojimu nedidele Kryžiaus kelio atkarpa, aplankant penkias paskutiniąsias kelio stotis, esančias Kristaus kapo bazilikoje – Jėzaus nukryžiavimo ir mirties vietoje, kitaip žinomoje Golgotos vardu

Aplankysite Jeruzalės senamiestį, kur pamatysite judėjams švenčiausiąją vietą – Raudų sieną, pastatytą VI a. pr. Kr. Sienos plyšeliuose prikaišiota raštelių su įvairiausiais žmonių troškimais.

4 dienaHAIFO - AKO (pusryčiai)
Po pusryčių visai dienai išvykstate į šalies šiaurę: Keisariją, Haifa, Akas. Keisarija - tai karaliaus Erodo miestas, garsus savo romėnišku teatru bei bizantiško stiliaus gatvėmis. Haifoje aplankysite Bahai šventyklą ir garsiuosius persiškuosius sodus. Toliau ekskursiją tęsite kryžiuočių sostinėje, senovės uoste Akas.

 

5 dienaNETANIJA - HAIFA – CEFATAS – TIBERIADA - NETANIJA (pusryčiai, vakarienė)
Šią dieną po pusryčių Jūsų laukia ekskursija: Cefatas, Golanai. Cefatas (Safed) – tai žydų išminčių, mistikos ir Kabalos miestas, senosios sinagogos, Dailininkų kvartalas ir kt. Meirono kalno panorama. Golano aukštumos – Sirijos, Jordanijos ir Izraelio sienų panorama nuo Bentalio kalno. Kacrinas – Golanų srities sostinė. Vakare atvyksite į Netaniją. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.[

6 dienaGALILĖJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių Jūsų lauks kelionė į Izraelio šiaurėje esantį derlingiausią šalies kraštą – Galilėją. Ši Izraelio dalis nuo seno buvo garsi savo išdžiūvusiomis kalvomis ir derlingais slėniais, klestėjusiais grūdų, sultingų vaisių ir alyvų derliumi. O aukštutinė Galilėja, šiaurėje susiliejanti su Libano kalnais, iki šių dienų mena vietinių krauju aplietas kovas su svetimtaučiais.

Čia duota pradžia ir didiesiems prekybos keliams, kurie plito po visą pasaulį. Tačiau šis kraštas ypatingas ne tik gamta ar ekonomine reikšme. Jis kviečia pažinti žymiausias krikščioniškosios religijos vietas. Kelionė prasidės bibline lemiamos gėrio ir blogio kovos vieta – Armagedono slėniu. Šioje vietoje įvyko daugybė įvairiausių kautynių. Be to, manoma, kad iš čia kilo ir krikščioniškoji tradicija, kad Armagedonas – tai paskutinės kovos vieta prieš pasaulio pabaigą. 

Po to apžiūrėsite biblinį Nazareto miestą, kuriame ilgus metus gyveno Kristus, pamatysite Apreiškimo Švenčiausiajai Mergelei Marijai bažnyčią – didžiausią tokio tipo statinį Artimuosiuose Rytuose. Taip pat užsuksite į biblinį Kanos kaimelį, kuriame įvyko pirmasis Kristaus stebuklas – vandens pavertimas vynu.

Vėliau vyksite į piligrimų krikštijimo vietą Jordano upėje – Jardenitąprie Kinereto ežero, kur Jonas Krikštytojas krikštijo Jėzų. Dabar krikščionys iš viso pasaulio plūsta į šią vietą norėdami praeiti šias Krikšto apeigas. Šalia Kinereto ežero vaizdingai išsidėstęs Tiberiados miestas, kuris buvo pastatytas ant vakarinio ežero kranto apie 20 m. prieš Kr. imperatoriaus Tiberijaus garbei.

Taip pat aplankysite Palaiminimų kalną – Jėzaus pamokslo vietą, kuri iškyla apie 175 m virš Galilėjos ežero. Dabar ant kalno veikia katalikiška pranciškonų bažnyčia bei vienuolynas, auginami nepakartojamo grožio sodai. Ant Palaiminimų kalno viršūnės taip pat pastatytas modernus XXI a. pastatas, kuriame įvairių denominacijų krikščionys rengia seminarus, konferencijas.

Išvysite mozaikomis dekoruotą Duonos ir žuvies padauginimo bažnyčią Tabhoje. Bažnyčia buvo persų sugriauta, bet 1982 m. perstatyta iš naujo ant išlikusių pamatų. Bažnyčioje yra išsaugotas pirminis paprastumas ir kai kurios autentiškos detalės: mozaikinės grindys iš įvairių spalvų akmenų, uola po altoriumi, ant kurios, manoma, vyko duonos ir žuvies padauginimo stebuklas. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

7dienaNETANIJA (pusryčiai)

Laisva diena Netanijoje.

8 dienaNETANIJA - EILATAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Po jų jūsų lauks pervežimas prie Negyvosios jūros (be sustojimo).

9-10 dienosEILATAS (pusryčiai,vakarienė)
Laisvas laikas ir poilsis Eilate. 

11 dienaEILATAS - TEL AVIVAS

Pervežimas į Tel Avivą, laisvas laikas jame.

12 dienaLAISVAS LAIKAS TEL AVIVE

Tel Avive tikrai yra ką pamatyti ir apžiūrėti. Miestas yra puikiai pritaikytas turizmui. Čia siūloma daug įdomių turų autobusu su daugiakalbiais gidais.

13 diena TEL AVIVAS - VILNIUS

Pervežimas į Beno Guriono oro uostą Tel Avive, iš kurio skrisite atgal į Vilnių.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • aprašyme nurodyta ekskursinė programa;
 • rusakalbio gido paslaugos;
 • apgyvendinimas viešbučiuose: 7 naktys Netanijoje, 3 naktys Eilate, 2 naktys Tel Avive;
 • pervežimai pagal programą;
 • programoje nurodytas maitinimas - pusryčiai; Eilate - pusryčiai ir vakarienė

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 160 EUR
 • tarptautinis skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius;
 • papildomos ekskursijos ir pramogos;
 • programoje nenurodytas maitinimas;
 • draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos.

Jūsų užklausa