Reikalinga pagalba?

Poilsis viešbutyje Palanga Life Balance SPA Hotel 5*

Poilsis viešbutyje Palanga Life Balance SPA Hotel 5*

Birutės alėja 60, Palanga 00135

Palanga Life Balance SPA – jau 17 metų šis šeimos valdomas viešbutis savo svečius žavi unikaliu dizainu ir aplinka, prabanga bei aptarnavimo kokybe. Gracingų pušų bei Baltijos jūros apsuptyje įsikūręs viešbutis- ideali vieta atitrūkti nuo skubančio pasaulio ir atkurti savo gyvenimo balansą. 2018 m. Palanga Life Balance SPA – World SPA and Wellness Awards 2018 rinkimuose išrinktas geriausiu Rytų Europos SPA viešbučiu, Europos SPA asociacijos (ESPA) apdovanojimuose jis išrinktas inovatyviausiu SPA viešbučiu Europoje. Viešbutis Palanga Life Balance SPA savo svečiams siūlo galimybę apsistoti skirtinguose korpusuose – prabanga alsuojančiame elegantiškame Luxury ar išskirtinio dizaino stilingame Design, kuriuos abu sieja ypatingas aptarnavimas, dėmesys detalėms bei interjere vyraujantis natūralumas.

Luxury korpuso pirmame aukšte yra viešbučio restoranas, čia tiekiami pusryčiai. Design korpuse yra Spa ir mineralinio vandens baseinų ir pirčių kompleksas. Design pastatatas pasižymi išskirtine architektūra - grindys jame pasvirusios 5 laipsniais. Perėjimas iš Luxury į Design korpusą - tik per lauką.
Visuose kambariuose yra dvigulės lovos, tačiau paruoštos atskiros antklodės. Atskirti lovas nėra galimybės.

Trijų kambarių apartamentai (~ 60 m2), įrengti atskirame kotedže- idealus pasirinkimas šeimos poilsiui. Apartamentus sudaro trys kambariai. Erdvi jauki svetainė bei pilnai įrengta virtuvėlė su dideliu šeimyniniu valgomuoju stalu. Viename miegamajame kambaryje yra didelė dvigulė lova, kitame – dvi viengulės lovos.  Antrame kotedžo aukšte išsidėsčiusiuose apartamentuose įrengti balkonai, o pirmame – lauko terasos, kur šiltuoju metu laiku galite atsipalaiduoti grakščių pušų apsuptyje. . Nuotraukas galite pamatyt čia: https://palangahotel.lt/viesbutis-palanga-life-balance-spa/kambariai/1/triju-kambariu-apartamentai-kotedze/r-7

Netoliese esantis muzikos klubas „Vandenis“ tiekia maistą išsinešimui.


Įskaičiuota

Pusryčiai viešbučio restorane nuo 8 iki 11 val., mineralinio vandens baseinų ir pirčių kompleksas (kompleksą sudaro treniruoklių salė, 4 pirtys ir 5 baseinai: lauko kelo rąstinė pirtis, sauna, garinė pirtis, lakoniumas (bio-sauna), 2 lauko baseinai (atviras lauko baseinas vasaros sezono metu, atvira lauko sukūrinė vonia su šildomu mineraliniu vandeniu visus metus), 3 vidaus baseinai (plaukimo baseinas 20m su mineraliniu vandeniu, masažinis baseinas su mineraliniu vandeniu, romėniškas baseinas su mineraliniu vandeniu).
Mineralinio vandens baseinų ir pirčių kompleksas dirba kasdien nuo 8 iki 22 val. Vaikai iki 14 metų gali lankytis nuo 10 iki 18 val. tik su suaugusiųjų priežiūra. Vaikai iki 14 m. į Kelo pirtį neįleidžiami net ir lydint suaugusiems, pirtis skirta tik suaugusiems.

Neįskaičiuota

Į nakvynės kainą nėra įskaičiuotas 1 Eur parai kurorto rinkliavos mokestis, taikomas asmenims nuo 18 metų.
Automobilį galima laikyti aikštelėje prie viešbučio už papildomą mokestį 20,00 Eur/ para (rezervuoti nebūtina) arba Muzikos klubo „Vandenis“ uždaroje parkavimo aikštelėje – kaina 10,00 Eur/para. (pagal viešbučio ir klubo užimtumo galimybes).
*Nuo 2020 09 14  iki 2021 05 09 parkavimas mokamas tik penktadieniais, šeštadieniais bei šventinėmis dienomis. Sekmadienį- ketvirtadienį parkavimas nemokamas.

Pastabos

Vaikų apgyvendinimas viešbutyje
Vaikai iki 3 m. apgyvendinami nemokamai. Vyresniems vaikams gali reikėti rezervuoti erdvesnį kambarį.
Mokestis už gyvūnus
Papildomas mokestis už gyvūnėlį Design korpuse – 30 Eur parai, Luxury – 20 Eur parai.
Life Balance Spa centro paslaugos
Viešnagės metu maloniai kviečiame Jus puoselėti sveikatą ir grožį Life Balance SPA centre ir rezervuoti SPA procedūras iš anksto telefonu 8 460 41416 arba elektroniniu paštu spa@palangahotel.lt
Rezervacijos anuliavimo sąlygos
Atšaukus rezervaciją mažiau nei prieš 7 d. arba neatvykus, taikomi mokesčiai.
Dviračių nuoma
Paslaugos kaina - 3 EUR / 1 valanda.
Maloniai kviečiame apsilankyti viešbučio internetinėje svetainėje: www.palangahotel.lt

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai