Reikalinga pagalba?

Poilsis viešbutyje Flores 4* (įsikūręs Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA)

Poilsis viešbutyje Flores 4* (įsikūręs Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA)

Druskininkai
  • Druskininkų centre įsikūrusio viešbutis svečių patogumui sujungtas su Druskininkų vandens parku ir Druskininkų gydykla.
  • Tiesiai iš tolimos Balio salos atplukdytos interjero detalės sukuria magišką rytietiškos ramybės ir atsipalaidavimo jausmą. 

2 nakvynės vienam asmeniui (savaitgaliais)

Savaitgalio dienomis
PIRKTI
250 €

1 nakvynė 2 asmenims (savaitgaliais)

Savaitgalio dienomis
PIRKTI
250 €

1 nakvynė 3 asmenims (savaitgaliais)

Savaitgalio dienomis
PIRKTI
320 €

2 nakvynės vienam asmeniui (darbo dienomis)

Darbo dienomis
PIRKTI
220 €

1 nakvynė 2 asmenims (darbo dienomis)

Darbo dienomis
PIRKTI
220 €

1 nakvynė 3 asmenims (darbo dienomis)

Darbo dienomis
PIRKTI
280 €

Vieta: Viešbutis įsikūręs pačiame Druskininkų miesto centre. Patogiam poilsiui modernus viešbučio pastatas sujungtas su Druskininkų vandens parku ir Druskininkų gydykla, todėl einant pramogauti ar atgauti jėgas procedūrose, Jums nereikės rūpintis lauko apranga bei avalyne. Ypatinga FLORES viešbučio atmosfera užburia maloniam ir atpalaiduojančiam poilsiui. Nepaprastas interjeras, kurio kiekviena detalė atplukdyta tiesiai iš Balio salos, sukurta rankomis ir pasakojanti savo istoriją. Svečiams tereikia atsipalaiduoti, mėgautis supančia aplinka ir magiška Rytų ramybe.

Kambariai: vienviečiai, dviviečiai, liukso klasės kambariai ir apartamentai, išsiskiriantys autentišku interjeru. Iš bananų lapų supinta sienų apdaila, natūralaus medžio gabalėlių mozaikos, pėdas glostantys natūralūs kilimai kviečia neskubėti, pajusti akimirkos žavesį ir pasimėgauti geru laiku. Prie išskirtinės aplinkos prisideda marmuriniuose vonios kambariuose esančios ypatingų formų kriauklės, išskaptuotos iš šimtmečius po žeme gulėjusių medžio gabalų arba marmuro luitų.
Kambariuose: visuose kambariuose rasite kondicionierių, chalatus suaugusiems, plaukų džiovintuvą, TV ir Wi-Fi, dauguma kambarių yra su vonia bei šildomomis grindimis. Visi kambariai turi asmeninius seifus.
Maitinimas: pusryčiai – švediškas stalas, vakarienė.
Viešbučio paslaugos: vandens parko linksmybės, grožio ritualai, masažai ir SPA FLORES centro procedūros prisidės prie nuostabios savijautos ir palepins ne tik svečių kūną, bet ir praskaidrins mintis bei pakels nuotaiką. Ieškantys azartiškų pramogų ar naktinių nuotykių, juos atras laisvalaikio centre su boulingo, stalo teniso žaidimais arba naktiniame geros muzikos klube.

SVARBI INFORMACIJA MEDIKAMS

Medikui užsakant kelionę, kurios vertė iki 200 eurų, mokėti už kelionę nieko nereikės.
Galite iš anksto rezervuoti papildomas paslaugas (masažo ir kitas sveikatingumo procedūras, SPA paslaugas, maitinimą ir pan.).

Medikai, kurie naudosis šia galimybe, turi pateikti galiojančios licencijos numerį arba teisę gauti paslaugą patvirtinantį kuponą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją bei užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog šia priemone naudojasi pirmą kartą.

Dokumentus siųskite elektroniniu paštu Jūsų užsakymą kuruojančiam kelionių organizatoriaus „Guliverio kelionės“ darbuotojui.
Laiške nurodykite užsakymo numerį, poilsio paketo pavadinimą ir datą.

Šiuo kelionės pasiūlymu gali pasinaudoti visi keliautojai – ne tik medikai!


Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite paketą