Reikalinga pagalba?

Poilsis viešbutyje Europa Royale Druskininkai 4*

Poilsis viešbutyje Europa Royale Druskininkai 4*

Druskininkai

Unikali viešbučio architektūra - elegantiškas istorinis XIX a. korpusas bei stiklinis šiuolaikinis pastatas. Svečių patogumui stiklinis koridorius jungia viešbutį su viena didžiausių ir moderniausių miesto gydyklų – Druskininkų gydykla ir Druskininkų Vandens parku - į abu juos iš savo kambario galite patekti su šlepetėmis.

Vieta: senojoje Druskininkų miesto dalyje, pačiame miesto centre. Viešbutį sudaro du pastatai - istorinis elegantiškas korpusas bei modernus stiklinis pastatas. Stiklinis koridorius jungia viešbutį su Druskininkų gydykla ir Druskininkų Vandens parku.
Kambariai: viešbutyje įrengti vienviečiai, dviviečiai, liukso klasės kambariai bei apartamentai (ypač patogūs šeimoms, įrengta mini virtuvė).
Kambariuose: visuose kambariuose rasite kondicionierių, chalatus suaugusiems, plaukų džiovintuvą, TV ir Wi-Fi, dauguma kambarių yra su vonia bei šildomomis grindimis. Visi kambariai turi asmeninius seifus.
Maitinimas: pusryčiai – švediškas stalas.
Viešbučio paslaugos: restoranas ir baras su terasomis, konferencijų ir boulingo centrai, treniruoklių salė, baseinas su pirtimis, SPA boutique procedūros.


Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai