Reikalinga pagalba?

Poilsis viešbutyje Europa Royale Druskininkai 4*

Poilsis viešbutyje Europa Royale Druskininkai 4*

Druskininkai

PASTABA! Karantino laikotarpiu viešbutis dirba tik savaitgaliais. 

Unikali viešbučio architektūra - elegantiškas istorinis XIX a. korpusas bei stiklinis šiuolaikinis pastatas. Svečių patogumui stiklinis koridorius jungia viešbutį su viena didžiausių ir moderniausių miesto gydyklų – Druskininkų gydykla ir Druskininkų Vandens parku - į abu juos iš savo kambario galite patekti su šlepetėmis.

1 nakvynė 2 asmenims (tik su pusryčiais)

Visomis savaitės dienomis
KLAUSTI
75 €

Vieta: senojoje Druskininkų miesto dalyje, pačiame miesto centre. Viešbutį sudaro du pastatai - istorinis elegantiškas korpusas bei modernus stiklinis pastatas. Stiklinis koridorius jungia viešbutį su Druskininkų gydykla ir Druskininkų Vandens parku.
Kambariai: viešbutyje įrengti vienviečiai, dviviečiai, liukso klasės kambariai bei apartamentai (ypač patogūs šeimoms, įrengta mini virtuvė).
Kambariuose: visuose kambariuose rasite kondicionierių, chalatus suaugusiems, plaukų džiovintuvą, TV ir Wi-Fi, dauguma kambarių yra su vonia bei šildomomis grindimis. Visi kambariai turi asmeninius seifus.
Maitinimas: pusryčiai – švediškas stalas.
Viešbučio paslaugos: restoranas ir baras su terasomis, konferencijų ir boulingo centrai, treniruoklių salė, baseinas su pirtimis, SPA boutique procedūros.

SVARBI INFORMACIJA MEDIKAMS

Medikui užsakant kelionę, kurios vertė iki 200 eurų, mokėti už kelionę nieko nereikės.
Galite iš anksto rezervuoti papildomas paslaugas (masažo ir kitas sveikatingumo procedūras, SPA paslaugas, maitinimą ir pan.).

Medikai, kurie naudosis šia galimybe, turi pateikti galiojančios licencijos numerį arba teisę gauti paslaugą patvirtinantį kuponą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją bei užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog šia priemone naudojasi pirmą kartą.

Dokumentus siųskite elektroniniu paštu Jūsų užsakymą kuruojančiam kelionių organizatoriaus „Guliverio kelionės“ darbuotojui.
Laiške nurodykite užsakymo numerį, poilsio paketo pavadinimą ir datą.

Šiuo kelionės pasiūlymu gali pasinaudoti visi keliautojai – ne tik medikai!


Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite paketą