Reikalinga pagalba?

Poilsis Tunise

Kaina nuo 359 €

Tunisas - Afrikos valstybė įsikūrusi tarp Alžyro ir Libijos. Tunisas turi savitą istoriją ir nuostabaus grožio gamtą. Tunisą supa Sacharos dykuma, o krantus skalauja Viduržemio jūra. Klimatas Tunise palankus atostogoms ir poilsiui nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.  

Skrydžiai bus vykdomi penktadieniais nuo rugpjūčio 6 d. iki rugsėjo 17 d.

Saugumo reikalavimai Tunise:

  • Visiems keliautojams būtina užpildyti Keliautojo atvykimo formą;
  • Visiems keliautojams (suaugusiems ir vaikams nuo 12 metųne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Tunisą yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir pateikti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą.

Išimtis dėl Covid-19 tyrimo taikoma:

  • Vaikams iki 12 metų;
  • Pilnai nuo COVID-19 paskiepytiems asmenims, kai nuo paskutinio privalomo skiepo praėjo ne mažiau 14 dienų iki kelionės pradžios, ir galintiems pateikti tai įrodančius dokumentus;
  • Covid-19 infekcija persirgusiems asmenims, turintiems medicinos įstaigos išduotą pažymą, liudijančią, kad keliautojas sirgo ir pasveiko, o jo liga buvo patvirtinta teigiamu PGR tyrimo testo rezultatu ir nuo jo praėjo ne daugiau kaip 6 mėnesiai, bet ne mažiau kaip 6 savaitės iki atvykimo į Tunisą.

Keliautojai, negalintys pateikti vieno iš būtinų dokumentų (neigiamo PGR tyrimo sertifikato, skiepijimo sertifikato ar persirgimą įrodančių dokumentų) į lėktuvą.
Daugiau informacijos apie saugumo reikalavimus keliaujantiems į Tunisą:  spauskite ČIA

Galimos kelionės trukmės - 7 arba 14 nakvynių, maitinimo tipai - daugumoje siūlomų viešbučių pusryčiai ir vakarienės arba viskas įskaičiuota.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Tunisą vykdomi penktadieniais, nuo liepos iki rugsėjo mėnesio.
Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Kelionės į Tunisą su Novaturu: spauskite ČIA

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: mūsų kontaktai.

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Tunise

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Enfida. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Tunise. Tunisas puiki vieta, norintiems pasimėgauti maloniu klimatu, smėlio paplūdimiais ir šilta jūra. Mėgstantiems pramogas, siūlome išmėginti nardymą jūroje, pasivažinėjimą džipais ar jodinėjimą kupranugariais po Sacharos dykumą. Tunisas vilioja turistus savo arabiška egzotika, vietiniais patiekalais, kvapniais rytietiškais prieskoniais bei istorinėmis vietovėmis ir miestais. Patogiausias būdas susipažinti su Tunisu, jo istorija bei gamtos stebuklais pasirenkant siūlomas ekskursijas iš kelionių atstovo.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Tuniso Enfidos oro uostą. Skrydis Enfida - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:

Kelionių organizatorius NOVATURAS organizuoja skrydžius į Tunisą penktadieniais, nuo rugpjūčio 6 d. iki rugsėjo 17 d. 

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Tunisą ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Tuniso ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Lietuvos Respublikos piliečiams, taip pat Latvijos, Estijos bei ir Rusijos šalių piliečiams, vykstantiems trumpalaikiam buvimui, t.y. ne ilgesniam kaip 90 dienų, į Tunisą vizos nereikiaVykstant į Tunisą, turisto pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėn. skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.   

SVARBU: kelionei į Tunisą reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, asmens tapatybės kortelė vykstant į Tunisą negalioja.   

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos konsulinė informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Tunisą.

NOVATURO Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Tunisą šiuo metu yra ruošiami.

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Enfida. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos, kurorto rinkliava.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai