Reikalinga pagalba?

Poilsis viešbutyje Nykščio namai

Poilsis viešbutyje Nykščio namai

Liudiškių g. 18, 29130 Anykščiai
  • Ramų poilsį ir jaukumą rasite komfortiškuose skandinaviško stiliaus šviesiuose ir jaukiuose kambariuose, dekoruotuose natūraliomis medžiagomis.
  • Nykščio namų restoranas siūlo puikius aukštaitiškus paveldo patiekalus, pagamintus laikantis senovinių receptūrų, garsųjį Anykščių vyną.

Vieta: „Nykščio namai“ tai viešbutis įsikūręs Anykščiuose – legendomis apipintame, Dainių apdainuotame krašte, Laimės žiburio kalno papėdėje.
Kambariai: 2014 m. renovuotas trijų plius žvaigždučių viešbutis „Nykščio namai“ gali priimti iki 60 svečių. Ramų poilsį ir jaukumą rasite komfortiškuose skandinaviško stiliaus šviesiuose ir jaukiuose kambariuose, dekoruotuose natūraliomis medžiagomis. 27 viešbučio kambariai išsidėstę per tris aukštus, svečių patogumui įrengtas liftas. 3 vienviečiai kambariai yra pritaikyti svečiams su negalia, keli kambariai su balkonais – rūkantiems.
Kambariuose: Visuose viešbučio kambariuose yra vonia arba dušas, plaukų džiovintuvas, telefonai, plokščiaekraniai televizoriai su televizijos programomis keliomis kalbomis, elektriniai virduliai su kava ir arbata. Visose patalpose veikia nemokamas bevielis interneto ryšys.
Maitinimas: pusryčiai - švediškas stalas, pietūs ir vakarienė iš meniu.
Viešbučio paslaugos: klientams teikiamos šios nemokamos paslaugos: belaidis internetas kambariuose; saugoma automobilių stovėjimo aikštelė; visą parą veikianti registratūra;  vertingų daiktų saugojimas viešbučio registratūroje esančiame seife;  bagažo saugojimas;  pažadinimas telefono skambučiu;  papildomi rankšluosčiai, antklodės, pagalvės; taksi iškvietimas; ekskursijų ir gidų paslaugų užsakymas; spaudos leidiniai, žemėlapiai turistams; plaukų džiovintuvas; lygintuvas ir lyginimo lenta; pašto paslauga. Klientams teikiamos šios mokamos paslaugos: kopijavimo, spausdinimo ir faksimilinio ryšio paslaugos; dviračių nuoma; prekyba spaudos leidiniais ir atvirukais; drabužių skalbimas, lyginimas, sausas valymas; aptarnavimas į kambarius restorano darbo laiku; papildoma lova viešbučio kambaryje.


Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai