Reikalinga pagalba?

Poilsis viešbutyje UPA Medical SPA

Poilsis viešbutyje UPA Medical SPA

Druskininkai

Įkvėpkite pušų kvapo, užmerkite akis, išgirskite vandens tyvuliavimą… Tai mūsų „Upa“ – gamtos įkvėptas moderniausias sveikatingumo ir reabilitacijos centras Baltijos šalyse. Kūrėme jį tarsi savo namus – jaukius, šviesius, patogius ir saugius. Mūsų tikslas, kad už šių namų durų paliktumėte visus rūpesčius ir galėtumėte mėgautis poilsiu, ramybe bei pasirūpinti savo sveikata.

UPA Medical SPA centre rasite ne tik naujausią įrangą, unikalią ir tikslią diagnostiką, individualų gydymą, bet ir pažangias technologijas, tausojančias gamtos išteklius. „Upa“ naudoja sveiką patalpų klimatą užtikrinančią kapiliarinių kilimėlių šildymo ir vėsinimo sistemą, todėl galėjome visiškai atsisakyti kondicionierių! Šios ekologiškos technologijos dėka išvengiama dulkių judėjimo ore, triukšmo, oro srautų judėjimo. Pastatas šildomas ir vėsinamas atsinaujinančia grunto energija, o elektrą taupome išmanios pastato valdymo sistemos bei taupiųjų lempučių dėka. Gydymo ir apgyvendinimo paslaugas sukūrėme galvodami apie žmonių su negalia ar judėjimo sutrikimais patogumą. Rūpinamės ir mažaisiais mūsų lankytojais, kuriems įrengėme žaidimų kambarį.

Vieta: įsikūręs idiliškoje, pušų ir ežero apsuptoje Druskininkų vietoje.
Kambariai: Svečiams siūlome 90 kambarių (nuo 20 kv. m): 65 standartiniai dviviečiai, 22 kambariai pritaikyti žmonėms turintiems judėjimo sutrikimų ar negalią, 3 liukso klasės kambariai, kuriuose gali apsistoti iki 4 asmenų.
Kambariuose: Erdviame kambaryje Jums paruošti chalatai, vienkartinės šlepetės, rankšluosčiai. Visuose kambariuose yra plokščiaekranis televizorius su kabelinės televizijos programomis, darbo stalas, dušo kabina, seifas, virdulys, plaukų džiovintuvas, bevielis interneto ryšys.
Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė – švediškas stalas.
Viešbučio paslaugos: Viešbučio sveikatingumo ir poilsio centre siūloma daugiau nei 100 terapinių ir SPA procedūrų. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti pirčių zonoje ir baseine. Baseino ir pirčių zonoje vyrauja natūralios, ramios spalvos, tobulai derančios su aplink žaliuojančiu mišku ir netoliese tyvuliuojančiu vandens telkiniu, atsiveriantis vaizdas suteikia galimybę mėgautis gamta ir visiškai atsipalaiduoti. Baseino ir pirčių zonoje rasite: 14 metrų ilgio gėlo vandens baseiną su srovėmis; sūkurinę vonią; vertikaliąją vonią; suomišką, rusišką ir garinę pirtis.

SVARBI INFORMACIJA MEDIKAMS

Medikui užsakant kelionę, kurios vertė iki 200 eurų, mokėti už kelionę nieko nereikės.
Galite iš anksto rezervuoti papildomas paslaugas (masažo ir kitas sveikatingumo procedūras, SPA paslaugas, maitinimą ir pan.).

Medikai, kurie naudosis šia galimybe, turi pateikti galiojančios licencijos numerį arba teisę gauti paslaugą patvirtinantį kuponą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją bei užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog šia priemone naudojasi pirmą kartą.

Dokumentus siųskite elektroniniu paštu Jūsų užsakymą kuruojančiam kelionių organizatoriaus „Guliverio kelionės“ darbuotojui.
Laiške nurodykite užsakymo numerį, poilsio paketo pavadinimą ir datą.

Šiuo kelionės pasiūlymu gali pasinaudoti visi keliautojai – ne tik medikai!


Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai