Reikalinga pagalba?

Poilsis viešbutyje Harmony Park 5*

Poilsis viešbutyje Harmony Park 5*

Prienų rajonas

Vienas prabangiausių 5*  viešbučių Baltijos regione HARMONY PARK, įsikūręs atokiai nuo miesto šurmulio, nuostabios gamtos apsuptyje, laukia visų norinčių pailsėti, atgauti fizinę bei dvasinę pusiausvyrą.
Paslaugus aptarnaujantis personalas, restoranas su garsiausiais virtuvės šefais, ištaigingas ir prabangus  interjeras, gausi paslaugų pasiūla ir pramogos padės Jums atsiriboti nuo rutinos bei leis pajusti vidinę harmoniją.
5+ žvaigždučių „Harmony Park“ viešbutis, traukia lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru.

Specialus pasiūlymas viešbutyje HARMONY PARK, 1 nakvynė - 2 asmenims

Darbo dienomis
KLAUSTI
200 €

Specialus pasiūlymas viešbutyje HARMONY PARK, 1 nakvynė - 2 asmenims

Savaitgalio dienomis
KLAUSTI
269 €

Specialus pasiūlymas viloje, 2 nakvynės - 2 asmenims

Darbo dienomis
KLAUSTI
249 €

Specialus pasiūlymas viloje, 2 nakvynės - 2 asmenims

Savaitgalio dienomis
KLAUSTI
289 €

1 nakvynė 2 asmenims (tik su pusryčiais)

Visomis savaitės dienomis
KLAUSTI
139 €

Visomis savaitės dienomis
KLAUSTI

2 nakvynės 2 asmenims (tik su pusryčiais)

Visomis savaitės dienomis
KLAUSTI
270 €

Vieta: 5* Harmomy park viešbutis įsikūręs gamtos apsuptyje, Vaizgaikiemio kaime, Prienų rajone,
41-ajame kelio Kaunas – Alytus kilometre.
Kambariai: viešbutyje skoningai ir kruopščiai įrengti 26 kambariai: standartiniai, apartamentai su atskira svetaine, virtuve, miegamuoju ir išėjimu į teras. Mėgstantiems išskirtinį komfortą ir ištaigingą aplinką siūlome prezidentinius numerius. Juose – ypač prabangiai įrengti vonios kambariai su masažinėmis voniomis, patogiais išėjimais į didžiausią viešbučio terasą, kurioje šiltuoju sezonu galima mėgautis svečiams paruoštais smagiais renginiais.
Eko vilos: parko lankytojai gali ilsėtis 9 šiuolaikiškuose vilų kompleksuose, kur galima burtis ir didesniam šeimos, draugų, kolegų ratui. Šalia „Sinergijos“ kotedžo įrengta patogi sezoninė, 150–300 vietų salė renginiams.
Kambariuose: standartiniuose kambariuose rasite: komfortišką dvigulę lovą, drabužių spintą, patogų rašomąjį stalą, vonios kambarį su WC, minibaras su gėrimais ir lengvais užkandžiais. Dauguma kambarių su balkonu.
Maitinimas: Pusryčiai – gausus švediškas stalas, vakarienė – pagal meniu.
Viešbučio paslaugos: Restoranas, vandens ir pirčių erdvė, 2 šiuolaikiškai įrengtos salės konferencijoms, aukštus standartus atitinkančios VIP susitikimų salės, rafinuotu dekoru pasižyminti „Ametisto“ erdvė ir jauki biblioteka. 200 ha plote gausu įvairaus dydžio vilų, žirgynas, tarptautinius standartus atitinkantis hipodromas, tvenkiniai maudynėms, estrada, šiuolaikiškas kempingas, sporto aikštelės, dviračių, šiaurietiškojo vaikščiojimo takai.
Nakvynė su augintiniais: „Harmony Park“ svečius, mėgstančius keliauti su savo augintiniais, kviečiame apsistoti eko vilose, kuriose visi Jūsų šeimos nariai jausis jaukiai ir patogiai.

SVARBI INFORMACIJA MEDIKAMS

Medikui užsakant kelionę, kurios vertė iki 200 eurų, mokėti už kelionę nieko nereikės.
Galite iš anksto rezervuoti papildomas paslaugas (masažo ir kitas sveikatingumo procedūras, SPA paslaugas, maitinimą ir pan.).

Medikai, kurie naudosis šia galimybe, turi pateikti galiojančios licencijos numerį arba teisę gauti paslaugą patvirtinantį kuponą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją bei užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog šia priemone naudojasi pirmą kartą.

Dokumentus siųskite elektroniniu paštu Jūsų užsakymą kuruojančiam kelionių organizatoriaus „Guliverio kelionės“ darbuotojui.
Laiške nurodykite užsakymo numerį, poilsio paketo pavadinimą ir datą.

Šiuo kelionės pasiūlymu gali pasinaudoti visi keliautojai – ne tik medikai!


Bendros priemokos

Užsakymo administravimo mokestis (privaloma)20,00 €

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite paketą