Reikalinga pagalba?

Poilsis viešbutyje Energetikas

Poilsis viešbutyje Energetikas

Šventoji

Sveikatos centras ,,Energetikas“ - tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis centras, kuris savo veiklą pradėjo 1986 metais. Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę, atsižvelgiant į sveikatos būklę, parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai.

Sveikatos centras „Energetikas“ veikia ištisus metus. Tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis. „Energetikas" susideda iš trijų gyvenamųjų korpusų, kuriuose yra 201 renovuotas kambarys, bei medicininio bloko. Tai labai patogu, nes po atliktų procedūrų nereikia išeiti iš patalpų. Klientų poreikius palengvina liftas, tai suteikia didesnę laisvę judėti.

Vieta: Sveikatos centras ,,Energetikas“ Šventojoje, vos 100 m. iki Baltijos jūros kranto.
Kambariai: Centre yra 250 kambarių, visi atnaujinti 2011 metais. Jaukūs vienviečiai, dviviečiai, triviečiai bei keturviečiai kambariai – ramiam poilsiui, vienviečiai ir dviviečiai su vaizdu į jūrą – patogiam poilsiui, puikiai įrengti liukso klasės kambariai bei apartamentai su vaizdu į jūrą – komfortiškam poilsiui. Taip pat yra kambarių, pritaikytų gyventi žmonėms su negalia.
Kambariuose:  dušas, WC, chalatai, plaukų džiovintuvas, LCD televizorius, minibaras (mokamas), nemokamas belaidis internetas (WI-FI).
Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės (platus švediško stalo meniu, taip pat subalansuotas dietinis maitinimas). Maitinimo tipas nurodytas prie konkretaus pasiūlymo paketo.
Viešbučio paslaugos:  SPA ir sveikatingumo centras, vidaus baseinas, sūkurinė vonia, turkiška, suomiška ir infraraudonųjų spindulių pirtys, nemokamas belaidis internetas (WI-FI), restoranas, kavinė, biblioteka, parduotuvė. Su augintiniais nepriima. Prie viešbučio yra nemokama automobilių aikštelė.


Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai