Reikalinga pagalba?

Poilsis viešbutyje Spa Amber Palace

Poilsis viešbutyje Spa Amber Palace

Šventoji

Elegancija ir prabanga dvelkiantis SPA „Amber Palace“ ieškantiems išskirtinio poilsio tik 100 m. iki Baltijos jūros! Čia SPA ne tik „Sanitas Per Aquam“ (sveikata iš vandens). Čia, ant Baltijos jūros kranto, SPA - tai baltų tautoms žinoma reikšmė: „Sanitas Per Amber“ (sveikata iš gintaro). Komfortiški bei elegantiški kambariai, ant stogo įsikūrusi kavinė, kurioje galėsite stebėti saulėlydžius, viešbučio restoranas, kuriame mėgausitės gyva muzika ir žinoma SPA centras, baseinas, pirtys, sūkurinės vonios garantuoja poilsį jūsų kūnui ir sielai.

1 nakvynė 2 asmenims (tik su pusryčiais)

Visomis savaitės dienomis
KLAUSTI
130 €

2 nakvynės 2 asmenims (tik su pusryčiais)

Visomis savaitės dienomis
KLAUSTI
260 €

PASTABA! Karantino laikotarpiu viešbutis nedirba. 

Vieta: viešbutis įsikūręs Šventojoje, vos 100 m. iki Baltijos jūros kranto.
Kambariai: dviviečiai
Kambariuose:  dušas, WC, chalatai, plaukų džiovintuvas, LCD televizorius, minibaras (mokamas), nemokamas belaidis internetas (WI-FI).
Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės – švediškas stalas (žr. prie konkretaus pasiūlymo paketo).
Viešbučio paslaugos:  SPA ir sveikatingumo centras, vidaus baseinas, sūkurinė vonia, turkiška, suomiška ir infraraudonųjų spindulių pirtys, nemokamas belaidis internetas (WI-FI), restoranas, kavinė. Su augintiniais nepriima. Prie viešbučio yra nemokama automobilių aikštelė.

SVARBI INFORMACIJA MEDIKAMS

Medikui užsakant kelionę, kurios vertė iki 200 eurų, mokėti už kelionę nieko nereikės.
Galite iš anksto rezervuoti papildomas paslaugas (masažo ir kitas sveikatingumo procedūras, SPA paslaugas, maitinimą ir pan.).

Medikai, kurie naudosis šia galimybe, turi pateikti galiojančios licencijos numerį arba teisę gauti paslaugą patvirtinantį kuponą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją bei užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog šia priemone naudojasi pirmą kartą.

Dokumentus siųskite elektroniniu paštu Jūsų užsakymą kuruojančiam kelionių organizatoriaus „Guliverio kelionės“ darbuotojui.
Laiške nurodykite užsakymo numerį, poilsio paketo pavadinimą ir datą.

Šiuo kelionės pasiūlymu gali pasinaudoti visi keliautojai – ne tik medikai!


Neįskaičiuota

Administravimo mokestis - 20 EUR.

Bendros priemokos

Užsakymo administravimo mokestis (privaloma)20,00 €

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite paketą