Reikalinga pagalba?

Poilsis Tony Resort 4*

Poilsis Tony Resort 4*

Anupriškių kaimas, Trakų rajonas

Net 40 ha plote Anupriškėse įsikūręs poilsio ir pramogų parkas „TonyResort“ kviečia Jus pabėgti nuo miesto šurmulio ir pajusti tikrąją ramybę ir harmoniją pušų apsuptyje ant Gilušio ežero kranto.

Čia siūlomos įvairios paslaugos ir pramogos: apgyvendinimas ekologiškuose namukuose, lipynės, vandens ir lauko pramogos, pasivaiksčiojimas Anupro parke pelkių takais, pirtis ir kubilas, restoranas bei daugybė kitų.

Tai vieta, kurioje skirsite taip išsiilgto laiko SAU ir mėgausitės kokybišku poilsiu.

Vieta: pramogų ir poilsio parkas įsikūręs gražioje Lietuvos vietoje – sutvarkytame Anupriškių pušyne. Parko teritorijoje tyvuliuoja Gilušio ežeras, nuo kalvų atsiveria raminantis miško kraštovaizdis ir tikrai lietuviška pelkė. Brangiausia, ir tai, ką labiausiai vertiname savo versle, yra gamtos dovana, kurios gėrybes gali „ragauti“ kiekvienas, apsilankęs pas mus.

Kambariai: standartiniai vienviečiai ir dviviečiai, šeimyniniai apartamentai, VIP apartamentai.
Kambariuose:  dušas, WC, plaukų džiovintuvas, televizorius, telefonas, belaidis interneto ryšys.

Maitinimas: pusryčiai – švediškas stalas, vakarienės trijų patiekalų su taure vyno.

Viešbučio paslaugos: saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas bevielis interneto ryšys TonyResort teritorijoje, prižiūrimas smėlėtas paplūdimys, sutvarkyti pasivaikščiojimo takai miške, specialiai įrengti takai per pelkes, prižiūrimas smėlėtas paplūdimys su paplūdimio baru, pirtis ant ežero kranto su šildomu lauko kubilu, nuotykių parkas - lipynės medžiuos, dviračių nuoma. 

Viešbučio internetinė svetainė: http://www.tonyresort.lt/lt


Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai